هک واتساپ

هک واتساپ 👀 روش های کنترل واتساپ همسر رایگان

جالب است بدانید کنترل واتساپ همسر یکی از موضوعات جذاب در اینترنت است که افراد مختلفی به دنبال آن هستند و در این مقاله ، ما می خواهیم به طور کامل روش هایی صد در صد موفقیت آمیز را برای هک کردن پیام ها و کنترل واتساپ همسر در روابط بین زوجین به شما معرفی کنیم. برای آشنایی با این روش ها و برنامه ها ، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

واتساپ چیست؟

واتساپ یا Whatsapp ، یکی از برنامه های پیام رسان پرطرفدار در جهان است که از آن برای ایجاد ارتباط با کسانی که شماره تلفن آنها را دارید ، می توانید استفاده کنید. در واقع واتساپ را می توان جزو قدیمی ترین شبکه های پیام رسانی دانست که اکنون بیش از 2 میلیارد کاربر دارد و بهتر است بگوییم هم اکنون بزرگترین شبکه پیام رسان از نظر تعداد جمعیت در جهان است.

این پیام رسان در سال 2009 شروع به کار کرد و اکنون برای پلتفرم های مختلفی اعم از اندروید و IOS مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه می تواند امکانت بسیار مختلفی را برای شما به اشتراک بگذارد که از جمله آنها می توان به چت ، ارسال ویدیو و عکس ، امکان تماس تصویری و صوتی ، استوری گذاشتن ، تنظیم پروفایل و … اشاره نمود.

واتساپ چیست؟

کنترل واتساپ همسر

آیا شما هم نسبت به شریک زندگی خود دچار شک و تردید شده اید ؟ آیا تا به حال بین حرفها و عملکرد های وی ، تضادی را مشاهده کرده اید ؟ آیا همسر شما در گوشی خود ، پیام رسان واتساپ نصب کرده است ؟ اگر پاسخ به این سوالات “بله” است ، شما می توانید از روش هایی که در ادامه آنها را معرفی می کنیم ، برای کنترل واتساپ همسر خود استفاده کنید.

کنترل واتساپ همسر می تواند از طرق مختلفی انجام شود و شما با این کار ، می توانید شک و شبهه خود را در قبال همسر خود و موضوعی که پنهان شده است ، برطرف کرده و در صورت خیانت و یا مشکلی ، با کنترل واتساپ همسر ، مدرک لازم را در پیش خود ضبط کنید. در ادامه برای معرفی این روش های کنترل واتساپ همسر با ما همراه باشید.


هک گوشی همسر و فرزندان – چک کردن واتساپ دیگران

ممکن است شرایط کاری یا زندگی خصوصی شما ایجاب کند که همیشه کارمندان یا اعضای خانواده خود را کنترل نمایید و احتمالا اولین راهی که برای کنترل به ذهنتان می رسد، هک گوشی همسر ، فرزند و یا کارمندانتان می باشد. البته که این عمل باید طوری انجام شود که کسی از آن با خبر نشود. اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توانیم هک گوشی همسر و دیگر اعضای خانواده خود را از راه دور انجام دهیم؟ امروز در این مطلب قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم و به دقت روش های آن را بررسی کنیم. هک گوشی همسر و فرزندان …

هک گوشی همسر و فرزندان - چک کردن واتساپ دیگران

چرا بايد گوشي عزيزانمان را هك كنيم؟

همانطور که گفتیم ممکن است شرایطی در زندگی شما وجود داشته باشد که شما نیازمند کنترل اطرافیانتان باشید. به طور مثال شاید احساس کنید که یکی از کارمندانتان در حال خیانت به شماست یا بخواهید از فعالیت ها و رموز زندگی فرزندان نوجوانتان باخبر شوید، در چنین شرایطی بهترین کار هک گوشی و کنترل آن ها از این طریق است، چرا که امروزه گوشی ها به مخزن اسرار و مهم ترین وسیله ارتباطی تبدیل شده اند.

این روزها با ظهور شبکه های اجتماعی و قرار گیری آنها در دسترس همه، والدین زیادی برای فرزندان خود و کسانی که با آنها در این شبکه ها ارتباط برقرار می کنند، نگران هستند. هک گوشی فرزندان بدون متوجه شدن آنها، بسیار می تواند در زمینه نظارت و کنترل فرزندان و به قول معروف هوای آن ها را داشتن ، کمک نماید.

اما گاهی اوقات شرایط کمی فرق دارد. بسیاری از زوج های متاهل همواره از این که همسرشان به آن ها خیانت کند هراس دارند. آن ها به دنبال راهی هستند تا مطمئن گردند که همسرشان به آن ها خیانت نخواهد کرد و همین امر سبب می شود که افرادی به دنبال هک گوشی همسر خود باشند.

اماچگونه می توانیم اقدام به هک گوشی اطرافیانمان کنیم و اطلاعاتی را که می خواهیم به دست بیاوریم؟ برای پاسخ این سوال در ادامه با ما همراه باشید.

(توصيه نمي شود) هک گوشی همسر و فرزندان

اماچگونه می توانیم اقدام به هک گوشی اطرافیانمان کنیم و اطلاعاتی را که می خواهیم به دست بیاوریم؟ برای پاسخ این سوال در ادامه با ما همراه باشید.

روش های بسیار زیادی برای گوشی همسر ، فرزند یا کارمندان وجود دارد که ساده ترین آن ها روشی است که شما به گوشی شخص مورد نظر خود دسترسی داشته باشید  و بتوانید یک نرم افزار را بر روی گوشی او نصب کنید. این روش از آن جهت ساده ترین راه شناخته می شود که پیچیدگی زیادی نداشته و نیازی به دانش برنامه نویسی ندارد.

هک گوشی همسر و فرزندان

اما اگر امکان دسترسی به گوشی شخص موردنظرتان وجود نداشته باشد و شما نمی توانید نرم افزار كنترل را برروی تلفن همراه او نصب کنید، به دو روش می توانید گوشی او را كنترل کنید. روش اول كنترل کردن با شماره و با کد imei و روش دوم ارسال برنامه كنترل برای فرد موردنظرتان می باشد.

برای این که خودتان بخواهید یک گوشی را بدون دسترسی كنترل کنید، حداقل باید یک سال زمان صرف این کار کنید و آموزش كنترل گوشی و دانش های لازم مانند زبان های برنامه نویسی را فرابگیرید. اما در این جا ما به دنبال دور بودن از پیچیدگی های رایج و معمول عمل كنترل کردن هستیم. پس مباحث برنامه نویسی را کنار گذاشته و به سراغ معرفی برنامه ای برای انجام كنترل گوشی همسر یا فرزندان و یا کارمندانتان خواهیم رفت تا از این طریق بتوانید به نگرانی ها و شک های خود پایان دهید.

معرفی نرم افزار كنترل گوشی همسر و فرزندان

معرفی نرم افزار كنترل گوشی همسر و فرزندان

یکی از برنامه هایی که توسط برنامه نویسان قدرتمند نوشته شده و می تواند بسیاری از خواسته های شما را فراهم کند و قابلیت های زیادی را در اختیارتان قرار دهد، برنامه  SPY24 می باشد.

با استفاده از این برنامه تمام اطلاعات موردنیاز شما از گوشی فرد موردنظرتان از طریق پنل کاربری که در اختیارتان قرار داده می شود، برای شما ارسال خواهد شد.

چک کردن واتساپ دیگران با نرم افزار

چک کردن واتساپ دیگران با نرم افزار یکی از جدیدترین روش های مراقبت از خانواده است که والدین می توانند برای فرزندان خود استفاده کنند. نگران کوچولو های تان نباشید. می توانید غیر مستقیم و بدون اطلاع آن ها، مدیریت شان کنید. مدیریت گوشی هوشمند فرزندتان را با شیوه نوین و بدون درگیری انجام دهید.

در دنیای امروزه که دنیای تکنولوژی نام دارد، روش های تربیتی فرزندان نیز، تغییر کرده است. ابزارهای مختلف در دنیای فناوری اطلاعات به کار آمده اند تا مسائل را با شیوه های نوین حل کنیم. ابزاری مانند گوشی هوشمند و هزاران برنامه مختلف که در آن وجود دارد + کارهای بسیاری که می توان صرفا با یک گوشی قابل حمل انجام داد، نه فقط برای بزرگترها، بلکه برای تمامی سنین جذاب است.

رعایت به حریم خصوصی یکدیگر

البته دقت کنید که چک کردن واتساپ در مجموعه ما برای مراقبت از خانواده و مدیریت کردن گوشی فرزندان توسط والدین است. زیرا چک کردن واتساپ دیگران که دوست، فامیل ویا بستگان ما هستند، به هیچ وجه کار پسندیده و جالبی نیست و از لحاظ اخلاقی و اجتماعی تایید نمی شود، ضمن آنکه دلیلی برای آن وجود ندارد.

همچنان که در ذهن خود به دنبال هک واتساپ دیگران هستید، دقت کنید هر فردی برای خود حریم خصوصی دارد که قابل احترام است. همان طور که حریم خصوصی شما برای دیگران قابل احترام است.

اما چک کردن واتساپ برای والدین می تواند موضوع خوبی باشد. چرا که گاهی پیش می آید فرزندان حرف ها و تفکرات خود را در جمع خانواده و در حضور پدر و مادر مطرح نمی کنند، اما در شبکه های اجتماعی به خوبی درون خود را به نمایش می گذارند.

چنانچه پدر و مادر دورادور و غیرمستقیم فرزندان را کنترل کنند، می توانند به موقع از مشکلات پیش آمده و ناراحتی هایی  که برای فرزندان شان هست مطلع شوند و به موقع رفتار پیشگیرانه داشته باشند. مخصوصا برای والدینی که فرزندانی درون گرا دارند که مدام از گوشی هوشمند استفاده می کنند، هک کردن واتساپ و گوشی می تواند مثمر ثمر باشد.

هر کاری متناسب با موقعیت خود بوده و استفاده درست از نرم افزارهای موجود نیز نیازمند ارتقاء فرهنگ و سطح درک اجتماعی می باشد.

در ادامه تاپیک های زیر را بخوانید تا بیشتر با نرم افزار مراقبت از خانواده همراه شوید:

 1. چک کردن واتساپ دیگران ؛ محبوب بودن هک کردن گوشی هوشمند
 2. چک کردن واتساپ دیگران ؛ موارد استفاده از آن برای والدین
 3. چک کردن واتساپ ؛ استفاده های کاربردی از شبکه های اجتماعی
 4. چک کردن واتساپ دیگران ؛ اطلاعات تماس با ما

چک کردن واتساپ دیگران ؛ محبوب بودن هک کردن گوشی هوشمند

در تمامی دنیا دسترسی به گوشی هوشمند دیگران و به اصطلاح ما ایرانی ها، سرک کشیدن کار هیجان انگیزی می باشد. گرچه عموم مردم به هیچ وجه چنین رفتاری را دوست ندارند مگر در مواقعی که لزوم آن معلوم شده باشد ؛ مثلا برای رابطه والدین و فرزندان به منظور مراقبت بیشتر از خانواده.

هک کردن گوشی دیگران نه از لحاظ اخلاقی و نه اجتماعی کار جذابی نیست. اما هنگامی که والدین گوشی خود ویا یک گوشی اختصاصی در دست فرزندان می گذارند، نمی توانند بدون کنترل و مراقبت رفتار کنند.

پس در این مواقع استفاده از نرم افزارهای چک کردن شبکه های اجتماعی مانند واتساپ می تواند مثمر ثمر باشد. به قول ضرب المثل معروف ؛ هر چیزی را بحر کاری ساختند!

معرفی برنامه ای خاص و منحصر به فرد برای نظارت بر فعالیت های همسر و فرزند در فضا های مجازی و غیر مجازی در گوشی موبایل  کنترل گوشی همسر

بسیاری از والدین و یا همسران نگران و حساس در خصوص بالا بردن امنیت فرزندان در فضای حاکم در تلفن های همراه، در صدد یافتن،پیدا کردن و نصب برنامه ای در جهت کنترل، نظارت و ردیابی و فعالیت فرزند و همسر خود در فضای مجازی و غیر مجازی از طریق گوشی موبایل می باشند. این کنترل ها و نظارت ها می تواند شامل نظارت بر تمامی تماس ها و مکالمات تلفنی با ثبت زمان و تاریخ مشخص و دقیق، چک و بازبینی تمامی پیام های تصویری و نوشتاری دریافتی و یا ارسال شده در شبکه های اجتماعی پیام رسان ( اینستاگرام، واتس اپ، تلگرام، ایمو، فیس بوک و غیره) و حتی ردیابی موقعیت جغرافیایی ( مکانی و زمانی) لحظه ای شخص مورد نظر باشد. از این رو به منظورکاهش نگرانی آنها و بالا بردن سطح امنیت فرزندان و همسران در شبکه های اجتماعی و کلیه ی فعالیت های آنها در گوشی موبایل، برنامه ای طراحی شده است که می تواند تمامی فعالت آنها را تحت نظارت و کنترل کامل داشته باشد. اسم برنامه ی مذکور، اپلیکیشن سامانه ی مراقبت از خانواده می باشد.

 • کنترل گوشی همسرم
 • کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه رایگان
 • بررسی ویژگی ها و خصوصیت های برنامه و یا اپلیکیشن سامانه ی مراقبت از خانواده 

 از ویژگی های خاص و منحصر به فرد این برنامه در گوشی موبایل  می توان به موارد که در لیست زیر آمده است اشاره نمود.

یک: کنترل و ردیابی موقعیت جغرافیایی، زمانی و مکانی فرد به صورت لحظه به لحظه 

دو: نظارت و کنترل کامل بر لیست تمامی پیامک های رد و بدل شده و بازبینی جامع و کامل لیست مخاطبین، تماس های تلفنی و مکالمات با در دسترس داشتن نام و شماره ی تلفن تمامی مخاطبین ذخیره شده در گوشی موبایل با ثبت تاریخ و زمان بسیار دقیق و مشخص 

سه: کنترل فعالیت ها و نظارت بر پیام های ارسال شده در شبکه های اجتماعی پیام رسان مانن اینستاگرام، واتس اپ، تلگرام، ایمو، اسکایپ، فیس بوک و غیره. 

چهار: نظارت و ردیابی کامل بر فعالیت های تلفن همراه از راه دور و به صورت کاملا نامحسوس و مخفیانه ( بدون به جا گذاشتن کوچکترین رد و نشانه ی حاکی از نظارت نامحسوس)

برنامه کنترل گوشی همسر نظارت کامل

 • پنج: به روز رسانی و آپدیت این برنامه به صورت روزانه 
 • نکاتی بسیار مهم درباره نرم افزار ردیابی کارمندان
 • شش: نصب راحت و بسیار سریع  این برنامه در تلفن همراه و غیره.
 • در ادامه ی این مطلب در مورد ویژگی های این برنامه توضیح بیشتری خواهیم داد. پس با ما همراه باشید. 
 • کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه
 • کنترل گوشی همسر و فرزند

این برنامه ی منحصر به فرد و ویژه این قابلیت را دارد تا بدون اینکه شخص مورد نظر، متوجه حضور و نظارت شما بر فعالیت هایش در گوشی موبایل شود، به راحتی نصب و قابل اجرا می گردد. این امکان در جهت بالا بردن سطح امنیت فرزندان در فضای مجازی طراحی و برنامه نویسی شده است و بسیار حائز اهمیت می باشد. 

این برنامه موقعیت جغرافیایی و در واقع جی پی اس فرد را در هر زمان و مکانی حتی در صورت خاموش بودن گوشی موبایل به صورت لحظه ای رد یابی می کند. 

برنامه کنترل گوشی همسر نظارت کامل

تمامی فعالیت های موجود در تلفن همراه اعم از ارسال پیام ها، مکالمات ، تماس ها و حتی موقعیت مکانی و زمانی شخص مورد نظر با تاریخ و زمان دقیق ثبت خواهد شد و تمامی این اطلاعات از طریق ایمیل به شخصی که کلیه ی این نظارت ها و کنترل ها را انجام می دهد، ارسال خواهد شد. در واقع تمامی اطلاعات شخصی و محرمانه در گوشی موبایل هر چهل و هشت ساعت یک بار به ایمیل شخصی که این نظارت ها را انجام می دهد، ارسال خواهد شد. 

لیست تمامی پیامک ها، مخاطبین و تماس ها به همراه نام و شماره ی تلفن حتی در صورت حذف شدن نیز قابل بازبینی و بررسی خواهد بود. 

تمامی برنامه های نصب شده بر روی گوشی موبایل شخص مورد نظر قابل کنترل و نظارت و حتی مسدود شدن خواهد بود. 

امکان نظارت و کنترل کامل بر روی تمامی آرشیو های عکس و فیلم ها و کلیپ های ذخیره شده در گوشی موبایل وجود خواهد داشت.

امکان مسدود شدن برنامه های نامتعارف و ناهنجار از راه دور وجود خواهد داشت.

امکان فعال و یا غیر فعال کردن وای فای و اینترنت گوشی موبایل نیز از راه دور وجود خواهد داشت. 

در صورت گم شدن گوشی موبایل شما و یا سرقت آن امکان ردیابی و قفل کردن گوشی موبایل به منظور جلوگیری از دسترسی دیگران به اطلاعات شخصی و محرمانه  نیز وجود خواهد داشت. 

از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه امکان ضبط کلیه ی تصویر ها و صداهای اطراف در هر زمان و مکانی می باشد. 

با نصب و اجرای این برنامه از راه دور امکان فرمت تمامی اطلاعات شخصی موجود در گوشی موبایل نیز وجود دارد. 

از دیگر خصوصیت های این برنامه مشاهده ی جامع و کامل تمامی اطلاعات گوشی موبایل به صورت لحظه ای و بدون ایجاد کوچکترین مشکلی می باشد. 

با نصب این برنامه می توان به تمامی فایل های پی دی اف و ورد، اکسال و اکسس دسترسی پیدا کرد.

تمامی پیام های تصویری و نوشتاری ارسال شده و حتی لوکیشن های ارسال شده در شبکه ی اجتماعی پیام رسان تلگرام قابل نظارت، کنترل و ردیابی خواهد بود.

لیست تمامی پیام های رد و بدل شده در شبکه ی اجتماعی پیام رسان واتس اپ نیز تحت کنترل کامل خواهد بود. 

امکان دسترسی به تمامی عکس ها آرشیو شده و یا به اشتراک گذاشته در فضای اینستاگرام نیز وجود خواهد داشت. 

تمامی پیام ها، تماس ها و مکالمات تصویری موجود در برنامه ی اسکایپ نیز قابل ردیابی  و بررسی کامل خواهد بود. 

با نصب این برنامه امکان نظارت و رد یابی کامل کلیه پیام های شبکه های اجتماعی پیام رسان وایبر، فیس بوک، لاین، آی مسیج، تیندر، اسنپ چت، تانگو، ایمو، توییتر و غیره نیز وجود خواهد داشت.

 • امکان کنترل و ردیابی کامل برنامه ی پینترست در گوشی موبایل نیز وجود دارد. 
 • لیست تمامی ایمیل های ارسال شده و یا دریافتی در جیمیل قابل مشاهده و بررسی و کنترل خواهد بود. 
 • امکان کنترل و نظارت بر برنامه ی هنگ اوت و ردیابی تمامی فایل های ورودی و خروجی وجود خواهد داشت. 

چک کردن واتساپ دیگران ؛ موارد استفاده از آن برای والدین

بسیاری از والدین ترجیح می دهند کنترل فرزندان را به شکل نامحسوس داشته باشند و از درگیری مستقیم با فرزندان خودداری می کنند. به جرئت می توان گفت بهترین راه تربیت فرزندان نیز همین می باشد.

منع فرزندان در استفاده از گوشی بسیار کار سختی می باشد، حتی بزرگترها نیز گاهی ساعت ها وقت خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند. اگر شما نیز موارد زیر را در خانه خود دارید، استفاده از نرم افزار مراقبت از خانواده را به شما پیشنهاد می کنیم:

اگر برای فرزندتان گوشی اختصاصی خریده اید.

اگر برای فرزندان تان، گوشی اختصاصی خریده اید، نمی توانید آن ها را رها کنید تا هر طور خواستند در شبکه های اجتماعی، کانال ها و گروه های جذاب آن بگردند و استفاده کنند. همچنین فرزند شما نیز باید دورادور متوجه باشد که لازم است مراقب استفاده خود از نرم افزارهای مختلف و شبکه های اجتماعی باشد.

اگر فرزند شما باهوش است و همه چیز را پاک می کند.

مخصوصا فرزندانی که استعدادهای بسیار دارند و از علم کامپیوتر نیز سر در می آورند، می دانند که همه چیز را باید سر بزنگاه پاک کنند. با استفاده از نرم افزار مراقبت از خانواده می توانید تمامی اطلاعات واتساپ و شبکه های اجتماعی را در گوشی و لپ تاپ خود ذخیره کنید و نگه دارید تا بعدا به خوبی بررسی کنید.

اگر گوشی خود را مدام در دستان فرزندان قرار می دهید.

اگر فرزند شما از گوشی خودتان استفاده می کند و شما نیز شاید کانال ها، گروه ها و کانتکت های مخصوص خود را داشته باشید، حتما دورادور مراقب فرزندتان باشید. ممکن است فرزندتان به جای شما اقدام به پیام رسانی کند در حالی که شما اصلا دوست ندارید.

در چنین شرایطی استفاده از نرم افزار مراقبت از خانواده و استفاده از کدهای آسان آن می تواند کمک کننده باشد.

چک کردن واتساپ دیگران با نرم افزار

اگر فرزند شما با اعضای خانواده کم ارتباط می گیرد.

عموما برای فرزندانی که درون گرا هستند، شناخت رفتار ها و تفکرات شان برای خانواده سخت است. برای شناخت درون فرزندتان می توانید واتساپ و دیگر شبکه های اجتماعی او را مورد بررسی قرار دهید.

فرزندان معمولا به دلیل علاقه های شان با دوستان مختلف ارتباط می گیرند. این دوستان می توانند دوستان خوبی باشند که فرزند شما را به سمت خوبی ها دعوت کنند. گرچه حضور در شبکه های اجتماعی به خودی خود نمی تواند نمایش دهنده تفکر فرزندان باشد، چرا که سن بچه ها، سن هیجان و تفریح است. و در هنگام بزرگسالی تغییر خواهند کرد.

اما در حال حاضر برای شناخت چیزهایی که فرزند شما را جذب خود می کند، استفاده از نرم افزار مراقبت از خانواده می تواند کمک کننده باشد. می توانید نتیجه پیام ها، تماس ها، کانال ها و گروه هایی که فرزندتان در آن عضو هست را به یک مشاور خوب و باهوش بدهید تا برای شما تحلیل و نتیجه گیری کند و راه حل مناسب ارائه دهد.

سپس می توانید راه حل ها را غیر مستقیم به فرزندتان اطلاع دهید و او را آگاه کنید که از خود مراقبت کند. چرا که سن مراقبت تا ابتدای جوانی می باشد و بعد از آن فرزند شما باید اینقدر بزرگ شده باشد که بتواند تصمیم گیری کند.

چک کردن واتساپ ؛ استفاده های کاربردی از شبکه های اجتماعی

گرچه فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای گوشی های هوشمند، مشکلات زیادی به همراه دارد، اما استفاده های کاربردی زیادی نیز می توان از آن انتظار داشت.

فرزند شما به همراه دوستان خوب خود در مدرسه و تحت نظارت معلم و مدیر می تواند یک گروه تشکیل دهد و در ایام امتحانات، راه حل ها و جواب دروس را در گروه به اشتراک بگذارند. همچنین فرزند شما می تواند اطلاعات خوب و کاربردی که با مباحث درسی مرتبط است برای دیگر دوستان گروه مدرسه به اشتراک بگذارد.

در سال های گذشته که هنوز استفاده از موبایل زیاد نشده بود، فرزندان از طریق تلفن های خانگی با یکدیگر در ارتباط بودند. و بسیاری از والدین می دانند که بعضی فرزندان زیاد و بیش از حد با تلفن صحبت می کردند. امروزه گوشی های هوشمند با شیوه ای پیچیده جای تلفن خانگی را گرفته است. پس نمی توان آن را کلا حذف کرد و مقداری استفاده از گوشی هوشمند، ناگزیر است.

همچنین نرم افزارهای مختلف کاربردی وجود دارد که می تواند مانند یک کتاب کمک درسی به فرزند شما کمک کند.

چک کردن واتساپ دیگران ؛ اطلاعات تماس با ما

شما می توانید با مراجعه به سایت شرکتی ما از طرح های ماهیانه و سالیانه ما دیدن نمایید و هرکدام را خواستید انتخاب کنید. همچنین می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و از کارشناسان اطلاعات لازم و سوالات خود را بپرسید.

شما می توانید قابلیت های مختلف نرم افزار مراقبت از خانواده را از کارشناسان بپرسید تا کامل و به خوبی به شما توضیح دهند که چرا استفاده از آن به شما کمک می کند. طرز استفاده از نرم افزار نیز بسیار آسان است و با ارتباط تلفنی با شرکت می توانید جویا شوید.

نرم افزار مراقبت از خانواده، غیر از واتساپ، می تواند دیگر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام، اسکایپ و فیس بوک را نیز کنترل کند و گزارش تماس ها، پیام ها، کانال ها و گروه ها را به شما بدهد.

همچنین اطلاعات مکان هایی که فرزندتان طی کرده است، دریافت مخاطبین فرزندتان، دریافت پیام ها و تماس های ارسالی و دریافتی، ارسال کد به گوشی فرزندتان و چندین مورد دیگر که بسته به شرایط شما می تواند کمک بسیاری داشته باشد.

کارشناسان ما در خدمت شما هم میهنان گرامی هستند تا با کمک یکدیگر بتوانیم فرزندان عزیز مان را نسبت به آسیب های فضای مجازی و شبکهه ای اجتماعی واکسینه کنیم :

روش های هک کردن واتساپ

به طور کلی برای هک کردن پیام رسان واتساپ و کنترل این اپلیکیشن ، می توان روش های بسیاری را بیان نمود. این روش ها می تواند نیاز به کمی دانش فنی داشته باشد و یا با چند کلیک ، به راحتی قابل انجام باشد. در این مقاله می خواهیم روش هایی را به شما معرفی کنیم که می تواند منجر به کنترل کردن واتساپ همسر شود. راه های کنترل واتساپ همسر در این مقاله عبارتند از:

 • کنترل واتساپ همسر با برنامه SPY24

برای شرح چگونگی کنترل واتساپ همسر ، در ادامه با ما همراه باشید.

کنترل واتساپ همسر برنامه SPY24

یکی از ساده ترین و مطمئن ترین راه های هک پیام های WhatsApp ، استفاده از بهترین نرم افزار جاسوسی تلفن همراه است. SPY24 یک گزینه عالی برای دسترسی به پرونده های دستگاه مورد نظر است که برای تلفن های اندرویدی و یا IOS می تواند مورد استفاده قرار گیرد. SPY24 فقط 15 دقیقه از وقت شما را برای راه اندازی خواهد گرفت. برای هک کردن حساب WhatsApp و سایر حساب های کاربر در شبکه ها و رسانه های اجتماعی ، حتی به مهارت رمزگذاری یا دسترسی به iPhone مورد نظر نیازی ندارید.

این برنامه به راحتی می تواند تمام داده هایی که برای کنترل واتساپ همسر خود به آنها نیاز دارید را برای شما ارائه کند. SPY24 به شما امکان می دهد حساب WhatsApp هر کسی را از راه دور و در زمان واقعی مشاهده کنید. این داده ها را می توانید از طریق حساب هک شده از پنل کاربری خود در وب مشاهده کنید. همچنین می توانید به لیست مخاطبین WhatsApp دسترسی پیدا کرده ، پرونده های رسانه ای ، گزارش های تماس VoIP را مشاهده کرده و مکالمه ها را با فیلتر زمانی از طریق داشبورد به صورت آنلاین بخوانید.

چگونگی هک کردن و کنترل واتساپ همسر با SPY24

برای هک کردن با این برنامه لازم است قبل از نصب برنامه جاسوسی در دستگاه مورد نظر در سیستم عامل های اندروید و IOS ، اقدامات زیر را انجام دهید:

Android: به تنظیمات> Google> امنیت> Google Play Protect در دستگاه مورد نظر بروید و گزینه Scan device for security threats را خاموش کنید.

iOS: در دستگاه مورد نظر ، به تنظیمات> iCloud> Storage & Backup بروید ، پشتیبان گیری iCloud را فعال کنید و بر روی گزینه Back up now کلیک کنید.

حال با انجام این کار ها ، می توانید به وب سایت رسمی برنامه SPY24 رفته و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. لازم به ذکر است که برای استفاده از این برنامه هک واتساپ ، باید اشتراک آن را تهیه کنید. سپس سیستم عامل مورد نظر خود را انتخاب کرده و برنامه را از طریق لینک دانلود ، دریافت می کنید.

برنامه را در دستگاه کاربر نصب کنید و در انتها آن را پنهان سازید. پس از مدتی ، اطلاعات دریافتی از شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها در پنل کاربری تان در وب سایت SPY24 قابل دسترسی خواهد بود.

هک کردن واتساپ همسر با واتساپ وب و دسکتاپ

یکی از راه های کنترل واتساپ همسر ، اتصال اکانت واتساپ همسر به حساب وب یا دسکتاپ واتس اپ است که می تواند در کامپیوتر شما نصب شود. همانطور که در ابتدای مقاله نیز اشاره کردیم ، واتس اپ برای سیستم عامل های مختلفی ارائه شده است که علاوه بر واتساپ اندروید و IOS ، می توانید از واتساپ دسکتاپ و وب نیز استفاده کنید.

این نوع پلتفرم های واتساپ توانسته است کاربران را به خود جذب کند اما امروزه هکر ها نیز می توانند از آن برای هک کردن اکانت واتساپ فرد مقابل استفاده کنند. بنابراین ویژگی واتساپ وب و دسکتاپ می تواند مانند یک چاقو دو لبه عمل کند.

چگونگی روش کنترل واتساپ همسر با واتس اپ وب یا دسکتاپ

در مورد چگونگی هک کردن واتساپ همسر در این روش ، مراحل به شرح زیر است:

 • ابتدا باید برنامه واتساپ دسکتاپ را از طریق سایت رسمی این شبکه پیام رسان دانلود کنید. همچنین می توانید از طریق وب سایت ، بدون نیاز به نصب برنامه ای ، به واتساپ وب منتقل شوید. 
 • WhatsApp همسر خود را روی تلفن خودش باز کنید و روی نماد منو سه نقطه در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید.
 • روی WhatsApp Web کلیک کنید.
 • حال وارد یک صفحه می شوید که می تواند دوربین شما را فعال کند. این صفحه دارای یک کادر است که باید یک کد QR را که در واتساپ وب یا دسکتاپ شما ثبت شده است را با آن اسکن نمایید.
 • به محض اسکن نمودن این کد با موبایل همسر ، می توانید یک حساب کاربری وب یا دسکتاپ در لپ تاپ یا گوشی خود ایجاد کرده که مربوط به اکانت همسر شما می شود.

برای استفاده از این روش ، لازم به ذکر است که واتساپ وب یا دسکتاپ ، تنها در صورتی کار می کنند که واتساپ اندروید یا IOS فعال باشد. بنابراین در هک کردن و کنترل واتساپ همسر خود ، باید به این نکته توجه کنید.

استفاده از iMyFone 

اگر شما داده ها و محتوای متنی ، مالتی مدیا و … خود را در تلفن همراه iPhone خود گم کرده اید ، برنامه iMyFone D-Back iPhone Data Recovery می تواند یک نرم افزار کارآمد بازیابی اطلاعات آیفون برای نجات تمام داده های از دست رفته شما در شرایط مختلف و دشوار به حساب آید.

این برنامه می تواند از طریق چهار روش زیر ، اقدام به بازیابی پرونده های شما نماید:

 • Smart Recovery
 • ​Recover from iOS Device
 • ​Recover from iTunes Backup
 • ​Recover from iCloud Backup

این حالت ها می توانند در شرایط مختلف ، برای بازیابی داده های شما استفاده شود. قابل ذکر است که این برنامه ، به iTunes و یا نسخه iOS 7.0 یا بالاتر نیاز دارد. 

تصویر شماره هشت

چگونگی کنترل واتساپ همسر با برنامه iMyFone

در مورد نحوه استفاده از این برنامه کنترل واتساپ همسر باید گفت لازم است مراحل زیر را طی کنید:

 • این برنامه یعنی iMyFone D-Back را بارگیری کنید و آن را نصب کنید.
 • برنامه را راه اندازی کرده و حالت بازیابی را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعدی ، باید منبع داده را انتخاب کنید: iTunes / iCloud برای iPhone یا Google Backup برای Android.
 • سپس بعد از این مرحله ، فقط دستگاه را به رایانه متصل کرده و روی Start کلیک کنید. حتی اگر صفحه نمایش تلفن همراه خراب یا قفل شده باشد ، می توانید فایل ها را استخراج کنید.
 • در فهرست برنامه جاسوسی ، WhatsApp را انتخاب کنید و گپ هایی را که می خواهید بارگیری کنید انتخاب نمایید.
 • برای دستیابی به داده ها و مشاهده فایل پشتیبان WhatsApp بر روی دکمه Recover کلیک کنید.
 • حال شما به داده های واتساپ همسر خود دسترسی دارید و از این طریق می توانید هر از چند گاهی ، اطلاعات و داده های همسر خود را در پیام رسان واتس اپ مشاهده نمایید.

استفاده از برنامه NEXSPY

در توصیف این برنامه می توان گفت برنامه NEXSPY روشی مطلق برای ایمن نگه داشتن فرزندانتان به صورت آنلاین و همچنین کارمندان شما است. این برنامه هک و جاسوسی که می تواند برای کنترل واتساپ همسر به کار گرفته شود ، می تواند برای سیستم عامل های اندروید و IOS به کار رود. 

از جمله امکانات این برنامه می توان گفت:

 • از همه پیام رسان های معروف مانند WhatsApp ، Viber ، Facebook Messenger و غیره به چت ها دسترسی پیدا کنید.
 • تمام تماس های ورودی / خروجی را با اطلاعات تماس و مدت تماس مشاهده کنید.
 • تمام پیام های متنی ورودی / خروجی را حتی پس از حذف شدن از تلفن بخوانید.
 • مکان GPS فعلی تلفن را ردیابی کرده و تاریخچه مکان آن را در نمای نقشه دقیق مشاهده کنید.
 • همه مواردی را که در هر برنامه در تلفن تایپ می شود ، از راه دور با استفاده از قابلیت Keylogger مشاهده کنید.
 • همه عکس ها ، فیلم ها ، فایل های صوتی و سایر رسانه های به اشتراک گذاشته شده یا ذخیره شده در تلفن را مشاهده کنید.

روش استفاده از برنامه NEXSPY

در مورد نحوه استفاده از این برنامه هک و کنترل واتساپ همسر ، می توانید مراحل زیر را طی کنید:

 • ابتدا باید اشتراک NEXSPY را تهیه کنید. سپس ، نرم افزار را بر روی دستگاه مورد نظر خود نصب کنید. کار هک تمام است و شما اکنون می توانید تمام داده ها و فعالیت های آن را از حساب cloud خود نظارت کنید.

NEXSPY روی همه آیفون ها و تلفن های هوشمند مبتنی بر Android (چه روت و چه بدون روت) کاملاً خوب اجرا می شود. لازم به ذکر است که این برنامه این امکان را داده است تا زمانی که دلایل بازپرداخت شما با سیاست بازپرداخت شرکت مغایرت نداشته باشد ، واجد شرایط دریافت بازپرداخت کامل در طی 10 روز پس از روز خرید خود هستید.

کلام آخر

برنامه سامانه ی مراقبت از خانواده که در مورد آن توضیح کامل و جامعی را به شما دوستان عزیز ارائه دادیم. این برنامه و کنترل و نظارتی که بر روی فعالیت های موجود در تلفن همراه وجود دارد، در جهت بالا بردن سطح کیفی امنیت فرزندان در فضا های مجازی و غیر مجازی گوشی موبایل طراحی و برنامه نویسی شده است و برای کاهش استرس و نگرانی ان دسته از والدینی که نگران فعالیت فرزندان خود در گوشی موبایل خود می باشند، نیز کمک شایانی خواهد کرد. این برنامه تنها بدین منظور طراحی شده است. وگرنه کنترل و ردیابی اطلاعات شخصی و محرمانه ی دیگران بدون کسب اجازه از آنها و به صورت مخفیانه، عملی غیر قانونی و غیر اخلاقی به حساب می آید و قانونا فرد خاطی هم از لحاظ کیفری و هم از لحاظ مادی با توجه به صلاحدید قاضی و قوه ی قضاییه متحمل به پرداخت خسارت خواهد بود. در این مطلب تمامی سعی و تلاش خود را به کار گرفته ایم تا شما را با تمامی خصوصیات و ویژگی این برنامه ( سامانه ی مراقبت از خانواده) آشنا کرده و اطلاعات شما را در این زمینه بالا ببریم. 

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا