هک واتساپ

معرفی برنامه هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف SPY24 (دانلود برنامه هک واتساپ با لینک مستقیم)

واتساپ یکی از پیام رسان های محبوب در کل جهان می باشد؛ محبوبیت این پیام رسان زمانی به اوج خود رسید که تلگرام فیلتر شد. ما در این مقاله از سایت spy24 برای شما می گویم که چگونه می توانید دانلود برنامه هک واتساپ با لینک مستقیم را انجام دهید و سپس از طریق آن به هک دیگران بپردازید. دانلود برنامه هک واتساپ spy24 به راحتی از طریق سایت ما امکان پذیر می باشد. برنامه هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف در واقع می تواند برای شما عجیب باشد اما شما با خواندن این مقاله می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

واتساپ یکی از بهترین و شناخته شده ترین برنامه های مسنجر یا همان پیغام رسان است، این برنامه که به تازگی توسط شرکت فیسبوک خریداری شده مدت ها است در این زمینه فعالیت می کند و در این مدت توانسته میلیون ها کاربر را به خود جذب کند و از محدوده کاربران یک شهر و استان، تبدیل به یک اپلیکیشن یا نرم افزار جهانی شود.

فهرست مطالب

واتساپ چیست؟

واتساپ یکی از بهترین و شناخته شده ترین برنامه های مسنجر یا همان پیغام رسان است، این برنامه که به تازگی توسط شرکت فیسبوک خریداری شده مدت ها است در این زمینه فعالیت می کند و در این مدت توانسته میلیون ها کاربر را به خود جذب کند و از محدوده کاربران یک شهر و استان، تبدیل به یک اپلیکیشن یا نرم افزار جهانی شود.

روش های هک واتس آپ چیست؟

 • هک واتساپ با بارکد
 • هک واتساپ با جیمیل و شماره
 • هک واتساپ با شماره
 • هک واتساپ با ترموکس

دانلود برنامه هک واتساپ با لینک مستقیم – دانلود برنامه هک واتساپ SPY24:

برنامه هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف:

دانلود برنامه هک واتساپ با شماره با این وجود این مجوعه برای حفاظت از امنیت کاربران خود از تدابیر امنیتی مختلفی استفاده می کند که امنیت کاربران در طی رعایت برخی پروتکل های امنیتی حفظ خواهد شد در این صورت هیچ شخصی نمی تواند به حساب کاربری مشترکان این اپلیکیشن دست پیدا کند. از این رو امکان هک شدن واتساپ به هیچ وجه ممکن نیست مگر اینکه …!!

انواع روش های هک واتس آپ:

شاید از خودتان بپرسید که هک Whatsapp چگونه ممکن است؟! هر یک از ما ریسک هایی را گاهی اوقات انجام می دهیم که می تواند به قیمت از دست رفتن تمام اطلاعاتمان تمام شود! خب روش های هک برنامه واتساپ از طریق روش های مختلفی امکان پذیر است که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • هک واتساپ با بارکد
 • هک واتساپ با جیمیل و شماره
 • هک واتساپ با شماره
 • هک واتساپ با ترموکس

خب! موارد بالا را با دقت مشاهده کنید! احتمالا با مطالعه موارد فوق به نتیجه دلخواه خود نرسیده باشید. در ادامه شما را با هر یک از موارد بالا آشنا خواهیم کرد. همراه ما باشید 🙂 اگر شما می خواهید برای هک فرزندان خود، یکی از بهترین نرم افزارهای هک را دانلود کنید، پیشنهاد ما به شما دانلود برنامه هک واتساپ با لینک مستقیم می باشد. شما با دانلود برنامه هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف می توانید بدون آنکه کسی بفهمد، واتساپش را هک کنید.

هک واتساپ با بارکد:

یکی از روش هایی که افراد سودجو می توانند به اطلاعات شخصی و مهم ما در واتساپ دسترسی پیدا کنند، استفاده از بارکد واتس اپ می باشد! این یعنی چی؟ اجازه بدید کمی بیشتر توضیح بدیم. واتساپ علیرغم اپلیکیشن منحصر بفردی که ارائه نموده نسخه وب را نیز برای کاربران خود در نظر گرفته که در این روش کاربر می تواند وارد تنها با تایپ این آدرس web.whatsapp.com وارد صفحه ای شود که یک QR Code در آن وجود دارد و تنها نیاز به این دارد تا از داخل برنامه واتساپ موجود در گوشی، دوربین را در مقابل آن قرار دهد و سپس اقدام به دسترسی به تمام اطلاعات شما کند!!!

خب! لحظه ای تصور کنید که یک کار مهم و فوری برای شما پیش می آید و شما فراموش می کنید که گوشی خود را در حالت قفل قرار دهید!! اینک هر فرد سودجویی می تواند به اطلاعات واتساپ شما دسترسی پیدا کند و در نهایت اطلاعات شما از دید شخصی خارج خواهد شد!!! برای جلوگیری از این معضل تنها یک راه وجود دارد و آن این است که تمام دسترسی های وب را حذف کنید! چگونه حذف کنیم؟! ابتدا وارد برنامه واتساپ شده و سپس بر روی ۳ نقطه بالا سمت راست کلیک کنید و گزینه Whatsapp Web را انتخاب کنید.

خارج کردن دستگاه های ناشناس از واتساپ:

اینکه صفحه ای برای شما باز خواهد شد که تمام دیوایس های متصل به حساب کاربری شما را نمایش می دهد. از این رو اگر موردی ناشناس و نا آشنا بود، فورا از آن را از حساب کاربری خود خارج کنید تا فرد هکر واتس اپ دیگر قادر به دسترسی اطلاعات شخصی شما نباشد. برای خارج کردن دیوایس های نا آشنا بر روی “Log out from all devices” کلیک کنید. مطمئن باشید هیچ دیوایسی قادر به مشاهده اطلاعات شخصی شما نخواهد بود.

برنامه هک واتساپ با شماره:

همان گونه که گفتیم هک واتساپ ممکن نیست و یک فرد عادی نمی داند هک واتس اپ چطور انجام می شود و یکی از نقاط مثبت این برنامه کاربردی باشد که یوزر را از هر گونه احتمال ممکن و غیر ممکن می تواند حفظ کند. از این رو احتمال هک واتساپ بدون کد شما منفی است و مگر اینکه خودتان سهل انگاری کنید!!! شما می توانید برای هک دیگران با شماره، دانلود برنامه هک واتساپ با لینک مستقیم را انجام دهید و به راحتی اقدام به هک دیگران نماید. شما با دانلود برنامه هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف می توانید به صورت مخفیانه در واتساپ دیگران فعالیت کنید. برای دانلود برنامه هک واتساپ spy24 بهترین گزینه انتخاب سایت اسپای 24 می باشد زیرا ما همواره در تلاش هستیم تا برای شما بهترین برنامه های مراقبت از خانواده را ارائه نمایم.

به عنوان مثال اگر شما به فردی اطمینان ندارید، نباید به هیچ وجه گوشی تان حتی به مدت یک دقیقه هم در اختیارش قرار دهید! چرا که او می تواند به ساده ترین روش ممکن به اطلاعات و مشخصات حساب کاربری شما دسترسی پیدا کرده و در نهایت از آنها بر علیه خودتان استفاده کند. با این وجود روشی که با سهل انگاری شما ممکن خواهد بود این است و توصیه ای که ما برای شما داریم احراز هویت چند مرحله ای در واتس اپ است.

احراز هویت دو عامله واتساپ:

احراز هویت دو عامله نه تنها در این اپلیکیشن بلکه در اکثر برنامه های پیغام رسان نیز وجود دارد و علت اصلی آن حفاظت از اصلاعات حساب کاربری شما است و هیچ فردی نمی تواند بدون وارد کردن رمز آن به اطلاعات شخصی شما دست پیدا کند! به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم استفاده از احراز هویت دو مرحله ای است که در ادامه با نحوه فعال سازی این گزینه امنیتی که یکی از روش های جلوگیری از هک کردن واتساپ دیگران است، آشنا خواهید شد.

 ابتدا وارد برنامهشوید و بر روی ۳ نقطه عمودی در بالا سمت راست کلیک کنید و در میان گزینه ها، بر روی Settings یا تنظیمات که گزینه آخر است کلیک کنید.

 • در منو settings، بر روی Account یا حساب کلیک کنید.
 • اینک گزینه سوم یعنی “Two step verification” را انتخاب کنید.
 • در این مرحله بر روی گزینه “Enable” در قسمت پائین کلیک کنید.
 • شما باید ۶ رقم مشخص شده ای که توصیه می شود تکراری و پشت سر هم نباشد، را وارد کنید.
 • بدون کلیک بر روی next، به صفحه بعدی منتقل خواهید شد. اینک مجددا رمز وارد کرده را مجددا وارد کنید.
 • آدرس ایمیل خود را وارد کنید که در صورت فراموش کردن رمز لینک بازیابی برای شما ارسال شود.
 •  تبریک! حساب شما ایمن شد و می توانید با خیالی راحت از حساب کاربری خود استفاده کنید.

هک واتساپ دیگران با جیمیل و شماره:

یکی دیگر از روش هایی که هکرهای واتس اپ می توانند در راستای هک اکانت واتس اپ شما از آن استفاده کنند استفاده از جیمیل و شماره تلفن شما است! برای مثال تاکنون ده ها بار از طریق پیغام ها و هشدارهای مختلف توسط رسانه ها گفته شده است که به هیچ وجه نباید اطلاعات ایمیل خود را به هر فردی دهید چرا که ممکن است اطلاعات ایمیل شما و حساب های متصل به جیمیل شما توسط افراد هک شوند. شما با دانلود برنامه هک واتساپ با لینک مستقیم و برنامه هک واتساپ با شماره می توانید از طریق جیمیل و شماره، واتساپ دیگران را هک کنید. شما با دانلود برنامه هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف می توانید دسترسی واتساپ دیگران را در مشت خود بگیرید.

هک واتساپ با ترموکس:

این روش هک برای افراد هک حرفه ای است برای هک واتس اپ با ترموکس دستور زیر را تایپ کنید:

 • pkg install git
 • pkg install python
 • pkg install python2
 • git clone https://github.com/Bl4ckDr460n/HxWhatsApp
 • ls
 • cd HxWhatsApp
 • ls
 • python2 HxWhatsApp.py

دانلود برنامه هک واتساپ بدون کد از راه دور اندروید و ایفون:

دانلود نرم افزار یا اپلیکیشن هک واتساپ یکی از روش هایی است که برای محاظت از امنیت فرزندتان می توانید از آن استفاده کنید. IKeyMonitor یک ابزار هک کردن برای آیفون Ios و اندروید است. این ابزار از طریق ثبت ضربات کلید بر گوشی شخص و گرفتن اسکرین شات، بر اپلیکیشن واتساپ نظارت می کند. شما می توانید لیست چت واتساپ را از راه دور و بدون دسترسی به گوشی طرف از طریق ایمیل مشاهده کنید. به منظور استفاده از برنامه ، سه مرحله ی زیر را دنبال کنید:

 • ثبت نام: ابتدا، در حساب رایگان IKeyMonitor ثبت نام کنید.
 • دانلود و نصب: برای دانلود وارد پنل ابری شوید و آن را بر روی گوشی طرف مقابل نصب نمایید.
 • اکنون می توانید نظارت از راه دور را آغاز نمایید. شما علاوه بر این روش می توانید با دانلود برنامه هک واتساپ spy24 و برنامه هک واتساپ با شماره اقدام به هک دیگران از راه دور کنید.

هک واتساپ دیگران از راه دور با گوشی و شماره سریال طرف:

نرم‌ افزار نظارت آزاد اولین برنامه حرفه ای با برترین تکنولوژی های نرم افزاری روز دنیا می باشد که این قابلیت را دارد تا در خصوص، خدمات نمایش پیام‌ های رد و بدل شده در پیام‌ رسان واتساپ را در اختیار والدین قرار دهد. شما با دانلود برنامه هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف می توانید بدون آنکه کسی بفهمه، واتساپش را هک کنید. برای دانلود برنامه هک واتساپ با لینک مستقیم در ساتی اسپای24 همراه ما باشید.

هک واتساپ دیگران با جیمیل و شماره امکان پذیر است؟

آموزش هک واتساپ دیگران از راه دور با گوشی و شماره سریال طرف آموزش در وب سایت SPY24 قرار داده شده است. شما با دیدن آموزش و دانلود برنامه هک واتساپ spy24 و برنامه هک واتساپ با شماره می توانید دیگران را به راحتی هک نماید. شما با دانلود برنامه هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف می توانید فرزندان خود را کنترل کنید.

چطور بدون هک واتساپ پیام های WhatsApp را کنترل کنیم؟

معمولا زمانی که افراد در جستجو راهکاری برای نظارت بر یک پیام رسان، به عنوان مثال واتساپ قرار می گیرند، با عبارت هک آن را دنبال می کنند. اما به جای هک واتساپ می بایست به دنبال برنامه نظارتی برای آن بود.

ما در اینجا قصد آموزش Hack Whatsapp را نداریم، بلکه قصد معرفی ابزار کنترلی قابل استفاده برای والدین جهت کنترل واتساپ فرزندان را داریم. محبوبیت این پیام رسان با قابلیت های همچون تماس صوتی و تصویری باعث شده است تا طرفداران زیادی در سراسر دنیا به خود اختصاص دهد. شما برای کنترل فرزندان خود می توانید اقدام به دانلود برنامه هک واتساپ spy24 کنید تا مطمئن شوید که فرزندان شما از واتساپ بهترین استفاده را دارند.

از این رو این محبوبیت فراوان باعث شده است، تا والدین بسیاری با هدف نظارت بر فعالیت فرزندان خود در این شبکه اجتماعی پرمخاطب به دنبال روش هایی برای هک برنامه واتساپ باشند. ولی پیش از هرچیز بد نیست بدانند:

این برنامه به سادگی قابل نفوذ توسط هکرها نمی باشد، اما امکان نظارت و کنترل بر آن از راه دور امکان پذیر است.

آیا هک کردن واتساپ با برنامه SPY24 و یا برنامه هک واتساپ با شماره ممکن است؟

اما این روش هک کردن واتساپ محسوب نمی شود، بلکه یک روش نظارتی بر فعالیت فرزندان شما در پیام رسان واتساپ است، یعنی شما با نصب نرم افزار تحت عنوان سامانه مراقبت از خانواده امکان نظارت از راه دور به ارتباطات فرزند خود را در WhatsApp را خواهید داشت. شما با دانلود برنامه هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف می توانید بدون آنکه کسی بفهمه، واتساپش را هک کنید.

نصب برنامه ساده است شما بدون نیاز به هک واتساپ و تنها با انجام چند مرحله ساده می توانید، آن را بر روی گوشی فرزند خود نصب کرده و پس از مخفی شدن برنامه می توانید، گزارش فعالیت ها و ارتباطات فرزند خود را در تمامی شبکه های این برنامه از جمله واتساپ پلاس را، با استفاده از کنترل پنل مدیریت والدین تحت نظر بگیرید.

پس لازم نیست به دنبال هک کردن واتساپ پلاس یا موارد مشابه باشید، با ما همراه باشید تا شما را با نحوه نظارت بر عملکرد فرزندان در این پیام رسان، را بدون نیاز به روشهای غیر منطقی و تنها با استفاده از برنامه SPY24 آشنا سازیم. برای دانلود برنامه هک واتساپ spy24 می توانید به صفحه مربوط به دانلود نرم افزار spy24 در وب سایت ما مراجعه نماید.

چرا به برنامه های کنترل و هک واتس آپ نیاز داریم؟

روزانه والدین بسیاری در جستجوی راهکاری مفید برای کنترل و نظارت فعالیت فرزندان خود در این شبکه اجتماعی می باشند. خطرات بهره برداری نادرست از پیام رسان هایی نظیر WhatsApp بر کسی پوشیده نیست. در این میان فرزندان زیر 18 سال به نیز دلیل داشتن روحیات ماجراجو و ریسک پذیر، در معرض بیشترین خطرات احتمالی قرار دارند. واتساپ نیز همچون تلگرام جز یکی از محبوب ترین پیام رسان های داخلی می باشد، لذا فرزندان و کودکان ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به جمع کاربران این شبکه پیوسته اند. برخی از این آسیب ها به شرح زیر می باشند:

 •  امکان ورود به گروه های غیر اخلاقی با محتوای نامناسب
 •  ایجاد دردسر و مزاحمت برای سایرین مخاطبین و اشخاص
 •  ارتباط با افراد متقلب و یا دوستی با افراد حیله گر و شیاد
 •  فریب خوردن و به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و مشکلاتی از این قبیل

نتیجه گیری:

موارد مذکور می تواند از ساده ترین موارد تهدید در این شبکه اجتماعی برای فرزندانمان باشد. با توجه به موارد اعلام شده، روش هایی همچون هک واتس آپ و یا کنترل آن برای آن دسته از والدینی که به سلامت فعالیت فرزندانشان در فضای مجازی اهمیت می دهند، می تواند جز نیازهای ضروری مهم باشد. به همین خاطر والدین به دنبال ابزارهای هک واتساپ پلاس هستند، لذا جلوگیری از دنباله روی از این رویه غلط، ابزار نظارت والدین SPY24 را برای خانواده های عزیز فراهم ساخته ایم.

شما می توانید برای نظارت بر فرزندان خود، دانلود برنامه هک واتساپ spy24 را انجام دهید. برای آنکه بتوانید از این نرم افزار spy24 بهترین استفاده را کنید، ما برای شما به آموزش و روش نصب آن در سری مقالات گذشته پرداخته ایم. شما همچنین می توانید برای هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف، از برنامه هک واتساپ با شماره استفاده نماید و اقدام به هک دیگران کنید. شما با دانلود برنامه هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف می توانید بدون آنکه کسی بفهمد واتساپش را هک کنید و در واتساپ آن به صورت مخفیانه بمانید و به اطلاعات آن را دست پیدا کنید. دانلود برنامه هک واتساپ با لینک مستقیم تنها در سایت spy24 با یک کلیک برای شما امکان پذیر می باشد.

سوالات متداول در زمینه کنترل و هک واتساپ:

در این بخش به سوالات متداول کاربران در خصوص چگونگی نظارت بر واتساپ پرداخته ایم، که در ادامه می توانید پاسخ سوالات خود را مشاهده نمایید.

آیا امکان دسترسی به واتساپ دیگران بدون برنامه کمکی و یا ربات وجود دارد؟

خیر، شما بدون استفاده از برنامه های نظارتی و یا ربات ها قادر به هک، دسترسی و یا نظارت نخواهید بود. تمامی روش های ارائه در اینترنت با عناوینی همون هک واتساپ از راه دور جنبه تبلیغاتی داشته و هیچ یک قابل اجرا نمی باشند.

آیا امکان نظارت بر واتساپ دیگران بدون دسترسی به گوشی تلفن همراه امکان پذیر است؟

برای نصب برنامه نظارتی هر فرد نیاز به دسترسی به واتساپ هر فرد نیاز به گوشی تلفن همراه اون می باشد. پس جای نگرانی استفاده برنامه های نظارتی برای افراد بزرگسال وجود ندارد. چون گوشی تلفن همراه خود را در اختیار دیگران قرار ندهند، کسی قادر به نظارت بر فعالیت آنها نخواهد بود. فقط والدین با در اختیار گرفتن گوشی فرزند می توانند پس از نصب برنامه سامانه مراقبت از خانواده، فعالیتهای او را در تحت نظر بگیرند..

یا کنترل واتساپ حتما می بایست گوشی تلفن همراه مورد نظر روت شده باشد؟

خیر در نسخه اخیر برنامه سامانه مراقبت از خانواده، بدون روش نیز شما می توانید، گزارشات این شبکه اجتماعی را بدون روت شدن دستگاه داشته باشید.

چگونه می توانم از طریق کامپیوتر اقدام به هک آیدی تلگرام نمایم؟

پنل کاربری SPY24 امکان استفاده از خدمات برنامه با استفاده از مرورگر های کامپیوتری را نیز فراهم کرده است. کافیست وارد حساب کاربری خود در وب سایت سامانه مراقبت از خانواده شوید و با وارد کردن شناسه کاربری اقدام به مدیریت عملکرد فرزند خود در تلگرام نمائید.

هزینه استفاده از خدمات سامانه مراقبت از خانواده چقدر است؟

با توجه به اینکه برای جمع آوری گزارشات گوشی تلفن همراه تحت کنترل همواره نیاز به یک فضای ابری آنلاین داریم و تامین و نگهداری این فضا مستلزم پرداخت هزینه است، پس استفاده از خدمات این سامانه مستلزم پرداخت هزینه ماهانه می باشد.

هزینه ماهانه استفاده از خدمات این سامانه چقدر است؟

هزینه استفاده از خدمات این سرویس را به صورت ماهانه و سالانه می توانید در بخش تعرفه ها مشاهده نمایید.

آیا می توانم واتساپ همسر خود را با این برنامه کنترل نمایم؟

این برنامه یه ابزار کنترلی برای والدین جهت نظارت بر فرزندان زیر 18 سال است و استفاده از آن برای همسر و یا سایر موارد یک کار غیر قانونی و از همه مهمتر غیر اخلاقی است. در صورت استفاده از این برنامه در موارد غیر مجاز، حساب کاربری شما بدون هیچ گونه اعلام قبلی مسدود خواهد شد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا