هک واتساپ

هک گروه واتس اپ چگونه انجام می شود؟ گروه های شخصی در Whatsapp را هک کنید!

در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با هک گروه واتس اپ، آموزش هک گروه واتس اپ و سایر موارد در مورد هک گروه واتساپی و هک واتساپ مطالبی را برای شما عزیزان بازگو کنیم. امیدواریم که به اندازه کافی از این مطالب بهره ببرید، پس با ما همراه باشید.

هک گروه واتس اپ؛ دسترسی به پیام های گروه دیگران

همانطور که می دانید واتس اپ یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین پیام رسان ها در سراسر دنیا به شمار می رود. علاوه بر آن در ایران نیز یکی از محبوب ترین پیام رسان ها می باشد. تا مدت ها در ایران پیام رسان تلگرام محبوب ترین پیام رسان به شمار می رفت اما بعد از این که فیلتر شد و برای استفاده نیاز به پروکسی و فیلترشکن پیدا کرد، بسیاری از افراد برای رساندن پیام های خود و راحت تر کردن ارتباطات خود، به پیام رسان واتس اپ روی آوردند و این گونه محبوبیت پیام رسان واتس اپ در میان مردم بسیار بیشتر از قبل شد.

شاید بتوان گفت یکی از بهترین و پرکاربردترین ویژگی پیام رسان هایی همچون تلگرام و واتس اپ داشتن گروه می باشد که افراد می‌توانند با عضو شدن در این گروه ها به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و تبادل اطلاعات نمایند و در واقع شاید بتوان گفت که این ویژگی باعث شد تا افراد بخواهند به جای استفاده از پیامک برای برقراری ارتباط از پیام رسان هایی همچون تلگرام و واتساپ استفاده نمایند.

گروه ها در پیام رسان هایی همچون تلگرام و واتس اپ در واقع فضاهایی هستند که بیش از دو عضو داشته و به راحتی می‌توان با عضو شدن در این فضاها افراد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و اطلاعات خود را با یکدیگر مبادله نمایند، به همین دلیل گروه ها در پیام رسان ها بسیار محبوب بوده و حتی بعد از شیوع بیماری مسری کرونا محبوبیت و کاربرد بیشتری پیدا کردند و در بسیاری از موارد برای آموزش و تبادل اطلاعات آموزشی و درسی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه ی این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع روش های هک گروه واتس اپ و چگونگی جلوگیری از هک گروه واتس اپ، آشنا نماییم پس با ما همراه باشید.

هک گروه واتساپ

در ارتباط با هک گروه واتس اپ باید بگوییم که در هک گروه واتس اپ، فرد هکر نمی‌تواند گروه مورد نظر را از بین ببرد و یا به عنوان شخصی از اعضای گروه در آن پیام بگذارد بلکه منظور از هک گروه واتس اپ این است که شخص هکر می تواند به گروه دسترسی پیدا کرده و پیام های آن را مشاهده نماید و این مسئله باعث می شود که بسیاری از افراد که نمی خواهند پیام ها و اطلاعات موجود در گروه خود به دست افراد دیگر بیفتد از این مسئله بسیار نگران باشند.

یکی از ساده‌ترین راه‌های هک گروه واتس اپ و دسترسی به پیام ها و اطلاعات آن ورود به گروه مورد نظر به عنوان یک عضو از آن گروه می باشد به این صورت که فرد به دو شکل می‌تواند به عنوان یک عضو، وارد گروه واتس اپ شود. یک روش این است که در گروه، فردی که ادمین گروه می باشد فرد مورد نظر را به گروه اضافه کند، روش دیگر لینک گروه می باشد که فرد با داشتن لینک گروه می تواند به سادگی بر روی آن کلیک کرده و وارد گروه مورد نظر شود، که البته این روش خیلی نگران کننده نمی باشد چرا که اگر فردی که شما نمی خواهید به مطالب گروه دسترسی داشته باشد وارد آن شود، وقتی وارد شد نمی تواند پیام های قبلی را بخواند و همچنین شما می توانید آن فرد را به راحتی از گروه حذف نمایید. هدف ما در این مقاله توضیح و آموزش روش های دیگر هک گروه واتس اپ به جز این روش می باشد.

هک گروه واتساپ

واتساپ وب

یکی از قابلیت هایی که پیام رسان واتس اپ دارد، قابلیت واتس اپ وب می باشد که در این قابلیت شما می توانید با دستگاه های دیگری همچون لپ تاپ، کامپیوتر و یا گوشی دیگر از این طریق وارد اکانت واتس اپ خود شوید، در این حالت اگر فرد هکر یکی از آشنایان شما باشد و قصد نفوذ به اکانت واتس اپ و مشاهده و کنترل اکانت واتس اپ شما را داشته باشد، به راحتی با استفاده از گوشی شما اسکن صفحه web.whatsapp.com را اسکن نماید و به اکانت واتس اپ شما ورود یافته و متصل شود.

اما نگران نباشید، در این روش شما به راحتی و با کمی دقت می توانید متوجه شوید که کسی به اکانت واتس اپ شما دسترسی پیدا کرده است و او را از اکانت خود بیرون کنید، آن هم این است که اگر دقت کنید می بینید که واتس اپ در موقع وجود یک واتس اپ وب فعال به صورت پشت سر هم به شما پیام می دهد و مشخص می کند که شخصی به اکانت شما ورود پیدا کرده است که شما بعد از فهمیدن این مسئله به راحتی می توانید فرد هکر را از اکانت خود بیرون کنید و از هک گروه واتس اپ جلوگیری نمایید.

اسپوفینگ

حمله جعل یا Spoofing یکی از پیچیده ترین روش ها برای هک کردن پیام رسان هایی همچون واتس اپ و تلگرام می باشد، که با یادگیری این روش به سادگی می توان هر کسی را هک کرد. در ارتباط با این روش می بایست بدانید که آدرس همه ی دستگاه ها در سراسر دنیا با دو چیز شناخته می شود، IP Address و Mac Address  این دو مورد می باشند که می توان با راه های زیادی آن ها را شناخت. در ارتباط با مک آدرس و آی پی آدرس باید بدانید که مک آدرس برای هر دستگاه یک چیز ثابت است اما آی پی آدرس بعد از هر بار وصل شدن به اینترنت تغییر می کند.

فرد هکر می تواند با دسترسی پیدا کردن به مک آدرس و آی پی آدرس شما، این دو شناسه را به عنوان شناسه های گوشی یا دستگاه خود ثبت نماید، سپس با استفاده از شماره شما و گوشی خود برای Login شدن در واتس اپ تلاش نماید. به علت این که IP و Mac Address  هر دو دستگاه یکسان می باشد، کد تایید برای فرد هکر نیز فرستاده می شود و به این صورت می تواند واتس اپ شما را هک کرده و به گروه های آن دسترسی پیدا نماید.

چگونگی جلوگیری از هک گروه واتس اپ با روش اسپوفینگ

برای جلوگیری از هک شدن وسیله این روش هرگز نگذارید کسی به آی پی و مک آدرس شما دسترسی پیدا نماید. نکته ی دیگری که می بایست به آن توجه داشته باشید این است که اگر فردی وارد اکانت واتس اپ شما شد برای بیرون کردن آن تنها راه، حذف آن اکانت به صورت دائمی می باشد. 

برنامه های نظارتی

یکی از دسته اپلیکیشن هایی که به تازگی در فضای مجازی ترند شده‌اند، اپلیکیشن های نظارتی می باشند که اکثراً به منظور نظارت والدین بر فرزندان این برنامه ها طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرند. روش استفاده از این برنامه ها به این صورت می باشد که شما می بایست برنامه مورد نظر را بر روی گوشی فرد مورد نظر خود نصب نمایید و سپس با استفاده از برنامه یا سامانه ی اینترنتی که سرویس در اختیار شما می گذارد، به واتس اپ شخص مورد نظر دسترسی پیدا نمایید. البته این برنامه‌ها به منظور نظارت والدین بر فرزندان خود طراحی شده اند و اگر شما بخواهید این برنامه را بر روی گوشی افراد دیگر نصب کنید باید بدانید که آن ها به راحتی از این قضیه با خبر می‌شوند و آن برنامه را از روی گوشی خود حذف می نمایند.

هک گروه واتس اپ و ادمین شدن

یکی از مهمترین دلایلی که افراد دست به هک گروه واتس اپ می زنند این است که در آن گروه مورد نظر بتوانند به ادمین تبدیل شده و کار هایی را که می‌خواهند در آن گروه انجام دهند. ما در یک ویدئو روش هک گروه واتس اپ و ادمین شدن در آن را به شما عزیزان آموزش داده‌ایم امیدواریم که از دیدن آن به اندازه کافی بهره ببرید.

سوالات متداول

در روش هک با استفاده از واتس اپ وب چگونه متوجه شویم که هک شده ایم؟

برنامه واتس اپ، اگر فردی با استفاده از واتس اپ وب به اکانت واتس اپ شما وارد شده باشد به طور مداوم به شما پیام می دهد و شما اینگونه می توانید از وجود شخص دیگری در اکانت خود باخبر شوید.

آیا مک آدرس هر دستگاه تغییر می کند یا ثابت است؟

مک آدرس یک دستگاه ثابت بوده و تغییر نمی کند.

آیا آی پی آدرس یک دستگاه ثابت است یا تغییر می کند؟

آی پی آدرس یک دستگاه بعد از هربار متصل شدن به اینترنت عوض می شود.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا