نرم افزار ردیابی و کنترل گوشی آیفون

مزایای استفاده از برنامه نظارت بر آیفون اسپای۲۴

با اسپای۲۴ همراه همیشگی خانواده خود باشید !!! امنیت و آرامش خاطر در فضای مجازی را با اسپای۲۴ برای فرزندان خود تجربه کنید. برنامه کنترل گوشی آیفون اسپای 24 موقعیت لحظه به لحظه را اعلام میکند، به گزارش تماس‌ها و پیامک‌ها دسترسی داشته و اکثر شبکه‌های اجتماعی (بدون نیاز به جیلبریک) را میتوانید مدیریت کنید. اسپای۲۴ یک برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی ایفون و ایپد از راه دور با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده میباشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه‌های مجازی موبایلی را می‌دهد.

راهنمای نصب برای ایفون

نحوه نصب برنامه SPY24 -برنامه ردیابی و کنترل گوشی آیفون

برنامه نظارت آیفون اسپای۲۴ چیست؟

اسپای۲۴ بهترین و پیشرفته‌ترین نرم افزار نظارت، ردیابی و کنترل است که به والدین و کارفرمایان اجازه می‌دهد تا کودکان و کارمندان خود را از طریق گوشی خود نظارت کنند. برنامه کنترل اسپای۲۴ به راحتی روی همه دستگاه‌های اپل اجرا می‌شود و بصورت کاملا مخفی کار خود را پیش میبرد. این برنامه کنترل آیفون به شما اجازه می‌دهد که به عنوان والدین و کارفرما از امکانات آن که در زیر توضیح داده شده، استفاده نمایید.

کنترل و گزارش کامل تماس ها

ارتباطات ساده اولیه فرزندان شما از طریق تماس های تلفنی میباشد، سامانه مراقبت از خانواده با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس، و مدت زمان مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که به صورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد

کنترل برنامه های نصب شده

با اسپای 24 لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمند خود را خواهیدداشت و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه خواهیدشد و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید. همچنین می توانید بازده زمانی استفاده مجاز از آنها را مشخص کنید تا در ساعات مشخصی از شبانه روز قابل اجرا باشند و در سایر زمان‌ها در حالت مسدود قرار گیرند.

کنترل برنامه آیفون آی مسیج

شرکت اپل برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ از سرویس پیام رسان محبوب خود به نام آی مسیج (iMessage) رونمایی کرد. آی‌ مسیج به کاربران iOS و مک، این قابلیت را می‌دهد تا با دستگاه‌های اپل خود، بتوانند به صورت رایگان پیام‌هایی از جمله مسیج، موزیک، ویس، عکس، فیلم و …را ارسال و یا دریافت کنند.

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوطه مانند نام مخاطب و محتوای در حال تبادل پیامک ها را میتوانید به وسیله این برنامه خواهیددید. از دیگر امکانات اسپای 24 مشاهده دفترچه تلفن و مخاطبین و کنترل کامل لیست مخاطبین ذخیره شده در دستگاه موردنظر به همراه نام و شماره تماس میباشند. این برنامه هیچگونه حساسیتی ایجاد نخواهد کرد.

کنترل فایل های چند رسانه ای

با این برنامه میتوانید تصاویر و فایل های چند رسانه ای را بررسی کنید و از سلامت و علایق فرزندان خود مطمئن شوید. با اسپای۲۴ به فایل‌ها و پرونده های ذخیره شده در دستگاه موردنظر از راه دور دسترسی خواهید داشت. با این سرویس به صورت رایگان به فایل‌های موردنظرتان میتوانید دسترسی پیدا کنید.

ردیابی و مکان یابی لحظه به لحظه

هر لحظه از موقعیت عزیزان خود آگاه باشید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین ببرید. این برنامه دارای قابلیت ثبت لیست و تاریخچه کامل تمام موقعیت‌های مکانی دستگاه موردنظر در زمان های مختلف بصورت لحظه به لحظه است و به شما این امکان را میدهد که از موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان آگاه باشید.

کنترل گوشی ایفون از راه دور

اگر نگران کنترل گوشی ایفون فرزندان هستید، احتمالا به دنبال راهی برای کنترل آیفون از راه دور بوده‌اید. در ادامه، نگاهی به روش‌های کنترل آیفون از طریق کامپیوتر خواهیم داشت.

نرم افزار کنترل آیفون و آیپد با جیلبریک

 • از ویژگی های نامحدود لذت ببرید
 • برنامه کنترل پیام واتساپ
 • ردیابی مکان بدون دردسر
 • سازگار تا 17

بدون نیاز به جیلبریک (Jailbreak) کردن ایفون و ایپد

 • بدون نیاز به جیلبریک آیفون
 • بدون نیاز به نصب
 • دسترسی کامل آی کلود (iCloud)
 • سازگار با iOS 14.4

کنترل گوشی آیفون گزارش شبکه های اجتماعی

یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما می تواند با هزاران فرد با رده های سنی مختلف، فرهنگ و تربیت متفاوت رو به رو باشد و سلامت فرزند را به خطر بیندازد، فضای ارتباطی شبکه های اجتماعی رایج همچون تلگرام، واتساپ و اینستاگرام می باشد. با سیستم نظارتی سامانه مراقبت از خانواده امکان نظارت و کنترل کلیه شبکه های اجتماعی نیز فراهم شده است.

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج

برنامه کنترل واتساپ

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

کنترل اسنپ چت

کنترل پیام های تیندر

کنترل دایرکت های اینستاگرام

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر وایبر

کنترل از راه دور پیام های اسکایپ

کنترل تماس ها

کنترل تماس ها

کنترل فیس بوک

کنترل ایمیل

قبل از خرید برنامه کنترل گوشی iPhone

قبل از خرید برنامه کنترل گوشی آیفون اسپای 24 باید بدانید که به چه اطلاعاتی نیاز دارید؛ پس با دقت بررسی نمایید.

 

ایتونز

در هنگام نصب برنامه کنترل آیفون SPY24 نیاز به دسترسی فیزیکی به گوشی آیفون می باشد. برای نصب و تحت نظارت قرار دادن گوشی موردنظر حتما باید نرم افزار ایتونز به کامپیوترمتصل بوده و حتماً باید به اینترنت نیز دسترسی داشته باشید.

بدون نیاز به نصب برنامه روی آیفون فقط اپل آیدی

لطفاً دقت داشته باشید حتما به اپل آیدی و پسورد اپل آیدی نیاز دارید قسمت آیکلود بکاپ حتما باید روشن باشد سرویس بر اساس آیکلود کار میکند

نصب برنامه ایفون با جیلبریک

نصب برنامه توسط گوشی جیلبریک شده آیفون امکان پذیر میباشد

نصب برنامه توسط اپل استور

لطفاً دقت داشته باشید شما نیاز به دسترسی فیزیکی به گوشی آیفون دارید تا بتوانید برنامه ما را از فروشگاه اپل استور دانلود و نصب کنید. می توانید کنترل گوشی آیفون را در پنل بررسی نمایید.

قابل اطمینان ترین برنامه برای نظارت بر آیفون و آی پد!

این مقایسه‌ای از ویژگی‌هایی است که با نسخه (جیلبریک) و بدون جیلبریک خواهید داشت .

ویژگی های آیفون
جیلبریک
بدون جیلبریک
تماسها
مخاطبین لیست
پیام های متنی
همه پیامک های ورودی و خروجی را بخوانید
واتس اپ
واتساپ چت
عکسهای واتس اپ
وایبر
اسکایپ
لاین
کیک
اینستاگرام
موقعیت
آی مسیج
ایمیل
مخاطب
به روز رسانی رایگان

چرا باید از برنامه SPY24 برای کنترل گوشی آیفون استفاده کنید؟

 
 • برنامه SPY24 اولین برنامه نظارت والدین و کنترل گوشی آیفون در ایران می باشد که این سرویس را در اختیار تمامی ایرانیان قرار خواهد داد. درصد زیادی از کودکان از گوشی‌های هوشمند استفاده میکنند و شما به‌عنوان والدین میتوانید از طریق برنامه اسپای 24 آن‌ها را کنترل نمایید.
 • حدود ۵۰ درصد از گزارش‌های خبری درمورد تعداد آزار و اذیت کودکان در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی است که اتفاق می‌افتد .
 • فقط ۱۰ درصد از کودکان در جهان به خانواده خود اطلاع میدهند که در فضای مجازی مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند. درصد کمی در جهان به پلیس نیز گزارش داده شده است. همیشه پیشگیری و پیش‌بینی بهتر است.
 • به طور کلی شما به واسطه استفاده از سامانه نظارت و کنترل گوشی فرزندان بدون نیاز به هیچ گونه هک و کار غیر قانونی، می توانید نظارت و کنترل نود و نه درصدی بر روی گوشی اندرویدی فرزند دلبندتان داشته باشید که از جمله این نظارت ها می توان به کنترل و نظارت کامل بر تمامی پیامک ها و تمامی تماس های رد و بدل شده حتی تماس ها و پیامک هایی که از تاریخچه گوشی پاک شده اند داشته باشید
 • همچنین شما نظارت کامل و دقیقی بر روی تمامی شبکه های اجتماعی معروفی که بر روی گوشی تلفن همراه اندرویدی فرزندتان نصب می باشد، دارید که از جمله این نظارت ها می تواند شامل مشاهده و نظارت بر تمامی گروه ها و شبکه های اجتماعی که فرزندتان در آنها عضو است، باشد.
 • شما از طریق این برنامه میتوانید مشاهده کنید که فرزند شما در شبکه های اجتماعی با چه اشخاص و افرادی در ارتباط می باشد.

سوالات متداول در خصوص کنترل گوشی ایفون

در ادامه سعی کرده ایم پاسخ پرسش های پرتکرار کاربران در خصوص کنترل ایفون و یا موارد مربوط به کنترل گوشی تلفن همراه با استفاده از برنامه اسپای۲۴ را به شما ارائه نماییم.

 
نرم افزارهای کنترل و ردیابی از راه دور فقط برای والدین باید مورد استفاده قرار بگیرد تا بتوانند فرزندان خود را از خطرات احتمالی دنیای مجازی و واقعی ایمن نگه داشته و از آن ها محافظت کنند. پس اگر از برنامه ها به درستی استفاده شوند هیچ گونه مشکلی نخواهد داشت، مگر آن که فردی بخواهد وارد حریم خصوصی دیگران شود که این کار شدیدا غیر قانونی و جرم محسوب می شود.
در حال حاضر برنامه سامانه SPY24 فقط برای مدیریت تمامی دستگاه های ایفون و ایپد ( با هر مدل و اپل) استفاده می شوند.
بله در هنگام نصب برنامه باید به اینترنت متصل باشید تا بتوانید برنامه را به طور کامل نصب کنید.
سامانه در هنگامی که گوشی به اینترنت متصل نباشد اطلاعات را ثبت می کند و در هنگامی که به اینترنت متصل شود برای شما ارسال می کند.
✔ بله – از راه دور می توان GPS دستگاه را روشن کرد، منتهی برای این فرمان اکثر گوشی ها هم باید به اینترنت متصل باشند و هم (روت جیلبریک) شده باشند.
کافی است این برنامه را بر روی گوشی اندرویدی و سایت خودتان نصب کنید. ۲- سپس وارد برنامه شده و اطلاعات ایمیل (اپل آیدی) و پسورد مربوط به اکانت گوشی فرزندتان را وارد کنید ۳- تبریک میگوییم،کنترل مخفیانه و از راه دور گوشی اپل فرزندتان در اختیار شماست
معمولاً برای نصب برنامه‌های نظارتی مانند SPY24 بر روی آیفون، نیاز به دسترسی فیزیکی به دستگاه هدف دارید.
قانونی بودن استفاده از برنامه‌های نظارتی بستگی به قوانین و مقررات محلی و بین‌المللی دارد. در بسیاری از کشورها، استفاده از این برنامه‌ها برای نظارت بر کودکان و کارمندان با رضایت آنان قانونی است. اما همیشه بهتر است قبل از استفاده از این برنامه‌ها، با قوانین محلی خود آشنا شوید.
بسته به ویژگی‌های برنامه، SPY24 ممکن است بتواند پیام‌هایی را که پیش از نصب برنامه حذف شده باشند، بازیابی کند. اما بهتر است جزئیات دقیق را از وبسایت رسمی SPY24 بررسی کنید.
بله، SPY24 طوری طراحی شده است که بتواند بدون اینکه کاربر هدف متوجه شود، کار کند. اما باز هم بهتر است این موضوع را با سرویس پشتیبانی SPY24 بررسی کنید.
معمولاً برای نصب SPY24 بر روی آیفون، ابتدا باید برنامه را از وبسایت رسمی خریداری کنید، سپس با دسترسی فیزیکی به دستگاه هدف، برنامه را نصب و تنظیم کنید. اما جزئیات دقیق ترکیب می‌تواند بسته به نسخه‌ی دستگاه و برنامه تغییر کند.

عزیزان و کارمندان خود را در 3 مرحله ساده کنترل کنید

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین ویژه آیفون و اندروید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

ثبت نام و خرید پکیج

ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش پکیج مراجعه نمایید.

دانلود و نصب SPY24

سپس برنامه SPY24 دانلود کرده و ایمیل و پسورد خود هنگام ثبت نام را وارد کنید

ورود پنل کاربری

حال شما با نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده با کلیه فعالیت های فرزندان و یا عزیزان به واسطه گوشی تلفن همراهتان مطلع شوید.

تنها نرم افزار کنترل مناسب برای آیفون در سال 2023

اپل در چند سال گذشته امنیت سیستم عامل iOS .خود را افزایش داده است و هر بار عملکرد هر برنامه نظارت را دشوارتر می کند. خوشبختانه ، ما راهی برای کشف آن و استفاده از آن توانستیم ارائه دهیم. بنابراین ، اگر سرویس نظارت بر آیفون را در سال 2023 می خواهید ، اسپای ۲۴ همان برنامه‌ای است که می تواند.

برنامه مانیتورینگ آیفون SPY24 فوق العاده سریع ، قابل اعتماد و آسان برای استفاده است

SPY24 دارای سازگاری کامل با دستگاه موردنظر، تنظیم آسان و دارای ویژگی عالی کنترل موبایل است. این برنامه به راحتی در صدر لیست بهترین برنامه های کنترل اپل سال 2023 قرار دارد. برنامه کنترل اپل که ارائه داده‌ایم یک تجربه نظارت همه جانبه و برتر را ارائه می دهد که حتی می توان از آن برای مانیتورینگ در هر دستگاه iOS بدون جیلبریک استفاده کرد. آخرین آیفون 13 ،12 و iPhone 14.

چگونه می توان SPY24 را در دستگاه های IOS هدف نصب کرد؟

برای نصب SPY24 در دستگاه iOS ، اینجا را کلیک کنید تا راهنمای مرحله به مرحله ما را دنبال کنید.

برنامه ردیابی و کنترل مخفی گوشی آیفون از راه دور

برای استفاده از این برنامه فقط به اپل آیدی و پسورد اپل آیدی – گوشی فرزندتان احتیاج دارید و پس از وارد کردن کد تایید، برنامه کنترل از راه دور گوشی آیفون برای شما فعال میشود. همچنین دسترسی به گوشی فرزندتان جهت فعالسازی اولیه لازم هست.

کنترل مخفی گوشی آیفون از راه دور

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی آیفون فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه SPY24 می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی آیفون خود انجام می دهند را کنترل کنند.

دکمه بازگشت به بالا