هک واتساپ

هک واتساپ از طریق سایت چگونه است؟ (هک سایت واتساپ وب) ۳ روش راحت و قطعی!

هک واتساپ از طریق سایت های مختلف، یکی از رایج ترین روش ها برای نفوذ به حساب های کاربری و سرقت اطلاعات افراد می باشد. برای استفاده از این روش، سایت های مختلفی وجود دارند که حتی افراد مبتدی نیز می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند.

تاریخچه واتساپ

اپلیکیشن های ارتباطی امروزه بخش گسترده ای از زندگی افراد جامعه بشری را به خود اختصاص داده اند. تاکنون اپلیکیشن های مختلفی راه اندازی شده اند که در زمان خودشان، به نرم افزار های ارتباطی محبوبی تبدیل شدند اما طور عمر اکثر آن ها محدود بود و پس از گذشت مدتی، دیگر نامی از آنها برده نشد. در حال حاضر یکی از اپلیکیشن های نسبتا قدیمی، توانسته با قدرت بیشتری فعالیتش را ادامه دهد. واتساپ از محبوب ترین و بهترین نرم افزار های ارتباطی است که قدمت آن به سال ۲۰۰۹ باز می گردد.یس با نام های بریان اکتون و یان کوم نوشته شد. در سال های ابتدایی، این پیامرسان، کیفیت بالایی نداشت اما در مدت زمان کوتاهی پیشرفت بالایی داشت و به یکی از پیامرسان های محبوب تبدیل شد.

چهره هایی به نام یان کوم و برایان اکتون، به عنوان برنامه نویسان اصلی این اپلیکیشن به حساب می آیند، اما در حال حاضر مدیریت این اپلیکیشن در اختیار مارک زاکر برگ، راه انداز بزرگ فیس بوک، می باشد. در سال ۲۰۱۴ این اپلیکیشن با مبلغی برابر ۴ میلیارد دلار توسط مارک زاکر برگ خریداری شد و پس از آن، شاهد پیشرفت روز افزون واتساپ بوده ایم.

امنیت اپلیکیشن واتساپ

می توان گفت آنچه که از ابتدا موجب قدرتمند تر شدن و گسترش این اپلیکیشن ارتباطی شده، امنیت آن می باشد. به طور کلی نرم افزار های مجازی که در اختیار کاربران قرار می گیرند، شامل دو نوع امنیت می باشند. نوع اول امنیت آنها مربوط به سرور های جهانی است که از سوی راه اندازان و برنامه نویسان این اپلیکیشن ها باید تامین شود. در واقع کاربران هیچ دخالتی در سرور های اصلی این اپلیکیشن ها ندارند.

اما دسته دوم امنیت، مربوط به کاربران است و برنامه نویسان با طراحی برخی قابلیت ها نظیر تایید دو مرحله ای و یا عدم دسترسی یک اپلیکیشن به دو اکانت مختلف در واتساپ، کاربران را برای بالا بردن این نوع امنیت راهنمایی کرده اند. با این که واتساپ در حال حاضر از امن ترین سرور جهانی برخوردار است، اما برخی از کاربران اهمیت چندانی به افزایش امنیت از سوی خودشان، نمی دهند و از این جهت ممکن است در دام هکر ها بیفتند. هکر ها امروزه با روش های هک واتساپ از طریق سایت به بسیاری از اکانت های این اپلیکیشن حمله کرده اند و امنیت آن ها را با مشکلات گسترده ای رو به رو ساخته اند.

روش های مختلف هک واتساپ

از آن جایی که واتساپ یکی از پرطرفدار ترین اپلیکیشن های مجازی است، روزانه کاربران متعددی اکانت های خود را در آن راه اندازی می کنند. محبوبیت این اپلیکیشن موجب جلب توجه هکر ها و افراد سودجو شده و در صدد راهیابی به اکانت های کاربران آن هستند. این افراد مسلما از روش های مختلفی برای به سرقت بردن اطلاعات حساب های کاربری استفاده می کنند که یکی از رایج ترین روش های آن، هک واتساپ از طریق سایت می باشد. البته هک واتساپ از طریق سایت به معنا وجود یک سایت اختصاصی برای هک کردن نیست، که بتوان تنها با وارد کردن شماره تلفن فرد مورد نظر در این سایت، به اطلاعات او نفوذ کرد، بلکه این روش نیز پیچیدگی های خاص خود را دارد اما یادگیری و استفاده از آن، بسیار ساده و راحت می باشد.

هک واتساپ از طریق سایت

هک واتساپ از طریق سایت یکی از راحت ترین و همچنین رایج ترین روش های نفوذ به اکانت کاربری افراد است که هکر ها با استفاده از آن، می توانند به راحتی وارد حساب کاربری اشخاص در واتساپ شوند. برخلاف تصور عموم که می پندارند یک سایت مخصوص برای این فرایند وجود دارد، باید بگوییم که هکر ها با استفاده از برخی سایت ها می توانند دسترسی به اکانت شما در واتساپ را نیز به دست آورند. اما در این حین باید مراحل مختلفی را به انجام برسانند. به طور کلی هک واتساپ از طریق سایت، می تواند از طریق سایت های نظارتی و یا واتساپ وب به سرانجام برسد که این فرایند هم از طریق افراد مبتدی و هم از طریق هکر های حرفه ای قابل انجام است.

هک واتساپ از طریق سایت های نظارتی

استفاده از وبسایت های نظارتی برای هک واتساپ از طریق سایت، این امکان را برای کاربران فراهم می کند که بتوانند نرم افزار های مخصوص را دانلود کرده و از این طریق به اکانت کاربران در واتساپ نفوذ کنند. پس از مراجعه به این سایت ها و پس از دانلود نرم افزار های مخصوص نظارتی، باید آن ها را در تلفن همراه فردی که می خواهید به اکانتش نفوذ کنید، نصب نمایید. از مزیت های اساسی این برنامه ها، این است که پس نصب بر روی تلفن های همراه، به حالت مخفی در می آیند و آیکون آن ها نمایش داده نمی شود. پس از آن، هکر ها با استفاده از کنسولی که این سایت های مخصوص در اختیارشان قرار می دهد، می توانند حساب کاربری افراد را به طور کامل نظارت کنند.

هک واتساپ از طریق واتساپ وب

هک واتساپ وب یکی از رایج ترین راهکار های هک واتساپ از طریق سایت می باشد. واتساپ وب، یک سایت معتبر برای دسترسی به حساب های کاربری در واتساپ است که اصولا از این سایت بر روی لپ تاپ ها و کامپیوتر های شرکت های بزرگ و کوچک استفاده می شود، تا از این جهت بتوانند به اکانت واتساپ شرکت معتبر متصل شوند.

با این که این وبسایت به دلیل دسترسی راحت تر افراد به اکانت های خود از طریق لپ تاپ و سیستم های رایانه ای طراحی شده، اما از بزرگ ترین معایب آن، این است که دسترسی سایر افراد به اکانت شما را نیز باز می کند و از این جهت راهی جدید برای سودجویی هکر ها و افراد مختلف را به وجود می آورد. از آن جایی که این روش از ساده ترین و راحت ترین روش های هک واتساپ از طریق سایت است، به عنوان رایج ترین و محبوب ترین روش نفوذ به اطلاعات افراد در بین هکر ها نیز شناخته می شود.

نحوه هک واتساپ با واتساپ وب

هک واتساپ از طریق سایت واتساپ وب (web.Whatsapp.com)، تنها در زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که افراد بخواهند از طریق دو دستگاه مختلف، به یک اکانت کاربری دسترسی داشته باشند. از این جهت احتمال دزدیدن اطلاعات کاربری توسط هکر ها از طریق این روش، بسیار بالا می باشد. اما هکر ها برای نفوذ به اکانت افراد از طریق این روش، به QR کد اپلیکیشن واتساپ فرد مورد نظر نیاز دارند. برای این امر در ابتدا باید در سیستم رایانه ای خود، سایت واتساپ وب را جست و جو کنید.

پس از آن اپلیکیشن واتساپ را در گوشی همراه خود به اجرا در آورده و از سه نقطه ای که در سمت چپ یا راست صفحه اصلی اپلیکیشن قرار دارد، وارد قسمت تنظیمات واتساپ شوید و بر روی گزینه واتساپ وب، تب بزنید یا به عبارتی کلیک کنید. پس از آن باید QR کدی که بر روی سیستم رایانه ای نمایش داده می شود را با دوربین گوشی اسکن نمایید. پس از گذشت تنها چند دقیقه، به راحتی حساب کاربری افراد در سیستم رایانه ای نمایش داده می شود و هکر ها به راحتی می توانند به اطلاعات افراد نفوذ کنند.

هک واتساپ از طریق هکر های آنلاین

از دیگر روش های هک واتساپ از طریق سایت، مراجعه به وبسایت هایی است که می توانید با هکر های حرفه ای ارتباط برقرار کنید. با ثبت نام در این وبسایت ها، هکر ها اطلاعات لازم را از شما دریافت کرده و سپس اقدام به هک کردن فرد مورد نظر شما می کنند. این راه در واقع بیانگر این است که شما در ازای مبالغ بالایی که به هکر ها پرداخت می کنید، اطلاعات به سرقت رفته فردی که تصمیم به هک کردنش داشتید، را دریافت خواهید کرد.

اما این راه تنها در شرایط بسیار خاص مورد استفاده قرار می گیرد و توصیه می شود که از این روش استفاده نکنید. دلیل این امر را می توان عدم شناخت هکر ها و عدم اطمینان به آن ها عنوان کرد. ممکن است این هکر ها پس از نفوذ به اکانت فرد مورد نظرتان، اطلاعات را به شما ندهند و از شما اخاذی کنند.

راهکار های جلوگیری از هک واتساپ از طریق سایت

همان طور که گفته شد، سرور های ارتباطی واتساپ از ایمنی بالایی برخوردارند و تا کنون هیچ هکری نتوانسته به آن ها نفوذ کند. از این جهت اغلب هکر ها از پایین بودن امنیت کاربران سوء استفاده می کنند و از این طریق اطلاعات کاربری افراد را به سرقت می برند. کاربران واتساپی می توانند از طریق روش های مختلف، امنیت را در حساب کاربری خود ارتقاء دهند.

یکی از بهترین راه های جلوگیری از هک واتساپ از طریق سایت، فعال کردن گزینه تایید دو مرحله ای می باشد. در این روش هکر ها برای نفوذ به اکانت شما نیاز به یک پسورد مخصوص دارند و بدون اطلاع از آن نمی توانند به حسابتان راه پیدا کنند. بهتر است که تلفن همراه خود را در دسترس دیگران قرار ندهید. از یک ایمیل و شماره تلفن فعال برای ثبت نام در واتساپ، استفاده کنید. توجه داشته باشید که در روش هک واتساپ با سایت واتساپ وب، این سایت به سرعت افراد هکر را شناسایی می کنند و به شما اخطار می دهد.

  • “هک واتساپ با کد”
  • “برنامه هک واتساپ”
  • “هک واتساپ با اپل ایدی”
  • “واتساپ وب روی گوشی”
  • “واتساپ وب اسکنر”
  • “اموزش تصویری هک واتساپ”

سوالات متداول

چگونه امنیت واتساپ خود را افزایش دهیم؟

با استفاده از رمز دو مرحله ایی و قفل برنامه

هک واتساپ با چه سایت هایی انجام میشود؟

واتساپ وب ، وب سایت های نظارنی ،هکر های آنلاین

واتساپ از چه سالی شروع به کار کرد؟

واتساپ در سال 2009 اغاز به کارکرد توسط دو برنامه نویس به اسم برایان اکتون و یان کوم

برای ورود به واتساپ وب یا سایت واتساپ از روش زیر استفاده کنید:

در مرحله اول واتساپ وب را در سیستم خود سرچ کنید1
واتساپ را روی تلفن خود باز کنید2
روی سه نقطه بالا صفحه سمت چپ/راست کلیک کنید3
روی گزینه واتساپ وب کلیک کنید4
با استفاده از دوربین گوشی QR کد روی سیستم را اسکن کنید5
چند لحظه صبر کنید تا واتساپ روی سیستم شما بالا بیاید.6

آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا