هک اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام به چه کسانی تعلق می گیرد؟!

در صورتی که از کاربران فعال در اپلیکیشن اینستاگرام هستید، قطعا با تیک آبی در کنار نام اغلب افراد مشهور که در میان مردم محبوب هستند، مواجه شده اید. ممکن است این سوال ذهن شما را درگیر کرده که تیک آبی اینستاگرام به چه کسانی تعلق می گیرد؟ در این مقاله از سایت spy24 قصد داریم تا شما را با تیک آبی اینستاگرام، هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام و شرایط دریافت آن در اینستاگرام آشنا کنیم. همچنین می توانید برای کنترل اینستاگرام دیگران و فرزندان خود از برنامه کنترل اینستاگرام که در وبسایت spy24 قرار گرفته است، استفاده کنید. برای دریافت برنامه یاد شده لینک پیشنهادی را لمس کنید.

تیک آبی چیست؟

جذابیت اینستاگرام موجب شده تا حدود 700 میلیون کاربر فعال داشته و به عنوان محبوب ترین برنامه اجتماعی به شمار آید. در بین صفحات ایجاد شده در این اپلیکیشن، افرادی هستند که از هر گونه خلاقیت و تفکری به دور بوده و عده ای اقدام به ایجاد اکانت های جعلی با نام افراد مشهور می کنند. اگر اکانت افراد مشهوری مانند ورزشکاران، بازیگران، سیاست مداران و سلبریتی ها را جستجو کنید، اکانت های بسیاری به نام افراد مشهور وجود داشته که شناسایی صفحه واقعی از صفحه جعلی کمی سخت می باشد. در این صورت تیک آبی اینستاگرام کارایی خود را نشان می دهد.
تیک آبی اینستاگرام به انگلیسی Verified Badge بوده که در کنار نام کاربری صفحه واقعی برند یا فرد قرار می گیرد. این تیک نشان دهنده ی تعلق اکانت به فرد مورد نظر بوده و توسط فرد اداره می شود. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب این سوال پیش آمده که تیک آبی به چه کسانی تعلق می گیرد، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

تیک آبی اینستاگرام به چه کسانی تعلق می گیرد؟!

یکی از باورهای اشتباه درباره تیک آبی، هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام است که در این مطلب به این باور اشتباه پایان خواهیم داد. قابل ذکر است که برای دریافت تیک آبی اینستاگرام لازم است اکانت مورد نظر شرایطی داشته که در ادامه ی این بخش از مطلب سایت spy2 به آن می پردازیم.

اکانت اینستاگرام شما معتبر باشد:

اکانت مورد نظر شما جهت دریافت تیک آبی باید به شخص حقیقی، کسب و کار یا نهاد واقعی و ثبت شده تعلق داشته باشد. این شرط از مهم ترین شرایطی است که در شبکه اجتماعی اینستاگرام تایید شده است.

حساب منحصر به فرد داشته باشید:

تیک آبی اینستاگرام به چه کسانی تعلق می گیرد؟!
تیک آبی اینستاگرام به چه کسانی تعلق می گیرد؟!

اکانت ایجاد شده باید تنها اکانتی باشد که نشان دهنده ی حضور یک شخصیت یا کسب وکار است. در واقع اینستاگرام تنها به یک اکانت که مربوط به شما است، تیک آبی خواهد داد و یک شخصیت یا کسب و کار نمی تواند چندین حساب معتبر با نام خود داشته باشد؛ اما در صورتی که یک شخصیت حساب با زثیا های مختلف داشته باشد، می تواند چندین حساب معتبر در این شبکه اجتماعی ایجاد کرده و برای هر اکانت تیک آبی دریافت کند.

حساب باید عمومی باشد:

حساب مورد نظر که قصد دریافت تیک آبی برای آن دارید، باید عمومی بوده و همه کاربران اینستاگرام بتوانند محتوا حساب شما را مشاهده کنند. همچین اکانت شما باید بایو، عکس پروفایل و حداقل یک پست داشته باشد تا بتوانید تیک آبی را دریافت کنید.

شهرت و برجسته بودن شخصیت یا کسب و کار:

یکی از مهم ترین نکات جهت دریافت تیک آبی، شهرت و برجسته بودن شخصیت یا برند می باشد. در واقع حساب باید مربوط به یک شخصیت معروف بوده تا اینستاگرام به شما تیک آبی بدهد. شروطی که در مطلب فوق به آن پرداخته شد، پاسخ سوال پرتکرار تیک آبی اینستاگرام به چه کسانی تعلق می گیرد، بوده و با دارا بودن تمامی شروط می توانید اقدام به دریافت تیک آبی در اینستاگرام کنید.

سخن نهایی:

در این مطلب از وبسایت spy24 به توضیحی درباره تیک آبی اینستاگرام به چه کسانی تعلق می گیرد و تیک آبی چیست پرداختیم. همان طور که در این مطلب به آن اشاره شد؛ تیک آبی، اکانت واقعی یک شخصیت یا برند معروف را از حساب های جعلی جدا کرده و این امر موجب شده تا شناسایی آن برای سایر کاربران آسان شود. قابل ذکر است برای دریافت تیک آبی دارا بودن تمامی شرایط مطلب فوق، لازم است. همچنین شما می توانید برای کنترل اینستاگرام فرزندان خود اقدام به دانلود برنامه کنترل اینستاگرام از وبسایت spy24 کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا