دانلود برنامه

بهترین برنامه ردیابی لوکیشن گیرنده تماس

اگر در اینترنت به دنبال برنامه ای هستید که بتوانید شماره تلفن همراه دیگران را ردیابی کنید، با 100% سایت های مختلف و مقالات وسوسه انگیز زیر مواجه خواهید شد.

ردیابی تماس با شماره موبایل، برنامه شماره یاب، ردیابی تلفن همراه با شماره، ردیابی موبایل و سیم کارت، ردیابی با شماره تلفن، ردیابی تماس مخفی با شماره موبایل، ردیابی تماس با شماره تلفن، برنامه ردیابی تماس بدون نصب روی گوشی، روبرو برنامه ردیابی شماره موبایل , ردیابی شماره و شماره تلفن همراه , ردیابی شماره تلفن با نرم افزار فارسی , نرم افزار ردیابی از شماره موبایل , یافتن مخاطب با شماره موبایل , آموزش یافتن مخاطب با شماره موبایل , بدون نصب , دانلود نرم افزار ردیابی شماره موبایل در گوشی طرف مقابل و هزاران سایت و عنوان دیگر…

با استفاده از گوشی های هوشمند در سراسر جهان، موج تبلیغاتی گسترده در مورد ردیابی با استفاده از شماره تلفن همراه بسیار رایج شده است و بسیاری از کلاهبرداران به دنبال سود در این بازار داغ هستند، ما سعی می کنیم در این مقاله به شما کمک کنیم هر آنچه را که در مورد موبایل نیاز دارید بیاموزید. ردیابی شماره تلفن برای جلوگیری از افتادن در دام سودجویان و کلاهبرداران برای داشتن دانش.

از بین همه تبلیغات رایج برای ردیابی موقعیت مکانی افراد از طریق شماره موبایل، رایج ترین آنها این است که آنها ادعا می کنند با دریافت یک شماره تلفن همراه با یک سرویس آنلاین یا آفلاین یا یک برنامه (اپلیکیشن) مکان فعلی را به راحتی پیدا می کنند. صاحب شماره؟ اما آیا ردیابی موقعیت مکانی افراد با شماره تلفن همراه واقعی است؟

اگر می خواهید عمق این مبحث را به طور کامل درک کنید، ابتدا باید فناوری های ردیابی موبایل را توضیح دهیم، در حال حاضر دو نوع فناوری برای ردیابی شماره موبایل در دنیا وجود دارد که یکی بر اساس مکان یاب GPS و دیگری به شبکه متصل است. ارائه دهندگان ارائه دهنده سیم کارت (ارتباط همراه).

GPS چیست و چگونه می توان آن را ردیابی کرد؟

GPS یا سیستم موقعیت یاب جهانی فناوری است که در آن ماهواره هایی که دائماً در یک مدار مشخص در حال حرکت هستند سیگنال هایی را به طور مداوم و پیوسته به زمین ارسال می کنند. موقعیت ماهواره ها به گونه ای است که در هر سطحی از جهان حداقل 4 ماهواره بالای سر ما قرار دارد.

گوشی‌ها دارای تراشه سخت‌افزاری مخصوص این سیستم هستند، سیگنال‌ها را دریافت می‌کنند و می‌توانند موقعیت و فاصله ماهواره‌ای (از داده‌ها) داشته باشند زیرا همیشه سه پارامتر ارسال، مکان دریافت و فاصله به یکدیگر متصل هستند. محاسبه شده)، مکان ما را مشخص کنید.

همانطور که می بینید مکان GPS هرگز به شبکه تلفن همراه یا شماره تلفن همراه متصل نمی شود و هر دستگاهی که سیگنال دریافت می کند می تواند آن را درک کند، اما تا زمانی که آن دستگاه به ما نگوید امکان درک موقعیت مکانی دستگاه دیگر وجود ندارد.

GPS چیست و چگونه می توان آن را ردیابی کرد؟
GPS چیست و چگونه می توان آن را ردیابی کرد؟

در مورد تلفن های هوشمند نیز همین گونه است، جایی که تا زمانی که برنامه ای اطلاعات موقعیت مکانی GPS را برای شخصی ارسال نکند، مکان آن به این صورت مخفی می ماند. این برنامه ها معمولا (اما نه همیشه) در دسته برنامه های استراق سمع یا جاسوسی هستند که نیاز به نصب آنها بر روی گوشی مورد نظر دارند.

در پایان، اطمینان حاصل کنید که ردیابی تلفن شخصی از طریق GPS با در دست داشتن شماره موبایل مطلقاً امکان پذیر نیست.

موقعیت یابی رادیویی تلفن همراه (سیم کارت)

در این فناوری شاهد یک نوع ردیابی متفاوت هستیم که کاملاً وابسته به سیم کارت و اپراتور ارائه دهنده است و به GPS و سایر فناوری های مشابه وابسته نیست. در موقعیت یابی رادیویی (سیم کارت)، سیگنال های ارسال شده از یک منبع توسط حداقل دو گیرنده (برج های مخابراتی یا اپراتور) تجزیه و تحلیل شده و نتایج ارائه می شود.

موقعیت یابی رادیویی تلفن همراه (سیم کارت)
موقعیت یابی رادیویی تلفن همراه (سیم کارت)

موقعیت مکانی فوری

اگر نرم افزار مکان مورد نظر را نشان نمی دهد، باید از VPN استفاده کنید.کشورهای پشتیبانی شده عبارتند از: ایالات متحده، کانادا، هند، بریتانیا (انگلیس) و چین.

این برنامه همچنین اولین اپراتور خصوصی تلفن همراه یا شماره تلفن ثابت را نشان می دهد. این برنامه مکان واقعی / GPS تماس گیرنده را نشان نمی دهد. تمام اطلاعات مکان فقط برای استان/استان است.

این برنامه از حالت آفلاین پشتیبانی می کند و حتی بدون اتصال به اینترنت نیز کار می کند. اگر نسخه جدید روی گوشی شما کار نمی کند، بهتر است از نسخه قدیمی در این پست استفاده کنید. با توجه به مشکل بسیاری از کاربران با این برنامه روش جدیدی برای دریافت محل تماس با نام مخاطب بدون نیاز به برنامه در سایت قرار داده شده است برای مشاهده آموزش اینجا کلیک کنید.

موقعیت مکانی فوری
موقعیت مکانی فوری

موقعیت مکانی افراد را با گوگل ردیابی کنید

نسخه جدید اپلیکیشن گوگل مپ (Google Maps) دارای قابلیتی است که به شما امکان می دهد موقعیت مکانی دوستان خود را ردیابی کنید. این آموزش را دنبال کنید.

امروزه تکنولوژی آنقدر پیشرفت کرده است که با یک تماس تلفنی به راحتی می توان موقعیت مکانی افراد را فهمید. اما اگر به دلایلی جستجو نکردید یا فقط خواستید موقعیت جغرافیایی دوستان یا آشنایان خود را روی نقشه ببینید، نقشه گوگل این امکان را برای شما فراهم کرده است.

برای ردیابی موقعیت مکانی یک شخص در تلفن همراه، تنها کاری که باید انجام دهید این است که گزینه اشتراک گذاری موقعیت مکانی را در تلفن آن شخص فعال کنید.

با نحوه ردیابی موقعیت مکانی تلفن هک نقشه گوگل آشنا شوید

برنامه Google Maps اندروید یا iOS را باز کنید و از منوی سمت چپ گزینه Share location را انتخاب کنید و پس از پذیرفتن قوانین زمان اشتراک گذاری موقعیت مکانی را مشخص کنید. این مقدار را می توان از 15 دقیقه تا 3 روز یا تا زمانی که این ویژگی خاموش شود (تا زمانی که آن را خاموش نکنید) تنظیم کرد.

پس از انجام این کار، لینکی برای ردیابی مکان در بازه زمانی انتخاب شده ایجاد می شود. می‌توانید این پیوند را با هر کسی از طریق پیامک، ایمیل یا هر برنامه پیام‌رسانی مانند شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این افراد می‌توانند موقعیت جغرافیایی شما را در هر زمان از طریق نسخه‌های وب Android، iOS یا Google Maps ببینند.

اگر زمان دسترسی به موقعیت مکانی خود را روی نامحدود تنظیم کنید، افرادی که با حساب Google شما وارد برنامه می شوند می توانند شما را دنبال کنند. این گزینه برای ردیابی مکان افراد مسن یا کودکان بسیار مفید خواهد بود.

ویژگی جدید Google Maps همچنین به دیگران این امکان را می دهد که موقعیت های جغرافیایی شما را در حین سفر ببینند. برای فعال کردن این ویژگی، هنگام سفر روی More ضربه بزنید و اشتراک‌گذاری سفر را انتخاب کنید. دوستان شما می توانند زمان تقریبی رسیدن به مقصد شما را ببینند و جزئیات مکان هایی را که دیده اید مشاهده کنند. با رسیدن به مقصد، این ویژگی به طور خودکار غیرفعال می شود.

موقعیت مکانی افراد را با گوگل ردیابی کنید
موقعیت مکانی افراد را با گوگل ردیابی کنید

• هک مکان گوشی

• نرم افزار مکان یابی

آیا می توان با استفاده از شماره تلفن افراد را پیدا کرد؟

وقتی می‌خواهید موقعیت اقوام یا دوستی را پیدا کنید یا می‌خواهید موقعیت مکانی فردی که شما را آزار می‌دهد را بدانید، اما ممکن است فقط به شماره تلفن آن شخص دسترسی داشته باشید، در این مکان چه کاری باید انجام دهید؟ انجام دادن؟ اما آیا ردیابی افراد با شماره موبایل امکان پذیر است؟ با ما بمان.

ممکن است به دنبال طرحی باشید تا از طریق شماره تلفن به محل نگهداری افراد برسید و مکان دقیق آنها را بیابید. حتما قبلاً در اینترنت تحقیق کرده اید و به نتیجه ای نرسیده اید. به این نکته اشاره کنیم که هیچ برنامه ای به نام مکان یابی افراد با شماره تلفن همراه آنها وجود ندارد! دسترسی به موقعیت مکانی افراد تنها در صورتی امکان پذیر است که خود شخص این مجوز را بدهد و با روشن کردن جی پی اس موبایل خود این مجوز را به شما بدهد.

بنابراین، باید بدانید که هیچ برنامه یا راهی برای دسترسی افراد به مکان خود از طریق شماره تلفن وجود ندارد. اگر در اینترنت و فضای مجازی با برنامه هایی با چنین عناوینی مواجه شدید، این اپلیکیشن ها را نصب نکنید و به این گونه سایت ها سر نزنید، زیرا امکان سرقت اطلاعات شخصی شما وجود دارد.

با این حال، اگر شما هم جزو کسانی هستید که نگران اطرافیان خود هستید و می خواهید از حرکات، وضعیت فعلی و دقیق آن ها مطلع شوید، ادامه این مقاله را از دست ندهید; در زیر بهترین روش ها برای دسترسی به موقعیت مکانی افراد را معرفی خواهیم کرد.

برنامه های ردیابی موقعیت مکانی

همانطور که قبلا ذکر شد، هیچ راهی برای یافتن مخاطبین از طریق شماره تلفن وجود ندارد، اما روش ها و برنامه هایی وجود دارد که به هر دو کاربر اجازه می دهد به موقعیت مکانی خود دسترسی داشته باشند. اگر می خواهید اپلیکیشنی را روی گوشی خود نصب کنید و از آن برای دسترسی به موقعیت مکانی دوستان یا اعضای خانواده خود استفاده کنید و مکان فعلی یکدیگر را بدانید، این مقاله را از دست ندهید.

نرم افزار موقعیت یابی پیجو

نگران آمدن و رفتن فرزندتان یا یکی دیگر از اعضای خانواده هستید؟ آیا می خواهید اعمال والدین مسن خود را کنترل کنید یا از دست دادن یا دزدی عزیزانتان احساس خطر می کنید؟ نرم افزار پژو راه حل این ترس ها و نگرانی هاست! برای دسترسی به موقعیت مکانی آن شخص، باید اپلیکیشن را روی گوشی خود و شخصی که می خواهید به موقعیت مکانی آن دسترسی داشته باشید، نصب کنید.

پس از انجام نصب و تنظیمات می توانید در هر زمان از طریق پیامک به محل دقیق فرد مورد نظر خود برسید.

قابلیت های کاربردی پیجو

تشخیص خودکار آدرس ها

تعیین موقعیت مکانی فوری با ارسال پیامک

ارائه گزارش های دقیق از مکان های خروجی و ورودی

البته باید به خاطر داشته باشید که هر دو گوشی برای استفاده باید این برنامه را نصب و فعال کنند.

برنامه موقعیت مکانی خانواده SPY24

برنامه SPY24 برای یافتن فوری افراد طراحی شده است و به شما امکان می دهد مکان هایی را که مردم از GPS استفاده می کنند را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که با نصب این اپلیکیشن قادر خواهید بود به راحتی موقعیت مکانی خود را با دوستان یا اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید و آنها را از کجای خود مطلع کنید. همچنین می توانید بفهمید که این افراد کجا هستند.

برای استفاده از این برنامه نیازی به ثبت نام ندارید و می توانید وارد شوید و با خیال راحت از آن استفاده کنید. همچنین لازم به ذکر است که تنها کسانی که موقعیت مکانی شما را هنگام اشتراک گذاری انتخاب کرده اند، فقط می توانند موقعیت مکانی شما را بدانند. یکی دیگر از مزایای این اپلیکیشن این است که اطلاعات شما پس از مدتی برای امنیت بیشتر از بین می رود و از دسترس خارج می شود.

قابلیت های برنامه SPY24

در دسترس بودن برنامه در هر مکان و هر زمان با دسترسی به اینترنت و GPS

مکان ها را به صورت آنلاین و فوری به اشتراک بگذارید

امکان اشتراک گذاری مکان ها با هر کسی

استفاده آسان و بدون نیاز به ثبت نام

این برنامه نیز مانند برنامه Picho باید بر روی هر دو گوشی موبایل نصب شود و با شماره موبایل قابل پیگیری نخواهد بود.

برنامه موقعیت مکانی خانواده SPY24

اپلیکیشن My Friends

Find My Friends یک نرم افزار عالی و قدرتمند برای اطلاع از موقعیت مکانی دقیق دوستان و آشنایان است. با این اپلیکیشن اندرویدی می توانید با دوستان و آشنایان خود گروهی ایجاد کنید، از موقعیت یکدیگر در گروه باخبر شوید و مکان و موقعیت دقیق هر فرد را روی نقشه ببینید. با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی می توانید موقعیت مکانی هر فرد را روی نقشه ببینید و زمانی که دوستتان به مکانی خاص رسید، اعلان دریافت کنید!

اپلیکیشن Find My Friends اندروید به شما امکان می دهد با دوستان خود در هر گروهی چت کنید و با یکدیگر در ارتباط باشید. با مشاهده مکان هر فرد در هر زمان می توانید زمان رسیدن هر فرد را در هر مکانی متوجه شوید و اگر فردی گم شد می توانید او را از روی نقشه راهنمایی کنید تا به مقصد برسد.

ویژگی های برنامه My Friends

دوستان را با دقت از روی نقشه پیدا کنید

موقعیت مکانی دوستان و آشنایان خود را گزارش دهید

مدت زمانی که طول می کشد تا هر فرد به مکان مشخص شده روی نقشه برسد را تخمین بزنید

توانایی صحبت در گروه

نمایش مکان مخاطبین روی نقشه

و…

برای استفاده از این اپلیکیشن جامع و کاربردی، باید این اپلیکیشن را روی گوشی خود و مخاطبینی که می خواهید به مکان آنها دسترسی داشته باشید، نصب کنید.

برنامه Life360 Family Locator Locator

این برنامه رایگان به شما امکان می دهد مکان مستقیم و فوری افراد را ردیابی کنید. یکی از بهترین ویژگی های این برنامه قدرتمند این است که کاربر را از ورود فردی به مکان از پیش تعریف شده مانند خانه یا مدرسه آگاه می کند. به این ترتیب لازم نیست مدام موقعیت فرد مورد نظر را بررسی کنید.

یکی دیگر از ویژگی های این اپلیکیشن داشتن تاریخچه کامل از آخرین لوکیشن ها است که برای سرپرستان خانواده بسیار مفید است. همچنین می توانید از این برنامه برای ارسال پیام بین اعضای خانواده استفاده کنید.

همچنین شایان ذکر است که این برنامه قدرتمند کاملا رایگان است و برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هزینه ندارید. اما اگر نسخه حرفه ای تری یا همان پریمیوم می خواهید، باید ماهیانه 5 دلار بپردازید.

ویژگی های برنامه Life360 Family Locator

نرم افزار رایگان

امکان ارسال پیام به اعضای خانواده

مکان های خاص را شناسایی کنید

هنگام ورود به مکان های خاص پیام ارسال کنید

بهترین برنامه نظارت و کنترل لوکیشن کوشی برنامه SPY24 که به زبان فارسی پشتبانی میکنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا