هک واتساپ

آموزش هک واتساپ با شماره (3 روش هک WhatsApp با شماره موبایل)

امروزه یکی از عبارت های پرجستجو در اینترنت، نحوه هک واتساپ با شماره موبایل طرف مقابل می باشد. واتس اَپ (WhatsApp) سال های زیادی است که در ایران به عنوان یک پیام رسان معمولی کاربرد داشته و در حال حاضر کاربران بی شماری را به سمت خود جذب کرده است. خیلی از افراد گمان دارند در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها امکان هک شدنشان وجود ندارد، درحالی که هیچ فضایی وجود ندارد که امنیت را برای شما 100% تضمین کند، اگر شما در بستر اینترنت کمی سهل انگار باشید، بدون شک بدانید هک شدن شما قطعی است.
ما در این مقاله از سایت spy24 قصد داریم برای شما آموزش روش هک واتساپ با شماره و طریقه دانلود برنامه هک واتساپ با لینک مستقیم را قرار دهیم تا بتوانید بدون اینکه فرزندانتان متوجه این موضوع بشوند، آن ها را در شبکه های اجتماعی کنترل و نظارت کنید؛ همچنین شما می توانید در سامانه مراقبت از خانواده، برنامه کنترل و نظارت واتساپ دیگران را دانلود کنید.

فهرست مطالب

آیا هک واتساپ با شماره امکان پذیر است؟ (مراقب باشید تا با شماره موبایلتان هک نشوید!)

هک واتساپ شیوه ها و ابزار های مختلفی دارد که یکی از آن ها، هک از طریق شماره موبایل می باشد. هک از طریق شماره موبایل از 2 روش امکان پذیر می باشد که ما در ادامه می خواهیم به بررسی این دو روش بپردازیم:

هک واتساپ با شماره از طریق Spoofing:

اسپوفینگ یکی از جدیدترین روش های هک واتساپ می باشد که اگر به درستی انجام شود، شما به راحتی می توانید از طریق شماره موبایل، اقدام به هک دیگران نماید. اسپوفینگ به نوعی حمله سایبری گفته می شود که در آن هکر آدرس ایپی (IP) و آدرس مک (MAC Address) سیستم و یا گوشی خود را جای دستگاه شخص مقابل جا میزند و سیستم هدف را از این طریق دور میزند.

هک WhatsApp با شماره از طریق سایت ها و ابزارهای هک:

سایت ها و ابزارهای مختلفی وجود دارند که ادعا می کنند می توانند شما را هک کنند، اما باید بدانید استفاده از این روش، دو مشکل اساسی دارد. مشکل اول این است که شما به سختی می توانید تشخیص دهید که این اپلیکیشن ها و سایت ها واقعی هستند یا خیر و مشکل دوم این است که بسیاری از این پلتفرم ها، پولی هستند و شما باید مبلغ زیادی را بپردازید تا بتوانید واتساپ دیگران را هک کنید.

آیا هک واتساپ با شماره امکان پذیر است؟ (مراقب باشید تا با شماره موبایلتان هک نشوید!)
آیا هک واتساپ با شماره امکان پذیر است؟ (مراقب باشید تا با شماره موبایلتان هک نشوید!)

هک واتساپ با شماره از طریق برنامه Sniffer:

برنامه های مختلفی مثل Sniffer و Ikeymonitor وجود دارد که می تواند به راحتی واتساپ دیگرن را برای شما هم کند؛ برنامه WhatsApp Sniffer اینگونه عمل می کند که شما پس از وارد کردن شماره تلفن شخص مورد نظر، می توانید به اکانت های او دسترسی داشته باشید و از این طریق به راحتی با داشتن شماره تلفن هر شخصی، او را هک کنید. ما در مقاله “هک واتساپ از طریق Ikeymonitor ” برای شما آموزش هک با ابزار Ikeymonitor را آموزش داده ایم که می توانید آن را نیز مطالعه نماید.

دلایل هک واتساپ دیگران چیست؟

دلایل زیادی برای هک واتساپ دیگران وجود دارد که در ادامه برای شما به برخی از آن ها می پردازیم:

 • نظارت بر رفتار فرزندان و سالمندان در دنیای اینترنت؛
 • مراقبت از فرزندان در برابر اشتباهات در شبکه های اجتماعی؛
 • کنترل رفتارهای همسر؛
 • نظارت بر روی رفتار کارمندان شرکت به منظور بالا بردن امنیت.

هک گوشی از روش شماره تلفن ، اس ام اس و.. قابلیت و امکان پذیر میباشد؟ راه های جلوگیری از هک شدن گوشی کابوس اکثری از افراد میباشد و متاسفانه هک موبایل از روش شماره تلفن نیز در دنیای امروز قابلیت پذیر میباشد. حتما برایتان پیش آمده که لحظه ای به موبایل تان نگاه فرمایید و با خود بگویید که آیا موبایل اینجانب هک گردیده؟ اینبار در سعی کرده ایم برای بالا بردن آگاهی هرچه بیشتر شما‌را با شیوه های جلوگیری از هک موبایل از روش شماره تلفن ، اس ام اس و.. مطلع کنیم.

چگونگی ردیابی مخفیانه و هک گوشی های آیفون از راه دور

هک گوشی با شماره تلفن همراه و اس ام اس چه‌طور انجام میگردد؟ شیوه مقابله با هک

Is Possible Hack Someone’s Phone By Number And SMS ?

هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان

ولی نگران نباشید، به این دلیل که یک هکر با داده ها معمولی نمی تواند هک موبایل با شماره تلفن یا این که اس ام اس ساده را انجام دهد و در صورتیکه اینگونه نبود همه افراد دفترچه تلفن شما در اکنون خواندن پست الکرونیکی شخصی تان بودند و یا این که پیامک ها، عکس ها و داده ها شمارا می دیدند. در نتیجه اموزش هک تلفن همراه از روش شماره تلفن کار سادگی نیست، پس مطمئن باشید که هک از روش شاره گوشی کار آسانی وجود ندارد البته برای جلوگیری از این موضوع در‌این مقاله برخی شیوه های جلوگیری از هک و حفظ امنیت بیشتر را به شما معرفی میکنیم.

برای پیشگیری از هک از روش شماره گوشی تلفن همراه خود را دست هر کسی ندهید معمولا هکرها برای دسترسی به اطلاعات شما نیاز به نصب برنامه هک تلفن همراه با شماره بر روی تلفن دارا هستند، براین اساس توجه داشته باشید که گوشی خود را به دست هر کسی ندهید و به همه ی افراد اطمینان نکنید. با این اکنون شیوه های هک موبایل اندروید با شماره تلفن متنوع می باشند و در نتیجه قبلی از نصب هر نرم افزاری که دسترسی به شماره تلفن و یا این که مکان یابی شمارا میخواهد با احتیاط و بررسی نخستین عمل فرمایید.

احتمال هک از روش شماره گوشی با وجود رمز کاهش مییابد شاید ابتدایی ترین اقدام برای جلوگیری از هک تلفن همراه از روش شماره تلفن گذاشتن رمز بر روی تلفن همراه و اپلیکیشن ها باشد. فراموش نکنید که برای پیشگیری از هک موبایل از روش تلگرام و یا این که موردها این چنینی می بایست رمز خوب و مناسب برای تلفن همراه خود تهیه و تنظیم فرمائید و در حالتی که موبایل شما قابلیت و امکان استفاده از اثر انگشت که یکی شایسته ترین شیوه های امنیتی میباشد را تحت عنوان رمز عبور را دارد، حتما از آن استفاده فرمایید تا دانلود هک موبایل اندروید از روش دستگاه شما انجام نشود.

برای جلوگیری از هک کردن گوشی از روش اینترنت از پست الکرونیکی های متنوع استفاده نمائید.

درصورتی که تاکنون برای تمامی کارها و حساب های خود از یک پست الکرونیکی مشابه استفاده می کردید، همین هم اکنون از انجام اینکار منصرف گردید. چرا‌که با قرار دادن یک پست الکرونیکی مشابه برای همه داده ها خود این قابلیت را به هکر ها می دهید تا با پیدا کردن تنها یک رمز به کلیه داده ها شما دسترسی پیدا نمایند. پیشنهاد ما این میباشد که برای اپلیکیشن های معمولی که داده ها خاصی را در آن‌ها ذخیره نمی‌کنید یک پست الکرونیکی جداگانه به کار ببرید. همینطور برای اکانت های بانکی و داده ها مالی از پست الکرونیکی های گوناگون با رمز قوی استفاده نمایید.

هک تلفن همراه با اس ام اس چه طور اتفاق می افتد؟

ایمن بودن اینترنت شما نیز در هک نشدن تلفن همراه تاثییر فراوانی داراست. البته در پاسخ سوال چگونگی هک تلفن همراه با شماره تلفن و پیامک باید گفت که‌این کار عموما از روش پیامک های نامربوط نرم افزارهای گوناگون انجام می‌گردد یعنی ممکن میباشد برایتان پیامکی بیاید و از شما بخواهد تا به عنوان مثال اپلیکیشن اینستاگرام یا این که فیسبوک خود را تایید (Verify) فرمائید و یا این که یک پیامک از بانک خود دریاف نمایید که می بایست آن‌ها‌را نادیده بگیرید. مسئله اینجاست که در صورتی‌که از یک شماره گوشی برای پست الکرونیکی، اکانت های بانکی و اپلیکیشن ها استفاده نمائید، هکر میتواند با دسترسی به شماره شما و دریافت تنها یک پیامک به هک تلفن همراه از روش شماره تلفن رسد و تمامی داده ها شما‌را تغییر دهد. بنابراین برای پیشگیری از چنین اتفاقی به هر پیامکی جواب ندهید و تعبیرات لازم را در نظر بگیرید.

استفاده از سوالهای امنیتی برای هک تلفن همراه از روش شماره تلفن شیوه معمولی که هکرها برای پیدا کردن رمز اشخاص استفاده می نمایند سوال ها امنیتی (Security Questions) میباشد. یعنی افراد سودجو با داشتن داده ها عمومی و عادی شما به پاسخ سوال ها امنیتی و در نتیجه بازیابی و تغییر و تحول رمز عبور شما می رسند. در سود از قرار دادن جواب آسان و قابل حدس برای این سوالات خودداری کنید و سعی فرمائید پاسخ خیالی بدین سوال ها بدهید تا قابل پیش بینی نباشند. همینطور پیشنهاد می‌کنیم در استفاده از وب بانک از رمز یکبار مصرف استفاده فرمائید.

برای جلوگیری از نصب اپلیکیشن هک موبایل بدون اجازه با شماره از اینترنت عمومی استفاده نکنید

استفاده از Wifi آزاد و اینترنت رایگان در مکان های عمومی ریسک و آسیب پذیری داده ها شما‌را بالا میبرد، سعی فرمائید از Wifi همگانی استفاده نکنید و در شرایطی‌که هم مجبور به استفاده از این دسته اینترنت شدید به هیچ وجه داده ها بانکی مانند رمز دوم خود را از روش آن وارد نکنید چون هک کردن این نوع شبکه اینترنتی برای هکرها کار آسانی میباشد و به راحتی تلفن شما هک می گردد.

هک تلفن همراه با اس ام اس چه طور اتفاق می افتد؟

برای جلوگیری از نصب اپلیکیشن هک موبایل بدون اجازه با شماره از اینترنت عمومی استفاده نکنید

استفاده از Wifi آزاد و اینترنت رایگان در مکان های عمومی ریسک و آسیب پذیری داده ها شما‌را بالا میبرد، سعی فرمائید از Wifi همگانی استفاده نکنید و در شرایطی‌که هم مجبور به استفاده از این دسته اینترنت شدید به هیچ وجه داده ها بانکی مانند رمز دوم خود را از روش آن وارد نکنید چون هک کردن این نوع شبکه اینترنتی برای هکرها کار آسانی میباشد و به راحتی تلفن شما هک می گردد.

تجربه و نظر شما ؟

نظر شما درباره با هک گوشی با شیوه شماره تلفن ، اس ام اس ، پست الکرونیکی و.. چیست؟ آیا به نظر شما شیوه های پیشنهادی برای مقابله با هک کاربردی دارا‌هستند؟ تجربه ی خود را از طریق های هک از طریق شماره گوشی با ما به اشتراک بگذارید.

یک کدام از عباراتی که‌این روزها هنگام سرچ در اینترنت زیاد با آن مواجه میشوید، دانلود برنامه هک موبایل میباشد. شاید سوالی که بعد از دیدن این عبارت در ذهن خیلی ها ایجاد میگردد این باشد که آیا اصلا این کار قابلیت و امکان پذیر میباشد؟ آیا به هیچ وجه اپلیکیشن هک موبایل موجود هست؟ چه طور می اقتدار کنترل گوشی دیگران از راه دور را به دست گرفت؟ نخست می بایست گفت که احتمالا بسیاری از شما با مفهوم دقیق هک و شیوه هک آشنا نیستید و این عبارت را بار ها و بارها بدون توجه در معنای آن گزینه استفاده قرار می دهید. از همین رو پیشنهاد میکنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید، تا داده ها خود را درباره هک گوشی و برنامه هک بالا برده و در پایان نیز با یکی قدرتمندترین نرم افزارهای هک گوشی جهان آشنا گردید.

هک گوشی چیست؟

گذشته از این که به معنی هک گوشی بپردازیم باید معنی کلمه هک را بدانیم. بطور کلی در علوم رایانه ای، هک در معنای نفوذ یک فرد به سیستم رایانه ای بدون اجازه دسترسی به آن، است. هکر نیز به کسی گفته میگردد که بتواند چنین عملی را انجام دهد.

گستردگی کلمه و واژهٔ هک منحصر به رایانه نمیباشد و به وسیله افراد با تخصص‌های گوناگون در زمینه‌هایی از قبیل موسیقی، نقاشی و… نیز به فعالیت می‌رود که در معنای دگرگونی‌های هوشمندانه و خلاقانه فرد در آن زمینه است. هک در واقع افزایش سطح دسترسی به یک گروه از راه غیرمعمول یا این که غیرقانونی میباشد.

ما نیز در‌این مقاله قصد داریم در رابطه هک در معنای جدید آن، یعنی نفوذ به سیستم های کامپیوتری و موبایل صحبت کنیم و اطلاعات جامعی را در رابطه گونه های هک در اختیار شما عزیزان در اختیار بگذاریم.

برای توضیح کامل در رابطه هک گوشی و یا این که کامپیوتر به زمان بسیار زیادی نیاز داریم که درین نوشته نمی توانیم بگنجانیم، به این دلیل که این یک بحث بسیار پیچیده می‌باشد و معمولا افرادی که به زبان های برنامه نویسی برای هک تسلط دارند از آن سر در می‌آورند. ولی در صورتی‌که بخواهیم به زبان ساده و در کل مفهوم این نوع هک را توضیح دهیم بایستی بگوییم که هک موبایل به معنای توانایی نفوذ و دسترسی به تمام داده ها گوشی یک فرد بدون متوجه شدن او میباشد.

آیا هک موبایل قابلیت و امکان پذیر میباشد؟

در صورتیکه هنوز این سوال برای شما موجود هست که آیا هک تلفن های هوشمند قابلیت و امکان پذیر میباشد یا این که نه، می بایست بگوییم جواب مثبت میباشد. امروزه با پیشرفت فناوری و وارد شدن اپلیکیشن هک موبایل به بازار این فعالیت به امری ساده تبدیل گردیده که هرکسی حتی با نداشتن دانش برنامه نویسی و دانلود برنامه هک موبایل میتواند این فعالیت را به راحتی انجام دهد. متاسفانه عده ای با نصب برنامه هایی برای هک تلفن همراه دست به نقض آشکار حریم خصوصی دیگران می‌زنند که چنین کاری از نظر ما پسندیده نیست ولی دانلود برنامه هک تلفن همراه برای نظارت بر فرزندان را به شدت به پدر و مادر توصیه می‌کنیم، چون که تصویر کاملی از هرآنچه که فرزند شما در ذهن دارد و به سوی آن حرکت می نماید را به شما می‌دهد.

با یک سرچ در گوگل متوجه می‌شوید که اپلیکیشن هک موبایل دیگر افراد به وفور پیدا میشود که اما اکثری از آن در واقع برنامه هک موبایل خود شما می‌باشند و خیر موبایل دیگران! بسیاری از این ابزارهای هک، هدفشان نفوذ به گوشی خود شما و هک اطلاعاتتان میباشد. ما به شما دانلود برنامه هک موبایل و نظارت بر فرزندان را پیشنهاد می‌کنیم که می‌توانید از آن برای نظارت و کنترل کامل بخش های مختلف موبایل فرزند خود استفاده فرمایید و در جریان تمامی فعالیت های آن ها قرار بگیرید.

آیا هک موبایل قابلیت و امکان پذیر میباشد؟

برنامه هک گوشی چیست؟

برنامه ای که قرار میباشد یک تلفن همراه گوشی (اندروید یا این که آیفون) را هک نماید، می بایست بتواند دسترسی شما‌را تحت عنوان هکر به بخش های گوناگون این دستگاه باز نماید.

سطح دسترسی که به تلفن همراه گوشی فرد دیگری ایجاد شود بستگی به سطح دانش شما و یا این که نرم افزاری که از آن برای هک موبایل استفاده میکنید خواهد داشت. به طورمثال شاید شما یک شخص مبتدی در زمینه هک و نفوذ باشید و هیچ دانشی دراین باره نداشته باشید؛ در این صورت با داشتن یک ابزار یا این که دانلود برنامه هک موبایل قدرتمند می‌توانید به راحتی به موبایل دیگران نفوذ نمایید.

در گذشته مردم بر روی دسترسی به Voice Mail یا این که صندوق پست صوتی دیگران که یوزرها اهل ایران اکنون به ندرت از آن استفاده می‌نمایند، متمرکز بودند. یا این که حتی تا همین چندسال پیش که نرم افزار هایی مانند تلگرام، هاتگرام، وایبر، واتس اپ و… وجود نداشت، دغدغه خواندن پیامکهای موبایل اطرافیان در بین افراد چشم میشد. چنین کاری یعنی نقض حریم خصوصی اشخاص به هر طریقی مانند نصب نرم افزاری برای دسترسی به اس ام اس های دیگران که باعث ایجاد نارضایتی و شاکیانی میگردد و به همین علت هم قانون در این زمینه بسیار پیگیر خواهد بود.

ولی نکته مهم در موضوع هک و نظارت این میباشد که چه کسی و با چه هدفی چنین کاری را انجام میدهد؟ آیا فرد هکر برای خواندن پیام های گوشی همسر خود اقدام به چنین کاری میکند یا این که یک مامان یا این که بابا به خاطر مراقبت و نظارت بر فرزندان خود در فضای مجازی و پیشگیری از مشکلاتی که ممکن میباشد درین فضا برای آن ها پیش بیاید اقدام به نصب برنامه هک تلفن همراه می‌نماید؟ این بحثی میباشد که قانونی یا این که غیر قانونی بودن عمل هک را مشخص می نماید.

به نحوی که چنانچه قصد شما از دانلود برنامه هک موبایل ، کنترل فرزندانتان در فضای مجازی باشد مشکلی نیست، ولی در غیر این صورت این کار به جهت نفوذ به حریم خصوصی افرادی که هیچ گونه سرپرستی بر آن ها نداریم به طور کامل غیر اخلاقی و نقض آشکار قانون خواهد بود.

فرزند شاید ممکن است که بخواهید گوشی چک گوشی یا همسرتان

دانلود برنامه هک گوشی

در صورتی‌که که بخواهید به تک تک قسمت های گوشی فرزند خود دسترسی داشته باشید کار برای شما بسیار سخت خواهد شد چرا‌که برای دسترسی به هر بخش به عنوان مثال پیامک ها، فایل ها، آلبوم، پیام های هر کدام از شبکه های اجتماعی بایستی یک شیوه یا این که اپلیکیشن را پیاده کنید. البته با دانلود برنامه هک موبایل و نظارت بر فرزندان SPY24 قابلیت و امکان هک و کنترل تمام موبایل فرزند شما فقط با نصب یک برنامه در موبایل فرزندتان موجود هست.

اپلیکیشن هک SPY24 به وسیله سامانه کنترل فرزند با هدف مراقبت از فرزندان در فضای مجازی طراحی گردیده و در دست پدر و مادر عزیز قرار گرفته است تا بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از منزل بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند .این اپلیکیشن قابلیت و امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در آلبوم و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می‌دهد.

این برنامه در دو ورژن ساخته شده است :

۱-ورژن اولیه را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

۲- ورژن دوم اپلیکیشن هک موبایل SPY24 این میباشد که پدر و مادر با استفاده از شماره گوشی و سریال موبایل اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود نمایند تا به راحتی در برابر خطرها اجتماعی جلوگیری نمایند.

همینطور در آخرین ورژن این برنامه که با اسم SPY24 منتشر شده‌است، شما میتوانید اپلیکیشن را با آیکون دلخواه خود برای مثال تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال فرمائید و از او بخواهید تا برروی لینک و پیوند ارسالی شما کلیک کند. به محض کلیک فرزند، اپلیکیشن به صورت اتومات نصب گردیده و سپس از لیست برنامه های تلفن همراه او مخفی میشود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این ورژن شما در واقع هک با لینک و پیوند را انجام داده اید. امکان های منحصر به فردی که در‌این نسخه به برنامه بیش تر شده‌است، امکان شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین موبایل فرزند هست.

برای دانلود برنامه هک موبایل SPY24 می‌توانید برروی لینک و پیوند قرمز رنگ زیر کلیک کنید.

مکانیزم برنامه SPY24 چه طور هک موبایل را انجام می دهد؟

مکانیزم برنامه هک شماره SPY24 نقص امنیتی پیچیده ای وجود ندارد ، هکر تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام می گردد را به یک دستگاه یا این که سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا این که Route می‌کند و آن‌گاه تماس مورد نظر را به سمت کاربر موبایل مسیریابی مجدد یا این که Re-Route می نماید و بدین ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا این که MITM انجام میدهد.

چطور قابلیت هک موبایل از روش شماره تلفن موجود هست ؟

این آسیب پذیری بر روی تلفن موبایل همراه شما وجود ندارد و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی موجود است ، نصب کردن یا این که جلوگیری از نصب هرگونه اپلیکیشن بر روی تلفن همراه نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد نماید، در واقع این شبکه Mobile میباشد که هک میشود نه موبایل گوشی شما، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می‌شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن میباشد از موبایل شما جاسوسی گردیده باشد.

نوهل متخصص با تجربه آلمانی در یک کدام از سخنرانی هایش اعلام کردکه با این شیوه تقریبا همه تلفن های همراه را می توان هک کرد ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می‌کنید. هکر قادر است با استفاده از این شیوه حسابهای بانکی شما ، تمام داده ها تلفن همراه شما . موقعیت مکانی شما . حسابهای ایمیلی و .. شمارا هک نماید زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا این که احراز هویت دو منظوره از گوشی برای اینکار استفاده می نمایند.

آسیب پذیری که با برنامه SS7 SPY24 تقریبا جدید میباشد و در آگوست ۲۰۱۵ این آسیب پذیری گزارش شده‌است ، جالب اینجاست بدانید که‌این آسیب پذیری در زیرساخت مخابراتی موجود هست که در بیش تر از ۸۰۰ شرکت ارتباطی در جهان گزینه استفاده قرار می‌گیرد.

در پایان بایستی بگوییم که نگران هک شدن فارغ از اجازه از روش این برنامه نباشید به این دلیل که چنانچه شخصی قصد هک شمارا از روش شماره تلفن با برنامه SPY24 داشته باشد، می بایست شماره سریال موبایل شما‌را نیز داشته باشد. به این ترتیب برای جلوگیری از هک شدن به‌این شیوه تلفن خود را در دسترس افراد نامطمئن قرار ندهید تا به سریال تلفن همراه شما دست پیدا نکنند.

آیا پدر و مادر میتوانند از روش شماره تلفن گوشی فرزندان خود را کنترل کنند؟

امروز با یک برنامه فوق العاده عالی در SPY24 اندروید در خدمتتان هستیم.. برنامه کنترل تلفن همراه فرزندان بدون دسترسی به موبایل و نصب برنامه از شیوه دور بر روی موبایل فرد مورد نظر، چراکه باید بدانید این روز ها بحث هک کردن یا این که کنترل تلفن همراه بدون اجازه اشخاص تبدیل به یک بحث بسیار فراگیر شده‌است که احتمالا شما بارها و بارها و شاید هرروزه درباره آن مطالبی را می شنوید.

در صورتیکه در اینترنت در‌پی برنامه کنترل موبایل فرزندان بدون دسترسی به تلفن همراه میباشید، مطمئنا با مطالب تحت روبرو میشوید … با SPY24 اندروید همراه باشید.

کنترل گوشی فرزندان بدون دسترسی به گوشی ، هک تلفن همراه اندرویدی یا این که آیفون بدون دسترسی ، آیا کنترل گوشی بدون نصب برنامه و از شیوه دور ، هک گوشی با پیوند آلوده ، هک تلفن همراه دیگران بدون اجازه آن‌ها و از روش شماره تلفن ، ردیابی تلفن همراه گوشی افراد بدون نصب اپلیکیشن ، کنترل گوشی دیگران از راه دور ، برنامه ردیابی نامحسوس گوشی ، کنترل تلفن همراه بدون اجازه فرزند از راه دور و از روش شماره تلفن ، کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه ، ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار ، دانلود ردیاب بدون نصب روی گوشی طرف مقابل ، ردیابی موبایل تلفن همراه افراد بدون نصب اپلیکیشن و غیره ……

ولی مطمئنا برای شما بسیار گیج کننده میباشد که کدام یک از این وبسایت هایی که وارد آن‌ها می‌شوید، آیا واقعا یه برنامه واقعی به شما میدهند یا این که نه ؟!!! چون با فراگیر شدن این گونه مطالب در اینترنت، افراد شیاد و کلاهبردار بسیاری برای فریب دادن یوزرها و فریب آن‌ها از متن های وسوسه انگیر استفاده کرده و با یک متن ساده و فریب دهنده می‌توانند اشخاص را به راحتی گول زده، وارد وبسایت خود نمایند و برنامه های تقلبی و جعلی به آن‌ها بفروشند.

پس مطمئن باشید تنها شما نیستید که‌این سوال ها را در ذهن دارید و این روز ها افراد زیادی درپی جواب این سوالهای و روشی برای کنترل گوشی بدون اجازه افراد می باشند.

تمامی افراد این سوال را دارند که هک گوشی از راه دور چه گونه انجام می گردد تا بتوانند اعضای خانواده و عزیزان خود را کنترل نمایند؟

اکنون آیا واقعا چگونه می‌گردد موبایل گوشی اندرویدی یا این که آیفون را هک کرد؟

در‌این مقاله از SPY24 مارکت اندروید بطور کامل به بحث هک تلفن همراه و روش های آن می‌پردازیم و خوا‌هیم اعلام‌کرد که آیا روشی برای هک و کنترل موبایل بدون نصب برنامه در گوشی فرد مورد نظر موجود هست یا این که نه؟ و درصورتی که که چنین برنامه ای وجود داشته باشد به معرفی و آموزش آن خوا‌هیم پرداخت.

کنترل گوشی بدون اجازه و از راه دور

موقعیت های متفاوتی می‌باشند که در آن نیاز میباشد که ما موبایل خود یا این که گوشی فرد دیگری را از راه دور کنترل و نظارت کنیم. این کنترل میتواند دربرگیرنده کنترل پیام ها و اطلاعات موبایل یا این که ارسال فرمان هایی مانند خاموش و روشن کردن، پاک کردن داده ها، مسدود کردن تماس ها و سایر مورد ها باشند.

یکی‌از حالت هایی که در آن نیاز میباشد تا ما بتوانیم تلفن همراه گوشی خود را از راه دور کنترل کنیم، موقعیتی میباشد که موبایل گوشی ما گم و یا این که سرقت گردیده باشد. با در نظر دریافت کردن به‌این موضوع بسیار مهم که هر فردی در موبایل خود صدها و شاید هزاران فیلم و عکس و داده ها شخصی دیگری داشته باشد .. اکنون تکلیف چیست ؟!!!

کنترل گوشی بدون اجازه و از راه دور – Remote control of the phone without permission

در اینگونه شرایط ما شدیدا نیاز داریم که قبلی از اینکه سارق بتواند داده ها محرمانه و شخصی تلفن همراه ما‌را بررسی کند، آن داده ها را از راه دور و بدون دسترسی به موبایل پاک کنیم و یا این که با استفاده از دستورات خاص کنترلی (استفاده از کدهای دستوری)، اجازه استفاده وی از تلفن همراه را ندهیم و یا این که حتی موقعیت تلفن همراه موبایل خود را با به کار گیری از مکان یاب جی پی اس و از روش پنل کاربری خود بر روی نقشه پیداکنیم.

علاوه بر موردها نقل شده، ولی موقعیت های بسیار حساس دیگری نیز بوجود خواهند آمد که ما مجبور می شویم تا موبایل گوشی دیگران را نیز تحت کنترل خود بگیریم. هک و یا این که کنترل تلفن همراه دیگران می تواند بنا به دلایلی همچون نظارت بر فرزندان در فضای مجازی، نظارت بر افرادی که نگران آن‌ها هستیم مثل همسر، والدین سالخورده و یا این که مواردی دیگر باشد. در‌این شرایط اگر بتوانیم کنترل تلفن همراه این عزیزان را به دست بگیریم، بسیاری از نگرانی هایمان برطرف گردیده و میتوانیم از شرایط آن ها باخبر شویم.

چه گونه می‌توانیم گوشی تلفن همراه دیگران را بدون دسترسی هک کنیم

احتمالا الان با توجه به مطالبی که در ابتدا گفتیم، این سوال برایتان پیش آمده که چگونه می‌توانم کنترل تلفن همراه بدون اجازه افراد خانواده را به دست بگیرم؟ آیا هیچ راهی برای کنترل از راه دور گوشی افراد خانواده ام وجود ندارد؟

در جواب به‌این سوال شما بایستی بگوییم که راه های زیادی برای هک تلفن همراه موبایل با شماره و یا این که بدون شماره و یا این که با دسترسی به موبایل هدف وجود دارند. این شیوه ها به قدری زیاد می‌باشند که ما نمی توانیم تمام آنها‌را در یک مقاله برای شما توضیح دهیم. البته می بایست بدانید که برای انجام شیوه های هک و کنترل موبایل از راه دور ، قبل از هر چیز نیازمند یادگیری زبان های برنامه نویسی می‌باشید.

یادگیری زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و زمان متعددی را از شما میگیرد، همینطور نیازمند داشتن استعداد بالا و دانش های گوناگون دیگری نیز است. البته نا امید نشوید و فکر نکنید که اگر برنامه نویسی بلد نیستید، و یا این که دیگر هیچ وقت نمی توانید آموزش هک شماره را فرابگیرید و هک تلفن همراه اعضای خانواده را انجام دهید، به این دلیل‌که خوشبختانه هکر های حرفه ای در سطح جهان برنامه های زیادی را برای انجام عمل هک طراحی و در اختیار عموم قرار داده اند.

معمولا عملکرد این برنامه ها به نحوی هستند که باید به موبایل فرد موردنظرتان دسترسی داشته باشید و برنامه را بر روی تلفن همراه او نصب نمائید، ولی برنامه هایی نیز میباشند که میتوانید آنان‌را برای اعضای خانوادتان ارسال فرمائید و از آن‌ها بخواهید تا برروی لینک و پیوند ارسالی کلیک کنند و بعد از کلیک اپلیکیشن به صورت اتومات نصب گردیده و تمام اطلاعات فرد موردنظر را برایتان ارسال خواهد کرد.

همینطور شکل دیگری از برنامه ها نیز است که هک تلفن همراه را از روش شماره تلفن انجام می‌دهند، سعی این برنامه ها به این شکل میباشد که تنها کافیست شما شماره گوشی یا این که تلفن فرد موردنظرتان و برخی اطلاعات دیگر را به اپلیکیشن بدهید تا تمام اطلاعات موجود در موبایل وی را برایتان ارسال نماید.

آموزش هک موبایل با شماره تلفن همراه و شماره تلفن

یک کدام از شیوه های کنترل گوشی فرزندان بدون دسترسی به تلفن همراه، هک کردن شماره تلفن شخص قربانی میباشد. این شیوه هک یکی سخت ترین شیوه های هک می‌باشد که فقط هکرهای حرفه ای از پس آن برمی آیند. البته در اینجا برای بسیاری این سوال پیش میاید که چه‌طور می توان هک کردن شماره گوشی و یا این که شماره تلفن را انجام بخشید؟ در‌پی به‌این سوال جواب خوا هیم داد….

آیا هک کردن شماره موبایل قابلیت و امکان پذیر میباشد ؟

هک کردن شماره تلفن همراه افراد مختلف توسط خبر نامه نگاران روزنامه دنیا یا این که به عبارتی وورلد نیوز World Newspaper هنوز هم بحث رسوایی بدی در انگلستان مطرح نموده است. در سال ۲۰۱۶ این خبرنامه نگاران بودند که برای تهیه خبرهای دست نخستین با به کارگیری از اپلیکیشن و از روش هک کردن شماره توانستند به تمام داده ها تلفن همراه افراد مورد نظر خود برسند.

مکانیزم کاری برنامه ای که خبرنگاران از آن استعمال کردند، یک نقص امنیتی می‌باشد، ولی این نقص اصلا پیچیده وجود ندارد. این برنامه تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام میگردد را به یک دستگاه یا این که سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا این که Route می‌کند و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر گوشی مسیریابی مجدد یا این که Re-Route می‌کند و بدین ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا این که MITM انجام می‌دهد.

نوئل متخصص با تجربه آلمانی German expert Noel در یکی سخنرانی هایش گفت که با این شیوه هک موبایل ، همه تلفن های همراه را می توان هک کرد، فارق از اینکه شما از چه برندی به کارگیری میکنید. هکر قادر است با به کار گیری از این طرز، تمام داده ها تلفن همراه از قبیل پیامکها، شنود تماسها، شبکه های اجتماعی و حتی موقعیت مکانی شما‌را هک نماید چون اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا این که احراز هویت دو منظوره از موبایل برای اینکار استفاده می‌نمایند.

هک کردن شماره تلفن را چه طور می توان انجام داد؟

تا به اینجا متوجه شدید که قابلیت کنترل موبایل فارغ از نصب برنامه در تلفن همراه هدف موجود است، البته سوالی که پیش میاید این میباشد که چگونه می توان این کار را انجام داد و چه شیوه هایی برای هک شماره تلفن موجود هست؟

هک گوشی با شماره تلفن از خدمت شبکه تبادل به نام سیستم سیگنالینگ Signalling System No. 7 -SS7 – استفاده میکند که در انگلستان C7 و در ایالات متحده CCSS7 نامیده می‌گردد و تحت عنوان واسطه بین شبکه های موبایل عمل خواهد کرد.

هنگام برقراری تماس یا این که فرستادن پیام های متنی در شبکه SS7، جزییاتی مانند شماره، انتقال پیام، پرداخت صورت‌ اکانت و سایر اقدامات، یک شبکه یا این که تماس گیرنده را به دیگری وصل می‌نماید. با هک کردن از روش سیستم SS7 و با استفاده از شماره تلفن شخص مورد نظر، یک مهاجم می‌تواند مکان فرد را از روش موبایل ردیابی نماید، پیام های فرستاده گردیده و دریافت گردیده را بخواند و تماس های تلفنی را گوش دهد و حتی آنان را ضبط نماید و داده ها دیگر موبایل گوشی را بدست آورد.

این آسیب پذیری ها هیچ ارتباطی به تلفن همراه گوشی شما ندارد و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی موجود هست، نصب کردن یا این که جلوگیری از نصب هرگونه اپلیکیشن بر روی تلفن همراه نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد نماید، در واقع این شبکه Mobile میباشد که هک میگردد خیر موبایل تلفن همراه شما.

آموزش جامع خواندن پیام واتساپ دیگران هک واتساپ از راه دور

برای آموزش هک شماره و کنترل گوشی فرزندان بدون دسترسی به موبایل شیوه های بسیار زیادی وجود دارا هستند که ولی بیش تر آن ها نیازمند یادگیری و دیدن آموزش برنامه نویسی هک و یادگرفتن هک حرفه ای می‌باشند. که پیش از این نیز گفتیم انجام هک و یادگیری زبان های برنامه نویسی فعالیت ساده ای نیست و برای این کار می‌توانید از برنامه هایی که هکرهای ماهر طراحی کرده اند استفاده فرمایید.

برنامه نظارت آزاد نیز یکی‌از برنامه هایی میباشد که با انگیزه نظارت بر فرزندان در فضای مجازی توسط سامانه کنترل و ردیابی فرزند ان در سامانه قدرتمند (SPY24) بصورت به طور کامل اختصاصی و نوین .. آموزش، پشتیبانی و عرضه شده‌است. این برنامه در چندین ورژن (اشتراک های ماهیانه پشتیبانی) ارائه شده‌است که هک و کنترل از راه دور موبایل را برای شما انجام می‌دهد.

اپلیکیشن کنترل و ردیابی گوشی نظارت آزاد

با استفاده از برنامه نظارت آزاد میتوانید کنترل تلفن همراه فرزند خود را به دست گرفته و نظارت جامعی بر فعالیت ها و ارتباطات وی داشته باشید. این برنامه در سه ورژن ارائه شده‌است که درپی در رابطه آن ها توضیح خوا‌هیم داد.

ورژن اول را میتوان بر روی موبایل فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت اتوماتیک مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند .

ورژن دوم اپلیکیشن هک موبایل نظارت آزاد این میباشد که پدر و مادر با استفاده از شماره گوشی و سریال تلفن همراه اقدام به هک تلفن همراه با شماره و آن گاه نظارت بر فعالیت های فرزندان خود نمایند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند.

اموزش هک گوشی از طریق شماره تلفن

نظارت آزاد در تمام ورژن های ارائه گردیده به شما قابلیت ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و بررسی بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام را می‌دهد.

همینطور در آخرین ورژن برنامه نظارت آزاد شما میتوانید اپلیکیشن را با آیکون دلخواه خود به عنوان مثال تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال فرمایید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک کند. به محض کلیک فرزند، اپلیکیشن با ایمیل و رمز ثبت گردیده شما توسط فرزند در موبایل او نصب گردیده و بعد از آن از لیست برنامه های گوشی مخفی میشود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که بعداز خرید اشتراک می بایست به پشتیبانی رجوع نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما برنامه را سفارشی سازی نمایند.

با استفاده از این ورژن شما در واقع هک با لینک و پیوند را انجام داده اید. قابلیت و امکان های منحصر به فردی که در‌این ورژن به برنامه اضافه شده‌است، قابلیت و امکان ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین موبایل فرزند می‌باشد.

(توجه: ورژن دوم هم می بایست بصورت دستی نصب شود.)

امکانات برنامه نظارت آزاد :

سامانه مراقبت از خانواده SPY24 اسم یک سامانه قوی بر پایه نرم افزارهای امنیتی و مانیتورینگ گوشی با نصب و فعال سازی بسیار ساده میباشد که به پدر و مادر امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی را می‌دهد. در زیر میتوانید برخی از امکانات برنامه نظارت آزاد را مشاهده کنید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده گردیده
 • وبسایت های بازدید گردیده و برنامه های اجرا گردیده
 • با قابلیت مخفی سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وبسایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور
 • و ده ها امکانات حرفه ای دیگر …

همین حالا شروع به نظارت نمایید

نتیجه گیری:

اگر دوست دارید تا از طریق شماره تلفنتان در واتساپ هک نشوید باید مراقب مهندسی های اجتماعی باشید و امنیت حساب کاربری خود را افزایش دهید و برای حساب خود تایید دو مرحله ای فعال کنید. ما در این مقاله از سامانه مراقبت از خانواده برای شما به آموزش هک واتساپ با شماره و طریقه دانلود برنامه هک واتساپ با لینک مستقیم پرداختیم و گفتیم چگونه از طریق 3 روش گفته شده می توانید WhatsApp دیگران را هک کنید. شما می توانید دروبسایت اسپای24 برنامه کنترل و نظارت واتساپ دیگران را دانلود کنید و از طریق آن فرزندان و همسر خود را در واتساپ کنترل نماید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا