هک واتساپ

نحوه بازیابی پیام های حذف شده واتساپ هک

بازیابی پیام های حذف شده واتساپ، امکانپذیر است؟ در چه شرایطی می توانیم بازیابی چت های حذف شده واتساپ را انجام دهیم؟ در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در رابطه با نحوه بازیابی پیام های حذف شده واتساپ اشاره داشته باشیم در صورتی که می خواهید، برای برگرداندن پیام های حذف شده واتساپ، اقدام کنید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

چگونگی بازیابی پیام های حذف شده واتساپ

بازیابی پیام های حذف شده واتساپ را چگونه می توان انجام داد؟ همان طور که می دانید بنا به دلایلی ممکن است که پیام های واتساپ حذف شود و شما نیاز به بازیابی آن ها داشته باشید. برای این که بتوانید بازیابی پیام های حذف شده واتساپ را از طريق ریکاوری انجام دهید باید از قبل از پیام های خود بکاپ گرفته باشید در این صورت هست که امکان بازیابی وجود دارد.  در صورتی که بکاپ مربوط به زمان اخیر نباشد و متعلق به قبل باشد در این صورت، امکان بازیابی پیام های حذف شده واتساپ وجود نخواهد داشت.

  آیا با برنامه های جانبی امکان برگرداندن پیام های حذف شده واتساپ وجود دارد؟

برای بازیابی پیام های حذف شده واتساپ، شاید این ادعا وجود داشته باشد که از طریق برنامه جانبی امکان‌پذیر است. اما این امکان غیر ممکن به نظر می رسد چرا که پیام های این پیام‌رسان، رمزنگاری شده می باشند و معنی آن، این است که برای بازیابی و خواندن پیام های واتساپ باید به کلید آن دسترسی داشته باشید.  در صورتی که چنین برنامه هایی را بر روی گوشی خود نصب کنید، حریم خصوصی شما به خطر خواهد افتاد به همین دلیل پیشنهاد می شود که از چنین ابزارهایی استفاده نکنید. چرا که از لحاظ فنی تاکنون چنین امکانی برای بازیابی پیام های حذف شده واتساپ وجود ندارد و در واقع توصیه نمی شود که برای بازیابی چت های حذف شده واتساپ به هر روشی متوسل شوید.

آشنایی با نحوه هک کردن نرم افزار رایگان کنترل گوشی همسر با نرم افزار plc spy

بازیابی پیام های حذف شده واتساپ برای گوشی های اپل

در صورتی که گوشی شما آیفون است و از قبل برای آرشیو چت های خود اقدام کرده اید، بدون استفاده از نرم افزار بازیابی می توانید پیام های قبلی خود را مشاهده کنید. برای همین منظور در صفحه اصلی این پیامرسان به قسمت بالای صفحه رفته و آن را به سمت پایین بکشید. در ادامه پیام های آرشیو شده و یا Archived Chats را برگزینید. در صورتی که از قبل برای آرشیو پیامی اقدام کرده باشید پیام قابل مشاهده خواهد بود. برای خروج از حالت آرشیو به منظور بازیابی پیام های حذف شده واتساپ روی پیام، تاچ کرده و انگشت خود را بدون برداشتن به طرف چپ بکشید و گزینه Unarchive را برگزینید.

بازگردانی پیام های حذف شده واتساپ برای گوشی های اندرویدی

در صورتی که گوشی شما، اندروید است برای برگرداندن پیام های حذف شده واتساپ از طریق واتساپ لازم است که به انتهای صفحه مراجعه کنید. در صورتی که از قبل برای آرشیو کردن پیامی اقدام کرده باشید در این صورت گزینه Archived قابل مشاهده است از قسمت بالایی با تاچ Unarchive پیام های شما به صفحه اصلی، باز می گردد.

بازیابی چت های واتساپ

بسیاری از افراد، ممکن است که پیام های خود را پیش از این که آرشیو کنند ، حذف کرده باشند در این صورت تنها یک راه برای بازیابی پیام های حذف شده وجود دارد و آن، این است که آخرین ورژن بکاپ واتساپ را بازیابی کنید البته در صورتی که اخیرا پشتیبان گیری پیام ها را انجام داده باشید. در صورتی که گوشی جدید خریده باشید و قصد نصب واتساپ بر روی آن را داشته باشید نیز امکان بازگردانی پیام ها وجود دارد برای این امر کافی است که با استفاده از تلفن همراه جدید خود وارد همان اکانت گوگل درایوی شود که در گوشی قدیم خود وارد شده بودید.

هک پیام های حذف شده واتساپ در اندروید

مواردی که در مورد بازیابی پیام های حذف شده واتساپ، گفته شد مربوط به بازیابی از طریق بکاپ و آرشیو بود. اما برای هک پیام های حذف شده این پیامرسان چه اقدامی باید انجام شود؟ برای مشاهده سایر چت های حذف شده به برنامه بازیابی و یا ریکاوری پیام ها نیاز خواهید داشت. یکی از مشهورترین این برنامه ها که می توانید برای بازیابی پیام های واتساپ اقدام کنید استفاده از نرم افزار WAMR است. روش بازگردانی با استفاده از این نرم افزار بدین گونه است که پس از آن که آن را نصب کردید این برنامه با استفاده از نوتیفیکشن واتساپ برای  ذخیره پیام ها اقدام می کند در صورتی که واتساپ و اعلان های آن را در حالت سایلنت قرار دهید امکان بازیابی از طریق آن وجود نخواهد داشت.

در این مقاله از سایت SPY24 (بازیابی پیام های حذف شده واتساپ Whatsapp ) را کامل توضیح دادیم

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا