دانلود برنامه

روش های هک وای فای

در حال حاضر افراد زیادی به دلایل گوناگون علاقه مند به استفاده از روش های هک وای فای هستند تا بتوانند به وای فای دیگران متصل شوند. در صورتی که شما در زمینه هک و برنامه نویسی تجربه دارید حتما می دانید که روش های گوناگونی برای انجام این کار وجود دارد و امروزه ابزارهای مختلفی مبتنی بر لینوکس و حتی سیستم عامل ویندوز طراحی شده اند که می توانند به شما کمک کرده تا اقدام به هک وای فای کنید. ما در این مطلب از وبسایت اسپای 24 قصد داریم کمی بیشتر درباره این موضوع صحبت کرده و اطلاعات جالب و جذابی را درباره هک کردن WiFi در اختیار شما قرار دهیم.

روش های هک وای فای چیست؟

هک کردن وای فای در حال حاضر مورد علاقه بسیاری از افراد بوده و افراد زیادی هستند که دوست دارند روش های گوناگونی که برای این کار وجود دارد را یاد بگیرند. به صورت کلی این کار از دو طریق صورت می گیرد.

  1. روش اول این است که شما باید آشنایی کامل با روش های هک و برنامه نویسی داشته و بتوانید به صورت تخصصی اقدام به رمزنگاری پسورد آن ها کنید. با این کار شما به راحتی توانسته هر نوع سیستم بی سیم را هک کرده و به آن دسترسی پیدا کنید.
  2. روش دیگر استفاده از ابزارهای آماده می باشد. با استفاده از ابزارهای آماده شما توانسته بدون دانش برنامه نویسی نیز اقدام به استفاده از روش های هک کردن وای فای دیگران کنید.

هک وای فای قوی

یکی از جذاب ترین روش های هک وای فای این است که دسترسی فیزیکی به وای فای دیگران داشته باشید. اگر شما بتوانید به صورت مستقیم و فیزیکی به وای فای دیگران دسترسی داشته، می توانید با روش های گوناگونی اقدام به پیدا کردن رمز این نوع وای فای ها کنید. برای این کار فقط کافی است که شما دکمه ریست که در پشت مودم ها قرار دارد را فشار داده و چند ثانیه آن را نگه دارید، با انجام این کار مودم بلافاصله ریست شده و وارد حالت پیشفرض شوید.

با ورود به این قسمت شما توانسته به سادگی به شبکه آن دسترسی پیدا کرده و رمز عبور دلخواه تان را بر روی آن تنظیم کنید و اقدام به استفاده از وای فای نمایید. در صورت استفاده از این روش شخص صاحب وای فای احتمالا خیلی سریع متوجه تغییر رمز عبور شده و اقدام به تنظیم مجدد آن می کند. بنابراین شما نمی توانید به مدت طولانی از این روش برای دسترسی به وای فای دیگران استفاده کنید.

هک وای فای با ترموکس

شاید برای شما جالب بوده باشد که بدانید می توانید در بین روش های هک وای فای دیگران از روش های دیگری نیز استفاده کنید. البته این شیوه ها هر کدام دارای سختی های خاص خود بوده و نیازمند نکاتی می باشد که شما حتما باید با آن ها آشنایی کاملی داشته باشید. در این شیوه شما توانسته با دسترسی به شبکه LAN وارد تنظیمات مودم دلخواه تان شوید.

برای این کار کافی می باشد که آدرس آی پی مودم را وارد کرده و با ورود به این بخش از شما یک نام کاربری خواسته که به صورت پیشفرض این نام کاربری Admin می باشد. حال با وارد کردن این عبارت وارد بخش تنظیمات شده و در آخر پسوردی که افراد بر روی مودم خود تنظیم کرده اند را بیابید. دقت داشته باشید که بر این کار شما باید ابتدا دسترسی مستقیم به شبکه وای فای داشته باشید تا بتوانید پسورد را بیابید.

هک وای فای با کامپیوتر

در برخی از مواقع شما با  روش های که در بخش قبلی گفتیم نمی توانید اقدام به هک وای فای دیگران کنید و برای این کار باید حتما اطلاعات برنامه نویسی و رمزنگاری خوبی داشته تا بتوانید از طریق ابزارهای گوناگونی که در اختیار شما قرار داده می شود اقدام به استفاده از روش های هک وای فای دیگران کنید.

اگر در رابطه هک و برنامه نویسی تجربه داشته باشید حتما می دانید که سیستم عامل لینوکس ابزارهای گوناگونی را برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند از طریق این ابزارها اقدام به هک سایر افراد کنند. این شیوه ها در زمینه هک کردن وای فای نیز مفید بوده و شما با استفاده از آن ها می توانید وای فای سایر افراد را هک نمایید. البته این موضوع مشروط به این بوده که با رمزنگاری و رمزگشایی آشنایی کاملی داشته و در برنامه نویسی نیز مهارت بالای داشته باشید.

هک وای فای دیگران (ابزار Aircrack-ng از جمله روش های هک وای فای)

در حال حاضر ابزارهای مختلفی وجود داشته که بیشتر آن ها در سیستم عامل لینوکس برای شما فراهم شده و بیشتر هکرهای حرفه ای از این ابزارها برای هک کردن وای فای دیگران استفاده می کنند. از جمله بهترین ابزارها، Aircrack-ng است که یک نرم افزار قابل اعتماد بوده و امروزه شاهد آن می باشیم که به صورت گسترده ای در کل دنیا مورد استفاده قرار گرفته است.

از جمله نکات بسیار جذاب که درباره این ابزار وجود دارد این می باشد که اگر شما با سیستم عامل لینوکس آشنایی نداشته ولی قصد دارید از این ابزار استفاده کنید می توانید از نسخه اندروید این ابزار استفاده کرده و اقدام به هک وای فای با گوشی کنید. دلیل این موضوع آن می باشد که هر دو سیستم عامل لینوکس و اندروید از هسته مشابهی استفاده می کنند و به همین دلیل استفاده از این ابزار هم در لینوکس و با استفاده از سیستم های کامپیوتری و هم در اندروید و گوشی های هوشمند رایج است.

استفاده از نرم افزار Nethunter برای پیدا کردن رمز وای فای

کالی لینوکس از جمله بهترین سیستم عامل های طراحی شده برای هکرها می باشد که هر هکر حرفه ای در زندگی خود یک بار از این سیستم عامل و یا ابزارهای که درون آن وجود دارند برای هک استفاده کرده اند. این سیستم عامل برای هک وای فای نیز کاربردهای زیادی داشته و در صورتی که آشنایی کاملی با آن دارید می توانید پسورد وای فای سایر افراد را به سادگی پیدا کنید.

ابزار کالی Nethunter یک نوع ابزار فوق العاده مبتنی بر سیستم کالی لینوکس می باشد که در موبایل ها و گوشی های هوشمند قابل استفاده بوده و شما با استفاده از آن به تمامی ابزارهای هک در کالی لینوکس دسترسی پیدا می کنید. این اپلیکیشن اندرویدی دارای طراحی فوق العاده ای بوده که بدون شک استفاده از آن می تواند تجربه ای فوق العاده را در اختیارتان بگذارد. جدای از آن با این ابزار دیگر شما برای استفاده از روش های هک وای فای دیگران نیازی به لپتاپ ندارید و می توانید به سادگی با گوشی خود اقدام به هک نمایید.

هک وای فای با نوت پد

اگر شما هم جز افرادی هستید که به استفاده از روش های هک وای فای علاقه دارید و خوب است بدانید که روش های گوناگونی برای این کار وجود داشته که بدون شک در اولین مرحله باید با شبکه های بی سیم آشنایی کاملی داشته و ساختار آن ها را به خوبی بشناسید. تنها در این صورت است که می توانید از ابزارهای موجود در این روش به درستی استفاده کرده و هر سیستم وای فای را به راحتی هک کنید.

شبکه وایرلس یا بی سیم در حال حاضر در سراسر جهان وجود داشته و به همین دلیل بیشتر از سایر شبکه های موجود در خطر می باشند. هکرها می توانند با دریافت کردن امواج بی سیم به راحتی اقدام به هک مودم مربوطه کنند. از جمله اصطلاحات بسیار رایج که در شبکه های بی سیم وجود دارد، WPS است.

هک وای فای با cmd

اگر با شبکه های اینترنتی آشنایی دارید حتما می دانید که در قسمت های مختلف آن از استانداردهای جهانی و یکسانی استفاده می کنند. WPS از جمله استانداردهای شبکه های بی سیم یوده که برای تنظیم امنیت مودم های بی سیم مورد استفاده می شود. این استاندارد تنها برای کاربرانی وجود دارد که اطلاعات زیادی ندارند و از یک سیستم بی سیم ساده استفاده می کنند. از طریق این استاندارد شما بدون داشتن هیچ نوع اطلاعات تخصصی می توانید تا حدود کمی امنیت مودم خود را برقرار کنید.

جدای از این استاندارد شما هر بار برای ورود به اینترنت با یک دستگاه، نیازی به وارد کردن نام کاربری ندارید. امروزه استانداردهای بسیار قوی تری نیز برای شبکه های بی سیم وجود داشته که در صورت استفاده از آن ها هکرها کاری بسیار سخت تر را برای هک سیستم شما دارند ولی در صورت تنظیم استاندارد wps هکرها می توانند با ابزارهای موجود به سادگی اقدام به هک وای فای کنید.

هک وای فای بدون برنامه با گوشی

سیستم عامل لینوکس یک سیستم عامل برتر برای هک محسوب می شود. جدای از آن بر تمامی ابزارهای مختلفی که این سیستم عامل برای شما دارد، می توانید با استفاده از این سیستم عامل به صورت مستقیم اقدام به هک کردن کنید. ابزارهای برنامه نویسی و هک این سیستم عامل برای افرادی که تخصص کافی در این رابطه داشته باشند فوق العاده می باشند. البته برای این کار شما نیاز به تخصص های زیادی دارید. از جمله این تخصص ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تخصص در کار کردن با لینوکس
  • تخصص در رمزنگاری
  • تخصص در رمزگشایی
  • تخصص در برنامه نویسی

نکته دیگری که وجود دارد این است که تخصص داشتن کافی نیست و شما باید سرعت مناسبی نیز در زمان کار کردن با این ابزارها داشته باشید تا بتوانید در مواقع نیاز به درستی عمل کنید.

هک وای فای اندروید (استفاده از نرم افزار Wi-Fi WPS WPA Tester)

از جمله اپلیکیشن های اندرویدی که در حال حاضر در سراسر دنیا از آن برای هک وای فای استفاده می کنند ابزار WiFi WPS WPA Tester هست که به سادگی از طریق گوگل پلی می توانید اقدام به نصب آن نمایید. این اپلیکیشن بسیار معتبر بوده و نیازی نیست که برای کار کردن با آن گوشی خود را روت کرده و یا نگرانی خاصی درباره امنیت دستگاه خودتان داشته باشید.

از جمله نکات قابل توجهی که درباره این اپلیکیشن وجود دارد این می باشد که برای پیدا کردن WPS pin از الگوریتم های مختلفی استفاده کرده و همین عامل نیز موجب شده تا هک وای فای با استفاده از این ابزار راحت تر و سریع تر باشد. از جمله مهم ترین الگوریتم های که در این ابزار مورد استفاده قرار می گیرند می توان به Zhao، FTE-xxx، Dlink+1، TrendNet و …. اشاره کرد که هر یک جز بهترین الگوریتم های دنیا هستند.

هک وای فای اندروید ۱۰ (استفاده از autoScript برای هک وای فای)

این ابزار از جمله ابزارهای هک وای فای می باشد که به صورت اختصاصی در کالی لینوکس وجود دارد و امروزه بسیاری از هکرهای بزرگ دنیا از آن استفاده می کنند. معمولا اکثر حملاتی که برای هک وای فای صورت می گیرد با استفاده از این ابزار بوده چرا که قابلیت های گسترده ای این ابزار موجب شده تا انجام حملات بسیار ساده تر باشد. این ابزار کاملا رایگان درون گیت هاب موجود می باشد که در صورت نیاز می توانید به سادگی آن را با دستور زیر کلون کنید و بر روی سیستم عامل خود از این ابزار استفاده کنید:

git clone https://github.com/Treebug842/autoScript.git

بعد از آن که این ابزار را به درستی بر روی سیستم عامل خود نصب کردید می توانید با انتخاب گزینه راهنما وارد راهنمای این ابزار شده و با مطالعه آن به خوبی با نحوه کارکرد آن آشنا می شوید.

هک وای فای ایفون

Routersploit از جمله ابزارهای فوق العاده مفید و کاربردی است که در ترموکس برای کاربران وجود دارد. این ابزار دارای قابلیت های گسترده ای می باشد که از جمله آن ها می توان به سرعت بسیار بالا، دقت خوب و امنیت بالا اشاره کرد. افراد علاقه مند به استفاده از روش های هک وای فای خوب است که از این شیوه نیز استفاده کنند. برای استفاده از این ابزار کافی است که آن را در ترموکس نصب کنید و از کد زیر استفاده کنید:

git clone /threat9/routersploit

نکته ای که در این جا باید به آن دقت کنید این است که قبل از نصب حتما باید پایتون و گیت را بر روی ترموکس خود نصب کرده و باید تا بتوانید به درستی این ابزار را بر روی ترموکس خود کلون کنید.

هک وای فای اندروید دامپر

افرادی که علاقه مند هستند از روش های آماده برای هک وای فای دیگران استفاده کنند و آشنایی با برنامه نویسی ندارند، باید بدانند که جای نگرانی نبوده و ابزارهای این چنینی نیز برای شما وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید وای فای های که دارای امنیت زیادی نیستند و رمزهای پیچیده ای ندارند را هک کنند.

البته لازم به ذکر است که این ابزارها به قدرتمندی روش های که در بخش های قبلی گفتیم نیست. ولی با این حال می توان به عنوان یک گزینه مناسب از آن استفاده کرد. از جمله این ابزارها می توان به Andro dumper اشاره کرد که ویژگی های بسیار زیادی داشته و استفاده از آن به اکثر افراد توصیه می شود. این ابزار تنها در اندروید طراحی و ساخته نشده و شما در صورت نیاز می توانید از نسخه ویندوز آن نیز برای هک وای فای دیگران استفاده نمایید.

استفاده از روش های مهندسی اجتماعی برای هک وای فای

مهندسی اجتماعی از جمله روش های هک است که امروزه به صورت گسترده ای توسط هکرها و حتی بعضی از کلاهبرداران استفاده می شود. شما می توانید از این شیوه برای هک وای فای استفاده کنید. روش مهندسی اجتماعی در واقع شیوه ای است که شما تلاش می کنید تا اطلاعاتی را از کاربر دریافت کرده و با استفاده از این اطلاعات پسوردی که کاربر برای وای فای خود تنظیم کرده است را پیدا کنید. در حال حاضر بسیاری از هکرها با وجود این که تخصص کافی برای هک کردن وای فای دیگران را دارند ولی از این روش برای هک استفاده می کنند، زیرا که این روش نیازمند زمان و انرژی کمتری نسبت به شیوه های دیگر است.

خدمات وب سایت spy24

وب سایت spy24 یک بستر معتبر در زمینه هک و امنیت می باشد که دارای خدمات متنوعی برای کاربران است. استفاده از خدمات این سایت برای کنترل کردن گوشی سایر افراد می تواند به میزان زیادی کمک کننده باشد.

این وب سایت دارای اشتراک های گوناگونی است که شما می توانید متناسب با نیازتان هر یک از این اشتراک ها را انتخاب نموده و با مناسب ترین قیمت ممکن اقدام به خرید اشتراک مد نظرتان کنید. برای استفاده از خدمات این وب سایت با ورود به صفحه اصلی می توانید دسته بندی های گوناگون را مشاهده کرده و اطلاعات زیادی را درباره خدمات این وب سایت بدست بیاورید.

نکات پایانی

شاید شما هم جز افرادی هستید که تا به حال یک بار به فکر هک کردن وای فای دیگران هستید و یا دوست دارید که این کار را بر روی وای فای آشنایان خود انجام دهید. بدون شک مطالعه کردن این مطلب از سایت اسپای 24 درباره روش های هک وای فای اطلاعات زیادی را درباره این موضوع در اختیارتان می گذارد و شما اکنون می توانید به صورت کاملا تخصصی به آن بپردازید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا