دسته‌بندی نشده

روش های هک تلگرام

یادگیری  و اطلاع از انواع روش های هک تلگرام به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی فعالیت اجتماعی فرزندتان را در این فضای مجازی کنترل کنید. یکی از بهترین راه های هک شدن تلگرام استفاده از برنامه telegramxapp است. هک کردن تلگرام یک موضوع بحث برانگیز و جنجالی در بین مردم می باشد و بسیاری از افراد علاقه ی بسیار زیادی به دانستن روش های آن دارند.

علت های بسیار زیادی برای هک telegram وجود دارد بطور مثال: برخی از والدین قصد دارند فعالیت فرزند خود را در فضای مجازی کنترل کنند، یا بعضی دیگر برای جلوگیری از هک شدن توسط افراد سودجو به دنبال دانستن روش های هک تلگرام می باشند. یکی از راه های آسان برای هک کردن تلگرام دیگران، استفاده از برنامه telegramxapp است؛ البته روش های دیگری برای هک برنامه تلگرام وجود دارد که دانستن آنها به شما برای حفظ امنیت تلگرام تان کمک بسیار زیادی می کند. برای اطلاع بیشتر ما را در ادامه از این مطلب از سایت اسپای 24 همراهی کنید.

روش های هک تلگرام چیست؟

تلگرام از جمله برنامه های اندروید است که طرفداری های بسیار زیادی در بین مردم دارد. این برنامه رقیب های بزرگی مانند اینستاگرام، واتساپ و… را دارد. محبوبیت تلگرام با وجود فیلتر بودن در ایران بسیار بیشتر از سایر پیام رسان های دیگر است. این برنامه یک پیام رسان بسیار عالی و روشی مطمئن برای کسب درآمد است. تلگرام دارای امنیت بسیار بالایی در سطح جهان است و هک کردن آن نیز کار آسانی نمی باشد. اما برخی از سهل انگاری ها و برنامه های هک هستند که ممکن است امنیت پیام رسان شما را در خطر اندازد.

از این رو دانستن روش های هک تلگرام خالی به شما کمک می کند تا به وسیله آن فعالیت های مجازی فرزند، همسر و سایر بستگان را کنترل نمایید. همچنین با دریافت کردن اطلاعات کافی در این زمینه دیگر نگران هک شدن تلگرام خود، توسط افراد سودجو نباشید. برنامه های بسیار زیادی برای هک کردن تلگرام وجود داشته اما بهترین آن ها برنامه telegramxapp می باشد.

هک تلگرام با برنامه telegramxapp

برنامه های زیادی برای هک کردن تلگرام هستند اما هر کدام از آن ها ایرادی های مخصوص به خود را دارند. در حال حاضر بهترین برنامه برای شکستن پسورد تلگرام، اپلیکیشن telegramxapp است. این برنامه قدرت بسیار بالای در شکستن پسورد و هک تلگرام دارد. بعد از نصب این برنامه کد تاییدی برای تلگرام فرد مورد نظر به همراه یک لینک آبی ارسال می شود و در صورت کلیک بر روی لینک، تلگرام وی به راحتی هک می شود و شما به راحتی از راه دور می توانید آن را کنترل کنید. برای جلوگیری از هک شدن خود در برابر افراد سودجو، اگر لینک کوتاهی برای شما ارسال شد به هیچ وجه بر روی آن کلیک نکنید؛ زیرا ممکن است سبب هک شدن تلگرام شما شود. کار با برنامه telegramxapp بسیار آسان بوده و به کمک این اپلیکیشن به راحت می توانید تلگرام را هک کنید.

هک تلگرام به وسیله درز اطلاعات

زمانی که با دوست تان در پیام رسان ها صحبت می کند، مراقب باشید اطلاعات تلگرام خود را در آن پیام رسان به هیچ وجه بازگو نکنید. زیرا ممکن است فرد هکر اطلاعات شما را از این روش به دست آورد و با هک کردن تلگرام شما، از شما اخاذی کند. همچنین زمانی که در مناطق عمومی و شلوغ هستید از صحبت کردن در رابطه با اطلاعات شخصی مانند پسورد تلگرام و… خودداری نمایید.

اطلاعات تلگرام، بسیار محرمانه است و درز شدن این اطلاعات در جایی ممکن است موجب هک شدن شما شود. افرادی که در تلگرام خود اطلاعات مهمی دارند یا به وسیله این پیام رسان کسب درآمد می کنند بیشتر از افراد دیگر در معرض هک شدن هستند و بهتر است تمامی جوانب احتیاط را رعایت کنند.

هک شدن تلگرام به وسیله بدافزارها

برخی از برنامه ها وجود دارند که به عنوان بدافزار شناخته می شوند. به عنوان مثال برنامه های وجود دارد که برای کار کردن نیاز به دسترسی به تمامی اطلاعات گوشی شما دارند. این نوع بدافزارها با ضبط تمامی اطلاعات شما مانند پسورد برنامه ها، این اطلاعات را به هکرها می فرستند و موجب هک تلگرام شما می شوند. بهتر است هر برنامه ای را بر روی گوشی خود نصب ننمایید و پس از نصب از معتبر بودن آن برنامه اطمینان داشته باشید.

در بیشتر مواقع هکرها برای رسیدن به پیام های شخصی شما اقدام به هک برنامه تلگرام می کنند. با برسی این پیام ها اطلاعاتی مانند شماره کارت بانکی، عکس و فیلم های شخصی و… به دست می آورند. این اشخاص با خالی کردن حساب بانکی و تهدید و اخاذی به راحتی کسب درآمد می کنند. بهترین روش جلوگیری از این اتفاق، جلوگیری از نصب بدافزارها بر روی گوشی و قرار ندادن اطلاعات شخصی در پیام رسان هاست.

هک شدن تلگرام به کمک RAT

از جمله خطرناک ترین روش های هک تلگرام، استفاده از RAT است. به کمک RAT می توان تمامی پیام رسان ها را به صورت نامحسوس هک کرد. RAT یک نوع بدافزار معروف در زمینه هک تلگرام می باشد، این برنامه ممکن است به واسطه ایمیل، نصب برنامه یا بازی به صورت نامحسوس بر روی گوشی شما نصب شود. با نصب بر روی گوشی، هکر می تواند به اطلاعات شخصی فرد دسترسی پیدا کرده و شما متوجه آن نشوید. دلایل زیادی موجب شده که RAT از پرخطرترین شیوه های هک تلگرام باشد. برخی از این دلایل شامل موارد زیر است:

  • نصب شدن به صورت نامحسوس بر روی گوشی؛
  • ممکن است بعد از نصب بر روی دستگاه، در دستگاه های دیگر نیز مستقر شده و آن ها نیز آلوده شوند؛
  • دریافت تمامی اطلاعات شخصی؛
  • دسترسی به تمامی چت های خصوصی در تمامی پیام رسان ها؛

اسپوفینگ کردن تلگرام

ممکن است بسیاری از شما واژه اسپوفینگ کردن پیام رسان های گوناگون را شنیده باشید. اما معنی آن را ندانید. اسپوفینگ یک اصطلاح است که در آن شخص هکر به تمامی اطلاعات یک فرد به وسیله آن در دنیای اینترنت شناخته می شود، دسترسی پیدا می کند.

تمامی اطلاعات بر روی گوشی هکر ذخیره می شود و با انجام چندین کار موجب می شود که کد تایید ورود به تلگرام هم برای شما هم برای وی ارسال شود. به این طریق به راحتی می توانید تلگرام شما را هک کند. در گذشته این روش خطرناک ترین روش هک برنامه تلگرام بود اما در سال های اخیر با افزایش امنیت شبکه های اجتماعی، دیگر روش خطرناکی نیست.

چگونه متوجه هک شدن تلگرام شویم؟

برای این که متوجه شویم که هک تلگرام صورت گرفته یا خیر، باید وارد تنظیمات تلگرام خود شوید. با رفتن به تنظیمات متوجه خواهید شد که چند دستگاه به تلگرام شما متصل می باشند و آیا هک تلگرام رخ داده است یا خیر؟ برای پاسخ دادن به این سوال باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. ابتدا وارد برنامه تلگرام شوید سپس به بخش تنظیمات و حریم خصوصی و امنیت بروید.
  2. بعد از وارد شدن به این بخش یک گزینه به نام نشست های فعال مشاهده می کنید.
  3. در آن جا تعداد دستگاه های که به تلگرام شما متصل می باشند را مشاهده می کنید. قابل به ذکر است که خود شما با چند دستگاه تلگرام متصل است؟

در نشست های فعال تلگرام تعداد دستگاه های متصل به راحتی مشخص می شود. بطور مثال اگر شما با دو دستگاه به تلگرام متصل می باشید، آن دو را نشان داده و اگر تنوع بیشتر از دو عدد بود به این معناست که تلگرام شما توسط یک شخص دیگر هک شده است.

برای متوقف کردن فرد هک کننده و روش های هک تلگرام، تمامی دستگاه های اضافه ای که به تلگرام شما متصل شده اند را از این بخش حذف نمایید. با این کار هک شدن تلگرام خود توسط اشخاص دیگر را متوقف می کنید. اما برای اطمینان خاطر بیشتر تمامی دستگاه ها را حذف کرده و به سرعت پسورد خود را تغییر دهید. بعد از تغییر پسورد اگر قصد دارید با دستگاه دیگری وارد اکانت تلگرام شوید، به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. بطور کلی بهتر است برای جلوگیری از هک شدن توسط دیگران مراقب اطلاعات شخصی، نصب برنامه ها بر روی گوشی خود و… باشید. بسیار متشکریم که تا پایان مطلب روش های هک تلگرام از سایت اسپای 24 ما را همراهی کردید.

منبع: https://ipdnyc.org/telegram-hack-app/

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا