امنیت شبکه و هکاسکایپبرنامه هکشبکه اجتماعی

هک و کنترل و نظارت اسکایپ

شاید شما هم جز کسانی باشید که قصد دارید هک و کنترل اسکایپ و نظارت بر فرزندان خود را در این شبکه اجتماعی زیر نظر بگیرید. می توانید از برنامه سیستم مراقبت خانواده SPY24 برای این کار استفاده کنید. استفاده از این برنامه به شما این امکان را داده که باقی قسمت های تلفن همراه فرزندتان را نیز کنترل کنید و پیام های اسکایپ را به راحتی چک کنید. برای داشتن اطلاع بیشتر ما را در ادامه از این مطلب از وبسایت اسپای 24 ما را همراهی کنید.

ویژگی های برنامه SPY24 برای نظارت بر فعالیت فرزندان و کارمندان

نصب این برنامه برای همه ساده و قابل انجام است. قابلیت های آن شامل موارد زیر است:

 • لحظه به لحظه موقعیت یابی را با ویژگی تعیین برد اعلام می کند.
 • گزارش کامل لیست تماس و پیامک های کودک
 • نشان دادن میزان عملکرد در شبکه های مجازی و اجتماعی
 • فهرستی از دستگاه هایی که قادر به اعمال محدودیت هستند ارائه می دهد.
 • مدیریت کردن ساعات استفاده از اینترنت و محتوای بازدید شده
ویژگی های برنامه SPY24 برای نظارت بر فعالیت فرزندان و کارمندان

چگونه هک اسکایپ امکان پذیر است؟

spy24 یک برنامه هک بوده که یک برنامه نظارتی می باشد و از آن برای نظارت بر عملکرد کودکان در فضای مجازی استفاده می کنند. با توجه به این که خانواده ها اغلب دانش فنی روش های پیچیده دسترسی و کنترل اطلاعات را نداشته، در ادامه شما را با ارائه نرم افزارهای کنترلی ساده این هدف را آورده ایم.

برای کنترل اسکایپ (Skype) شما باید برنامه را روی دستگاه فرزندتان نصب کرده و بعد از نصب، اپلیکیشن به صورت خودکار مخفی شده و گزارش های لازم را به پنل کاربری اکانت والدین در سامانه مراقبت خانواده ارسال می کند. از این رو والدین بدون نیاز به راهکارهای مانند هک اسکایپ می توانند ارتباطات فرزندان خود را در این شبکه اجتماعی تحت نظارت داشته باشند.

چرا به پورتال کنترل یا هک اسکایپ نیاز داریم؟

اسکایپ از جمله برنامه های پیام رسان قدیمی است که مالک آن مایکروسافت است و میلیون ها کاربر دارد. با توجه به این که اسکایپ به طور گسترده در فعالیت های تجاری و شرکتی استفاده می شود، نظارت برای مدیریت و نظارت بر فعالیت های سالم کارمندان کاملاً مناسب است. برخی از خطرات احتمالی که استفاده از شبکه برای کودکان و کارمندان دارند عبارتند از:

 • امکان برقراری ارتباط با مشتریان و رقبای تجاری در محیطی امن
 • قابلیت تبادل و ارسال اطلاعات شرکت به خارج از دفتر
 • بستر ارتباطی نامحدود برای ارتباط کودکان با گروه های سنی مختلف
 • به اشتراک گذاری حریم خصوصی و اطلاعات شخصی را با افراد ناشناس
 • مشاهده پیام های دریافتی و ارسال شده در اسکایپ
 • مشاهده تمام پیام های ارسالی و دریافتی از مکالمات گوناگون
 • مشاهده جزئیات هر پیام با تاریخ پیام، نوع پیام و گیرندگان پیام
 • دسترسی به آرشیو تمام اطلاعات از طریق کنترل پنل اسکایپ (دسترسی کوچک) بدون نیاز به روت تلفن همراه

چرا نرم افزار نظارت بر اسکایپ مسنجر برای والدین مفید است؟

آیا شما به عنوان والد نگران پیام‌رسان اسکایپ فرزندان تان هستید؟ آیا قصد دارید بدانید که فرزندان شما در اسکایپ مسنجر چه کاری می کنند و با چه کسانی چت می کنند؟ پاسخ به تمامی این سوال و کنترل اسکایپ اکنون با SPY24 امکان پذیر است.

نظارت بر تماس های ورودی و خروجی در اسکایپ می تواند شک و تردید شما را در مورد فرزند یا کارمندتان برطرف نماید. اما از طریق نرم افزار کنترل و مانیتورینگ اسکایپ، والدین و کارفرمایان می توانند اطلاعات دقیق تماس ها و مکالمات پیامکی اسکایپ را با سرعت خیلی بالا برای راحتی خود مشاهده و بررسی نمایند. وظیفه والدین است که از ورود کودکان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب پیام رسان اسکایپ جلوگیری کرده و در جریان فعالیت های آنلاین آن ها باشند.

هک اسکایپ

محدودیت های نرم افزار کنترل و مانیتورینگ اسکایپ مسنجر چیست؟

اگر دستگاه تلفن همراه شما روت شده نباشد، این اپلیکیشن توانایی ارسال اطلاعات به کنترل پنل کاربری را ندارد و فقط برخی از پیام ها را به شما نشان می دهند. پس بهتر است گوشی موبایل خود را روت کرده تا مطمئن شوید که تمام پیام های پیام رسان اسکایپ برای شما ارسال می شود.

کنترل اسکایپ گوشی کودکان

در حال حاضر به دلیل پیشرفت علم و فناوری استفاده از شبکه های اجتماعی به خصوص در بین گروه های سنی کمتر افزایش زیادی داشته است. یکی از این نوع شبکه های اجتماعی معروف، اسکایپ است که در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه بیشتر والدین برای کنترل اسکایپ فرزندان خود قصد  بررسی شبکه اجتماعی اسکایپ آن ها راداشته تل بدانند فرزند دلبندشان در این شبکه اجتماعی پرطرفدار چه کار می کنند و از این رو از خطراتی که فرزندانشان را در این شبکه اجتماعی تهدید می کند در امان بمانند.

روش های مختلف هک و کنترل فرزندان شبکه اجتماعی اسکایپ

انواع راه ها و روش های برای هک و کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ در اینترنت وجود داشته که به هیچ عنوان هک محسوب نشده و نرم افزاری کاملا قانونی و با کلیه مجوزها از موسسات مربوطه نمی باشد.

با کمک نرم افزاری SPY24 توانسته به صورت عملی، فرزند خود را در شبکه اجتماعی اسکایپ مانیتور کنید. این برنامه یک سیستم مانیتورینگ است که باید آن را نصب نمایید. بعد از نصب، پنل در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید حرکات فرزندتان را به صورت کامل و دقیق در این شبکه اجتماعی پرکاربر دنبال کنید.

هک و کنترل اسکایپ توسط سیستم مراقبت خانواده SPY24

شما از طریق این برنامه می توانید به راحتی تمامی فعالیت های فرزند خود را در شبکه اجتماعی اسکایپ کنترل کرده و فرزند خود را پیدا کنید. همچنین متوجه این می شوید که با چه کسانی تعامل داشته، چه کسانی را دنبال می‌کنید، چه نوع پست‌های را مشاهده کرده و لایک کرده است. حتی چه نظراتی از خود در این شبکه اجتماعی داده است.

نحوه کار این سیستم به این صورت است که نرم افزاری که در اختیار شما قرار داده شده را بر روی گوشی فرزند خود نصب کرده و سپس از تمامی فعالیت های که سیستم ارائه شده ارائه می دهد استفاده نمایید.

این برنامه یک سیستم مانیتورینگ شبکه اجتماعی است و یک برنامه هک نیست. از این رو نمی‌توانید مستقیماً به واسطه این سیستم وارد حساب شخصی تان شده، اما سیستم می‌تواند به حساب فرزند شما دسترسی داشته و تمام مکالمات و فعالیت‌های که فرزندتان دارند را پخش ‌کند. برنامه SPY24 را به پنل مدیریت خود وصل کنید تا کنترل کاملی بر هر چیزی که در شبکه اجتماعی اسکایپ فرزندتان اتفاق می افتد داشته باشید.

چرا باید از سیستم کنترل شبکه های اجتماعی استفاده کنیم؟

دلایل متعددی وجود داشته که چرا باید از سیستم مراقبت خانواده SPY24 برای محافظت از فرزند خود استفاده کنید. از جمله این موارد این است که میلیون ها کاربر در این شبکه وجود داشته که هیچ نوع اطلاعات دیگری برای آن ها در دسترس نیست.

مشخص نیست که چه کسی پشت این اکانت ها وجود داشته و فرزند شما با برخی از این افراد ناشناس ارتباط برقرار کرده و این افراد حتی دوستان مجازی و واقعی خواهند بود و این می تواند برای فرزند شما بسیار خطرناک باشد. از این رو اطمینان حاصل کنید که فرزند شما در آینده با افراد ناشایست دوست شده و رفتار آن ها را تقلید می کند.

آیا برای استفاده از این سیستم باید دستگاه را روت کنیم؟

خیر، برای استفاده از سیستم کنترل اسکایپ نیازی به روت کردن دستگاه ندارید و می توانید بدون روت کردن از این سیستم منحصربفرد استفاده کنید و برای استفاده از آن فقط به نرم افزاری نیاز داشته که این گزینه را روی کامپیوتر فرزندتان نصب می کند.

سوالات متداول

 • آیا ما از این سیستم برای اتصال مستقیم به حساب اسکایپ فرزندمان استفاده می کنیم؟

خیر همانطور که در بالا توضیح دادیم با نصب نرم افزار و پنل ارائه شده در اختیار شما می توانید کنترل کاملی بر پیام ها و رسانه های ارسالی و دریافتی در این شبکه اجتماعی داشته باشید و به اکانت دسترسی مستقیم داشته باشید. کاربر، زیرا این یک هک محسوب می شود و کاملا غیرقانونی است.

 • آیا برای استفاده از این سیستم همراه داشتن فرزند یا تلفن همراه ضروری است یا فاصله در استفاده تاثیری ندارد؟

خیر، برای استفاده و کنترل شبکه اجتماعی فرزندتان نیازی به نزدیک بودن به تلفن فرزندتان نیست، زیرا این سیستم از طریق اینترنت کار می کند و همانطور که می دانید فاصله طولی اینترنت تاثیری در عملکرد آن ندارد. شبکه اجتماعی فرزندتان را از هر فاصله ای کنترل و کنترل کنید.

جمع بندی

به طور کلی با سیستم قابلیت کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ می توانید تمامی فعالیت های کوچک و بزرگ فرزند خود را در فضای آنلاین به طور کامل و دقیق زیر نظر داشته و متوجه شوید فرزند شما در این شبکه اجتماعی بزرگ و پرطرفدار چه کاری انجام می دهد. بسیار عالی که تا پایان مطلب هک و کنترل اسکایپ در سایت اسپای 24 ما را همراهی کردید.

بیشتر بخوانید: راه های هک کردن پیام ها اسکایپ شخصی ،پیام‌های، فیلم ها،تماس ها

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا