هک واتساپ

برنامه هک واتساپ برای کامپیوتر – جلوگیری از هک واتس اپ

امروزه برنامه واتساپ در جهان، یک برنامه شناخته شده و معروف است که چندین میلیون کاربر دارد که از این برنامه استفاده می کنند و اما در این میان کسانی هم هستند که به دنبال هک واتساپ اعضای خانواده یا فرزندان یا بقیه افراد هستند

ولی برنامه واتساپ از امنیت زیاد و فوق العاده بالایی برخوردار است.که هک واتساپ را برای افراد سخت کرده است و کاری مشکلی است و همه کسی نمی تواند از پس آن بر بیاید. در این مقاله دربارهی هک برنامه واتساپ ترفند ها و روش هایی معرفی می کنیم که با استفاده از آن ها بتوانید کنترل واتساپ بقیه را در دستان خود بگیرید.

امنیت واتساپ برای هک آن چقدر است؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که امنیت واتساپ برای هک کردن آن چقدر است و چه مقدار امکان دارد که بتوانید واتساپ بقیه را هک و کنترل کنید و به اطلاعات و پیام های افراد دسترسی پیدا کنید. در پاسخ این سوال باید بگویم که واتساپ امنیت بالایی دارد و همچنین به امنیت بالای خود هم اطمینان دارد و این یکی از دلایل محبوبیت آن بین کاربران و مخاطبان خود است .

چرا که هک آن به راحتی نیست. در آپدیت جدید این برنامه، تمام پیام های متنی، صوتی و تصویری از سیستم عامل رمزگذاری جدیدی استفاده می کنند و فقط کافیست که واتساپ خود را آپدیت کنید تا بتوانید از این آپدیت جدید استفاده کنید.

چرا که با این رمز گذاری ها فقط ارسال کننده و دریافت کننده پیام می تواند پیام را ببیند و هیچ کس دیگر قادر به دیدن آن پیام نیست، پس آپدیت این پیام رسان برای امنیت بیشتر مهم است. اما برگردیم به موضوع اصلی که هک برنامه واتساپ است با همه این راه ها و رمز گذاری ها باز هم راه هایی برای هک برنامه واتساپ وجود دارد که باهم بررسی خواهیم کرد.

امنیت واتساپ برای هک آن چقدر است

چگونه با استفاده از بارکد را برای هک واتساپ با کامپیوتر انجام دهیم؟

استفاده از بارکد یکی از روش هایی است که شما می توانید با استفاده از آن به پیام ها و اطلاعات و هر چیز دیگر در واتساپ بقیه افراد دسترسی پیدا کنید. برای هک با این روش شما باید ابتدا برنامه واتساپ وب را بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه خود نصب کنید و سپس بعد از نصب برنامه، آن را اجرا کنید.

بعد از اجرا کردن آن با صفحه ای که در آن بارکد قرار گرفته است روبرو خواهید شد. در مرحله ی بعد برای هک برنامه واتساپ باید گوشی طرف مقابل را پنهانی برداشته و برنامه واتساپ او را باز کنید و روی سه نقطه در بالای صفحه ی واتساپ بزنید و سپس گزینه ی واتساپ وب ( WhatsApp Web (را انتخاب کرده که بعد از آن صفحه ی اسکن باز می شود.

سپس دوربین گوشی طرف مقابل را روی بارکد گرفته و بعد از اسکن کردن بارکد به راحتی پیام های واتساپ طرف مقابل روی تلفن همراه یا کامپیوتر شما ظاهر می شود و هک واتساپ بقیه به راحتی انجام می شود.

هک واتساپ با کامپیوتر
به کار بردن برنامه جاسوسی

هک واتساپ از طریق شماره

به دلیل امنیت فوق العاده بالایی که واتساپ دارد، همه ی افراد نمی توانند اکانت های دیگران را هک کنند و به اطلاعات آن ها دسترسی پیدا کنند و هک برنامه واتساپ امکان پذیر نمی باشد.

ولی اگر شخص مقابلی که می خواهید واتساپ آن را هک کنید، فردی سهل انگار باشد و گوشی خود را در دستان شما قرار دهد شما به راحتی می توانید خیلی آسان آن را هک کنید.

فقط کافی است شماره طرف را روی واتساپ خود زده و خیلی راحت کد برای شماره می آید و شما به واتساپ او دسترسی پیدا میکنید به همین دلیل اگر شما هم جزو آن دسته آدم ها هستید که به همه افراد اعتماد می کنید و گوشی خود را در اختیار همه قرار می دهید.

باید احراز هویت چند مرحله ای را در واتساپ خود فعال کنید تا از هک برنامه واتساپ خود جلوگیری کنید. برای فعال کردن احراز هویت باید وارد برنامه واتساپ شده و روی سه نقطه ی بالای صفحه ی آن بزنید.

سپس روی تنظیمات زده و سپس وارد گزینه ی حساب کاربری ( Account ) شوید، در مرحله ی بعد روی گزینه ی تایید شماره دو مرحله ای‌ (Two step verification) زده و سپس بعد از آن بر روی فعال سازی ( Enable ) بزنید.

بعد از آن که تایید دو مرحله ای را فعال سازی کردید یک کد ۶ رقمی که ترجیحا تکراری نباشد را باید وارد کرده که بعد از آن به صفحه بعدی وارد خواهید شد که باید به صورت مجدد آن رمز را وارد همان صفحه کنید و در آخر باید یک ایمیل وارد کنید .

اگر به هر دلیل رمز در دسترس نبود یا آن را فراموش کرده بودید بتوانید رمز لینک بازیابی را دریافت کرده و بدون هیچ دردسری دارد اکانت خود شوید که پیشنهاد میکنم حتما رمز عبور را جایی یادداشت کنید که از ذهنتان بیرون نرود و اگر رفت دیگر نگران نباشید.

آیا لینک ها و برنامه و بد افزار ها می توانند هک برنامه واتساپ کنند؟

بعضی هکر ها و کلاهبرداران با استفاده از علاقه مندی ها و چیزهایی که محبوبیت زیادی بین افراد دارد می توانند هک واتساپ کنند چرا که یک برنامه یا بد افزار تولید کرده و آن را به کسی که می خواهد هک کند.

ارسال نموده و از طریق آن برنامه به پیام ها و اطلاعات آن دسترسی پیدا می کند و اگر طرف مقابل گول خورده برنامه را نصب و اجرا کند به دامی که برایش پهن شده است می افتد و دیگر کاری از دستش بر نمی آید چرا که اگر کلاهبردار بفهمد که شما آن برنامه را نصب کرده اید به پیام های شما نفوذ پیدا کرده و به راحتی احراز هویت کرده و هک واتساپ را به آسانی انجام می دهد بدون هیچ دردسر و مشکلی که بخواهد به وجود بیاید.

 هک برنامه واتساپ

پیشنهاد:

در صورت امکان از نصب هرگونه برنامه تا حد امکان پرهیز کنید.

آیا برنامه هایی که دارای آسیب پذیری و قابلیت دسترسی پیدا کردن به اطلاعات ما را داشته باشد وجود دارد؟

برخی از برنامه ها که در فضای مجازی یا شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و … وجود دارند دارای آسیب پذیری هستند که اگر آنها را نصب کنید و روی دستگاه گوشی خود اجرا کنید باعث می شود اطلاعات شما هک شده و در دسترس افراد بیگانه قرار بگیرد. این آسیب پذیری ها ممکن است.

اطلاعات خیلی مهمی از شما را فاش کند که هکر بتواند از طریق آن به شما آسیب و خسارت وارد کند که پیشنهاد می شود هر برنامه ای که در واتساپ برای شما ارسال می شود را نصب نکرده و یا اگر نصب میکنید اجازه ی دسترسی به همه چیز خود را به آن ندهید و آن را محدود کنید.

چرا که این آسیب پذیری ها نوعی باگ حساب می شوند که می تواند به هکر ها و کلاهبرداران اجازه دهد که به اطلاعات واتساپ و دیگر جاهای گوشی شما دست پیدا کنند و جدیدا در واتساپ نوعی باگ را کشف کرده اند که فقط با ارسال یک گیف ویژه می تواند از این نقصی که واتساپ دارد استفاده کند و هک واتساپ را به راحتی انجام دهد و به اطلاعات گوشی همراه شما دست پیدا کند یا حتی ممکن است به اطلاعات کوچک و جزئی موجود در گوشی دسترسی پیدا کند که ممکن است همان دسترسی کوچک برای شما تهدیدی بزرگ حساب شود، پس باید برای جلوگیری از هک واتساپ به جزئی ترین چیزها هم توجه کنید.

مزایای هک واتساپ کامپیوتر از طریق برنامه چیست؟

بعضی اوقات شاید نتواند به گوشی فردی که می خواهید هک واتساپ او را انجام دهید، هیچ جوره دسترسی پیدا کنید تا از طریق شماره یا بارکد آن را هک کنید.

پیشنهاد:

ما پیشنهاد می کنیم از برنامه های هک واتساپ استفاده کنید چرا که با استفاده از این برنامه بدون اینکه ردی از خود به جا بگذارید و کاری کنید که طرف مقابل بفهمد.

می توانید به راحتی هک واتساپ را انجام دهید و همچنین وقتی بتوانید واتساپ او را هک کنید در آخر می توانید به مخاطبین و اطلاعاتی دیگر او هم دسترسی پیدا کنید و همه این کارها فقط با برنامه های هک واتساپ که در همه جا آن را دانلود کنید، انجام دهید.

چگونگی ساخت این برنامه:

این برنامه مخصوص هک واتساپ بوده و توسعه کنندگان جوری این برنامه را طراحی و ساخته اند که بدون اینکه دسترسی خود را ببندیم کاری می کند که خود فرد به ما اجازه ی هک و ورود به واتساپ خودش را بدهد. شما اگر واتساپ را بتوانید از طریق برنامه های درون گوگل یا … دانلود کنید .

می توانید به بخش های دیگر گوشی آن مانند دوربین، ضبط صدا و حتی موقعیت مکانی طرف هم دسترسی پیدا کنید چرا که واتساپ همه اطلاعات افراد را در موقع نصب از آنها می خواهد و کلیه این فایل های دریافتی را به صورت فایل های پشتیبان در خود ذخیر می کند و جا می دهد که این موضوع همه جوره به نفع شما می شود و به راحتی به همه چیز های که گفته شد بدون مشکل و به راحتی می توانید دسترسی پیدا کنید.

در این متن به چگونگی هک برنامه واتساپ به صورت کلی برای شما اشاره کرده ایم با امید اینکه امنیت شبکه های اجتماعی افزایش یابد و شما از هک واتساپ خود بتوانید به شکل صحیح جلوگیری کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا