هک اینستاگرام

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام – 4 روش مطمئن و اصلی

با توجه به آن که بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و تبدیل به نیاز عده بسیاری از افراد شده است، قصد داریم که در ادامه توضیحاتی در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم و به شما بگوییم که چگونه می توانید پیج اینستاگرام خود را بازگردانید. پس در ادامه همراه ما باشید.

فهرست مطالب

چرا اینستاگرام و بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام تا این اندازه اهمیت دارد؟

احتمالا برای بسیاری از افراد این سوال پیش آمده که چگونه می‌ توان به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام اقدام نمود و آیا می توان به راحتی پیجی که توسط هکر ها به اطلاعات آن دسترسی پیدا شده را دوباره فعال کرد؟ با توجه به آنکه شبکه مجازی اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین و مهم ترین شبکه‌ های اجتماعی امروز شناخته شده است، طبیعی است که مردم سراسر جهان از تمام کشورها مایل باشند که در این شبکه مجازی به فعالیت بپردازند و اکانت مخصوص به خود را در این شبکه مجازی فعال نمایند.

 احتمالاً بیشتر ما ایرانی ها نیز یک یا دو اکانت در این شبکه مجازی فعال نموده ایم و حداقل با بیش از یک اکانت در این شبکه مجازی به فعالیت پرداخته ایم و در یک کدام از این پیچ ها به صورت رسمی فعالیت داریم و یا پیج های زیادی را نیز فالو نموده ایم اما شبکه مجازی اینستاگرام کاربردی بیش از این ها دارد. احتمالا شما نیز می دانید که افراد زیادی از این طریق به کسب درآمد مشغول شده اند و توانسته اند که درآمد گسترده‌ ای را از آن خود نمایند. پس طبیعی است که هک اکانت های اینستاگرام و بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام بسیار اهمیت داشته باشد و افراد زیادی باشند که بخواهند اکانت هک شده خود را بازگردانند.

از کجا بفهمیم پیج اینستاگرام ما هک شده است؟

اینکه از کجا بفهمیم پیج اینستاگرام ما هک شده است یا چگونه متوجه شویم که هم اکنون کسی از اطلاعات درون پیج اینستاگرام ما استفاده می کند، بسیار سخت و در عین حال مهم است. در مرحله اول شما باید به این موضوع توجه کنید که باید به دنبال این باشید که چگونه هک شده ایدو بعد به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود بپردازید. در ادامه شما ابتدا باید به اینستاگرام خود وارد شوید و در قسمت تنظیمات به دنبال نقش نگهبانی و امنیت باشید.

آنگاه وارد قسمت Login Activity شوید و بعد از آن هم دقت کنید که چه دستگاه هایی هم اکنون به اکانت شما در اینستاگرام متصل شده اند‌. این کار می‌ تواند به راحتی به شما نشان دهد که آیا هک شده اید یا هم اکنون اینستاگرام شما از امنیت کافی برخوردار می‌ باشد‌. البته نکته جالب اینجاست که اینستاگرام امنیت لازم را در این مرحله برای شما در نظر گرفته است.

 برای مثال زمانی که فردی به اکانت شما وارد شده باشد و از اکانت شما بیرون بیاید، آنگاه اینستاگرام این خبر را به شما می دهد و آن موقع شما می توانید به راحتی جلوی ورود دوباره شخص هکر را به اکانت خود بگیرید و دیگر اجازه ندهید که فرد هکر به صورت غیرقانونی به اطلاعات شما ورود پیدا کند.

پیج هک شده اینستاگرام را چطور برگردانیم؟

برای بسیاری از افراد این سوال به وجود می‌ آید که حال که متوجه شدیم پیج اینستاگرام ما هک شده است، چگونه به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود بپردازیم و دوباره در پیج اینستاگرام خود به همان صورت سابق فعالیت نماییم؟ در گام اول نیاز است که از هک شدن پیج اینستاگرامی خود به صورت کامل اطمینان حاصل کرده باشیم تا بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام با اطمینان کامل انجام شود. در ادامه نیز ۴ روش را به شما معرفی خواهیم کرد تا از طریق آن بتوانید بدون دردسر به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام بپردازید.

با کدام روش ها می توان پیج هک شده اینستاگرام را بازگرداند؟

  • بازگردانی پیج از طریق تغییر رمز
  • بازگردانی از طریق ایمیل
  • بازگردانی از طریق فیسبوک
  • بازگردانی از طریق پشتیبانی اینستاگرام

تغییر رمز عبور

تغییر رمز عبور به عنوان نخستین راهی است که شما باید آن را آموزش ببینید تا بتوانید به راحتی بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام را انجام دهید و به واسطه انجام تغییر رمز عبور می توانید این امکان را از هکر خود بگیرید که دوباره بتواند به راحتی به پیج اینستاگرام شما وارد شود زیرا در این حالت ۸۰ درصد از مواقع دیگر هکر نمی‌ تواند وارد پیج شما شود. زمانی که رمز عبور خود را تغییر دادید و فرد هکر دیگر نتوانست که وارد اکانت شما شود، این به آن معناست که رمز ابتدایی شما به راحتی قابل حدس بوده و از امنیت لازم برخوردار نبوده است‌.

حال در گام بعد نیاز است که وارد بخش امنیت اینستاگرام خود بشوید که به راحتی در قسمت تنظیمات در دسترس است و در مرحله بعد باید روی گزینه رمز جدید کلیک نمایید. در این حالت است که اینستاگرام از شما می‌ خواهد که رمز قبلی خود را بگویید. شما با اعلام رمز قبلی خود به اینستاگرام نشان می دهید که فرد سوء استفاده گر و یا سودجویی نمی باشید و تنها می خواهید رمز خود را تغییر دهید. در این حالت شما باید به سرعت پسورد خود را تغییر دهید و یک پسورد سخت و دشوار انتخاب نمایید تا فرد هکر دیگر نتواند رمز شما را تغییر دهد و از اکانت شما بیرون بیفتد.

پیج هک شده اینستاگرام

کرک کردن پسورد چیست؟

هم اکنون از جمله روش هایی که برای هک اینستاگرام معرفی می‌ شود کرک کردن پسورد می باشد و برنامه هایی وجود دارند که از طریق دسترسی به این برنامه ها می توانید رمز عبور اکانت های اینستاگرام را به دست آورید‌. کرک کردن پسورد توسط افراد کاربلد و ماهر امروزه به راحتی انجام پذیر است و این وظیفه شما است که این اجازه را به افراد سودجو ندهید. شما باید امنیت لازم را برای پیج خود در نظر بگیرید و یک رمز عبور دشوار را برای اکانت اینستاگرامتان انتخاب کنید.

آنگاه افراد سود جو نمی توانند که به پیج اینستاگرامی شما دسترسی پیدا کنند. اگر پسورد شما قوی باشد، دیگر نمی توانید نگران این باشید که اکانت شما هک شود پس باید هنگام ساخت اکانت جدیدتان به این موضوع توجه کرده باشید و اگر تا به این لحظه اکانت خود را با یک رمز عبور دشوار و سخت ایمن نساخته اید، بهتر است که همین لحظه به قسمت تنظیمات اکانت خود بروید و مطابق روش گفته شده رمز عبور دشوار دیگری را برای اکانت خود انتخاب نمایید.

بازگردانی از طریق ایمیل چگونه انجام می شود؟

اگر شما به امنیت اینستاگرام خود دقت کرده باشید و هوشمندانه اکانت خود را ساخته باشید، احتمالاً پیش از آنکه پیج اینستاگرام شما هک شود، شما فکر اینجا را کرده‌اید و اکانت اینستاگرام خود را به فیس بوک و یا به یک ایمیل متصل ساخته‌ اید. آنگاه به راحتی می‌ توانید به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرامتان بپردازيد و در این حالت این کار می تواند به آسانی انجام شود زیرا زمانی که فرد هکر با اطلاعات شما وارد شود، در این حالت شماره ثبت شده داخل پیج شما را پاک خواهد نمود و شما در این حالت تنها می توانید به فیسبوک خود متصل شوید و اینچنین به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود بپردازید‌.

شما در گام اول نیاز است که وارد ایمیل خود شوید و به آخرین ایمیلی که از طریق اینستاگرام خود دریافت نموده اید مراجعه نمایید‌‌. آن گاه در این حالت است که در ایمیل شما یک محتوا نشان داده می‌ شود که مضمون آن این است که آدرس قبلی ایمیل شما به یک آدرس دیگر تغییر پیدا کرده است اما شما در پایان این ایمیل‌، یک عبارت دیگر را مشاهده خواهید کرد که کار اصلی شما با آن عبارت خواهد بود. این عبارت، revert this change می باشد.

در صورتی که شما روی این عبارت کلیک نمایید، خواهید توانست که وارد یک صفحه جدید شوید. در این صفحه از شما خواسته می شود اطلاعاتی که به اینستاگرام داده اید را تغییر دهید. آنگاه قبل از اینکه هکر این اطلاعات را تغییر دهد، می توانید که اطلاعات را به خواسته خود تغییر دهید. در این صورت است که می‌ توانید به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام به خود بپردازید و در ادامه شما با دو عبارت رو به رو خواهید شد.

تغییر ایمیل را خودتان انجام دادید!

تغییر ایمیل توسط شما انجام نشده است!

زمانی که با عبارت بالا روبرو شدید باید دومین گزینه را برگزینید تا مرحله بعدی به شما نمایش داده شود‌. در این حالت یک صفحه برای شما باز خواهد شد که از شما می‌ خواهد رمز جدیدی وارد آن نمایید و بعد از آنکه شما رمز جدید را وارد کردید آنگاه از شما می خواهد که گزینه ثبت را انتخاب کنید تا رمز جدید برای شما لحاظ شود.

 بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام از طریق فیسبوک چگونه انجام می شود؟

پیشنهاد بسیاری از افراد که به توسعه پیج اینستاگرامی شما می پردازند، این است که اگر قصد این را دارید که یک حساب اینستاگرامی بسیار فعال در زمینه تجارت داشته باشید، آنگاه باید پیجتان را حتماً به یک حساب در شبکه اجتماعی فیس‌ بوک متصل گردانید و در این صورت امنیت برای پیج اینستاگرامی شما افزایش پیدا خواهد کرد.

برای بسیاری از افراد این سوال به وجود می‌ آید که اگر حساب اینستاگرامی افراد با کمک ایمیل برگردانده نشد، آنگاه چگونه می توان با استفاده از فیس بوک به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود پرداخت؟ شما کاری که باید انجام دهید این است که وارد اینستاگرام خود شوید و بعد از آن گزینه log in with Facebook را برگزینید آنگاه صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد که با کمک محتوای صفحه باز شده‌، می توانید از طریق پشتیبانی اینستاگرام به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود بپردازید.

کمک گرفتن از پشتیبانی اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

 اگر شما باز هم نتوانستید با کمک فیس‌ بوک به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود بپردازید تنها کاری که در این صورت از دست شما بر می آید این است که از اینستاگرام و پشتیبانی آن کمک بگیرید و به سایت اینستاگرام مراجعه نمایید و یک درخواستی به ثبت برسانید تا اینستاگرام بتواند به کمک شما بیاید اما انجام این مراحل نیز مشکلات و شرایط خاص خودش را دارد و شما باید تمام آنها را به جان بخرید‌‌.

هنگام ورود به سایت اینستاگرام چه کاری باید انجام داد؟

شما باید یک ایمیل و شماره تلفن را به اینستاگرام خود بدهید و در این صورت منتظر باشید تا اینستاگرام اطلاعات شما را تایید کرده‌اند بعد از آن باید گزینه get help singing in را برگزینید و از طریق این گزینه درخواست ورود به سایت اینستاگرام را بدهید در این صورت اینستاگرام از شما یک شماره تلفن می خواهد که زمانی که اکانت خود را ایجاد نموده اید در زمان ثبت نام از آن استفاده کرده اید. در ادامه دیگر برای بخش پشتیبانی نیازی نیست که چه ایمیل و یا آدرس چه پیجی را بدهید و تنها نیاز است که شماره تلفن همراه خود را در همان ابتدا درست وارد کرده باشید‌.

شما بعد از آنکه آدرس پیج اینستاگرامی خود را وارد کردید و وارد صفحه جدید شدید، باید به قسمت بالای صفحه توجه کنید و بر روی یک فلش در آن قسمت کلیک نمایید. در این صورت وارد یک صفحه دیگری خواهید شد که شما را به قسمت پشتیبانی راهنمایی می‌ کند‌. برای انجام این کار نیاز است که گزینه need more help را انتخاب نمایید.

در این حالت اینستاگرام از شما آدرس ایمیل یا فیسبوکی را می خواهد که از طریق آن بتوانید خود را به پیج اینستاگرامتان مرتبط نمایید. بعد از آن شما می توانید یک پسورد جدید برای صفحه اینستاگرام خود انتخاب نمایید و مستقیماً وارد قسمت تغییرات پروفایل خود شوید و آنگاه تمامی اطلاعات شخصی خود را مطابق سلیقه خود انتخاب نمایید.

هنگام اتصال به قسمت پشتیبانی اینستاگرام چگونه می توان به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام پرداخت؟

اما بعد از آنکه به قسمت پشتیبانی ورود پیدا کردید و به قسمت پشتیبانی متصل شدید، نیاز است که تمام مشکلاتی را که دارید را در این صفحه بیان کنید و متناسب با همان مشکلی که دارید گزینه‌ ای را انتخاب کنید. برای مثال اگر مشکلتان این است که قادر نیستید به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود بپردازید، آنگاه باید personal account with my photos را انتخاب نمایید و در این حالت به شما از طریق اینستاگرام ایمیلی ارسال می‌ شود‌.

آیا امکان بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام که توسط هکر پاک شده است وجود دارد؟

اما برای برخی از افراد بسیار باهوش این سوال به وجود می‌ آید که آیا زمانی که هکر به اطلاعات ما در اینستاگرام دسترسی پیدا کرده باشد می تواند پیج ما را از بین ببرد و آنگاه باید چه کار کنیم؟ در این حالت باید بگوییم که شما بد شانسی بسیار زیادی پیدا کرده‌ اید زیرا در این صورت دیگر قادر نخواهید بود که پیج خود را بازگردانید و در این صورت هیچ راه حل تضمینی برای بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام به شما وجود نخواهد داشت‌.

سوالات متداول

چگونه می توان امنیت پیج اینستاگرام خود را بالا ببریم؟

با مرتبط سازی پیج خود به فیسبوک و ایمیل می توانید امنیت پیج خود را بالا ببرید و به آسانی به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود بپردازید.

آیا امکان بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام که توسط هکر پاک شده است وجود دارد؟

در این حالت دیگر نمی توان پیج نامبرده را بازگرداند.

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام از چه طریقی امکان پذیر است؟

بازگردانی پیج از طریق تغییر رمز
بازگردانی از طریق ایمیل
بازگردانی از طریق فیسبوک
بازگردانی از طریق پشتیبانی اینستاگرام

آیا امکان بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام وجود دارد؟

امروزه از طریق روش های مختلفی می توان پیج اینستاگرامی را بازگرداند.

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام می تواند از طریق راه های مختلفی انجام شود که اهمیت بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام برای پیج های مختلف زیاد است.

در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام و انواع روش های آن مانند بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام بدون ایمیل و… مطالبی را برای شما عزیزان بازگو کنیم، امیدواریم که از این مطالب به اندازه کافی بهره برداری نمایید، پس با ما همراه باشید.

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام بدون ایمیل

در حال حاضر شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی سراسر دنیا به شمار می رود و همانطور که می دانید افراد بسیار زیادی از این شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم های خود با دیگران و همچنین از نظر شغلی استفاده می نمایند‌‌. بسیاری از ما یک یا چند پیج در این شبکه اجتماعی داریم و بسیاری از افراد را توسط این شبکه اجتماعی دنبال می‌کنیم و با آنها ارتباط برقرار می نماییم.

شاید یکی از ترسناک ترین اتفاقاتی که در این شبکه اجتماعی برای یک کاربر بیفتد، هک شدن پیج اینستاگرام او توسط افراد سودجو باشد، دلیل این ترس هم این است که در صورت هک شدن، امکان دارد که بسیاری از اطلاعات شخصی ما به دست افراد سودجو بیفتد و دیگر اینکه فرد هکر با هک کردن اکانت اینستاگرام ما می تواند به پیج افرادی که آن ها را دنبال می کنیم، پیج افرادی که ما را دنبال می کنند و همچنین دیگر اکانت های ما در اینستاگرام دسترسی پیدا نماید.

اگر روزی اکانت اینستاگرام شما توسط افراد سودجو هک شد باید بگوییم که جای نگرانی وجود ندارد، چرا که شما می توانید با انجام یک سری کارها به راحتی پیج اینستاگرام خود را از افراد سودجو پس گرفته یا به اصطلاح اکانت اینستاگرام خود را بازگردانی نمایید، نکته ای که در بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام می بایست بسیار به آن توجه داشته باشید این است که از طریق ایمیل خود یعنی ایمیلی که برای ساخت اکانت اینستاگرام خود از آن استفاده کردید می بایست کمک بگیرید که البته اگر بنا به هر دلیلی در ساخت اکانت اینستاگرام خود از ایمیلی استفاده نکرده اید یا آن را به خاطر ندارید جای نگرانی نیست و ما با آموزش یک سری از روش های دیگر به شما کمک می کنیم تا بتوانید به راحتی پیج هک شده اینستاگرام خود را از افراد سودجو پس بگیرید، پس با ما همراه باشید.

روش های هک اینستاگرام

از مهم ترین نکاتی که در ارتباط با هک پیج اینستاگرام می بایست به آن توجه داشته باشید این است که پیشگیری از هک شدن، بسیار مهمتر از بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام می باشد چرا که ممکن است در مدتی که شما بعد از هک شدن اقدام به پس گرفتن پیج خود می کنید، فرد هکر از اطلاعات شخصی شما سو استفاده نماید، پس بهتر است با آشنایی و یادگیری روش های هک اینستاگرام،از هک شدن پیج اینستاگرام خود جلوگیری نمایید. در قسمت پایین قصد داریم تا شما عزیزان را با مهم ترین روش های هک اکانت اینستاگرام آشنا نماییم.

1. کی لاگر ها و اپلیکیشن هایی که اطلاعات را از کیبورد شما به افراد گوناگون ارسال می کنند و این کار باعث می شود که به راحتی اطلاعات اکانت شما در اختیار افراد سودجو قرار بگیرد.

2. شکستن رمز عبور و یا همان کرک کردن پسورد یکی دیگر از روش های هک پیج اینستاگرام می باشد که در این روش فرد هکر رمز عبور اکانت شما را یا از طریق یک سری از برنامه ها به دست می آورد و یا حدس می زند.

3. فیشینگ یکی دیگر از روش های هک می باشد که بسیار متداول بوده و افراد هکر به طور کامل با این روش آشنایی دارند، در این روش فرد هکر با مهندسی اجتماعی فرد مورد نظر خود را فریب می دهد و  پسورد را به راحتی از او می گیرد.

4. سرقت کوکی ها یکی دیگر از روش های هک اینستاگرام می باشد که فرد هکر با دسترسی به کوکی ها به راحتی به اطلاعات شما دسترسی پیدا می نماید به این دلیل که همه اطلاعات شما در کوکی ها ثبت می شود.

5. روش دیگر هک پیج اینستاگرام، استفاده از ابزارهای هک اینستاگرام می باشد که در این روش فرد هکر با استفاده از این روش ها به اطلاعات و رمز عبور فرد مورد نظر خود دسترسی پیدا می کنند.

بازگردانی پیج در اینستاگرام

همانطور که گفته شد در ارتباط با بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام راه های بسیار زیادی وجود دارد یکی از مهم ترین و راحت ترین روش ها برای بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام این است که شما از طریق برنامه اینستاگرام و یا سایت آن اقدام به ورود به اکانت خود کنید، اما نکته ای که می بایست به آن توجه داشته باشید این است که بسیاری از هکرها بعد از هک کردن اکانت اینستاگرام یک شخص و ورود به آن اقدام به تغییر و عوض کردن رمز عبور اکانت مورد نظر می کنند و سوالی که برای بسیاری از شما عزیزان شاید پیش بیاید این است که بعد از تغییر رمز چگونه وارد حساب خود شده و آن را از فرد هکر پس بگیریم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برای ورود به اکانت خود و پس گرفتن آن می بایست بعد از اقدام از طریق برنامه یا سایت اینستاگرام بر روی گزینه Forgot Password کلیک نمایید سپس وارد ایمیل خود شده و از طریق ایمیل خود، به اکانت ورود پیدا کرده و آن را بازگردانی نمایید.

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام بدون ایمیل

مهم ترین و معروف ترین راه برای بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام، بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام از طریق ایمیل می باشد که در بخش قبلی برای شما توضیح دادیم، در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را با دو روش بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام بدون ایمیل آشنا نماییم، پس با ما همراه باشید.

۱:بازیابی پیج از طریق شماره تلفن

یکی دیگر از مهم‌ترین روش هایی که از آن برای بازگردانی پیج هک شده اینستا، استفاده می نمایند، بازگردانی پیج اینستاگرام از طریق شماره تلفن می باشد چرا که شما در هنگام ساخت اکانت اینستاگرام برای خود یا از شماره تلفن استفاده کرده اید و یا از ایمیلی که داشته اید، به همین منظور از طریق شماره تلفن خود نیز می توانید به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام بپردازید، توجه داشته باشید که این روش کاملا شبیه به روش بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام با کمک ایمیل می باشد.

در این روش همانند روش بازگردانی پیج اینستاگرام با کمک ایمیل می بایست بعد از ورود به برنامه یا سایت اینستاگرام بر روی گزینه ی  Forgot Password کلیک نمایید سپس می بایست به جای گزینه ی ایمیل، گزینه ی شماره تلفن را انتخاب نمایید، بعد از آن کدی برای شما ارسال می شود که با وارد کردن آن به کادر مورد نظر در اینستاگرام، به راحتی می توانید وارد اکانت خود شده، رمز عبور خود را تغییر داده و اکانت خود را پس بگیرید.

۲: کمک گرفتن از پشتیبان های اینستاگرام

آخرین روشی که با استفاده از آن می توانید به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود بپردازید این است که از سایت های پشتیبان کمک بگیرید، به این منظور می توانید به آدرس [email protected] ایمیل ارسال کنید و از آن ها کمک بگیرید و یا با ورود به سایت https://www.help.instagram.com/ از آن ها بخواهید که به شما کمک کنند.

3: کمک گرفتن از افراد متخصص

یکی دیگر از کارهایی که به کمک آن می توانید به بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود بپردازید این است که از افراد مطمئن و متخصص در این موضوع کمک بگیرید، که مطمئن ترین اشخاصی که می توانند شما را در این امر کمک کنند پلیس فتا و شبکه های اجتماعی می باشند.

بعد از بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود باید چکار کنیم؟

بعد از اینکه موفق شدید اکانت اینستاگرام خود را از افراد سودجو پس بگیرید و بازگردانی نمایید می بایست یک ایمیل برای خود بسازید و یا شماره و ایمیل خود را در اکانت ثبت نمایید، کار دیگری که بعد از پس گرفتن پیج خود می بایست انجام دهید این است که رمز دو مرحله ای اینستاگرام خود را فعال نمایید تا دیگر کسی نتواند پیج اینستاگرام شما را هک کند.

سوالات متداول

برای مراجعه به پشتیبان های اینستاگرام می بایست به چه سایتی مراجعه نماییم؟

برای مراجعه و کمک گرفتن از پشتیبان های اینستاگرام می بایست به آدرس  help.instagram.com مراجعه نمایید.

برای برقراری ارتباط با پشتیبان های اینستاگرام می بایست به چه آدرسی ایمیل بزنیم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبان های اینستاگرام می بایست به آدرس support at instagram.com ایمیل ارسال نمایید.

مطمئن ترین اشخاص برای کمک گرفتن در بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام، چه کسانی هستند؟

مطمئن ترین اشخاص برای کمک گرفتن در بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام، پلیس فتا و شبکه های اجتماعی می باشند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا