هک واتساپ

خواندن و فهمیدن چت دو نفر در واتساپ به راحتی!

واتساپ یک شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار است. میلیون ها کاربر روزانه از این شبکه ی اجتماعی پر مخاطب استفاده می کنند در این میان برخی از افراد تمایل به خواندن چت دیگران در واتساپ را دارند. شاید تصور کنید این کار امکان پذیر نیست اما خواندن این مقاله از سایت SPY24 به شما کمک می کند به راحتی بتوانید به خواندن چت دیگران در واتساپ بپردازید. آیا شما هم  می خواهید بدانید خواندن و فهمیدن چت دو نفر در واتساپ امکان پذیر است؟ چگونه پیام های واتساپ دیگران را بخوانیم؟خواندن پیام های دیگران بدون وارد شدن به واتساپ امکان پذیر می باشد؟ چگونه  خواندن واتساپ دیگران رایگان امکان پذیر است؟ و یا هک پیام های حذف شده واتساپ با چه برنامه ای انجام می شود؟ شاید جالب باشد که بدانید تمامی این موارد امکان پذیر است اما چگونه؟؟ شما برای آنکه بتوانید در گوشی دیگران جاسوسی کنید و از چت های واتساپ آن ها آگاه شوید فقط کافیست برای  دانلود نرم افزار خواندن پیام واتساپ دیگران اقدام کنید. نرم افزار spy24 یکی از بهترین برنامه های کنترل فرزندان می باشد که می توانید با مراجعه به صفحه دانلود آن در سایت spy24، آن را به راحتی دانلود کنید.

فهرست مطالب

خواندن چت دیگران در واتساپ بدون هک کردن

برای خواندن چت دیگران در واتساپ می توانید از برنامه هایی استفاده کنید که در این امر به شما کمک کند. نکته ای که وجود دارد این است که لزومی ندارد نسخه ای از این برنامه را در گوشی قربانی نصب کنید در واقع این برنامه برای هک کردن پیام رسان واتساپ نیست وظیفه ی اصلی آن صرفا خواندن چت دیگران در واتساپ است. عملکرد این برنامه به این صورت است که از ویژگی های خود واتساپ برای خواندن پیام ها و چت ها استفاده می شود. این که مدل گوشی فردی که می خواهید پیام های آن را بخوانید چیست نیز در کاربرد این برنامه نقشی ندارد این برنامه بر روی سیستم عامل اندروید و آ یو اس قابل اجرا است. با این برنامه می توانید موقعیت مکانی فرد را نیز ردیابی کنید.این برنامه یکی از بهترین نرم افزارها برای خواندن چت دیگران در واتساپ است.

خواندن چت دیگران در واتساپ فقط با یک شماره تلفن

شما می توانید با داشتن یک شماره تلفن از قربانی به راحتی به چت های وی در واتساپ دسترسی پیدا کنید. برای این منظور باید از هکرهای حرفه ای کمک بگیرید. این افراد با نفوذ به شبکه مخابرات بین المللی حفره هایی را پیدا می کند و از آن طریق گوشی قربانی را هک و تحت کنترل خود قرار می دهند.یک روش دیگر آن است که با استفاده از مهندسی اجتماعی شماره آی پی یا آدرس مک گوشی قربانی را بدست آورید و از طریق حمله ی اسپوفینگ واتساپ وی را هک کرده تا به خواندن چت دیگران در واتساپ بپردازید.در این روش پس از پاک کردن واتساپ خود آدرس مک گوشی خود را تغییر می دهید سپس واتساپ را مجدد در گوشی خود نصب می کنید شماره قربانی را وارد می کنید، کد تایید برای شما ارسال می شود و بدین ترتیب به واتساپ قربانی دسترسی پیدا می کنید.

خواندن پیام های واتساپ با استفاده از گوگل درایو

میلیون ها کاربر از از واتساپ استفاده می کنند به همین علت پیام های ارسالی برای آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است، شما می توانید پیام های خود را در گوگل درایو ذخیره کنید و یک نسخه پشتیبان از آن بگیرید به این صورت اگر گوشی خود را گم کردید یا به هر شکلی پیام های خود را از دست دادید می توانید به گوگل درایو مراجعه کنید و پیام های خود را بازیابی کنید نکته ی مهمی که وجود دارد این است که هکر با دسترسی به آدرس ایمیل و رمز شما به راحتی می تواند کلیه ی پیام ها و چت های شما را بخواند. هکرها برای بدست آوردن رمز می توانند از مهندسی اجتماعی یا سایر روش های هک کردن استفاده کنند.

خواندن چت دیگران در واتساپ بدون هک کردن

هک واتساپ با استفاده از سامانهSPY24

پیام رسانSPY24 یک پیام رسان داخلی است و قابلیت های بیشماری دارند. نکته ای که در این سامانه وجود دارد این است که باید یک نسخه از آن را در گوشی خود و یک نسخه در گوشی فرد مورد نظر نصب شود با این نرم افزار می توانید به عملکرد فرزندان و خانواده خود در فضای مجازی نظارت داشته باشید و موقعیت مکانی آن ها را ردیابی کنید. از این سامانه برای نظارت به کار کارمندان نیز استفاده می شود با نصب سامانه SPY24 می توانید به عملکرد فرد مورد نظر در شبکه های اجتماعی واتساپ، اینستاگرام، تلگرام و … نفوذ کنید به کلیه ی چت های ارسالی، مخاطبین گروه های تشکیل شده، ویدئوهای ارسالی و دریافتی به طور کامل نظارت خواهید داشت .امکانات این سامانه بسیار زیاد است به نحوی که گوشی فرد به طور کامل تحت کنترل شما قرار داده می شود حتی می توانید مخفیانه یک اسکرین شات از صفحه گوشی بگیرید یا دوربین گوشی را از راه دور روشن کنید. از لحاظ هزینه بسیار اقتصادی است و یادگیری آن نیز آسان است.

هک واتساپ از راه دور

خواندن پیام های دیگران در شبکه های مجازی بدون اجازه از آنها نفوذ به حریم خصوصی افراد می باشد و کار بسیار ناپسندی است اما اگر برای خواندن پیام ها باز هم اصرار دارید و توجیهات خود را دارید مطالعه موارد بالا تا حدود زیادی در هک واتساپ و دسترسی به پیام ها به شما کمک می کند. البته باید به این نکته توجه کنید که نفوذ به حریم شخصی افراد عواقبی دارد و احتمال دارد قربانی به طور قانونی از شما شکایت کند این موارد در قسمت جرایم فضای مجازی عنوان می شود و مجازات آن نیز تعیین خواهد شد. 

همه چیز راجع به شماره تلفن های خطرناک روش هک شماره ناشناس

فهمیدن چت دو نفر در واتساپ امکان پذیر است؟

در این مطلب به شما برنامه ای ارائه میدهیم که با آن میتوانید اقدام به فهمیدن چت دو نفر در واتساپ و خواندن واتساپ دیگران رایگان کنید. نکته مهم در رابطه با این مسئله این است که این برنامه اقدام به هک واتساپ نمیکند بلکه از قابلیت کمتر دیده شده واتساپ برای دسترسی به متن پیامها و دیدن گروه ها و حتی دیدن پیام های قبلی استفاده میکند که نیازی هم به نصب برنامه در گوشی مقابل ندارد و مهم نیست گوشی کسی که میخواهید پیام های واتساپ اون رو ببینید ایفون هست یا اندروید موردی که مختص این برنامه هست و الان در اختیار شماست.

چگونه پیام های واتساپ دیگران را بخوانیم؟

این برنامه کاملترین برنامه ای هست که توی سایت میبینید، در این برنامه شما علاوه بر مکانیابی امکان دیدن تماسها و پیام رو هم دارید و دسترسی کاملی به واتساپ تلگرام و اینستاگرام هم میدهد. این برنامه در نوع خودش بهترین می باشد و نیاز به نصب ندارد و قیمتش عالیه  و کار دوتا برنامه بالا رو هم با امکانات بهتر انجام میدهد. توی این برنامه شما علاوه بر مکانیابی میتونید  لیست تماسها و متن پیامها گوشی مورد نظرتون رو ببینید همچنین شما میتوانید لیست تماس ها و نام مخاطبین را ببینید. تازه علاوه بر مکانیابی امکان دیدن تماسها و پیام رو هم دارید و دسترسی کاملی به واتساپ تلگرام و اینستاگرام هم میدهد.

قابلیت های نرم افزار خواندن پیام های دیگران رایگان:

 • مکانیابی ر دقیق روی نقشه ماهواره ای نجام میده
 • و امکاناتی که بهتون میده در زیر همه اومده
 • مکان یابی دقیق روی نقشه با قابلیت بزرگنمایی
 • دیدن پیام ها و متن ان و پیامهای قبلی
 • دیدن لیست تماسها و مدت زمان مکالمه
 • دیدن شماره و نام مخاطبین ذخیره شده
 • دسترسی به واتساپ تلگرام و اینستاگرام
 • فهمیدن چت دو نفر در واتساپ

معرفی نحوه کار دستگاه:

برنامه به این صورت هست که از طریق اینترنت اطلاعات رو میگیرد و به شما نشان میدهد، زمان کار با برنامه؛ شما نیاز به یک یوزر و پسورد دارید که اون رو هم ما براتون می‌سازیم و تقدیمتون میکنیم. وقتی شما یوزر و پسورد رو میزنید یک محیط کاری براتون باز میشه که آیکون مکانیاب و پیام و تماس دارد که روی هر کدام بزنید همان رو نشونتون میدهد

خواندن واتساپ دیگران رایگان ایا امکان پذیر است؟

 حال که پاسخ سوال چگونه پیام های واتساپ دیگران را بخوانیم؟ را دریافتید، در ادامه همراه ما باشید تا با روش های فهمیدن چت دو نفر در واتساپ آشنا شوید. واتس اپ از جمله ابزار های پیام رسان محبوب در بین کاربران است که طرفند های جالبی دارد، یکی از این طرفند ها خواندن پیام های دریافتی است به طوری که فرستنده پیام متوجه نشود شما پیامش را خوانده اید. واتس اپ یک ابزار پیام رسانی برای گفت و گو با دوستانتان است اما گاهی اوقات چیز های زیادی را می توان با آن به اشتراک گذاشت. این نرم افزار قادر است به کاربرانش اجازه دهد تا بفهمند که آیا دریافت کننده پیامشان، آن را خوانده است یا خیر. این مورد به وسیله ی دو خط آبی رنگ در کنار پیام ارسال شده نشان داده می شود که برای شخص ارسال کننده بسیار خوب است اما برای کسی که قصد طفره رفتن از پاسخ دادن به پیام را دارد، اصلا خوب نیست.

کاربران واتس اپ می توانند خط های کنار پیام ها را ببینند. این خط ها در حین این که مفید هستند، مشکلاتی را به وجود می آورند. هر یک از این خط ها معنی خاصی می دهد. به عنوان مثال، یک خط نشان دهنده این است که پیام شما ارسال شده است، دو خط خاکستری یعنی این که پیام شما به دست گیرنده پیام رسیده است ولی هنوز آن را نخوانده است و دو خط آبی رنگ یعنی این که پیام شما خوانده شده است. اما راه حلی برای حل این قضیه وجود دارد. اگر می خواهید پیام دریافت شده را بخوانید و فرستنده پیام متوجه آن نشود، یک روش بسیار ساده وجود دارد که فرستنده پیام دیگر متوجه نخواهد شد.

چگونه پیام های واتس اپ را بدون این که فرستنده متوجه آن شود، بخوانیم؟

اگر پیامی دریافت کردید و می خواستید که فرستنده آن متوجه نشود که شما پیامش را خوانده اید،  تنها کاری که باید بکنید این است که ابتدا گوشی خود را به حالت پرواز “airplane mode” ببرید سپس پیام دریافت شده را بخوانید. با این کار نرم افزار هم به حالت آفلاین می رود اما هر چیزی که در قسمت cache نرم افزار ذخیره شده باشد، مثل پیام های دریافتی، قابل دیدن است و فرستنده پیام تشخیص نخواهد داد که شما پیام را خوانده اید. پس از خواندن پیام از نرم افزار خارج شوید و موبایل خود را از حالت پرواز در بیاورید.

 روش بعدی زمانی بهتر عمل می کند  که شما قسمت یاد آور گوشی خود را باز گذاشته اید تا بتوانید پیش نمایشی از پیام های دریافتی را داشته باشید و با این روش دیگر نیازی به حالت airplane ندارید.

 اگر حوصله انجام این کار ها را ندارید و می خواهید کسی متوجه نشود که شما پیامشان را خوانده اید، بهتر است که سیستم خط ها را به طور کامل غیر فعال کنید. برای این کار به قسمت تنظیمات واتس اپ رفته و بر روی گزینه Account ضربه بزنید، سپس به بخش privacy رفته و گزینه read receipt را خاموش کنید. بعد از انجام این مراحل دیگر کنار پیام ها هچ خطی نمایش داده نمی شود. البته این روش برای هر دو طرف این کار را می کند، یعنی شما هم قادر نخواهید بود که بفهمید دریافت کننده پیام شما، آن را خوانده است یا خیر.

اگر شما عضو گروهی در واتس اپ باشید این ویژگی غیر فعال می شود و قادر خواهید بود خط ها را مشاهده کتید.

ما می خواهیم به شما آموزش دهیم چگونه پیام های واتس اپ دیگران را بخوانید.

 هک کردن واتس اپ , هک کردن واتس اپ دیگران , هک کردن واتس اپ ایفون , نحوه هک کردن واتس اپ

هک پیام های حذف شده واتساپ آیا امکان پذیر است؟

پاسخ کوتاه این سؤال بله ، این امکان وجود دارد که در صورت داشتن ابزارهای لازم هک واتس اپ را هک کنید و بدانید که چگونه از آنها استفاده کنید.

همه ما می دانیم که WhatsApp بسیار محبوب شد و میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. استفاده از آن بسیار راحت و آسان است ، ارسال و دریافت پیام کاملاً رایگان است ، بنابراین ماندن در تماس با افرادی که می شناسید هرگز آسان نبوده است.

با این حال ، استفاده از واتس اپ نیز با خطرات همراه است که یکی از آنها امکان هک شدن آن است.حقیقت این است که هک کردن امروز کار سختی نیست. برای هک کردن برنامه ای مانند WhatsApp لازم نیست شما یک متخصص فن آوری یا کامپیوتر باشید. هر کس می تواند با ابزار و روش های مناسب این کار را انجام دهد. اگر علاقه مند هستید ، پس از خواندن این نوشته که درباره فهمیدن چت دو نفر در واتساپ می باشد، برخی از موثرترین و آسان ترین راه های هک کردن واتس اپ را مطالعه کنید.

چگونه واتس اپ را هک کنیم؟

 1. برنامه ریکاوری پیام های واتساپ
 2. خواندن پیام های حذف شده واتساپ
 3. سایت ریکاوری پیامهای واتساپ
 4. بازگرداندن آرشیو پیام های واتس اپ در اندروید
 5. خواندن پیام حذف شده توسط فرستنده در واتس اپ ایفون
 6. بازگرداندن آرشیو پیام های واتس اپ در آیفون
 7. برگشت به گروه حذف شده واتساپ
 8. بازگرداندن آرشیو پیام های واتس اپ از اندروید به آیفون
 9. بازگردانی پیام های حذف شده واتساپ
 10. بازیابی پیام های حذف شده واتساپ
 11. خواندن پیام های واتساپ دیگران

 هک کردن پیام های WhatsApp با استفاده از برنامه spy24:

آیا خواندن واتساپ دیگران رایگان امکان پذیر است؟ فهمیدن چت دو نفر در واتساپ چگونه است؟ spy24 یک نرم افزار با کیفیت عالی است که به شما امکان می دهد همه موارد موجود در تلفن هدفمند ، از جمله پیام های WhatsApp را ردیابی ، ضبط و نظارت کنید. این یک ابزار جاسوسی مقرون به صرفه است که استفاده از آن بسیار آسان خواهید یافت. شما هیچ مشکلی برای یادگیری آنچه در مورد آن است وجود ندارد و چگونه می تواند به شما در جاسوسی پیام های واتس اپ کمک کند.

نتیجه گیری:

همه چیز درباره خواندن واتساپ دیگران رایگان به خوبی ارائه شده و به خوبی توضیح داده شده است تا بتوانید از این ابزار برای اهداف مانیتور خود به راحت ترین روش ممکن استفاده کنید. این یک نرم افزار واقعا عالی است که از آن می توانید سود زیادی کسب کنید. اگر شما علاقه مند به یادگیری هک پیام های حذف شده واتساپ دیگران هستید، و یا می خواهید بدانید خواندن و فهمیدن چت دو نفر در واتساپ امکان پذیر است یا خیر؟ می توانید این مقاله از سایت spy24 را تا انتها مطالعه نماید. ما در این نوشته برای شما به روش خواندن واتساپ دیگران رایگان پرداختیم و گفتیم چگونه پیام های واتساپ دیگران را بخوانیم که کسی متوجه آن نشود. اگر می خواهید به راحنتی این کار را انجام دهید و یا فرزندان خود را در فضای مجازی کنترل کنید می توانید دانلود نرم افزار خواندن پیام واتساپ دیگران را انجام دهید،نرم افزار spy24 این کار را به راحتی برای شما انجام می دهد.

اما سوالات شما عزیزان:

من میخوام پیام یک واتساپ با شماره خارج رو ببینم؟

جواب : مشکلی نیست انجام پذیر است.

من ایران نیستم میتونم واتساپ داخل ایزان رو چک کنم؟

جواب : بله هیچ محدودیتی ندارید.

آیا برای همه واتساپ ها کار میکنه؟

جواب : بله برای تمام واتساپ ها…

گوشی که میخوام چک کنم ایفون هست ؟

جواب: مهم نیست قابل انجام است.

آیا همزمان هر شماره ای بخوام میتونم پیام هاشو ببینم ؟

جواب : همزمان سه نفر رو میتونید.

آیا باید برنامه رو روی گوشی کسی که میخوام پیام هاشو ببینم نصب کنم ؟

جواب : خیر نیازی نیست.

آیا فقط یک شماره واتساپ رو میتونم پیام هاشو ببینم یا مخاطبین و گروه هاشو ؟

جواب : خیر نامحدود هست.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا