هک اینستاگرام

علت باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی اندروید و آیفون

امروزه ارتباطات، آموزش و.. رنگ جدیدی به خود گرفته است و به سمت دنیای جدیدی به نام اینترنت سوق پیدا می کند؛ در این میان اپلیکیشن محبوبی که نامش می درخشد و تقریبا دیگر کسی نیست که آن را نشناسد، اینستاگرام می باشد. اینستاگرام یکی از شبکه های مجازی می باشد که توانسته است کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند و با قابلیت ها و امکانات خاصی که دارد همگان می توانند در آن مشغول آموزش و.. باشند. ما در این مقاله از سایت spy24 قصد داریم تا علت باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی اندروید و آیفون را برای شما قرار دهیم و بگویم چگونه می توانید مشکل پیش آمده را به راحتی حل کنید.  شما می توانید برنامه کنترل اینستاگرام دیگران را با کلیک بر روی لینک به راحتی دانلود کنید.

علت باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی:

زمانی که می خواهید instagram خود را چک کنید و آن باز نمی شود، یک حس کلافگی به شما دست می دهد و اعصابتان را بهم میریزد و به دنبال علت باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی هستید، در پاسخ به شما باید بگویم علل های زیادی می تواند باعث باز نشدن اینستاگرام شما با نت گوشی بشود که یکی از آن ها APN اینترنت گوشی شما می باشد.
APN ها با توجه به اپراتور گوشی متفاوت می باشد؛ یعنی تنظیمات APN اینترنت گوشی همراه اول، ایرانسل و رایتل با یکدیگر متفاوت می باشد. دلیل دیگر باز نشدن اینستاگرام با نت گوشی شما، شاید پر شدن حافظه کش اندروید شما باشد؛ برای رفع این مشکل می توانید حافظه کش خود را خالی کنید. حال که متوجه شدید علت های باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی چیست، در ادامه نیز همراه ما باشید تا راه حل های رفع این مشکلات را برای شما قرار دهیم.

علت باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی اندروید:

 1. وارد تنظیمات (Settings) گوشی خود شوید.
 2. سپس گزینه More را انتخاب نماید
 3. سپس گزینه Mobile Network را انتخاب نماید و Access Point Names را انتخاب کنید.
 4. در این قسمت باید اپراتور قبلی را حذف کنید و سپس گزینه New APN را انتخاب نماید و اطلاعات زیر را وارد نماید. توجه داشته باشید بقیه قسمت ها را خالی رها کنید و سپس APN جدید را سیو کنید و در اخرین مرحله اینترنت خود را یک بار ریست کنید.
  Connection name: McInet
  APN : mcinet
  Home page : http://mci.ir

یکی دیگر از علت باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی، پر بودن حافظه کش گوشی است که در ادامه 3 روش برای شما قرار می دهیم که از طریق آن می توانید حافظه کش خود را خالی کنید:

علت باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی اندروید
علت باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی اندروید
 • حذف برنامه اینستاگرام و نصب مجدد آن با ورژن بالاتر.
 • استفاده از نرم افزارهای تغییر ایپی.
 • وارد تنظیمات گوشی خود شوید؛ سپس در قسمت برنامه ها (Apps) برنامه اینستاگرام را انتخاب کنید و گزینه Clear Cache را انتخاب کنید. با این کار حافظه کش اینستاگرام شما خالی می شود.
 1.  

رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی آیفون:

در گوشی آیفون هم علت های زیادی چون خالی نبودن حافظه کش، آپدیت نبودن اینستاگرام و.. می تواند باعث باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی شود که شما می توانید برای حل این مشکل حافظه کش خود را خالی کنید و یا اینستاگرام خود را ری استارت کنید و یا آن را مجدد نصب نماید.

نتیجه گیری:

برخی از کاربران با مشکل باز نشدن برنامه اینستاگرام با نت گوشی مواجه می شوند و از ما خواسته بودند تا علت باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی در گوشی آیفون و اندروید را برایشان توضیح دهیم؛ شما می توانید برای آشنایی با دلیل باز نشدن برنامه اینستا با نت گوشی، این مقاله از سایت spy24 را تا انتها مطالعه نماید. شما می توانید برنامه کنترل اینستاگرام دیگران را با کلیک بر روی لینک به راحتی دانلود کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا