دانلود برنامه

ضبط تماس مخفی و صوتی

برای استفاده از ضبط تماس مخفی و صوتی می توانید از اپلیکیشن spy24 استفاده نمایید. این یک نوع برنامه کنترل می باشد که دارای چندین ویژگی نظارت است. از جمله ویژگی های این برنامه ضبط کردن تماس های صوتی است. این ضبط کننده در داخل گوشی مخفی می باشد و تمامی مکالمات تلفنی را ضبط می نماید. اگر می خواهید در مورد این قابلیت اطلاعات بیشتری داشته باشید، ما را در ادامه از این مقاله از وبسایت اسپای 24 همراهی کنید.

برنامه کنترل ضبط تماس مخفی SPY24 چیست؟

برنامه کنترل ضبط تماس صوتی SPY24 کار خود را به صورت کاملا مخفی در گوشی طرف مقابل و مدنظر انجام می دهد. این نوع ضبط کننده به روشی مرموز برای ضبط مکالمات تلفنی استفاده می شود. این ضبط‌ها ابتدا در پنل کاربری آنلاین شما آپلود شده و برای گوش دادن به کل مکالمه می توانید روی هر ضبط کلیک نمایید. صدای هر دو طرف گفتگو با صدای واضح ضبط می شود تا بتوانید آن را بفهمید. نه تنها این، بلکه حتی لازم نیست برای ضبط تماس نزدیک بمانید. شما می توانید از این قابلیت در هر مکان و در هر زمان استفاده کنید.

ویژگی های برنامه ضبط کردن تماس صوتی مخفی

در اینجا لیستی از تمام ویژگی های برنامه کنترل ضبط تماس SPY24 آورده شده است.

ضبط تماس ها

شماه از طریق یک ضبط کننده تماس، توانسته تمامی تماس ها را روی تلفن تان ضبط کنید. مهم نیست مدت زمان تماس های شما چقدر طولانی باشد، همه چیز به طور واضح ضبط می شود.

نوع تماس

به راحتی توانسته نوع تماس را بررسی کنید. در کنار ضبط، نوع تماس، یعنی ورودی یا خروجی ذکر می شود.

مدت زمان

مدت زمان هر تماس و ضبط ثبت شده و شما به راحتی توانسته تا آن را بررسی کنید.

دانلود

حتی می توانید ضبط تماس مخفی را در دستگاه خود دانلود کنید.

تماس های گذشته

تمامی تماس های قبلی نیز ثبت شده و می توانید حتی تماس های حذف شده را گوش کنید.

جزئیات

توانسته جزئیات تماس گیرنده، یعنی نام، شماره، عکس و غیره را بررسی کنید.

تاریخ و زمان

هر تماس با زمان و تاریخ دقیق ثبت می شود.

مزایای ضبط تماس

در ادامه از این مطلب شما را با لیستی از تمام مزایای برنامه کنترل ضبط تماس SPY24 آشنا می کنیم تا با دید بازتری اقدام به استفاده از برنامه برای این کار کنید.

برنامه ضبط تماس مخفی

تمامی تماس ها را ضبط کرده و اطلاعات مربوط به گزارش تماس ها را بررسی می کند.

گوش دادن به تماس ها

با استفاده از پخش کننده برای پخش صداهای ضبط شده به تمامی تماس های ضبط شده گوش دهید.

حالت مخفی

به صورت مخفی کار کرده و هیچ کس نمی تواند تشخیص دهد که تماس هایش قابلیت ضبط شدن دارد.

ذخیره

دارای گزینه دانلود برای ذخیره تماس های ضبط شده است و در دستگاه شما ذخیره خواهد شد.

پشتیبان گیری

از آن در تلفن خود برای ضبط همه تماس ها و ایجاد یک نسخه پشتیبان از تمام داده های تماس استفاده می شود.

دسترسی از راه دور

از این ویژگی برای دسترسی به میکروفون و روشن کردن ضبط از راه دور استفاده نمایید.

تماس های حذف شده

قابلیت فوق العاده ای دارد که به تمام تماس های حذف شده گوش دهید.

کنترل والدین

می‌توانید از ضبط تماس مخفی و صوتی برای نظارت بر تماس‌های فرزندتان استفاده کنید. شما به راحتی توانسته به تماس های آن ها گوش داده تا بدانید که آن ها چه کاری انجام میدهند و با چه کسی صحبت می کنند.

حفاظت از کسب و کار

شما می توانید از این قابلیت برنامه spy24 برای مدیریت کردن کسب و کار و کارمندان خود استفاده کنید. می توانید اقدام به ضبط تماس مخفی کارکنان خود کرده تا بدانید که آیا اسرار شرکتی و تجاری شما را با رقبای تان به اشتراک نگذارند.

محافظت از گوشی

از این ویژگی برای محافظت کردن از گوشی خود استفاده کنید. در صورت گم شدن تلفن همراه تان توانسته تا داده های تلفن خود را مدیریت کنید. شما حتی می توانید گوشی خود را ردیابی کرده تا موقعیت گوشی را دریافت کنید.

نتیجه گیری

امروزه با گسترش گوشی های هوشمند، والدین نگرانی های زیادی داشته و به خصوص برای جستجوی اطلاعات در مورد کودکان و نوجوانان که در بیشتر اوقات روز به واسطه تلفن های همراه مشغول هستند. در بین نوجوانان تعقیب، قلدری و ارتباطات نامناسب در حال افزایش است و از این رو ممکن است آن ها به دام بیفتند. از این رو بهترین راه برای این که به تماس های تلفنی زنده فرزندان خود گوش داده تا مطمئن شوند که از آن ها در برابر انواع خطراتی که ممکن است از طریق تماس های تلفن همراه به وجود آید، محافظت کنند، استفاده از برنامه ضبط تماس مخفی و صوتی spy24 می باشد. در این مطلب از سایت اسپای 24 مفصلا در مورد آن توضیح دادیم.

منبع: www.techjockey.com

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا