دسته‌بندی نشده

هک تلگرام با برنامه Telegramxapp

یادگیری روش هک تلگرام به شما کمک می کند تا بتوانید فعالیت اجتماعی فرزند خود را کنترل کنید. یکی از راه های هک تلگرام استفاده از برنامه telegramxapp است .هک تلگرام یک موضوع بحث برانگیز و جنجالی در بین مردم است و بسیاری از افراد علاقه ی بسیار زیادی به دانستن روش های هک کردن تلگرام  دارند.

علت های بسیار زیادی برای هک تلگرام وجود دارد بطور مثال برخی از والدین قصد دارند فعالیت فرزند خود را در فضای مجازی کنترل کنند، یا برخی از افراد برای جلوگیری از هک شدن توسط افراد سودجو به دنبال دانستن روش های هک تلگرام هستند. یکی از راه های آسان برای هک کردن تلگرام دیگران، استفاده از برنامه telegramxapp است؛ البته روش های دیگری برای هک برنامه تلگرام وجود دارد که دانستن آنها به شما برای حفظ امنیت تلگرامتان کمک بسیار زیادی می کند. در ادامه این مقاله از سایت spy24  قصد داریم برخی از روش های هک شدن تلگرام به وسیله افراد دیگر و آموزش هک تلگرام با برنامه Telegramxappرا به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

هک تلگرام چیست؟

یکی از برنامه های اندروید که طرفدار های بسیار زیادی در بین مردم دارد، پیام رسان تلگرام است. این برنامه رقیب های زیادی مانند اینستاگرام، واتساپ و…دارد. محبوبیت تلگرام با وجود محدودیت و فیلترینگی که در ایران دارد، بسیار بیشتر از سایر پیام رسان ها است. این برنامه یک پیام رسان بسیار عالی و روشی مناسب برای کسب درآمد می باشد.

تلگرام از امنیت بسیار بالایی در سطح جهان برخوردار است و هک کردن آن کار آسانی نیست اما برخی از سهل انگاری ها و برنامه های هک وجود دارد که ممکن است امنیت پیام رسان شما را به خطر اندازد. دانستن روش های هک تلگرام خالی از لطف نیست و به وسیله آنها می توانید فعالیت های مجازی فرزند، همسر و سایر بستگان را کنترل کنید.

همچنین با دریافت اطلاعات کافی در این زمینه دیگر نگران هک شدن تلگرام (Telegram) خود، توسط افراد سودجو نباشید. برنامه های بسیار زیادی برای هک کردن تلگرام وجود دارد اما بهترین آنها برنامه telegramxapp است. در ادامه به معرفی بهتر و بیشتر این برنامه می پردازیم.

1)هک تلگرام با برنامه  telegramxapp :

همانطور که گفتیم برنامه های زیادی برای هک کردن تلگرام دیگران ساخته شده اند، اما هر کدام از آنها ایرادی داشته اند. بهترین برنامه برای شکستن پسورد تلگرام، اپلیکیشن telegramxapp است. این برنامه قدرت بسیار زیادی در شکستن پسورد و هک تلگرام دارد.

پس از نصب این برنامه کد تاییدی برای تلگرام فرد مورد نظر به همراه یک لینک آبی ارسال شده، در صورت کلیک بر روی لینک تلگرام، وی هک می شود و شما به راحتی از راه دور آن را کنترل می کنید.

برای جلوگیری از هک شدن خود در برابر افراد سودجو، اگر لینک کوتاهی برای شما ارسال شد بر روی آن کلیک نکنید زیرا ممکن است سبب هک شدن تلگرام شما شود. کار با برنامه telegramxapp  بسیار آسان بوده و به کمک این اپلیکیشن به راحت می توانید تلگرام را هک کنید.

2)هک تلگرام به وسیله فاش شدن اطلاعات:

هنگامی که با دوست خود در پیام رسان ها صحبت می کند، مراقب باشید اطلاعات تلگرام خود را در آن پیام رسان بازگو نکنید. زیرا ممکن است فرد هکر اطلاعات شما را از این طریق به دست آورد و با هک کردن تلگرام شما، قصد اخاذی داشته باشد. همچنین زمانی که در مناطق عمومی و شلوغ هستید از صحبت کردن در رابطه با اطلاعات شخصی مانند پسورد تلگرام و… خودداری کنید.

اطلاعات تلگرام شما بسیار محرمانه است و فاش شدن این اطلاعات در جایی ممکن است سبب هک شدن شما شود. افرادی که در تلگرام خود اطلاعات مهمی دارند یا به وسیله این پیامرسان کسب درآمد می کنند بیشتر از افراد دیگر در معرض هک شدن قرار می گیرند و بهتر است تمامی جوانب احتیاط را رعایت کنند.

3)هک شدن تلگرام به وسیله بد افزار ها:

برخی از برنامه ها هستند که به عنوان بدافزار از آنها یاد می شود. به عنوان مثال برنامه هایی وجود دارد که برای کار کردن نیاز به دسترسی به تمامی اطلاعات گوشی شما دارند. این بد افزار ها با ضبط تمامی اطلاعت شما مانند پسورد برنامه ها، این اطلاعات را به هکرها می فرسند و سبب هک تلگرام شما می شوند. بهتر است هر برنامه ای را بر روی گوشی خود نصب نکنید و پس از نصب از معتبر بودن آن برنامه اطمینان لازم را دریافت کنید.

در بیشتر مواقع هکر ها به منظور دستیابی به پیام های شخصی شما، اقدام به هک برنامه تلگرام می کنند. با برسی این پیام ها اطلاعاتی مانند شماره کارت بانکی، عکس و فیلم های شخصی و… به دست می آورند و با خالی کردن حساب بانکی و تهدید کردن شما کسب درآمد می کنند. بهترین روش جلوگیری از این اتفاق، جلوگیری از نصب بد افزار ها بر روی گوشی و قرار ندادن اطلاعات شخصی در پیام رسان ها است.

4)هک شدن تلگرام به کمک  RAT ها:

یکی از خطرناکترین روش های هک تلگرام، استفاده از  RATها  است. به کمک RAT می توان تمامی پیام رسان ها را به صورت نامحسوس هک کرد. رت ها بدافزارهای معروف در زمینه هک شبکه های اجتماعی می باشند. این برنامه ممکن است از طریق ایمیل، نصب برنامه یا بازی به صورت نامحسوس بر روی گوشی شما نصب شود. با نصب شدن آن بر روی گوشی، هکر به راحتی می تواند به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کند و شما متوجه آن نشوید. دلایل زیادی باعث شده است که RAT از پر خطرترین روش های هک تلگرام باشد. برخی از این دلایل به شرح زیر هستند:

  • نصب شدن به صورت کاملا نامحسوس بر روی گوشی؛
  • دریافت تمامی اطلاعات شخصی؛
  • دسترسی به تمامی چت های شخصی در همه پیام رسان ها؛
  • ممکن است پس از نصب بر روی دستگاه، در دستگاه های دیگر نیز مستقر شود و آنها نیز آلوده شوند.
روش های گوناگون هک تلگرام

5)اسپوفینگ کردن تلگرام:

ممکن است بسیاری از شما واژه اسپوفینگ کردن پیام رسان های مختلف به گوشتان خورده باشد؛ اما نداند که اسپوفینگ چیست و چه اتفاقی رخ می دهد؟ در پاسخ باید بگویم: اسپوفینگ یک اصطلاح است که در آن شخص هکر به تمامی اطلاعات یک فرد که به وسیله آن در دنیای اینترنت شناخته می شود، دسترسی می یابد.

تمامی اطلاعات بر روی گوشی هکر ذخیره می شوند و با انجام چند حرکت، کاری می کند که کد تایید ورود به تلگرام هم برای شما هم برای وی ارسال شود. به همین ترتیب، به راحتی می تواند تلگرام شما را هک کند و به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد. در گذشته این روش خطرناک ترین روش هک برنامه تلگرام بود اما در سال های اخیر با افزایش امنیت شبکه های اجتماعی، دیگر روش خطرناکی نیست.

چگونه متوجه هک شدن تلگرام خود شویم؟ (روش مشاهده نشست های فعال در تلگرام)

برای اینکه متوجه شوید که هک تلگرام اتفاق افتاده است یا خیر باید وارد تنظیمات تلگرام خود شوید. با رفتن به تنظیمات متوجه خواهید شد که چند دستگاه به تلگرام شما متصل هستند و آیا هک تلگرام رخ داده است یا خیر؟

  1. ابتدا وارد برنامه تلگرام شوید.
  2. به بخش تنظیمات و حریم خصوصی و امنیت بروید.
  3. پس از وارد شدن به این قسمت یک گزینه به نام نشست های فعال مشاهده می کنید.
  4. در آنجا تعداد دستگاه هایی که به تلگرام شما متصل هستند مشاهده می کنید. قابل به ذکر است که شخص شما با چند دستگاه تلگرام متصل است.

در نشست های فعال تلگرام تعداد دستگاه های متصل مشخص می شود بطور مثال اگر شما با دو دستگاه به تلگرام متصل هستید، آن دو را نشان می دهد و اگر تنوع بیشتر از دو عدد بود به این معناست که تلگرام شما توسط یک شخص دیگر هک شده است.

روش خارج کردن هکر از اکانت تلگرام:

برای متوقف کردن فرد هک کننده، تمامی دستگاه های اضافه ای که به تلگرام شما متصل شده اند را از این بخش حذف کنید؛ با این کار هک شدن تلگرام خود توسط اشخاص دیگر را متوقف می کنید. اما توصیه می کنیم برای اطمینان خاطر تمامی دستگاه ها را حذف کنید و به سرعت پسورد خود را تغییر دهید. پس از تغییر پسورد اگر قصد داشتید با دستگاه دیگری وارد اکانت تلگرام شوید، به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

نتیجه گیری:

بطور کلی بهتر است برای جلوگیری از هک شدن توسط دیگران مراقب اطلاعات شخصی، نصب برنامه ها بر روی گوشی خود و… باشید. ما در این مقاله از سایت spy24 برای شما به آموزش هک تلگرام با برنامه Telegramxapp پرداختیم و گفتیم چگونه می توانید از هک شدن خود در تلگرام، جلوگیری کنید. همچنین برای شما روش های هک تلگرام را قرار داده ایم تا شما با شناخت این روش ها، امنیت اکانت خود را در تلگرام افزایش دهید و از هک شدنتان جلوگیری نماید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا