دانلود برنامه

اسکرین شات از راه دور

برنامه SPY24 یک نوع اسکرین شات از راه دور می باشد که این قابلیت را دارد تا به شما اطلاع دهد که کودکان یا کارمندان شما در تلفن های همراه یا تبلت هایشان چه کاری می کنند. همچنین توانایی این را داشته تا از ویژگی اسکرین ‌شات زنده SPY24 برای بررسی این که آیا کارمندان شما وقت شان را در محل کار با تلفن‌های همراه خود سپری نمی‌کنند یا خیر، استفاده می کنند. در ادامه از این مطلب از سایت اسپای 24 شما را بیشتر با این برنامه آشنا می کنیم.

قابلیت های برنامه SPY24 برای گرفتن اسکرین شات از راه دور

 • می توانید برای گرفتن اسکرین شات، دستورات از راه دور را برای هدف قرار دادن دستگاه های اندرویدی ارسال کنید.
 • به اسکرین شات های ذخیره شده 24/7 از کنترل پنل دسترسی پیدا نمایید و دانلود کنید.
 • به راحتی تاریخ و زمان را برای هر اسکرین شات مشاهده کنید.

کنترل پنل SPY24 چیست؟

کنترل پنل SPY24 از جمله مهم ترین و مرکزی ترین خدمات برنامه کنترل SPY24 است. این پورتال آنلاین بوده که در آن تمام داده های ضبط شده از تلفن هوشمند یا تبلت مورد نظر بارگذاری می شود. شما به راحتی می توانید با وارد شدن به کنترل پنل خودتان، تمام آمار استفاده از تلفن و موقعیت مکانی را تنها با چند کلیک بررسی نمایید. SPY24 به شما اجازه می دهد تا:

 1. از هر دستگاهی که دارای وب است وارد کنترل پنل خود شوید.
 2. مشاهده اطلاعات همانطور که در دستگاه مورد نظر ظاهر می شود.
 3. به نمای کلی گرافیکی داده های دستگاه هدف از داشبورد SPY24 نگاه کنید.

چرا باید از SPY24 برای نظارت بر اسکرین شات زنده استفاده کنید؟

اگر شما توانایی این را ندارید که همیشه از نظر فیزیکی نزدیک فرزندان خود بمانید، می‌توانید از کنترل پنل SPY24 برای اطلاع‌رسانی در مورد فعالیت‌های آنلاین و آفلاین آن ها از هر کجا استفاده نمایید.

می توانید شما از SPY24 برای نظارت بر رسانه های اجتماعی، ایمیل ها، گزارش تماس ها، پیام های متنی، مخاطبین و حتی چند رسانه ای ذخیره شده بهره بگیرید.

امروزه برنانه SPY24 یک ابزار عالی برای کنترل بر کارمندان هست. با نصب SPY24 بر روی تلفن های کارمندان خود که به وسیله شرکت ارائه می شود، می توانید متوجه شوید که آیا کارمندان شما همه وظایف را به درستی انجام می دهند و از منابع شرکت به ضرر شما سواستفاده نمی کنند. در ضمن برای ارزیابی طول ساعات کاری مفید کارمندان در ساعات کاری اداری قابل استفاده شدن هستند.

دستورات کنترل از راه دور SPY24 چیست؟

با SPY24، می توانید از راه دور دستورات را به تلفن یا تبلت مورد نظر برای انجام تعدادی فعالیت مانند گرفتن اسکرین شات از راه دور ارسال کنید. با ارسال کردن این نوع دستورات به تلفن یا تبلت مورد نظر بدون دست زدن به دستگاه، در همان زمان یک ویژگی را فعال یا غیرفعال نمایید. استفاده از SPY24 برای:

 • تمام تماس های ورودی و خروجی را از راه دور ضبط کنید.
 • محیط اطراف گوشی را ضبط کنید.
 • از راه دور هر آیفون، آی پد یا دستگاه اندرویدی را قفل کنید.
 • داده های تلفن یا تبلت مورد نظر را از راه دور پاک کنید.

دلایل استفاده از دستورات راه دور برای کنترل تصاویر زنده با برنامه  SPY24

در صورتی که شما تلفن همراه یا تبلت فرزندان تان را زیر نظر داشته، فقط نظارت از راه دور بر فعالیت تلفن آن ها کافی نمی باشد. والدین باید به طور فعال مداخله کرده تا مطمئن شوند که فرزندان شان از تلفن های همراه یا تبلت های خود برای موارد نامناسب استفاده نکنند.

اگر فرزندان شما بیش از حد مجاز از انواع شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام استفاده می کنند، با SPY24، می‌توانید تلفن‌های همراه و تبلت‌های فرزندان تان را از راه دور قفل کرده تا به این طریق تنبیه شده و مدت زمان مجاز برای استفاده از فضاهای مجازی را یاد بگیرند.

بچه‌های که مراقب تاقن همراه خود نبوده و موجب گم شدن آن ها می شوند، برای جلوگیری از به خطر افتادن حریم خصوصی شان در اسرع وقت اقدان به پاک کردن اطلاعات از راه دور SPY24 از اطلاعات دستگاه گم شده هدف کنند.

ضبط کننده محیط اطراف گوشی SPY24 یک راه حل بسیار موثر برای اطمینان از ایمنی کودکان شما می شود که از آن ها دور هستید. اگر می ترسید که بچه های شما بدون اطلاع شما محتوای مخصوص بزرگسالان را پخش می کنند یا از برنامه های دوستیابی استفاده می کنند، می توانید هر نوع برنامه ای را در تلفن آن ها مشاهده و مسدود نمایید.

بهترین راه حل برای کنترل فعالیت فرزندان از راه دور چیست؟

با قابلیت اسکرین شات از راه دور، هرگز فعالیت روی تلفن همراه فرزندتان را از دست نمی دهید. ضبط کننده صفحه از راه دور برای شما نظارت زنده صفحه را در اندروید انجام می دهد.

از طریق نرم افزار ضبط از راه دور صفحه نمایش، با چشم غیرمسلح به صفحه نمایش تلفن همراه و تبلت اندرویدی مورد نظر نگاه کنید. به آسانی توانسته نظارت زنده را بر روی صفحه تلفن مورد نظر را انجام داده و در مدت زمان کوتاهی یک سری فیلم ضبط کنید. جدای از آن می توانید با استفاده از کنترل پنل وب نرم افزار کنترل اندروید، ویدیوهای ضبط شده را به صورت زنده مشاهده نمایید.

فواید برنامه ضبط صفحه از راه دور SPY24 برای چه گروه های است؟

والدین

امروزه داشتن فعالیت‌های مخفیانه نوجوانان و کودکان در گوشی‌های همراه نشانه‌ای از مواردی خطرناک است و موجب سوظن برای والدین می‌شود. از این رو به جای این که دائماً با نوجوانان در مورد استفاده از تلفن همراه مشاجره داشته باشید، خودتان از آنچه در پشت صحنه استفاده از آن ها در حال اتفاق است، می توانید با استفاده از نرم افزار ضبط از راه دور، تک تک فعالیت های کودکان را به صورت زنده بر روی صفحه نظارت کرده و فیلم های کوتاه مدت را ضبط کنید و تمام فعالیت های مخفی نوجوانان را کشف نمایید.

مدیران کسب و کار

هر اشتباه کوچکی می تواند موجب ایجاد ضررهای سنگین برای کسب و کارها شود. از این رو برای این که مدیران بفهمند کارمندان شان در دستگاه های اندرویدی متعلق به شرکت چه کاری انجام می دهند، می توانند اقدام به ضبط هر حرکت کارمندان از راه دور و در هر لحظه بر روی صفحه نمایش دستگاه های دیجیتال کنند. ضبط صفحه از راه دور می تواند تمامی جزئیات کارمندان را به شکل ویدیوهای کوتاه مدت در اختیارتان قرار دهد.

مزایای ابزار ضبط صفحه از راه دور

 • ضبط بلادرنگ صفحه اندروید؛
 • ضبط کردن از راه دور صفحه نمایش تلفن همراه؛
 • ضبط زنده ویدیوها را از طریق پورتال وب SPY24 تماشا کنید؛
 • ویدیوهای کوتاهی از صفحه نمایش گوشی به صورت متوالی داشته باشید؛
 • گذرواژه‌ها، حروف ثبت شده، مکالمات و اشتراک‌گذاری رسانه را نظارت کنید؛
 • ایمیل ها، پخش یوتیوب، برنامه های رسانه های اجتماعی و رمزهای عبور را تحت نظارت قرار دهید.

در این مطلب از سایت اسپای 24 برای شما توضیح دادیم که به راحتی توانسته با برنامه SPY24 اقدام به گرفتن اسکرین شات از راه دور و ضبط صفحه از راه دور نمایید.

منبع: www.imperosoftware.com

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا