دسته‌بندی نشده

ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ

ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ و رایگان از جمله امکاناتی می باشد که گوگل در به روز رسانی های اخیر خود به یوزرها داده است. داشتن قابلیت هک موقعیت مکانی با شماره و امکان ردیابی کردن لوکیشن از جمله ویژگی هایی است است که کاربران را ترغیب کرده است. کاربرد اصلی این کارایی برای مواقعی که شما منتظر کسی از دوستان یا آشنایان یا یکی از اعضای خانواده خود هستید؛ در چنین حالتی شما می توانید از طریق ردیابی افراد از طریق اینترنت به روش گوگل مپ به طور لحظه ای موقعیت مکانی آن را مشاهده کنید.

درباره این موضوع شما نگران حریم خصوصی خود نباشید؛ زیرا شما تحت عنوان کاربر گوگل شناخته شده اید و موقعیت شما با افراد دیگر سنجیده می شود. در ضمن شما می توانید در موارد خاص موقعیت خود را به طور زمان بندی شده مشخص کنید و در هر زمان که خواستید این قابلیت را کنسل نمایید. در ادامه از این مقاله از سایت اسپای ۲۴ شما را با دانلود نرم افزار کنترل و ردیابی شماره گوشی از روی گوگل مپ آشنا می کنیم. برای آشنایی با روش های ردیابی شماره تلفن ما را همراهی کنید.

فهرست مطالب

روش استفاده از ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ

 1. ابتدا باید منوی کشویی داخل برنامه گوگل مپ را باز نمایید.
 2.  شما باید سیاست های مرتبط با موقعیت مکانی خود و قرار دادن این داده ها را برای گوگل بپذیرید.
 3. سپس GPS یا موقعیت مکانی تلفن همراه را روشن نمایید.
 4. در این مرحله یک لینک و پیوند که شامل موقعیت مکانی شما می باشد در اختیارتان قرار میگیرد و می‌توانید آن را از روش های گوناگون برای افرادی که قصد آن را دارید ارسال کنید.
 5.  فردی که لینک و پیوند ارسال گردیده به وسیله شما را دریافت کند، می‌تواند از طریق کلیک روی آن موقعیت مکانی شما را به طور لحظه‌ای ببیند.
 6. اگر شما قصد استفاده از موقعیت مکانی اشخاص را دارید جدای از دریافت لینک و پیوند می توانید به اکانت کاربری گوگل آن ها مراجعه کرده و از قسمت گوگل مپ این داده ها را به راحتی به دست آورید.

بهترین نکات قبل از استفاده از ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل رایگان

نکاتی که درآخر درباره ردیابی شماره تلفن می بایست به یاد داشته باشید عبارتند از:

 • وقتی که بر روی موقعیت مکانی یک فرد کلیک می‌کنید تمامی مسیرها و زمان رسیدن به مقصد به شما نمایش داده خواهد شد.
 • داشتن حالات مختلف به شما کمک می نماید که وضعیت موقعیت مکانی خود را تا جای ممکن به صورت خصوصی نگه دارید، برای مثال شما می توانید پیکربندی اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود را به طوری انجام دهید که هرگاه شخص مورد نظرتان به مقصد رسید، لوکیشن شما حذف گردد.
 • این قابلیت کمک زیادی به شما می کند که گردهمایی های گروهی را به طور منسجم تر و بهتر برگزار نمایید.

کاربردهای هک موقعیت مکانی با شماره طرف مقابل

ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ به شما این قابلیت و امکان را می دهد که حریم خصوصی مرتبط با خود و یا دوستان تان را مشخص کنید. همینطور شما از این روش می توانید موقعیت مکانی خود را در سفر های طولانی به اشتراک بگذارید تا به‌این صورت اگر در قسمتی از مسیر مشکلی پیش آمد، سوابق مسیری که رفته اید در اکانت کاربری گوگل شما موجود باشد.

حتی عده ای عزیزان شما (که خودتان انتخاب می کنید چه کسانی) می‌توانند عکس هایی که از مکان های مختلف گرفته اید را ببینند و بدانند که چه زمانی به مقصد خواهید رسید. درضمن شما در هر زمان که خواستید میتوانید اطلاعات مکانی یا این که به عبارتی Location خود را از نظر بقیه مخفی نمائید.

مقاله پیشنهادی: بهترین برنامه ردیابی لوکیشن گیرنده تماس

ردیابی کردن افراد از طریق اینترنت!

نسخه جدید نرم افزار نقشه گوگل (Google Maps) امکاناتی دارا است که به وسیله آن، قابلیت ردیابی موقعیت مکانی دوستان عزیز وجود خواهد داشت. امروزه، تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده که می توان به راحتی و با یک ارتباط تلفنی، موقعیت مکانی یک فرد را فهمید.

ولی در حالتی ‌که موفق به برقراری تماس نشدید و یا این که به هر دلیلی، خواستید مکان جغرافیایی دوستان و یا این که آشنایان خود را بر روی نقشه ببینید، گوگل مپ این قابلیت و امکان را برای شما فراهم کرده است. جهت ردیابی موقعیت مکانی یک فرد از روش تلفن همراه، تنها کافی‌ست آیتم به‌ اشتراک‌ گذاری مکان یا لوکیشن در تلفن همراه فرد مورد نظر فعال باشد.

ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ

آموزش ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ

مرحله اول

نرم افزار اندروید یا iOS نقشه گوگل را باز کرده و در منوی سمت چپ، آیتم Share location را انتخاب نمایید. سپس بعد از پذیرفتن قوانین، مدت‌ زمان به اشتراک گذاری مکان را نیز مشخص نمائید. این میزان زمان می تواند در بین ۱۵ دقیقه تا ۳ روز، و یا این که تا زمان خاموش کردن این ویژگی (Until your turn this off) تهیه و تنظیم شود.

مرحله دوم

بعداز انجام این کار، لینک و پیوند مرتبط با ردیابی موقعیت مکانی تحت برهه زمانی انتخاب‌ شده، تولید خواهد شد. شما می توانید این لینک را از روش هر نوع نرم افزار پیام‌رسانی نظیر SMS، پست الکرونیکی و یا این که شبکه‌های اجتماعی با شخص مورد نظرتان به اشتراک بگذارید. این اشخاص قادر خواهند بود تا زمان مشخص شده، موقعیت جغرافیایی شما ‌را از روش ورژن‌های اندروید، iOS و یا این که نسخه تحت وب گوگل مپ مشاهده نمایند.

مرحله سوم

در حالتی‌که که زمان دسترسی به موقعیت مکانی خود را بر روی بی‌نهایت تنظیم کرده باشید، افرادی می توانند شما را ردیابی نمایند که با اکانت کاربری گوگل وارد نرم افزار شما شده باشند. این گزینه جهت ردیابی موقعیت مکانی اشخاص سالمند و یا این که کودک ها بسیار مفید خواهد بود.

مرحله چهارم برای فعال کردن ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل رایگان در طی مسافرت

خصوصیت تازه گوگل مپ، این قابلیت را به افراد داده است که حالت‌های جغرافیایی شما را در طول یک سفر مشاهده نمایند. برای فعال کردن این ویژگی، در طول مسافرت، آیتم More را زده و Share trip را انتخاب نمایید. دوستان شما قادر خواهند بود تا زمان تقریبی رسیدن به مقصدتان را مشاهده کرده و جزییاتی از مکان‌هایی که دیده‌اید را ببینند. بعد از رسیدن به مقصد مورد نظر، این خصوصیت به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد.

آشنایی با برنامه ردیابی شماره موبایل از طریق برنامه SPY24

ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ با برنامه ردیابی شماره تلفن همراه این امکان را به اشخاص می دهد که بر روی نقشه می توانید محل دقیق تماس های تلفنی افرادی که با شما تماس می گیرند را به صورت کاملا دقیق مشاهده کنند. همین طور می توانید شناسه یا موقعیت محلی تماس گیرنده و از همه مهم تر اسم شخصی که با شما تماس می گیرد را بدون نقص مشاهده کنید.

یکی‌ دیگر از امکانات جذاب و جالب برنامه SPY24 این می باشد که می‌توانید موقعیت مکانی موبایل تلفن همراه دزدیده گردیده و یا این که گم شده خود را هم بصورت کاملا دقیق و زنده بر روی نقشه ردیابی کنید. هر شماره تلفن را در برنامه SPY24 وارد نمایید و به راحتی همه جزئیات مرتبط با هویت آن و محل دقیق موجود در محل مشخص و معلوم گردیده آن شماره را بیابید.

قابلیت های برنامه ردیابی شماره موبایل رایگان spy24

 1. ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل
 2. ردیابی شماره گوشی افراد بر روی نقشه
 3. مکان یابی دقیق هرگونه شماره گوشی
 4. جستجوی شماره گوشی مورد نظر بر روی نقشه
 5. ثبت شماره تلفن همراه های جدید در حافظه برنامه
 6. ردیابی و مکان یابی زنده شماره گوشی افراد بر روی نقشه
 7. نمایش دقیق و نقطه ای مکان اشخاص تماس گیرنده
 8. نمایش دقیق کشور، شهر و محل فرد تماس گیرنده
 9. نمایش اسم و مشخصات تماس گیرنده بصورت کاملا حرفه ای
 10. ردیابی تلفن همراه گوشی بر روی نقشه توسط مکان یاب GPS
 11. ردیابی تلفن همراه گم گردیده و یا این که سرقت رفته

مجوز ثبت برنامه ردیابی شماره تلفن همراه اشخاص بر روی نقشه در فروشگاه گوگل

برنامه ردیابی شماره موبایل افراد بر روی نقشه یک ابزار کوچک و به طور کاملا هوشمند برای پیدا کردن مکان دقیق شماره تلفن، شناسه و اسم تماس گیرنده واقعی می باشد. این اپلیکیشن هیچ گونه داده ها دیگری را نمی گیرد، داده های شخصی را دریافت نمی نماید و هیچ داده ای را ذخیره نمی کند. طبق گفته برنامه نویس ها این نرم افزار حرفه ای در فروشگاه گوگل، تمام خط مشی های حفظ حریم خصوصی را دنبال می‌کند.

دانلود ردیابی افراد از طریق گوگل مپ

شرکت گوگل برای ردیابی شماره تلفن گوشی های اندرویدی قابلیت و امکان دستگاهم را پیدا کن (Find My Device) را ارائه داده است. وقتی که موبایل اندرویدی شما گم شده یا این که به سرقت می رود، با استفاده از امکان “دستگاهم را پیدا کن” می‌توانید به موقعیت مکانی تلفن همراه دسترسی داشته باشید و یا این که نسبت به پاکسازی اطلاعات و قفل کردن آن از راه دور اقدام کنید. این امکان از روش Gmail تلفن همراه شما‌ را ردیابی می‌کند.

قابلیت های سامانه SPY24 برای اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال!

امکان “دستگاهم را پیدا کن” یکی‌از روش های می باشد که می توانید در پیدا کردن، قفل کردن و یا این که پاک کردن داده ها تلفن همراه، تبلت به شما کمک زیادی کند.

ردیابی تلفن همراه اندروید از روش دستگاهم را پیدا کن

ردیابی شماره تلفن از روش قابلیت و امکان “دستگاهم را پیدا کن ” در واقع از طریق جیمیل امکان پذیر است و برای استفاده از این روش بایستی شرایط زیر برقرار باشد:

 • اکانت کاربری گوگل (Gmail) را از قبل به دستگاه خود اضافه کرده باشید.
 •  دستگاه شما به “اینترنت” متصل باشد.
 • امکان “مکان­ یابی (GPS)” تلفن همراه روشن باشد.
 • دستگاه شما نیز خاموش نباشد. زیرا ردیابی تلفن همراه خاموش از این طریق قابلیت و امکان پذیر وجود ندارد.
ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل

روش استفاده از ردیابی موبایل از روش جیمیل

اضافه کردن‌ کردن جیمیل به تلفن همراه اندروید

برای ردیابی تلفن همراه با جیمیل و یا این که استفاده از قابلیت Find My Device (دستگاهم را پیدا کن)، شما بایستی از قبل یک حساب جیمیل را به تلفن همراه خود اضافه کنید.به‌این منظور ابتدا یک اکانت کاربری گوگل (Gmail) برای خود ایجاد کنید و در مرحله بعد این اکانت را به تلفن همراه اندروید خود اضافه کنید. برای این فعالیت به نشانی زیر بروید و اکانت کاربری گوگل را به دستگاه خود اضافه نمایید.

Setting > Users & Accounts > Add Accounts

فعال کردن قابلیت «دستگاهم را پیدا کن» یا “Find My Device” از مسیرزیر:

Setting > Security & Privacy > Find My Device

Find Your Phone را در گوگل سرچ کنید و یا این که نرم افزار Find My Device را از Google Play دانلود کنید.

به دلیل ردیابی موبایل با جیمیل در صفحه Find My Device، بعد از اعتبار سنجی و وارد شدن به حساب جیمیلی که از قبل روی تلفن همراه خود فعال نموده اید، صفحه ای به شما نشان داده می شود که در آن لیست دستگاه های اندرویدی خود را مشاهده خواهید کرد.

معرفی بهترین اپلیکیشن های هک موقعیت مکانی با شماره موبایل اندروید و ios

مکان یابی تلفن همراه اندروید (Locate):

چنانچه مکان یابی و اینترنت دستگاه شما روشن باشد در‌این بخش، مکان تقریبی تلفن همراه خود روی نقشه را مشاهده خواهید کرد. دقت داشته باشید که استفاده از روش های ردیابی موقعیت مکانی موبایل، تقریبی و صرفا جهت اطلاع خودتان می باشد و از این شیوه در مراجع قضایی نمی توانید اقدامی انجام دهید. برای ردیابی قانونی تلفن همراه می توانید به سامانه SPY24 مراجعه ‌کنید.

بقیه گزینه هایی که در‌این قسمت مشاهده میکنید شامل: ،پخش صدا، ایمن کردن دستگاه و پاک کردن داده های دستگاه می باشد. شما میزان شارژ باتری و نوع سیم کارت فعال روی موبایل خود را هم می‌توانید در‌این قسمت ببینید.

پخش صدا یا Ring:

در صورت انتخاب مورد پخش صدا یا Ring حتی در صورتی تلفن همراه شما سایلنت یا این که در واقع بی صدا باشد، به صدا در خواهد آمد. این آیتم برای زمانی که موبایل خود را در اطراف تان گم کرده اید بسیار کاربردی است و با استفاده از آن می توانید صدای زنگ تلفن همراه خود را بشنوید.

مطلب خواندنی: ردیابی شماره موبایل افراد بدون نصب در گوشی طرف مقابل

پیدا کردن نام افراد از طریق ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل رایگان

از روش  “ایمن کردن دستگاه” می توانید برای افرادی که دستگاه شما‌را پیدا می کنند، پیام یا این که شماره تلفنی که بتوان از طریق آن با شما تماس گرفت، اضافه نمائید. این پیام روی موبایل گمشده شما به نمایش در خواهد آمد.

دسترسی به داده ها موبایل از روش جیمیل هنگامی کاربردی است که احتمال می دهید از داده ها شما سوءاستفاده ای شود. در‌این وضعیت می‌توانید از روش گزینه “پاک کردن اطلاعات”، داده های روی دستگاه خود را پاک کنید.

دراین‌صورت همه داده‌های دستگاه برای همیشه پاک خواهند شد و دیگر نمی‌توانید موقعیت مکانی آن را پیدا کنید. در حالتی‌که دستگاه آفلاین باشد، سپس که دوباره آنلاین شدید پاک کردن اطلاعات شروع می‌گردد.

سایت ردیابی شماره موبایل

ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ برای پیدا کردن گوشی اندروید سرقتی

سامانه SPY24 با حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و از روش همکاری با اپراتورها، دادگستری ها، کلانتری ها و اصناف سراسر مرز و بوم، در خصوص تسهیل و تسریع فرآیند ردیابی گوشی های سرقتی و گمشده، بستری مناسب فراهم نموده است.

 ردیابی تلفن همراه سرقتی یا این که گمشده با SPY24 چطور انجام می شود؟

جهت فعال شدن فرآیند ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل، شماره IMEI موبایل را در سامانه کشوری همیاب۲۴ ثبت کنید تا ردیابی موبایل گمشده یا این که سرقتی شما فعال گردد. از این روش علاوه بر ردیابی تلفن همراه شما در اپراتورهای مخابراتی، با اطلاع رسانی کشوری از خرید و فروش و خارج شدن موبایل از مرزهای کشور جلوگیری می‌گردد. دربین تمام کالاهای پیدا شده در سراسر کشور در کلانتری ها و بازرسی های مرزی جستجو شده و به شما اطلاع داده می شود.

در ضمن در سامانه همیاب۲۴ قابلیت استعلام طرح رجیستری و سرقتی موبایل نیز فراهم است. در هنگام خرید کالای دیجیتال، فقط با یک استعلام شما می‌توانید علاوه بر اطلاع از سرقتی نبودن تلفن همراه، از رجیستر بودن آن نیز اطمینان حاصل نمایید و ناخواسته مرتکب جرم خرید یک موبایل سرقتی نشوید.

ضرورت ردیابی شماره موبایل با گوگل مپ

ردیابی شماره تلفن همراه از جمله اموری نمی باشد که به طور معمول بتوان آن را انجام داد. اما گاهی ممکن است تا شماره تلفن را ردیابی کرده و از مکان فعلی آن مطلع شویم مانند: مراقبت از کودکان، پیدا کردن آدرس ها، دانستن در مورد موقعیت مکانی خاص، مکانی که برای اولین بار قصد داریم به آنجا برویم، در مواردی که گوشی گم شده یا به سرقت رفته است و دلایل دیگر که نیاز به ردیابی تلفن همراه بسیار ضروری است.

نتیجه گیری

ردیابی شماره تلفن ممکن است در بعضی از مواقع کاری سخت یا حتی بیهوده باشد. اما در مواقع ضروری اطلاع از موقعیت مکانی و ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ بسیار مفید می باشد. اگر شما نحوه ردیابی موقعیت مکانی از طریق شماره موبایل را بدانید این کار بسیار برای شما راحت است.

از جمله موارد شناخته شده برای ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل رایگان می توان به گوگل مپ، GPS، IMEI و … اشاره کرد. اما بهترین روش ردیابی موقعیت مکانی استفاده از گوگل مپ است. در این مطلب از سایت اسپای 24 شما را با ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ آشنا کردیم.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا