برنامه هکجاسوسی گوشیگوشی های هوشمندنرم افزار کنترل والدینهک فیسبوکهک گوشی

دانلود برنامه SFP برای کنترل گوشی از راه دور رایگان 1400

گوشی تلفن همراه یک وسیله شخصی بوده که گاها می تواند حاوی اطلاعات بسیار مهمی نیز باشد. اما این دستگاه های کاربردی، آنچنان که به نظر می رسند ایمن نبوده و قابلیت هایی را برای ارسال اطلاعات به دیگر دستگاه ها دارند. نصب برنامه های کنترلی و جاسوسی روی تلفن همراه، که معمولا به صورت مخفیانه و ناخواسته نصب می شوند، می تواند اطلاعات گوشی تلفن همراه شما را به مقصدی دیگر ارسال کند و از این طریق حریم خصوصی کاربر را به خطر اندازند. البته همیشه استفاده از این قابلیت ها، بار منفی نداشته و در برخی موارد ممکن است بسیار مفید نیز باشد. با ما در ادامه همراه باشید تا آموزشی را در خصوص نحوه برنامه SFP کنترل گوشی از راه دور ارائه داده و آن دسته از موقعیت هایی که در آن نیاز است تا تلفن همراهی را از راه دور کنترل کنیم، معرفی نماییم.

دانلود برنامه SFP برای کنترل گوشی از راه دور رایگان 1400
دانلود برنامه SFP برای کنترل گوشی از راه دور رایگان 1400

کنترل گوشی از راه دور

موقعیت های متفاوتی هستند که در آن نیاز است که ما گوشی خود یا گوشی فرد دیگری را از راه دور کنترل نماییم. این کنترل گوشی از راه دور می تواند شامل کنترل پیام ها و اطلاعات گوشی یا ارسال فرمان های کنترلی نظیر خاموش و روشن کردن، پاک کردن اطلاعات، مسدود کردن تماس ها و سایر موارد باشد. از جمله موقعیت هایی که در آن نیاز است تا ما بتوانیم گوشی تلفن همراه خود را از راه دور کنترل کنیم، می توان به موقعیت هایی اشاره کرد که تلفن همراه ما گم و یا سرقت می شود. در این شرایط ما نیاز داریم که قبل از اینکه سارق بتواند اطلاعات گوشی ما را بررسی کند، آن اطلاعات را پاک کنیم و یا با استفاده از دستورات خاص کنترلی، اجازه استفاده او از گوشی را ندهیم و یا در موردی بهتر، موقعیت تلفن همراه خود را با استفاده از جی پی اس در روی نقشه پیدا کنیم.

علاوه بر موارد ذکر شده، موقعیت هایی نیز هستند که ما در آن ها نیاز داریم تا تلفن همراه دیگران را نیز کنترل کنیم. کنترل گوشی دیگران از راه دور می تواند بنا به دلایلی همچون کنترل فرزندان در فضای مجازی، کنترل افرادی که نگران آن ها هستیم مثل همسر، پدر و مادر سالخورده و یا سایر موارد نیز باشد. در این شرایط ما می توانیم هر لحظه از موقعیت و شرایط این افراد آگاه باشیم و در هر زمانی که بخواهیم دسترسی آن ها را از برخی از امکانات گوشی، قطع کنیم. به عنوان مثال ما می توانیم از راه دور فرمان قطع شدن اینترنت، خاموش شدن گوشی، قطع تماس، ارسال موقعیت و یا به صدا در آوردن گوشی را صادر کنیم.

لزوم انجام چنین اعمالی، نصب برنامه های کنترلی روی گوشی می باشد. البته برخی از این فرمان ها، همچون به صدا در آوردن گوشی، پاک کردن اطلاعات گوشی و یا مواردی از این دست با استفاده از برنامه هایی نظیر Find my device، Find my mobile یا Find my iPhone قابل انجام است، اما چون این برنامه ها به صورت محدود کار می کنند، نمی توان از آن ها انتظار داشت تا همه اطلاعات مورد نظرتان را به شما مخابره کنند.

دانلود برنامه SFP برای کنترل گوشی از راه دور

معرفی برنامه های کنترل گوشی از راه دور در ادامه ما قصد داریم تا چند مورد از بهترین برنامه ها را برای کنترل گوشی از راه دور، معرفی کنیم. این برنامه ها تاکنون توانسته اند نظر هزاران کاربر را به خود جلب کرده و از این طریق خدمات مختلفی را به کاربرانشان ارائه کنند. در ادامه چند مورد از این برنامه ها معرفی شده است.

سامانه مراقبت از خانواده در فضای مجازی

سامانه SFP یک نرم افزار کنترل والدین با نصب بسیار آسان است که با نصب آن بر روی گوشی تلفن همراه فرزندانتان به شما این امکان را می دهد تا از راه دور فعالیت های فرزند خود را تحت نظر بگیرید. برخی از این امکانات به شرح زیر است:

 • گزارش تماس ها، پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین
 • ارتباطات کامل شبکه های اجتماعی همچون تلگرام، واتساپ
 • اعلام موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه
 • تعیین محدود تردد با اعلام ورود و خروج از محدوده مشخص
 • برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها
 • هشدار و اسکرین شات هوشمند در صورت تایپ کلمات غیراخلاقی

برخی از ویژگی های برنامه SFP

 • برنامه SFP گزارش تماس ها

ارتباطات ساده اولیه فرزندان شما از طریق تماس های تلفنی میباشد، سامانه مراقبت از خانواده با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس، و مدت زمان مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که به صورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد.

 • کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

از جمله راهکارهای ارتباطی فرزندان در جمع خانواده که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند ارسال پیامک است؛ اما نرم افزار SFP با ارسال گزارش کاملی از لیست پیامک های ارسالی و دریافتی و حذف شده، به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین، دغدغه و نگرانی های احتمالی در این زمینه را به صورت کامل از بین خواهد برد.

 • گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام و…

یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما می تواند با هزاران فرد با رده های سنی مختلف، فرهنگ و تربیت متفاوت رو به رو باشد و سلامت فرزند را به خطر بیندازد، بستر ارتباطی شبکه های اجتماعی رایج همچون تلگرام، واتساپ و اینستاگرام می باشد که با سیستم نظارتی سامانه مراقبت از خانواده امکان نظارت و کنترل کلیه شبکه های اجتماعی نیز فراهم شده است.

 • موقعیت لحظه به لحظه

از موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان آگاه باشید، محل های تردد های مجاز و غیرمجاز را روی نقشه تعیین کنید و در صورت ورود و خروج از این مناطق به آنی اطلاع یابید. مثلا محدوده مدرسه و مسیر منزل موارد مشابه را می توانید برای فرزندان مشخص کنید و یا در کاربردهای مشابه برای بازاریان خود محدوده بازرابی را مشخص کنید.

 • مدیریت دسترسی

ساعات خواب، زمان انجام تکالیف و بازه زمانی مجاز استفاده از دستگاه را مشخص کنید و در زمان های مورد نظر دسترسی به برخی اپلیکیشن را مسدود کنید. وب سایت های بازدید شده توسط کودکان خود را کنترل کنید و دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کنید.

 • برنامه های نصب شده

لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمند خود را داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید. همچنین می توانید باز زمانی استفاده مجاز آنها را مشخص کنید تا در ساعات مشخصی از شبانه روز قابل اجرا باشند . در سایر در حالت مسدود قرار گیرند.

نظارت بر فرزندان با SFP

سامانه مراقبت از خانواده کلیه فعالیت های فرزندان شما را به شما گزارش می دهد، به این طریق به صورت غیر مستقیم امکان نظارت و کنترل فرزند را برای شما ممکن می سازد. مهم نیست در محل کار هستید و یا در خانه به سر می برید؛ موضوع مهم این است که با نرم افزار نظارت والدین SFP همواره در کنار آنها هستید.

 • اعمال محدودیت استفاده از برنامه ها و اینترنت
 • گزارش کامل کلیه ارتباطات و مکاتبات روزمره
 • تعیین محدوده مجاز تردد جهت ورود و خروج

مراقبت از سالمندان

سالمندان، مبتلایان به آلزایمر بزرگوارانی هستند که نیازمند مراقبت و محبت کودکانه نامحسوس هستند، اما آنها را نمی توان همچون کودکان محدود کرد و یا برای رفت و آمد آنها تعیین تکلیف کرد. اما نرم افزار کنترل والدین SFP این امکان را به شما می دهد تا علاوه بر کنترل فرزندان، امکان مراقبت از سالمندان و مبتلایان به آلزایمر را نیز داشته باشید و در هر لحظه در کنار این عزیزان باشید.

 • نمایش و اعلام موقعیت دقیق و لحظه به لحظه آنها
 • هشدار اعلام خروج یا ورود به محدود های خطرناک
 • قابلیت اعلام وضعیت اضطراری و دریافت صدای محیط

نظارت بر کارمندان

کنترل نیروهای خارج از محل کار و بازاریابان همواره یکی از دغدغه های مدیران مجموعه های بزرگ بوده است.
کنترل کیفیت کارمندان و بازاریابان با مشتری سلامت عملکرد خانواده تجاری شما را تضمین می کند.
همچنین می توانید تنظیمات سیستم گزارش دهی را به شکلی که نیاز دارید شخصی سازی کنید.

 • موقعیت یابی لحظه ای و مسیر یابی خطی
 • تعیین محدوده تردد مجاز و غیر مجاز
 • نظارت بر تماس ها و کنترل ارتباط با مشتری

پلیکیشن نظارتی ویژه والدین و سرپرستان

برای دسترسی راحت و دقیق تر، نسخه کلاینت نرم افزار مراقبت از کودکان در اینترنت تهیه شده است تا دسترسی به پنل گزارشات ساده تر باشد و انتقال داده ها به صورت نقطه به نقطه بین دستگاه فرزند و گوشی تلفن همراه سرپرست خانواده صورت پذیرد.
برای دانلود نرم افزار کنترل والدین ویژه آیفون ( به زودی) و اندروید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

 • رابط کاربری کاملا سازگار با سایز گوشی
 • دسترسی سریع و مستقیم به پنل کاربری
 • بررسی گزارشات ذخیره شده در حالت آفلاین
 • شناسه رایگان 48 ساعته !

جهت بررسی صحت عملکرد برنامه و جلب اعتماد شما کاربر گرامی، شناسه رایگان با مهلت 48 ساعت استفاده از نرم افزار ارائه می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش شناسه رایگان مراجعه نمایید.

برنامه کنترلی SFP

سامانه مراقبت از خانواده یا به اختصار برنامه SFP یک برنامه کنترلی گوشی های هوشمند می باشد که سال هاست در این زمینه فعالیت داشته و تاکنون توانسته انتظارات بسیاری از کاربران خود را برآورده سازد. این برنامه قابلیت های متفاوتی را به کاربران خود ارائه می کند و می تواند به کاربر خود، کنترل کامل و جامعی را از گوشی هدف بدهد. به طور کلی می توان قابلیت های اصلی برنامه SFP را در موارد زیر خلاصه کرد:

 • کنترل گوشی از راه دور
 • کنترل تلگرام
 • کنترل اینستاگرام
 • کنترل ایمو
 • کنترل واتس اپ
 • نمایش لیست مخاطبین
 • نمایش لیست تماس ها
 • نمایش متن پیامک ها
 • نمایش لیست برنامه های نصب شده
 • نمایش تاریخچه استفاده از مرورگر
 • دریافت موقعیت لحظه ای
 • دریافت مسیرهای پیموده شده

برنامه کنترلی Underspy

یکی دیگر از برنامه های کنترلی محبوب در دنیا، برنامه Underspy می باشد که تاکنون توانسته از تمامی دنیا، کاربران زیادی را به خود جذب نماید. این برنامه که قابلیت هایی شبیه به قابلیت های SFP را به کاربران خود ارائه می دهد، در پاره ای از موارد پا را از SFP نیز فراتر گذاشته و می تواند اقدام به ضبط تماس ها، ارسال تصویر از دوربین های گوشی و ضبط صدای محیط برای بازه زمانی خاص، نماید. Underspy یکی برنامه خارجی بوده و تمام منوی آن به زبان انگلیسی طراحی شده است، لذا اگر چندان به زبان انگلیسی تسلط ندارید، توصیه می کنیم از برنامه SFP که کاملا فارسی است استفاده کنید.

Underspy یک برنامه کنترلی گوشی های هوشمند محبوب است

برنامه کارمند کنترل

اگر قصد شما از کنترل از راه دور گوشی ، چک کردن فعالیت کارکنانتان است، می توانید از برنامه کارمند کنترل که برای همین هدف طراحی شده است نیز استفاده کنید. این برنامه که قابلیت ضبط صدای محیط، ثبت زمان دقیق فعالیت، ثبت تصاویر از محیط، دریافت موقعیت لحظه ای، تعیین محدوده کاری و سایر موارد را در خود دارد، می تواند تمامی نیاز های شما را به عنوان یک مدیر، برای مدیریت و کنترل کارکنانتان فراهم سازد.

برنامه کارمند کنترل علاوه بر این مواردی که عنوان شد، قابلیت دریافت اطلاعات تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی را نیز دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی این برنامه مراجعه کنید. کارمند کنترل یک برنامه مدیریتی و کنترل کارکنان است

دانلود کارمند کنترل

شما می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار، آموزش ها و بهره مندی از تخفیف ها در کانال تلگرامی SFP عضو شوید.

برنامه هک گوشی sfp : برنامه ای برای کنترل فرزندان از راه دور با پنل

سامانه نظارت و مراقبت از فرزندان SFP بی شک اهمیت نظارت بر فعالیت فرزندان خود را تاکنون درک کرده اید؛ ممکن است فرزندان شما ناخواسته و به اشتباه فعالیت هایی را در سطح اینترنت و با تلفن هوشمند خود انجام دهند که از دیدگاه شما نیاز به جلوگیری داشته باشد.

در بیشتر مواقع، فرزندان شما با فوت و فن های جامعه مجازی و اینکه چگونه شما را دست به سر کنند آشنایی بسیاری دارند ولی سرانجام باید روشی هم برای والدین باشد تا فعالیت های فرزندان خود را در سطح اینترنت از روی مهربانی و دلسوزی کنترل کنند.

نظارت و مراقبت از خانواده /    Super Family Protector

Super Family Protector یا SFP نام یک راهکار تازه و البته ایرانی است که به والدین برای کنترل و مراقبت از فرزندان خود کمک می‌کند.

این سامانه هیچگونه مشابه ایرانی ندارد و البته مشابه های خارجی، آنچنان به دلیل محدودیت هایی که دارند قابل استفاده و کاربردی نیستند.

SFP چیست؟

SFP شامل دو بخش است، پنل مدیریت برای والدین و بسته نرم افزاری برای فرزندان.

تنها با نصب یک بسته نرم افزاری بروی تلفن هوشمند فرزند خود این امکان برای شما فراهم است تا از پنل مدیریتی که در اختیار شما قرار داده خواهد شد تمام فعالیت های فرزند خود را در شبکه های مجازی، گفتگو در پیام رسان ها و.. را زیر نظر بگیرید و از مشکلات که ممکن است در آینده رخ دهد پیشگیری کنید.

برنامه نظارت بر گوشی چگونه کار می‌کند؟

همه چیز به زبان شیرین پارسی برای شما والدین گرامی آماده شده است! همین را بس که بسته نرم افزاری را وابسته به سیستم عامل تلفن هوشمند فرزند خود انتخاب و بروی آن نصب کنید؛ هم اکنون بسته نرم افزاری برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس در دسترس است!

بسته نرم افزاری پس از نصب بروی تلفن هوشمند فرزند شما پنهان می‌شود وهمه چیز در سکوت انجام می‌گیرد!

این برنامه در دو حالت آنلاین و آفلاین عمل می‌کند و همیشه نیاز به اینترنت ندارد.

کنترل و نظارت بر چه بخش هایی امکان پذیر است؟

 • تلگرام و دیگر پیام رسان های پرکاربرد

این سامانه امکان نظارت بر پیام ها و مخاطبین بیشتر پیام رسان های پرکابرد مانند وایبر، لاین، کیک، اینستاگرام و تلگرام حتی بر پیام های Secret Chat را داراست.

 • پیام های متنی مانند SMS

یکی دیگر از روش های ارتباطی نگران کننده برای والدین SMS است! با استفاده از سامانه حمایت از خانواده SFP می‌توانید همه پیام های ارسال یا دریافت شده با روش SMS را در پنل مدیریتی خود ببینید و از ارسال پیام به یک شخص خاص یا دریافت از آن در یک ساعت مشخص از شبانه روز جلوگیری کنید یا در زمان مکاتبه با فردی خاص در پنل مدیریتی خود هشدار دریافت کنید.

 • تماس های ورودی و خروجی

با این سامانه می‌توانید جزئیات کاملی از تماس های ورودی و خروجی از جمله مدت زمان مکالمه، لحظه تماس و همچنین گزارش کاملی از شماره تماس ها داشته باشید.

 • موقعیت یابی جغرافیایی

با بکارگیری SFP به سادگی از موقعیت جغرافیایی فرزند و یا عزیزان خود آگاه شوید؛ در پنل مدیریتی خود یک نقشه زنده در اختیار خواهید داشت که موقعیت لحظه به لحظه فرزندان شما بروی آن با جزئیات بسیار دقیق مشخص است.

افزون بر این می‌توانید بروی نقشه، نواحی مجاز و غیرمجاز مشخص کنید تا با خارج شدن فرزندان شما از نواحی مجاز یا وارد شدن به نواحی غیرمجاز به سرعت به شما اطلاع رسانی شود.

 • مدیریت دسترسی به اینترنت

در سامانه مراقبت از خانواده SFP می‌توانید دسترسی به وبسایت های خاصی را محدود کنید و همچنین از وبسایت های بازدید شده بدست کاربر آگاه شوید و حتی دسترسی به یک شبکه خاص WiFi را برای فرزند خود ممنوع کنید.

 • کنترل برنامه های نصب شده

شاید شما هم دل نگران ساعت ها نشستن فرزندان خود پای بازی های تلفن هوشمند اش شده اید!

با این قابلیت امکان این را خواهید داشت تا تمام برنامه های نصب شده بروی تلفن هوشمند فرزند خود را مشاهده کنید و در زمان های خاص یا برای همیشه استفاده از برنامه هایی را محدود کنید.

 • مدیریت ساعات خواب و بیداری

مشکل بی خوابی فرزندان شما بسیار جدی تر از مشکلات دیگر است! بیدار ماندن در شب ها باعث بسیاری از مشکلات فرزندان شماست.

در SFP  قابلیت دیگری وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا در ساعاتی خاص از شبانه روز تلفن هوشمند یا تبلت فرزند خود را قفل کنید تا امکان استفاده از آن وجود نداشته باشد.

کنترل از راه دور، نه تنها برای فرزندان بلکه برای همه!

امکان کنترل دستگاه هوشمند از راه دور همیشه درخواست کنندگان بسیاری داشته است؛ در مواقعی که نیاز دارید دستگاه هوشمند خود را از دور کنترل کنید، اطلاعات درون آن را حذف کنید، پیامی به آن بفرستید یا حتی آن را موقعیت یابی کنید، SFP به شما یاری می‌رساند.

تحلیل نموداری در یک کلام همه چیز را به شما می‌گوید

این نرم افزار بخش های بسیار گسترده ای دارد بنابراین تحلیل نموداری، بسیار کاربردی خواهد بود و در چند نمودار اطلاعات جامع و کاملی را درباره همه چیز به شما نشان می‌دهد.

پشتیبانی را فراموش نکردیم!

تیم مراقبت از خانواده SFP همه روزه با تیکت یا بصورت تلفنی پاسخگو و راهنمای شما خواهد بود و به شما کمک می‌کند تا در این راه تنها نباشید.

در نهایت..

تیم نیرومند SFP خوشحال است که موقعیتی را فراهم کرده تا با کارمندان حرفه ای خود خدمتی به خانواده ها و جامعه ایرانی داشته باشد؛ هم اکنون بیش از 1500 دستگاه از برنامه کاربردی SFP استفاده می‌کنند و 98 درصد مشتریان رضایت کاملی از خدمات این گروه دارند.

می‌توانید برای آشنایی بیشتر با پنل مدیریتی آن را پیش از خرید تجربه کنید یا حتی برای تجربه امکانات سامانه، حساب آزمایشی دریافت کنید.

در 3 مرحله به دنیای نظارتی ما بپیوندید

ثبت نام در سامانه – از پیوند “ثبت نام” در سامانه ثبت نام کنید.
انتخاب طرح – یکی از طرح های تعرفه ای را انتخاب کنید.
نصب – برنامه کاربردی را از پنل مدیریتی خود دریافت و بروی تلفن یا تبلت هوشمند فرزند خود یا افراد دیگر نصب کنید.

بشینید و آگاه شوید و از پشتیبانی لذت ببرید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا