دسته‌بندی نشده

آموزش برنامه هک كردن تلگرام از راه دور در سال ۱۴۰۱

هک کردن نرم افزار تلگرام؛ محبوب‌ترین نرم‌افزار برای برقراری ارتباط نرم افزار تلگرام این روزها یکی از پرکاربردترین نرم افزارهایی است که بسیاری از افراد در حال استفاده از آن هستند. نرم افزاری محبوب که قابلیت‌های بسیاری داشته و این روزها مخاطبین بسیاری زیادی را به خود می‌بیند. همین محبوبیت و استفاده زیاد از تلگرام باعث شده است تا هک کردن تلگرام نیز به عنوان یکی از جرم‌های شایع و محبوب در دنیا شناخته شود.

هکرهای بسیاری هستند که با روش‌های مختلف، به سراغ هک کردن تلگرام افراد می‌آیند تا بتوانند به اطلاعات آن‌ها دسترسی پیدا کنند. این هکرها با راهکارهایی حرفه‌ای به دنبال دور کردن قوانین و مراحل حفاظتی تلگرام هستند. به این ترتیب، با ارائه راهکارهایی بسیار مختلف و متنوع، این هکرها به سراغ به دست آوردن اطلاعات مختلف می‌روند. از هک کردن  آیفون تا اندروید به وسیله راهکارهای مختلف و نرم افزارهای متفاوت ممکن است. به این ترتیب، هکرها می‌توانند هر مدلی از گوشی را با راهکارهای خاص خود هک کرده و به اطلاعات موجود بر روی تلگرام آن دست پیدا کنند.

البته به یاد داشته باشید که این کار ساده نیست و با راهکارهایی می‌توانید به سادگی از آن جلوگیری کنید. در این مقاله با خواندن راهکارهای هک کردن تلگرام، آشنایی نسبی را درباره این موضوع به دست خواهید آورد و برای جلوگیری از هک کردن تلگرام خود می‌توانید اقدامات لازمی را انجام دهید.

امکان ناپذیری هک کردن تلگرام به وسیله خود نرم‌افزار

زمانی که صحبت از هک کردن تلگرام می‌شود، باید بدانید که این کار آنقدرها هم ساده نیست. تلگرام به عنوان یک نرم افزار با امنیت بالا شناخته می‌شود. نرم افزاری که اگر به زیرساخت‌های آن توجه کنیم، استفاده از سیستم رمزگذاری قوی MTproto را مشاهده خواهیم کرد. این سیستم رمزگذاری قوی در تلگرام سبب شده است تا کار برای هکرها سخت شود. با این حال، این سیستم از هک کردن تلگرام در مدت زمان کوتاه جلوگیری می‌کند و روش‌های طولانی‌تری را برای هک کردن آن به وجود می‌آورد. مسیری سخت که پاول دولف برای طی کردن آن و هک کردن تلگرام جایزه 200 هزار دلاری در نظر گرفت!

البته موضوعی که وجود دارد، این است که نرم افزار تلگرام ممکن است قابلیت هک کردن را در خود نرم افزار نداشته باشد. استفاده از کدهای رمزگذاری قوی، این موضوع را به شدت سخت کرده‌اند؛ اما با این حال، با راهکارهایی دیگر و استفاده از نرم افزارهای خارجی و دیگر موارد، می‌توان هک کردن تلگرام را به سادگی و راحتی پیش برد. راهکارهایی که ممکن است تلگرام خود شما را نیز تحت تاثیر خطر هک شدن قرار دهد!

امکان ناپذیری هک کردن تلگرام به وسیله خود نرم افزار
امکان ناپذیری هک کردن تلگرام به وسیله خود نرم افزار

استفاده از رات‌ها (RAT) برای هک کردن تلگرام

به عنوان یکی از راهکارهای هک کردن تلگرام از راه دور می‌توان به استفاده از رات‌ها اشاره کرد. رات‌ها به عنوان بدافزارهایی سیستمی توانایی این را دارند که اطلاعات موجود بر روی سیستم را به راحتی و سادگی در اختیار دیگران قرار دهند. این بد افزارها از راه دور و توسط دیگران کنترل می‌شود، به سیستم دسترسی پیدا می‌کنند و اطلاعات بسیاری را از روی سیستم به همراه خود می‌برند.

واژه انگلیسی rat را در لغت می‌توان در معنای موش دانست. این واژه که مخفف شده از کلمات remote access trojan است، نشان می‌دهد که رات‌ها به وسیله تروجان‌ها به عنوان یک بد افزار هدایت شده و فعالیت می‌کنند. به این ترتیب با ورود بدافزارها به سیستم مورد نظر، امکان دسترسی به فایل‌ها و عکس‌های موجود بر روی تلگرام وجود دارد. این موضوع می‌تواند منجر به نفوذ به اطلاعات شخصی شود. البته برای جلوگیری از این موضوع، می‌توانید به راحتی و با نصب یک آنتی ویروس قوی، از تمامی مشکلات احتمالی به وجود آمده جلوگیری کنید. آنتی ویروس از کارکرد رات‌ها جلوگیری کرده و این بد افزار و چگونگی عملکرد آن را مختل خواهد کرد.

استفاده از رات‌ها (RAT) برای هک کردن تلگرام

البته به یاد داشته باشید که باز کردن فایل‌های بی‌نام و نشان در فضای مجازی و دانلود فایل از هر سایتی، ممکن است موجب به حضور بد افزارها شود. از همین رو آنتی ویروس می‌تواند این فایل‌ها را غربال کرده و از خرابکاری و خطرات احتمالی بد افزارهای موجود در سیستم جلوگیری لازم را به عمل آورد.

نرم‌افزارهای کی لاگر (keylogger) برای هک کردن تلگرام

همان‌طور که خواندید، نرم افزار تلگرام برای هک کردن نیاز به نرم افزار دارد. در واقع هک کردن تلگرام کار ساده‌ای نیست و برای آن که بتوان در سیستم اندروید یا آیفون یک تلگرام را هک کرد، لازم است تا از نرم افزارهایی به این منظور استفاده کرد. نرم افزارهای بسیار مختلفی امروزه به منظور کارکرد و استفاده هک کردن تلگرام وجود دارند. این نرم افزارها باعث می‌شوند تا راهکارهای هک کردن تلگرام را دو زده و تمامی قوانین و لایه‌های حفاظتی تلگرام کنار روند. از همین رو علاوه بر آشنایی با آن‌ها لازم است تا نسبت به چگونگی جلوگیری از هک شدن توسط این نرم افزارها نیز اطلاعاتی را داشته باشید.

استفاده از انواع کی لاگر برای هک کردن تلگرام
استفاده از انواع کی لاگر برای هک کردن تلگرام
  1. spyrix free keylogger

نرم افزار یا همان بد افزار spyrix free keylogger را می‌توان نرم افزاری بسیار قوی دانست که با نصب بر روی یک سیستم می‌تواند به راحتی از تمامی حرکات روی صفحه عکس و تصویر برای سیستم مبدا ارسال کند. در واقع به وسیله نصب این نرم افزار بر روی یکی سیستم، می‌توان به راحتی و سادگی از چت‌های افراد در شبکه‌های مجازی مختلف و متعدد آگاهی پیدا کنید.

حتی در این نرم افزار شرایطی فراهم شده است که در صورت نیاز و در زمان دریافت یک پیام، از صفحه چت اسکرین شات گرفته شود. البته به یاد داشته باشید که این نرم افزار دارای نسخه رایگان نبوده و برای استفاده از آن نیاز به هزینه‌های دلاری است.

  1. Blackbox express

کی لاگری نظارتی که در شرایط امنیتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این بد افزار تا سال 2011 دارای نسخه رایگان بود و پس از آن دیگر نسخه‌های رایگان خود را ارائه نکرد. با این حال، نسخه رایگان این نرم افزار همچنان قابل استفاده و دسترسی است و می‌توان به وسیله آن رایانه‌های بسیاری را به صورت همزمان هک کرد. در واقع این نرم افزار قابلیت نظارت بر روی یک دستگاه محلی و چیزی حدود 200 دستگاه شبکه از راه دور را فراهم می‌کند. از همین رو می‌توان آن را یک سیستم نظارتی قوی دانست که تمامی کلیدهای صفحه، پنجره‌های باز شده، برنامه‌های چت و عکس و تصاویر مرتبط را به راحتی شناسایی می‌کند.

  1. best free keylogger lite

به عنوان سویم کی لاگر، به سراغ بهترین نرم افزار کی لاگر رایگان امروزی رفته‌ایم. این نرم افزار میزان بسیاری از قابلیت‌های خود را به صورت رایگان و کاملا راحت در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد. در زمان استفاده از این کی لاگر بر روی یک سیستم، می‌توان تمامی اطلاعات و تصاویر و فعالیت‌های مختلف یک سیستم را در طی روز مشاهده کرد. با اینکه تمامی قابلیت‌های این نرم افزار رایگان است؛ اما نسخه رایگان آن قابلیت ارائه میزان محدودی عکس را در طی یک روز دارد.

چگونگی هک تلگرام و روش های کنترل عملکرد فرزندان در تلگرام

کنترل کردن تلگرام در فضای مجازی با عنوان هک تلگرام شناخته می شود، یکی از بزرگترین چالش های ذهنی والدین برای کنترل فعالیت فرزندان در این شبکه اجتماعی می باشد.
ما در اینجا قصد آموزش هک کردن تلگرام را نداریم، بلکه قصد معرفی ابزار کنترلی قابل استفاده برای والدین جهت کنترل تلگرام فرزندان را داریم. تلگرام یکی از پر طرفدارترین نرم افزار های پیام رسان در میان کاربران ایرانی است، که به دلیل امکانات گسترده محبوبیت زیادی در میان کاربران ایرانی پیدا کرده است.
این محبوبیت بیش از اندازه موجب شده است، تا کمتر کسی به دنبال روش های کنترل اس ام اس باشد، کاربران زیادی با هدف نظارت بر فعالیت عزیزان و فرزندان خود در این شبکه اجتماعی محبوب به دنبال روش هایی برای هک برنامه تلگرام باشند. اما غافل از اینکه، این برنامه به سادگی قابل نفوذ توسط هکرها نمی باشد، ولی امکان نظارت و کنترل بر آن از راه دور امکان پذیر است.

بررسی نرم افزارهای مختلف برای هک کردن تلگرام

چگونگی هک تلگرام و روش های کنترل عملکرد فرزندان در تلگرام
SPY24-pro

آیا هک تلگرام با برنامه اسپای۲۴ امکان پذیر است؟

اما این روش هکینگ تلگرام محسوب نمی شود، بلکه یک ساز و کار نظارتی بر فعالیت فرزندان شما در شبکه تلگرام است، یعنی شما با نصب یک نرم افزار تحت عنوان سامانه مراقبت از خانواده امکان دسترسی از راه دور به ارتباطات فرزند خود را در شبکه تلگرام، که به اصطلاح عامیانه رت هک تلگرام از راه دور شناخته می شود را خواهید داشت.
نصب برنامه بسیار ساده است شما بدون نیاز به هک کردن تلگرام با آیدی و تنها با انجام چند مرحله ساده می توانید، آن را بر روی گوشی فرزند خود نصب کرده و پس از مخفی شدن برنامه می توانید، گزارش فعالیت ها و ارتباطات فرزند خود را در شبکه تلگرام با استفاده از کنترل پنل مدیریت والدین تحت نظر بگیرید.
پس با ما همراه باشید تا شما را با نحوه مدیریت عملکرد فرزندان در شبکه تلگرام، را بدون نیاز به هیچ راهکار هک و یا غیر قانونی به واسطه برنامه SPY24 آشنا سازیم.

چرا به برنامه هک تلگرام و کنترل شبکه های اجتماعی نیاز داریم؟

روزانه بسیاری از والدین به دنبال برنامه های کنترل تلگرام هستند. چراکه تهدیدات و خطرات بهره برداری نادرست از پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. در این بین رده های سنی زیر 18 سال به دلیل داشتن ذهن کنجکاو و ریسک پذیر، در معرض بیشترین آسیب قرار دارند. از آنجایی که تلگرام نیز بیشترین میزان نفوذ را در میان ایرانیان را داشته است، لذا فرزندان و کودکان ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به جمع کاربران این شبکه پیوسته اند. برخی از این آسیب ها به شرح زیر می باشند:

  •  امکان ورود به کانال های و گروه های غیر اخلاقی و نامناسب
  •  ایجاد مزاحمت برای دیگران و یا دردسر هایی از این قبیل
  •  ارتباط با افراد شیاد، یا دوستان ناشایست و انحرافاتی از این قبیل
  •  فریب خوردن و به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و مشکلاتی از این قبیل

موارد ذکر شده می تواند از پیش پا افتاده ترین تهدیدات این شبکه برای فرزندانمان باشد.
با توجه به موارد ذکر شده، روش های همچون هک تلگرام با شماره تلفن و یا کنترل کردن آن برای آن دسته از والدینی که به سلامت فرزندانشان در فضای مجازی اهمیت می دهند، می تواند جز نیازهای ضروری جامعه باشد.
به همین خاطر والدین به دنبال ابزارهای هک موبوگرام و تلگرام هستند، از این رو برای جلوگیری از این رویه غلط، ابزار نظارت والدین SPY24 را برای والدین عزیز فراهم ساخته ایم.

چگونگی هک کردن تلگرام از راه دور و بدون دسترسی به گوشی

در کنار کی لاگرها به عنوان نرم افزارهایی برای هک کردن تلگرام، نرم افزارهای دیگری نیز وجود دارند. نرم افزارهایی که به وسیله آن‌ها هیچگونه نیازی به حضور گوشی طرف مقابل ندارید و به راحتی و سادگی می‌توانید هک کردن از راه دور را تجربه کنید. در این بخش به سراغ سه مورد از این نرم افزارها رفته‌ایم و قرار است تا درباره هریک اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذاریم:

  1. هک کردن تلگرام اندروید با نرم افزار AndroRAT

این نرم افزار به سادگی و با روشن شدن گوشی فرد مقابل و با کنترل از راه دور، می‌تواند اطلاعات موجود بر روی سیستم گوشی و نرم افزارهای مختلف از جمله نرم افزار تلگرام را به دست دهد. در واقع به وسیله این نرم افزار می‌توانید به راحتی و از راه دور، از تمامی اطلاعات موجود بر روی گوشی از لیست مخاطبین گرفته تا تماس‌ها و پیامک‌ها و تمامی اطلاعات نرم افزار تلگرام مطلع شوید.

  1. هک کردن تلگرام اندروید با نرم افزار hackcode

هک کردن تلگرام اندروید موضوعی است که به وسیله نرم افزار جدید hackcode می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد. این نرم افزار از سال 2018 در بازار برای هک کردن تلگرام و گوشی افراد مورد استفاده قرار گرفت. عملکرد خوب و قابلیت‌های بالا در این نرم افزار سبب شد تا نسبت به نسخه‌های قدیمی‌تر رشد خوبی داشته باشد و بتواند به یک انتخاب مناسب برای هک کردن تلگرام تبدیل شود.

  1. هک کردن تلگرام اندروید با نرم افزار droidbox

اگر به فکر استفاده از یک نرم افزار برای هک کردن با قابلیت‌های بالا و متفاوت هستید، نرم افزار droidbox می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این نرم افزار قابلیت تجزیه و تحلیل دینامیکی تمامی شبکه‌های مجازی و اجتماعی را فراهم می‌کند. به این ترتیب با هک کردن تلگرام می‌توانید به دیگر شبکه‌های اجتماعی فرد نیز دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را نیز به راحتی و سادگی هک کنید.

استفاده از انواع راهکارهای متفاوت برای هک کردن تلگرام
استفاده از انواع راهکارهای متفاوت برای هک کردن تلگرام

قابلیت‌های ایجاد شده به وسیله هک کردن تلگرام

زمانی که شما به وسیله یکی از راهکارهای بیان شده به تلگرام فردی دسترسی پیدا می‌کند و هک کردن تلگرام را به اتمام می‌رسانید، دسترسی‌های بسیاری برای خود خواهید داشت. این دسترسی‌ها به شما امکان آن را می‌دهد که تمامی چت‌ها، عکس‌ها، ویدئوها و تصاویر موجود بر روی تلگرام شخص را مشاهده کنید. موضوعی که می‌تواند سبب شود تا شما به راحتی تمامی اطلاعات رد و بدل شده در تلگرام فرد را از ابتدای نصب تا به امروز مشاهده کنید.

تمامی چت‌های موجود بر روی سیستم، در کنار نام و تاریخ دریافت هر پیام به راحتی قابل دسترسی است. چت‌های محافظت شده و مخاطبین موجود بر روی تلگرام نیز به راحتی در سیستم قابل مشاهده است. در کنار تمامی این موارد، می‌توانید به آرشیو اطلاعات پنل کاربری دسترسی داشته باشید و اطلاعات موجود بر روی آن را نیز به سادگی تغییر دهید. تمامی این موارد به سادگی و با هک کردن تلگرام فرد ممکن می‌شود. موضوعی که می‌تواند برای هر فردی ترسناک قلمداد شود و اهمیت محافظت از تلگرام به منظور جلوگیری از هک کردن آن را مهم تلقی کند.

آخرین نکات درباره هک کردن تلگرام

موضوع هک کردن تلگرام، موضوعی است که ذهن بسیاری را درگیر خود کرده است. تلگرام به عنوان یکی از امن‌ترین نرم افزارهای حال حاضر دنیا شناخته می‌شود که راهکارهای هک کردن آن ساده نیست! با این حال، برای این نرم افزار نیز راهکارهایی برای هک کردن وجود دارد. راهکارهایی که سبب می‌شود تا فرد بتواند به اطلاعات کامل و دقیق شما دسترسی داشته باشد!

اگر به فکر هک کردن تلگرام از راه دور کسی هستید، باید بدانید که راهکارها و نرم افزارها و بد افزارهای بسیاری به این منظور وجود دارند. راهکارهایی مختلف که در این فرصت سعی کردیم تا به بررسی هریک از آن‌ها بپردازیم و درباره هرکدام و چگونگی عملکردشان نکاتی را بیان کنیم. امید است خواندن این نکات و همراهی با این مقاله، سبب محافظت بیشتر شما از نرم افزار تلگرامتان بشود و به این ترتیب بتوانید آگاهی بیشتری را نسبت به چگونگی هک کردن بر روی نرم افزار تلگرام به دست آورید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا