هک واتساپ

روش های آموزش هک واتساپ با شماره تلفن و بدون کد

یکی از روش های هک واتساپ با شماره تلفن قربانی می باشد. البته عمل هک گوشی با شماره تلفن از گذشته مورد استفاده هکرهای حرفه ای قرار می گرفت. اکنون از این روش به عنوان یکی از روش های هک کردن بدون نیاز به نصب برنامه داخل گوشی قربانی استفاده می شود و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

شبکه اجتماعی واتساپ

واتساپ یک شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار در میان مردم قاره های مختلف می باشد و روز به روز بر تعداد کاربران آن افزوده می شود در ایران تلگرام بعد از وی چت و وایبر توانست با نوع کاربری و ایجاد کانال جایگاه ویژه در میان مردم پیدا کند بعد از آن هیچ یک از شبکه های اجتماعی نتوانستن به جایگاه تلگرام در میان کاربران ایرانی دست پیدا کنند اما پس از فیلتر شدن تلگرام این اجبار برای کاربران ایرانی به وجود آمد و بخش اعظمی از کاربران واتساپ را برای خود انتخاب کردند و بسیاری از افراد گروهای خود را در واتساپ راه اندازی کردند اما هنوز هم افراد زیادی هستند که با فیلتر شکن یا پوسته های تلگرام یا خود پروکسی تلگرام از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند.

در دو سال اخیر به علت کرونا افراد بیشتر از واتساپ استفاده می کنند زیرا بسیاری از آموزش های آنلاین توسط گروه های تشکیل شده در واتساپ صورت می گیرد. برخی از ویژگی های واتساپ که سبب جذب بیشتر کاربران می شود تماس صوتی و تصویری رایگان، اتصال سریع به اینترنت، آپلود سریع ویدیوها و… می باشد.

علت هک واتساپ با شماره تلفن چیست؟

برخی از دلایل هک واتساپ با شماره تلفن عبارتند از:

1.    کنترل و نظارت بر روی فرزندان در فضای مجازی به علت خطرات بسیاری که در این فضا وجود دارد و امنیت فرزندانتان را به خطر می اندازد.

2.    به علت مواجه شدن فرزندان با آدم ها و اشخاص نادرست در فضای مجازی و گول خوردن آن ها باید به فعالیت آنها در محیط مجازی نظارت داشته باشید.

3.    گاهی اوقات به عملکرد همسرتان در فضای مجازی مشکوک می شوید برای رفع این ابهام باید به فعالیت وی در محیط مجازی نظارت کنید.

4.    حدود 15 سال است که همه ی افراد وارد شبکه های مجازی شده اند در گذشته برای تحقیق از افراد مختلف به سراغ همسایه ها و آشنایان و فامیل می رفتند اما اکنون فضای مجازی بستر مناسب برای تحقیق در رابطه با آدم های مختلف است.

5.     رئیس یک شرکت برای افزایش و ارتقای کیفی فعالیت های شرکت باید بر روی عملکرد کارمندان خود نظارت کند.

آیا هک واتساپ کار درستی است؟

زمانی که یک شبکه ی اجتماعی تا این حد مورد اقبال عمومی قرار می گیرد و روز به روز به تعداد کاربران آن افزوده می شود. هکرها تصمیم می گیرند تا به هک آن بپردازند.دلایل بسیاری برای هک کردن واتساپ و سایر شبکه های اجتماعی وجود دارد در این مقاله به بررسی روش های مختلف هک واتساپ با شماره تلفن می پردازیم تا بدین وسیله امنیت اکانت خود را افزایش دهید. دلایل هک واتساپ با شماره تلفن شاید وهله ی اول کاملا منطقی باشد اما اگر کمی عمیق به این مسئله فکر کنید متوجه می شوید که همه ی دلایل گفته شده صرفا بهانه ای برای تجاوز به حریم شخصی افراد می باشد و کاملا غیر منطقی است از لحاظ انسانی هیچ فردی حق ندارد وارد حریم شخصی فرد دیگری شود. اما اگر با تمام موارد گفته شده باز هم دلایل منطقی برای هک واتساپ با شماره تلفن وجود دارد ادامه این مقاله را از دست ندهید.

آیا امکان هک واتساپ با شماره تلفن وجود دارد؟

برای هک واتساپ با شماره تلفن از دو روش می توانید استفاده کنید .

روش اول هک واتساپ با شماره تلفن: این روش فقط توسط هکرهای حرفه ای و مسلط به دانش روز برنامه نویسی امکان پذیر است علاوه بر این هکر باید به شبکه ی بین المللی تلفن همراه نیز دسترسی داشته باشد آن چه مشخص است تمام تکنولوژی های ساخته شده توسط بشر دارای ایرادات و باگ هایی هستند یک هکر حرفه ای با پیدا کردن این حفره های ارتباطی می تواند با یک تماس تلفنی یا ارسال یک پیام کوتاه به راحتی پیام رسان واتساپ شما را هک کند اصلا فرقی ندارد که شما از چه برند تلفن همراهی استفاده می کنید و یا چه آنتی ویروس های قوی را در داخل گوشی خود نصب کرده اید تا حملاتی از این دست را خنثی کنید.

این نوع از حمله ی هکرها هیچ گونه دفاع یا ضد حمله ای ندارد زیرا مشکل مربوط می شود به سیستم شبکه بین المللی تلفن همراه. البته این کار صرفا توسط هکرهای فوق حرفه ای امکان پذیر است و هر فرد مبتدی نمی تواند به راحتی به هک واتساپ با شماره تلفن و روش اول بپردازد.

هک واتساپ با شماره تلفن ( اسپوفینگ)

روش دوم هک واتساپ با شماره تلفن استفاده از اسپوفینگ است. اصول کلی حمله ی اسپوفینگ بر مبنای تغییراتی پی شماره تلفن یا تغییر آدرس مک تلفن همراه است. برای استفاده از این روش در مرحله ی اول باید با استفاده از مهندسی اجتماعی قربانی را فریب دهید تا بتوانید شماره تلفن وی را بدست آورید چنانچه فرد در جایی مشغول به کار باشد به عنوان مثال صاحب شرکت یا صاحب مغازه ای باشد بدست آوردن شماره تلفن کار ساده ای است می توانید از وی در مورد خدمات شرکت یا مغازه پرس و جو کنید و در انتها شماره شخصی قربانی را به بهانه تماس مستقیم دریافت کنید.

روش اسپوفینگ معمولا بر روی اکثر سیستم ها امکان پذیر است زیرا اکثر شبکه های اجتماعی و یا سایر سیستم های مجازی برای مقابله با این روش هک واتساپ با شماره تلفن هیچ گونه تمهیدات امنیتی وجود نیاورده اند. روش اسپوفینگ هیچ گونه هزینه ای ندارد و شما با استفاده از از این روش به راحتی می توانید به هک واتساپ قربانی بپردازید.

هک واتساپ با استفاده از سایت ها و برنامه های مختلف

یکی دیگر از روش های هک واتساپ با شماره تلفن استفاده از وب سایت ها و برنامه هایی هستند که در این زمینه در فضاهای مجازی فعالیت می کنند. برخی از وب سایت ها به نحوی طراحی شده اند که در صورتی که در آنها عضو شوید روش های مختلفی برای هک واتساپ را در اختیار شما قرار می دهند. با وجود این که این وب سایت ها روش های جدید و راحتی را در اختیار شما قرار می دهند. اما کاربرد این روش دو مشکل دارد.

به چه علت نباید هک واتساپ را به وب سایت ها بسپاریم؟

نکته ی اولی که در رابطه با این وب سایت ها وجود دارد این است که هیچ وب سایتی بدون سود برای شما کاری انجام نخواهد داد پس هرگز از وب سایت های رایگان استفاده نکنید. مشکلات این وب سایت ها و اپلیکیشن ها عبارتند از: ·        اولین مشکلی که وجود دارد این است که شما نمی توانید به این قبیل سایت ها و اپلیکیشن ها اعتماد کنید زیرا ممکن است خود در دام این وب سایت ها قرار بگیرید و کلیه ی عملکرد شما در شبکه های اجتماعی توسط وب سایت ها کنترل شود.

·        مشکل دوم این است اکثر این وب سایت ها و اپلیکیشن ها پولی هستند و در قبال خدماتی که ارائه می دهند هزینه ی زیادی از شما دریافت می کنند.

برنامه های هک واتساپ کدامند؟

برنامه هایی ویژه ای برای هک واتساپ با شماره تلفن وجود دارند یکی از آنها واتساپ اسنیفر است. برای کار با این برنامه در ابتدا باید این برنامه را در گوشی خود نصب کنید سپس شماره ی تلفن قربانی را وارد کنید آنگاه به راحتی می توانید به اکانت شماره ی قربانی در واتساپ دسترسی پیدا کنید با این نرم افزار می توانید شماره ی هر فردی که تمایل به هک آن دارید را وارد کنید و واتساپ وی را به راحتی هک کنید. البته باید مراقب انواع فیک این نرم افزارها باشید زیرا ممکن است در نهایت خودتان هک شوید برخی از انواع این برنامه ها در قبال پرداخت هزینه به شما خدمات می دهند.

آموزش جلوگیری از هک واتساپ

در اولین قدم برای جلوگیری از هک واتساپ توسط شماره تلفن، باید مراقب مهندسی اجتماعی باشید همان طور که گفته شد روش مهندسی اجتماعی بر مبنای اعتماد است. پس نباید به هر کسی اعتماد کنید نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که دوستان همیشه دوست نیستند. سعی کنید بر روی گوشی خود و ورود به قسمت های مختلف گوشی رمز بگذارید به نحوی که رمز ورود به گوشی و سایر قسمت ها با هم فرق داشته باشند.

بدین ترتیب از آی پی و مک گوشی خود محافظت کنید تا بدست هیچ کس نیفتد.یکی دیگر از راه هایی که سبب افزایش امنیت واتساپ شما می شود استفاده از کد تایید دو مرحله ای است بدین ترتیب اگر فردی هم بتوانند به واتساپ شما نفوذ کند به احتمال زیاد نمی تواند کد تایید دو مرحله ای شما را پیدا کند و واتساپ شما را هک کند. برای فعال کردن کد دو مرحله ای کافی است وارد قسمت تنظیمات شوید و یک کد 6 رقمی انتخاب کنید.

اما در کل برای هک کردن واتساپ، راه های بسیاری وجود دارد و در این مقاله در وب سایت SPY24، قصد داریم تا درباره روش هک واتساپ با شماره صحبت بکنیم تا بتوانید با شناخت این روش ها، امنیت اکانت خود را افزایش دهید.

  • بررسی و معرفی روش های سفارش هک واتساپ با همراه با هکر
  • چگونه بفهمیم هک واتساپ در اکانت ما انجام شده است؟
  • خواندن و فهمیدن چت دو نفر در واتساپ به راحتی!
  • هک واتساپ همسر – روش های کنترل واتساپ شوهر و یا زن با برنامه رایگان

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا