دسته‌بندی نشده

دانلود اپلیکیشن رصد تلگرام + نصب برنامه رصد (Telegram)

گاهی نیاز داریم بدانیم مخاطب ما چه زمانی آنلاین و چه زمانی آفلاین می شود و یا گاهی از روی کنجکاوی دلمان می خواهد از مدت زمان آنلاین بودن شخصی مطلع باشیم تا بتوانیم با او گفت و گو کنیم. ما در این مقاله از سایت spy24 برای شما به آموزش روش نصب و دانلود اپلیکیشن رصد تلگرام می پردازیم  و به پاسخ سوال شما که چگونه بفهیم مخاطبان ما چه زمانی آنلاین می شوند؟ پاسخ دهیم. سامانه SPY24 همراه شماست تا بتواند شما را در رسیدن به  پاسخ این سوال همراهی نماید. شما می توانید برای دانلود برنامه کنترل تلگرام، روی لینک پیشنهادی کلیک نماید و به راحتی کنترل مخاطبانتان را در دست بگیرید.

دانلود اپلیکیشن رصد تلگرام فقط با برنامه SPY24

حال در‌این مقاله برای روشن شدن این ادعا که آیا دانلود برنامه رصد واقعیت دارد یا خیر،  به بررسی سه فاکتور رمز گذاری داده ها، ذخیره سازی پیام ها و آسیب پذیری های امنیتی می پردازیم و مقایسه تلگرام و واتس اپ تحت عنوان یک اپلیکیشن مشابه و بسیار رایج را برای شما قرار می دهیم. برای گرفتن پاسخ سوال آیا دانلود اپلیکیشن رصد تلگرام واقعی است تا انتهای این مقاله همراه ما باشید!

  • رمز گذاری داده ها

تلگرام برای رمزگذاری و انتقال پیام ها از پروتکلی به اسم MTProto استفاده می نماید. این پروتکل برای استفاده در تلگرام با تلفیق چندین الگوریتم و پروتکل کدگذاری اطلاعات نظیر الگوریتم رمز گذاری متقارن AES256، الگوریتم کدگذاری نامتقارن RSA 2048 و پروتکل انتقال کلید دیفی هلمن توسط یک مجموعه که اکثرا برندگان مسابقه ACM و دارای PhD ریاضی می‌باشند ساخته شده است.

  • ذخیره سازی پیام ها

یکی‌از ویژگی های تلگرام، مالتی پلتفرم بودن آن میباشد؛ این بدین معنی است که تلگرام ورژن های مختلف اندروید، iOS، ویندوز، ویندوزفون و تحت وب دارد و در تمامی مکان ها و زمان های می توان از آن استفاده مرد و به پیام ها و آرشیو آن دسترسی داشت. لازمه مالتی پلتفرم بودن این می باشد که پیام ها در سرور ذخیره شوند تا زمانی که نیاز بود، بارگذاری شوند و تلگرام همه این پیام ها را در سرورهایش ذخیره می کند.

ذخیره شدن داده ها در یک سرور ارتباط عکسی با امنیت دارد و اگر چه این داده های ذخیره گردیده همگی کد شده اند و کلیدها و پیام ها در سرورهای یکسانی قرار ندارند؛ ولی باز هم درصدی از امنیت را کاهش می‌دهد. شما می توانید برای دانلود اپلیکیشن رصد تلگرام، برنامه spy24 را دانلود نماید و به راحتی آب خوردن تلگرام دیگران را رصد کنید.

آیا اطلاعات واتساپ در سرور ذخیره می شود؟

ذخیره اطلاعات تلگرام در سرورها

در واتس اپ هیچ پیامی در هیچ سروری ذخیره نمی شود؛ مگر پیام هایی که به علت عدم اتصال گیرنده به شبکه هنوز به مقصد نرسیده اند. برای این گونه پیام ها هم محدودیت ۳۰ روزه در نظر گرفته می‌شود و بعداز گذشت آن برهه زمانی حذف میگردند.

  • آسیب پذیری های امنیتی

تلگرام برخلاف واتس اپ کد باز می باشد و چشم های بیشتری بر آن نظارت می نمایند، در نتیجه بسیاری از آسیب های بالقوه احتمالا قبل از عمل شناسایی خواهند شد و ما به راحتی می توانیم با دانلود اپلیکیشن رصد تلگرام، آن را رصد کنیم.

البته واتس اپ تاریخی از این آسیب ها و ضعف ها داشته است. کافی است «WhatsApp Security» را گوگل نمائید تا خود شاهد قصه باشید. اگرچه پس از اینکه فیس بوک واتس اپ را خرید انتظار می رود با پشتیبانی یک مجموعه قوی به سطح بالایی از امنیت برسد و بسیاری از این آسیب پذیری هایش کاهش یابد، البته باید به یاد داشته باشیم همیشه فکر دسته جمعی بهتر از فکر یک جمع محدود نتیجه خواهد داد.

تفاوت امنیت تلگرام و واتس اپ

به صورت کلی می توان گفت چت امن تلگرام قطعا نسبت به واتس اپ برتری بالاتری دارد و در مورد مقایسه امنیت میان چت معمولی تلگرام و واتس اپ باید اعلام کرد که در شرایطی‌که امنیت زمان ارسال برای ما در اولویت باشد، به علت کد گذاری انجام یافته برتری با تلگرام می باشد و در ‌حالتی که امنیت بعد از ارسال و دسترسی به پیام هایی که قبلا رد و بدل گردیده اند نیز مهم باشد، واتس اپ بر چت معمولی تلگرام برتر است.

تفاوت امنیت چت معمولی با چت امن (Secure Chat) در تلگرام و واتساپ

نصب برنامه مانیتورینگ Telegram

تمامی پیام هایی که در تلگرام مبادله می‌شود با استفاده از پروتکل، کدگذاری می شود و این فقط مخصوص به پیام های متنی نیست و تمامی پوشه های مبادله گردیده اعم از عکس و فیلم و صورت و اسناد هم به طور end-to-end  و کد گذاری شده منتقل میگردند.

دراین مورد تا اینجای کار واتس اپ برتری امنیتی نسبی به تلگرام داشت؛ ولی تلگرام از این آیتم هم به سادگی نگذشته و برای اشخاصی که به‌ سطح بالاتری از امنیت نیاز دارند، یک نوع چت با اسم Secure Chat یا این که چت امن فراهم نموده است. در چت امن علاوه بر کد گذاری end-to-end پیام ها در سرور هم ذخیره نمی‌شوند و فقط در میان فرستنده و گیرنده مبادله می‌شوند.

امنیت تلگرام؛ واقعیت یا رویا؟

بسیاری از مواردی که در ابتدا در مورد ذخیره سازی نشدن و پرینت پیام ها و پرینت تلگرام یا این که ذخیره به صورت کد شده در سرور مطرح شد، میتواند صرفا یک ادعا باشد. برای نمونه، افشاگری های ادوارد اسنودن در رابطه پروژه پریزم نشان می داد که بسیاری از غول های فناوری اطلاعات، داده های یوزرها را برای جاسوسی در اختیار دولت ها قرار می دهند.

سخن پایانی

با توجه به موارد گفته شده، باید بدانید که دسترسی به اطلاعات و اکانت تلگرام افراد دیگر غیرممکن نیست و شما می توانید با نصب اپلیکیشن SPY24 به سامانه ی رصد تلگرام دسترسی داشته باشید و به راحتی بر عملکرد فرزندانتان در شبکه های مجازی نظارت کنید. با این کار تمامی دغدغه ها و مشکلات شما پیرامون این مسئله رفع می شود. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید، می توانید با کارشناسان ما در سایت سامانه مراقبت از خانواده spy24 تماس بگیرید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا