هک واتساپ

برنامه هک و کنترل واتس اپ افراد خانواده از راه دور – هک واتساپ فرزندان

فهرست مطالب

هک واتساپ چگونه و با چه روشی ممکن است؟ ( WhatsApp Hacking 2022 )

امروزه اکثر اشخاص در‌پی راهی میباشند تا بتوانند واتساپ افراد دیگر را از راه دور هک کرده و به داده ها داخل آن دسترسی داشته باشند، ولی این اشخاص همیشه با خود میگویند که هک کردن واتساپ چه‌طور و با چه روشی ممکن میباشد؟ همان طور که می‌دانید واتساپ یک برنامه پیام رسان میباشد، که علاوه بر قابلیت و امکان های فراوانی که در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد از سرعت خوبی نیز برخوردار‌است. همین عامل ها باعث محبوبیت این اپلیکیشن دربین افراد گوناگون شده‌است. نا گفته نماند که با دقت به فیلترینگ تلگرام در مرز و بوم ما نیز تعداد کاربران این پیام رسان رو به افزایش است.

چگونه پیام های واتساپ دیگران را بخوانیم؟

ولی در حالتی‌که بخواهیم در رابطه امنیت این مسنجر دوست داستنی صحبت کنیم بایستی بگوییم که‌این اپلیکیشن هم مانند رقیب خود (تلگرام Telegram) بر این مدعی پایدار میباشد که هک این مسنجر به طور کامل ناپذیر میباشد.

البته آیا واقعا هک کردن واتس اپ امکان پذیر وجود ندارد؟

در حالتی که اینطور میباشد پس اخباری که هرروزه در رابطه هک کردن واتساپ می شنویم چه چیزی است؟ در شرایطی که می‌خواهید جواب این سوال و سوالهای مشابه را بگیرید، به دنبال این مقاله همراه ما باشید تا به صورت مفصل در رابطه امنیت و نحوه هک کردن واتساپ سخن کنیم.

آیا هک کردن واتساپ قابلیت و امکان پذیر میباشد ؟

نه – واتساپ به خاطر سرعت فوق العاده در پیام رسانی و همینطور امنیت بالا در محافظت حریم خصوصی کاربران به شدت در بین یوزرها محبوب شده میباشد و از این رو هیچ شخصی نمی تواند این مسنجر قدرتمد را هک نماید..

نحوه بسیار جدید هک واتساپ

در صورتیکه که بخواهید به تمام بخش های تلفن همراه گوشی فرزند خود دسترسی داشته باشید این فعالیت برای شما بسیار سخت خواهد شد… به این دلیل‌که برای دسترسی به هر قسمت به عنوان مثال پیامک ها، فایل ها، آلبوم، پیام های هرکدام از شبکه‌های‌اجتماعی باید یک روش یا این که اپلیکیشن را پیاده فرمایید. البته با دانلود برنامه هک موبایل و نظارت بر فرزندان (نظارت آزاد) قابلیت و امکان هک و در دست گرفتن تمام بخش های موبایل فرزند شما فقط با نصب یک برنامه در تلفن همراه فرزندتان موجود هست.

هک واتساپ به چه شکل و با چه روشی ممکن میباشد؟

یکی برنامه هایی که به شما قابلیت هک کل موبایل و دسترسی به تمام داده ها پیام رسان ها را می‌دهد برنامه (نظارت آزاد) است. این برنامه با انگیزه در اختیار گرفتن و بررسی بر فرزندان در فضای مجازی توسط سامانه کنترل فرزند SPY24 ارائه می‌گردد که امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما پدر و مادر گرامی قرار میدهد.

اپلیکیشن در دست گرفتن و ردیابی تلفن همراه نظارت آزاد در اختیار پدر و مادر عزیز قرار گرفته میباشد تا بتوانند با دقت به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از منزل بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند .این اپلیکیشن قابلیت و امکان نظارت بر پیامک ها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند واتساپ، تلگرام و اینستاگرام را به شما می‌دهد.

هک واتس اپ سایرافراد و دیدن پیام‌ های وابسته به دیگر افراد در برنامه پیام رسان واتس اپ (WhatsApp) قبل از ظهور پیام‌ رسان تلگرام به یک کدام از دوست داستنی‌ ترین جستجو های کاربران به‌ خصوص اهل ایران در سراسر جهان تبدیل‌ گردیده بود. البته سوال این میباشد که آیا واتس اپ هک می‌ شود یا این که فعالیت اخلاقی و اجتماعی صحیحی به‌ اکانت می‌ آید یا این که نه، آیا به ابزار های نظارتی اذن خواندن پیام‌ های واتس اپ دیگران داده می‌ شود یا این که خیر؟

معمولی ترین نحوه هک واتس اپ از راه به دور

نرم‌ افزار بومی و اهل ایران سامانه کنترل و مراقبت از خانواده(SPY24)، این قابلیت و امکان را دارد تا در حوزه در دست گرفتن پدر و مادر، سرویس ها کنترل و مانیتورینگ پیام‌ های رد و بدل گردیده در پیام‌ رسان واتس اپ را در اختیارتان قرار دهد. هم اکنون درباره با نحوه استفاده از نرم‌ افزار SPY24 برای هک واتس اپ در راستای محافظت و مراقبت از خانواده و فرزندان بعداز بررسی اجمالی امنیت نرم‌ افزار واتس اپ خوا هیم پرداخت.

هک واتساپ چگونه

برنامه هک و کنترل واتس اپ افراد خانواده از راه دور

برنامه نظارت بر فرزندان SPY24 به شما قابلیت و امکان نظارت بر حساب پیام رسان واتس اپ را میدهد. با استعمال از برنامه SPY24 می توان از قابلیت های زیر برخوردار شد.

 • مشاهده پیام های ارسال و اخذ گردیده سوای نیاز به روت کردن موبایل
 • مشاهده جزئیات پیام ها از پاراگراف مورخ و ساعت ارسال یا این که اخذ
 • اخذ مخاطبین فرزند شما در پیام رسان واتس اپ
 • مشاهده پیام های حذف گردیده بوسیله فرزند شما
 • بررسی به طور کامل پنهانی و از منش بدور
 • دانلود برنامه نظارتی SPY24

درپی این نوشته قصد داریم تا با بررسی شواهد و دلایل به نتیجه‌گیری درستی درین ارتباط برسیم که آیا هک شدن این شبکه اجتماعی دوستداشتنی بعداز فیس بوک در سراسر جهان، آن‌ هم بدون نرم‌ افزار امکان‌پذیر میباشد یا این که نه؟

خواندن پیام واتس اپ دیگران از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده(SPY24) به‌عنوان یک نرم‌افزار کنترل پدر و مادر، برای او‌لین بار در جمهوری اسلامی ایران این قابلیت را در اختیار کاربران خود قرار داده میباشد تا با استفاده از آن به نظارت بر پیام‌های ردو بدل گردیده در پیام‌رسان‌های محبوب ازجمله واتس اپ در تلفن‌های همراه فرزندانشان بپردازند. دقت بفرمایید که نرم‌افزار SPY24 عمل هک واتس اپ(WhatsApp) را به‌این‌گونه که از راه دور بتوانید واتس اپ دیگران را هک فرمائید در اختیار شما قرار نمی‌ دهد. نرم‌افزارهای کنترل پدر و مادر به شکل همگانی به‌این صورت کار می‌کنند که بر روی دستگاه مورداستفاده فرزند و اعضای خانواده نصب‌گردیده و سپس به اعمال نظارت و فیلترینگ فعالیت‌های استفاده کننده دستگاه می پردازند.

نسخه جدید نرم افزار مراقبت از خانواده SPY24 منتشر شد

سامانه مراقبت از خانواده اپلیکیشن مراقبت از فرزندان (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

خواندن پیام واتس اپ دیگران از راه دور
 1. نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 2. گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 3. موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 4. وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 5. با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 6. امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

در پنجمین سال از انتشار نرم افزار کاربردی مراقبت از خانواده در فضای مجازی یا همان SPY24 خرسندیم که خبر از یک بروزرسانی هیجان انگیز را به همراهان خود می دهیم. برنامه SPY24 که سامانه ای جامع برای والدین محسوب می شود، همواره تلاش کرده است که با ارتقا سطح امنیت فرزندان، خیال پدران و مادران محترم را آسوده نگه دارد. SPY24-mail با ارائه خدماتی چون کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی، گزارش فعالیت در تمامی شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام، موقعیت یابی و ده ها ویژگی منحصر به فرد دیگر، به ابزاری ضروری برای هر خانواده بدل شده است. علاوه بر آن، این نرم افزار یکی از بهترین اپلیکیشن هایی است که می توان جهت کنترل رفت و امد سالمندان استفاده کرد و پس از آن هیچ دغدغه ای مبنی بر گم شدن پدربزرگ ها و مادربزرگ ها باقی نخواهد ماند چرا که شما می توانید موقعیت ایشان را به صورت لحظه ای رصد نمایید.

برنامه مراقبت از فرزندان (SPY24)

اگر چه برنامه مراقبت از فرزندان (SPY24) پیش از این نیز یکی از برترین اپلیکیش های کنترل در فضای مجازی بوده است اما حمایت و استقبال کاربران از این اپ، تیم توسعه نرم افزار را برای ارائه نسخه جدید SPY24 مشتاق تر کرده است و حالا این نرم افزار با ویژگی هایی کاربردی تر در اختیار شماست.

نسخه جدید نرم افزار مراقبت از خانواده SPY24 منتشر شد

در ورژن جدید نرم افزار SPY24، علاوه بر آنکه خطاهای نسخه قبلی رفع شده است، آپشن های جدیدی نیز به آن افزوده شده است:

 • تعیین محدوده جغرافیایی جهت تردد
 • هشدار هوشمند در صورت ورود و خروج به مناطق مشخص شده
 • افزوده شدن امکان ثبت پیام های اینستاگرام و ایمو
 • ثبت پیام های ارسالی و دریافتی کلیه شبکه های اجتماعی بدون روت
 • ثبت کلیه عبارات تایپ شده در برنامه ها و بازی های گوشی تلفن همراه
 • ثبت تصاویر هوشمند از محیط برنامه ها در صورت تایپ عبارت های تعیین شده
 • تعریف بازه زمانی خواب و بیداری جهت مسدود سازی برنامه ها
 • تعیین بازه زمان انجام تکالیف و ساعات حضور در مدرسه
 • گزارش اتصالات وایفای به همراه موقعیت آنها
 • مسدود سازی گوشی در ساعات مشخص شده توسط والدین

اپلیکیشن مراقبت از فرزندان SPY24

برنامه SPY24 با ارائه قابلیت تست رایگان، این امکان را به کاربران خود داده است تا قبل از خرید اپلیکیشن، به مدت 48 ساعت از قابلیت های اپ مراقبتی فرزندان استفاده کنند و پس از آن با اطمینان خرید خود را انجام دهند.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که برنامه مراقبت فرزندان در فضای مجازی هیچگونه وابستگی به سازمان ها و نهاد های دولتی ندارد. این شرکت تمامی هزینه های مربوط به ارتقا نرم افزار و هزینه های مربوط به سرور که تمامی به دلار پرداخت می شود، را از طریق فروش اپلیکیشن تامین می کند و کاربران قدیمی و همراه ما کاملا به این موضوع واقف هستند که تیم SPY24 به پاس همراهی ایشان همواره در این پنج سال تلاش کرده هزینه اشتراک اپلیکیشن را بسیار معقول و پایین نگه دارد تا اکثر خانواده های ایرانی بتوانند از این محصول کاربردی استفاده نمایند.

در حال حاضر نسخه آپدیت شده SPY24 برای اشتراک یک ماهه 75 (که معادل ریالی آن از کاربر دریافت می گردد) ارائه می شود و برای اشتراک سالانه این مبلغ: 249 خواهد بود. خوب است بدانید، نرم افزار های مشابه خارجی اشتراک ماهانه حداقل 30 تومان دارند، در حالی که SPY24 نیز همانند آنان، ناگذیر به پرداخت هزینه های دلاری سرور است.

اگرچه هزینه های به روز نگه داشتن سامانه گزاف است اما ما همواره به پشتوانه همراهی شما، قدم برمیداریم و اطمینان داریم که کاربران وفادار ما باز هم همراهی خود را از ما دریغ نمی کنند و حتما با معرفی سامانه SPY24 به دوستان و اعضای خانواده خود، به تداوم خدمت رسانی و به روز رسانی این اپلیکیشن کمک می نمایند.

منتظر شنیدن نظرات شما در خصوص نسخه جدید اپلیکیشن مراقبت از فرزندان SPY24 هستیم.

آیا هک واتس اپ بدون کد تایید واقعیت دارد؟ ماجرا چه چیزی است؟!

در کنار برنامه های نظارتی مخصوص پدر و مادر مانند برنامه SPY24 یک سری تبلیغات نیز در رابطه هک واتس اپ بدون داشتن کد یا این که بدون روت عنوان میگردد که درین تبلیغات سعی میشود تا با عناوین جالب، کاربرانی که قصد دارند به هر قیمتی شده حساب واتس اپ شخص مقابل خود را هک کنند، به سمت خود بکشند.

از جمله همه گیرترین این نوع تبلیغات هک واتس اپ دیگران تنها با ورود شماره گوشی طرف مقابل میباشد. از طرفی با قیمت های بسیار پایینی که در‌این نوع تبلیغات برای این کار گفته میشود استفاده کننده با خود می پندارد که اگر عملی هم نشود چیز زیادی از دست نداده ام!

ولی روایت واقعی پشت این تبلیغات چیست؟

ماجرا این میباشد که به طور ساده هک خیر فقط واتس اپ بلکه دیگر پیام رسان های دیگر مانند تلگرام، فقط با ارائه شماره شخص مقابل به یک اپلیکیشن امکان پذیر وجود ندارد؛ توجیه ساده آن این میباشد که اگر این کار شدنی بود، واتس اپ باید به جهت امنیت پایینی که داشت در ظرف چند روز ورشکست میشد!

با همین توجیه می‌توانیم بگوییم که هک تلگرام نیز شیوه اثبات و مشخصی ندارد. اما که ما قابلیت و امکان هک شدن این پیام رسان ها را انکار نکردیم!

این برنامه های به اصطلاح هکر واتس اپ فقط انگیزه تبلیغات دارند که با قیمت های پایین سعی میکنند بیشترین فروش را داشته باشند و اما که در بدترین حالت ممکن میباشد از اطلاعاتی که شما به آن برنامه می دهید، سو استفاده شود.

البته اگر بخواهیم کمی این بحث را تخصصی تر پیش ببریم می توان گفت روش های دیگری نیز برای هک واتس اپ موجود است که ولی هر کسی از پس آن بر نمی آید.

قبلا که به ادامه بحث بپردازیم، پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد نظارت بر پیام های رد و بدل شده در پیام رسان واتس اپ فرزندان خود دارید، خود را به دردسر نیاندازید و از ساده ترین برنامه رسمی که درین ارتباط موجود هست، یعنی برنامه SPY24 کمک بگیرید.

چه روش های حقیقی دیگری برای هک کردن واتس اپ موجود است؟

 • استفاده از باگ SS7

همان‌ طور که در اولِ نوشته ی علمی حضورتان عرض کردیم نظرات و جستجو های بسیاری را با عنوان “چگونه واتس اپ را هک کنیم؟” به ما می‌ برسد و بر آن شدیم تا توضیحاتی را حضور شما کاربران گرامی در زمینه ضریب امنیتی واتس اپ ارائه نماییم.

برنامه پیام رسان WhatsApp در همه جای جهان (به‌ غیر از جمهوری اسلامی ایران البته) محبوب‌ ترین نرم افزار مالتی پلتفرم (Multi Platform) مورد استفاده در زمینه پیام‌ رسانی و تماس تلفنی اینترنتی بر اساس پروتکل (VoIP) هست. این نرم‌ افزار را می‌ توان در یک نگاه و به عقیده خیلی از متخصصین، به دلیل استفاده از رمز گذاری 256 بیتی اش از امنیتی بالایی برخوردار‌است.

هک واتساپ چگونه و با چه روشی ممکن است؟ (WhatsApp)

 • باگ نرم افزاری

در شرایط عادی برای رمزگشایی (Decode) یک جمله یا یک پیام کامل شاید روز ها و ماه‌ها زمان لازم باشد! همینطور خدمت امن دیگری به اسم تلگرام (Telegram) نیز به همین مراتب دارنده کدگذاری شاید پیشرفته‌ تری نیز میباشد.

در حالتی که چه که تلگرام به‌ اندازه واتس اپ محبوب نیست ولی خیلی‌ ها به خاطر شفاف بودن فرآیند رمز گذاری تلگرام به دلیل متن‌ باز بودن آن، تلگرام را انتخاب می‌نمایند که حتی کوچک‌ترین هزینه‌ ای نیز از کاربرانش دریافت نمی‌نماید. در حالت معمولی برای رمزگشایی (Decode) یک جمله و یا این که یک پیام کامل شاید روز ها و ماه‌ها زمان لازم باشد!

در صورتیکه چه که هر دوی این نرم افزار ها از رمز گذاری end-to-end استفاده می کنند البته هر دوی این نرم‌ افزار های پیام‌ رسان در برابر آسیب‌ پذیری‌ های سخت‌ افزاری یا سیستم‌عامل ایمن نیستند و می‌ توانند در قبال اکسپلویت ها آسیب‌ پذیر بوده و هک شوند و پیام‌ های واتس اپ و تلگرام به سرقت فرآیند. در شرایطی که چه که هر دوی این نرم افزار ها از کد گذاری end-to-end استفاده می‌ نمایند ولی هر دوی این نرم‌ افزارهای پیام‌ رسان در برابر آسیب‌ پذیری‌ های سخت‌ افزاری یا این که سیستم‌ عامل ایمن نیستند و می‌ توانند در برابر اکسپلویت ها آسیب‌ پذیر بوده و هک شوند و پیام‌ های واتس اپ و تلگرام به سرقت فرآیند.

آسیب‌ پذیری نهفته در Signaling System 7 یا این که همان SS7 که تکنولوژی مورداستفاده اپراتورهای ارتباطی برای نیز می‌ باشد باعث هک شدن پیام‌ رسان‌ ها خواهد شد. SS7 توسط اپراتورهای شبکه تلفن برای امن کردن سیستم پیام‌ رسانی و تماس‌های تلفنی استفاده میگردد.

می‌ دانیم که بحث تخصصی فوق برای خوا‌نندگان محترمی که در موضوع فناوری داده ها و ارتباطات تخصص و دانشی ندارند ممکن میباشد غیرقابل‌ هضم باشد اما کلیت ماجرا به این‌ صورت میباشد که شبکه‌های تلفن در برابر حملات آسیب‌ پذیری‌های شناخته‌شده‌ای دارند و اپراتورها و هکرها می‌ توانند به‌صورت احتمالی پیام‌ها، تماس‌ها، موقعیت و… را از جانب شما در اختیار داشته باشند.

هک واتس اپ و تلگرام که بدون نرم‌ افزار انجام می‌گردد از این روش قابل انجام میباشد، ولی انجام این کار دانش و تخصص و ابزارهای خاصی را می‌طلبد.

ویدیویی آموزشی در این ارتباط:

برای این‌که بدانید چطور از روش آسیب‌پذیری SS7 واتس اپ هک می‌گردد ویدئوی پایین را مشاهده بفرمایید:

هک‌هایی که مشاهده کردید جراحت‌پذیری SS7 را هدف قرار داده‌اند و در شبکه گوشی طوری وانمود می کنند که تلفن موردنظر همان تلفن شخص هک شونده میباشد. به‌محض این‌که یک‌بار این حمله انجام شد، هر فردی می تواند بر روی واتس اپ یا این که تلگرام شما جاسوسی نماید. بدین‌ترتیب که با شماره شما درخواست ورود به‌حساب کاربری صادرشده و پیامک تأییدیه آن به‌جای این‌که به تلفن همراه شما بیاید به موبایل هکر رفته و با موفقیت قادر است آن کد را تائید کرده و وارد اکانت شما شود بدون این‌که شما نیز روحتان از هک شدن واتس آپ خبر داشته باشد.

وقتی‌که یک‌ بار این حمله انجام شد، هکر قادر است همه اکانت کاربری را کنترل کند، پیام بفرستد و دریافت کند. یکی از ترسناک‌ترین اتفاقاتی که میتواند بیفتد این میباشد که یک هکر واتس اپ، از سوی شما اقدام به ارسال پیام بکند و پیام‌های مهم شما‌را بخواند بدون این‌که حتی ذره‌ای به خودش برای رمزگشایی توسعه یافته پیام‌های واتس اپ فشار بیاورد. فقط کاری که نموده است این میباشد که خودش را جای شما جا زده میباشد و همگی‌چیز دارد قانونی و طبق روال عادی پیش می‌رود. آیا شما پیام‌هایتان را خودتان رمزگشایی می کنید؟ نه! پس هکر = شما = رمزگشایی رسمی توسط واتس اپ.

واتساپ چگونه هک میشود؟!

WhatsApp یک اپلیکیشن پیام رسان میباشد که تحت عنوان جایگزینی برای تماس تلفنی و پیام کوتاه در تلفن های هوشمند به کارگیری میشود. این برنامه کاملا رایگان بوده و وابسته به شرکت فیس بوک میباشد. واتساپ به دلیل ویژگی های مختلفی مانند تماس در بین المللی رایگان مبتنی بر اینترنت و رمزگذاری قوی از محبوبیت زیادی در میان کاربران برخوردار است به طوری که بیش تر از 1.5 میلیارد استفاده کننده دارد و روزانه 60 میلیارد پیام در آن رد و بدل می‌گردد. اکنون این محبوبیت پیامدهایی را هم به دنبال دارد که یکی مهمترین این پیامد ها، بحث امنیت است. درین نوشته‌علمی به بررسی چگونگی هک واتساپ میپردازیم.

روش های رایج که برای هک واتساپ به کار میرود عبارتند از:

 1. طریق مهندسی اجتماعی
 2. به کار گیری مخفیانه از WhatsApp Web
 3. استفاده از بدافزار ها و لینک های آلوده
 4. استفاده از آسیب پذیری ها
 5. و …

استفاده از روش مهندسی اجتماعی

یکی از مهم‌ترین روش ها که هیچوقت برطرف (patch) نخواهد شد، روش مهندسی اجتماعی می‌باشد که همیشه مورد استفاده نفوذگران قرار گرفته میباشد. در صورتی بخواهیم مهندسی اجتماعی را در یک جمله بیان کنیم، عبارت میباشد از هنر فریب دادن افراد .

برای نفوذ به واتساپ نیاز به یک کد چندین رقمی میباشد که از روش پیامک به شماره گوشی ارسال می‌گردد. اکنون اگر نفوذگری بتواند این کد را به دست آورد، به راحتی میتواند وارد اکانت واتساپ شود. برای فراهم کردن این کد قادر است به گول زدن انگیزه خود بپردازد و قابلیت و امکان این موجود هست که به دلیل عدم برخورداری افراد از سواد فناوری اطلاعات به راحتی در تور نفوذگر قرار گیرد.

استفاده مخفیانه از WhatsApp Web

همان گونه که می‌دانید واتساپ قابلیت جالبی به نام WhatsApp Web دارد که می توان با اسکن QR-Code موجود در صفحه وب، به راحتی واتساپ موجود در تلفن همراه را به مرورگر انتقال داد. هم اکنون این امکان موجود هست که نفوذگر با دسترسی فیزیکی به تلفن همراه شما اقدام به انجام این کار نماید.

بهتر میباشد بدانید که هنگام استفاده از این قابلیت، در نوتیفیکیشن های طرف مقابل به طور اعلانی از وجود نفوذگر به وی نشان داده میشود که در صورت ناآگاه بودن او، نفوذگر قادر است دسترسی خویش را حفظ نماید.

استفاده از بدافزار ها و لینک های آلوده

استفاده از بدافزار ها تقریبا یکی‌از رایج ترین روش ها میباشد که بیشتر با روش مهندسی اجتماعی مرتبط میباشد. نفوذگر می‌تواند با شناسایی شخصیت و علایق انگیزه خود اقدام به ایجاد بدافزاری نماید که با ارسال آن به هدف، بلافاصله تحت تاثیر قرار گرفته و مبادرت به نصب آن نماید. با نصب بدافزار، نفوذگر به پیامک های تلفن همراه دسترسی پیدا می‌کند که درپی به راحتی می‌تواند کد احراز هویت واتساپ را به دست بیارود.

استفاده از آسیب پذیری ها حتما در برخی از منابع خبری شنیده اید که به عنوان مثال یک برنامه دارنده آسیب پذیری میباشد که موجب افشای داده ها کاربران یا این که برخی دسترسی های دیگر از آنان میگردد. اینگونه آسیب پذیری ها که با نام (vulnerability) شناخته می گردند، نوعی باگ به اکانت می‌آیند که نفوذگران میتوانند با اکسپلویت (Exploit) کردن آن‌ها به منظور های خود برسند.

این آسیب پذیری ها می‌توانند حیاتی باشند، یعنی دسترسی بسیار مهمی را به یک هکر بدهند تحت عنوان مثال می شود به باگ اخیر کشف گردیده اشاره نمود که قادر است به مهاجمان، امکان نفوذ و اجرای کد از راه به دور (RCE) دهد. درین آسیب پذیری تهاجمی می تواند فقط با ارسال یک GIF ویژه، از این نقص بهره‌برداری نماید و کنترل موبایل را در دست بگیرد. و یا می‌توانند دسترسی هایی جزئی و ساده ای داشته باشند که ممکن میباشد بعضی از آن‌ها تهدید به شمار نیاید.

درصورتی که در گوگل به دنبال اپلیکیشن، آموزش و یا این که برنامه هک و نظرات واتس اپ می‌باشید که بتوانید توسط آن واتس اپ بقیه افراد را هک و کنترل نمائید، بدون شک با وب سایت ها و جمله‌ها پایین برخورد خواهید کرد … هک واتس اپ، یادگرفتن کنترل و هک واتس اپ، روش های هک واتس اپ، هک واتس اپ در پنج دقیقه:

ما حقیقت چیست ؟

برنامه ردیابی، کنترل و مانیتورینگ گوشی موبایل افراد خانواده از راه دور

اپلیکیشن مراقبت از فرزندان SPY24

بهترین روش هک واتس اپ از راه دور

نرم‌ افزار حرفه ای سامانه کنترل و ردیابی تلفن همراه گوشی افراد خانواده (SPY24)، این قابلیت و امکان را دارد تا در حوزه کنترل پدر و مادر، خدمات کنترل و مانیتورینگ پیام‌ های رد و بدل شده در پیام‌ رسان واتس اپ را در اختیارتان قرار دهد. درحال حاضر درباره با نحوه استفاده از نرم‌ افزار (SPY24) برای هک واتس اپ در راستای محافظت و مراقبت از خانواده و فرزندان خوا‌هیم پرداخت.

برنامه هک واتس اپ و کنترل پیام ها

اپلیکیشن هک واتس اپ WhatsApp به پدر و مادر اجازه می‌دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر واتس اپ فرزندان خویش را داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند… در ادامه با امکانات این برنامه طولانی تر آشنا گردید. مانند : مشاهده پیام ها ، محدود کردن پیام ها ، دسترسی به مخاطبین واتس اپ و … بعداز نصب برنامه روی موبایل تلفن همراه افراد خانواده و فرزندان، اپلیکیشن این اجازه را به (پدر و مادر) میدهد تا بتوانند کنترل و نظارت کاملی بر مسنجر واتس اپ WhatsApp موبایل فرزندان خود را داشته باشند.

ویژگی های برنامه هک و کنترل واتس اپ افراد خانواده:

برنامه نظرات واتس اپ به والدین امکان نظارت بر اکانت پیام رسان واتس اپ فرزندان و دیگر افراد خانواده را می دهد. والدین می توانند با استفاده از برنامه (SPY24) از قابلیت های زیر برخوردار شوند.

بهترین روش هک واتس اپ از راه دور
 • کنترل و مشاهده تمام پیام های دریافت و ارسال شده از مکالمات مختلف واتس اپ
 • مشاهده جزئیات هر پیام در واتس اپ همراه با تاریخ، نوع پیام و گیرندگان
 • دسترسی به آرشیو تمامی اطلاعات واتس اپ از طریق پنل کاربری
 • مشاهده تصاویر دریافتی و ارسال شده واتس اپ فرزندان
 • دریافت اطلاعات مخاطبین واتس اپ فرزندان
 • مشاهده پیام های حذف شده واتس اپ فرزندان شما
 • کنترل واتس اپ بدون نیاز به روت بودن گوشی موبایل
 • چرا برنامه هک و نظرات واتس اپ افراد خانواده برای والدین مفید است ؟
 • آیا شما نگران ارتباطات مسنجر واتس اپ فرزندانتان می‌باشید ؟
 • آیا شما میخواهید بدانید دقیقا چه چیزی در مسنجر واتس اپ فرزندانتان گفته می‌شود ؟

با SPY24 در حال حاضر امکان پذیر می‌گردد. مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و خصوصیات اینگونه افراد را بدست آورید.

با برنامه هک واتس اپ افراد خانواده، شما پدر و مادر همواره در کنار فرزندان خود در فضای مجازی خواهید بود و از نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد. شبکه اجتماعی واتس اپ WhatsApp متشکل از میلیونها گروه و شبکه های اجتماعی گوناگون است که افراد مختلف به عضویت آن‌ها در آمده و محتواهای گوناگونی را در آن به اشتراک و دنبال می‌کنند که به احتمال بسیار زیاد بعضی از این گونه گروه ها و کانال ها برای فرزندان مطلوب نمی باشند. آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب واتس اپ حق پدر و مادر میباشد.

محدودیت های برنامه هک و نظرات واتس اپ چیست ؟

اگر دستگاه روت باشد برنامه نمی تواند بصورت مطلوب اطلاعات را بر روی کنترل پنل کاربری ارسال کند و فقط جزئی از پیام ها را برای شما نمایش می دهد. نیاز به روت گوشی نیست.

دانلود برنامه هک و کنترل واتساپ WhatsApp SPY24

برنامه کنترل واتس اپ فرزندان (به طور کاملا و مخفیانه WhatsApp SPY24 ) از راه دور را برای شما پدر و مادر عزیز آماده کرده ایم.با برنامه کنترل واتساپ میتونید برتمامی چت های واتس اپ،عکس و فیلم های ارسالی و دریافتی نظارت بی نقص داشته باشید. توجه داشته باشید که با برنامه whatsapp parental control تلفن همراه و واتس اپ فرزندتون رو عینا در تلفن همراه خودتان نیز خواهید داشت و به تمامی ی مکالمات و چت های تلفن همراه و فایل های رد و بدل گردیده دسترسی بدون نقص خواهید داشت. اپلیکیشن کنترل و ردیابی مسنجر واتس اپ WhatsApp به پدر و مادر اجازه می‌دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر واتس اپ فرزندان خود را داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی آگاه شوند.

برنامه در اختیار گرفتن واتس اپ فرزندان,قابلیت و امکان های برنامه کنترل واتساپ Whatsapp,طریق تازه هک واتس اپ

دسترسی به همه چت ها و پیام های تلفن همراه:

تظارت و در دست گرفتن تمامی پیام و چت های انجام شده در واتساپ فرزند شما (چت های ارسالی و دریافتی رو در بر می‌گیرد) دسترسی به همگی پوشه های تصویری واتساپ : میتونید به کلیه ی عکس ها،ویدیو ها و فولدر های تصویری واتس اپ گوشی فرزندتون دسترسی پیدا فرمایید (پوشه های تصویری ارسالی و دریافتی رو در بر می گیرد) دسترسی بی نقص به کلیه ی فولدر های صوتی و دیگر فرمت ها WhatsApp :

همچنین برنامه در دست گرفتن واتساپ به شما ارزیابی و در اختیار گرفتن بدون نقص فولدر های صوتی و کلیه ی پوشه های رد و بدل شده در گوشی فرزندان تون رو میده پنهان بودن برنامه و آنالیز تماما مخفیانه بر واتساپ :

این برنامه به صورت کاملا مخفیانه به والدین عزیز دسترسی و بررسی بی نقص بر نرم افزار واتساپ را می دهد لذا با خیال و خاطر ریلکس میتونید از تمامی قابلیت و امکان های برنامه به کار گیری نمایید. دانلود و ذخیره پوشه های واتساپ Whatsapp :

با به کار گیری از این برنامه نه فقط توانمند خواهید بود که همه چت ها و فایل های واتس اپ گوشی فرزندتون رو در دست گرفتن فرمایید،بلکه قوی به دانلود و ذخیره فولدر های واتساپ Whatsapp از راه دور خواهید بود. این برنامه به خواسته کنترل والدین بر فرزندان میباشد به‌این فیس که والدین می‌توانند با نصب این برنامه بر روی موبایل هوشمند فرزندشان از همه عمل های فرزند در برنامه واتساپ باخبر باشند.

چطور نرم افزار در اختیار گرفتن و ردیابی مسنجر واتس اپ WhatsApp رو فعالسازی و به کار گیری کنم؟ فعالسازی و کنترل بی نقص واتساپ بسبار راحت بوده و در واقع با داشتن این برنامه تمامی چیز به راحتی فیس میگیره،کافیه در توا‌ن ۵ دقیقه گوشی فرزندتون رو در اختیار بگیرید و پیکربندی برنامه رو اعمال فرمائید و بعداز این از روش برنامه whatsapp parental control برای همیشه آنالیز و در اختیار گرفتن بدون نقص بر گوشی فرزندتون خواهید داشت.

سوالات متداول در زمینه کنترل و هک واتس اپ

در این بخش به سوالات متداول کاربران در خصوص چگونگی نظارت بر واتساپ پرداخته ایم، که در ادامه می توانید پاسخ سوالات خود را مشاهده نمایید.

آیا امکان دسترسی به واتساپ دیگران بدون برنامه کمکی و یا ربات وجود دارد؟

خیر، شما بدون استفاده از برنامه های نظارتی و یا ربات ها قادر به هک، دسترسی و یا نظارت نخواهید بود. تمامی روش های ارائه در اینترنت با عناوینی همون هک واتساپ از راه دور جنبه تبلیغاتی داشته و هیچ یک قابل اجرا نمی باشند.

آیا امکان نظارت بر واتساپ دیگران بدون دسترسی به گوشی تلفن همراه امکان پذیر است؟

برای نصب برنامه نظارتی هر فرد نیاز به دسترسی به واتساپ هر فرد نیاز به گوشی تلفن همراه اون می باشد. پس جای نگرانی استفاده برنامه های نظارتی برای افراد بزرگسال وجود ندارد. چون گوشی تلفن همراه خود را در اختیار دیگران قرار ندهند، کسی قادر به نظارت بر فعالیت آنها نخواهد بود. فقط والدین با در اختیار گرفتن گوشی فرزند می توانند پس از نصب برنامه سامانه مراقبت از خانواده، فعالیتهای او را در تحت نظر بگیرند..

یا کنترل واتساپ حتما می بایست گوشی تلفن همراه مورد نظر روت شده باشد؟

خیر در نسخه اخیر برنامه سامانه مراقبت از خانواده، بدون روش نیز شما می توانید، گزارشات این شبکه اجتماعی را بدون روت شدن دستگاه داشته باشید.

چگونه می توانم از طریق کامپیوتر اقدام به هک آیدی تلگرام نمایم؟

پنل کاربری SPY24 امکان استفاده از خدمات برنامه با استفاده از مرورگر های کامپیوتری را نیز فراهم کرده است. کافیست وارد حساب کاربری خود در وب سایت سامانه مراقبت از خانواده شوید و با وارد کردن شناسه کاربری اقدام به مدیریت عملکرد فرزند خود در تلگرام نمائید.

سخن نویسنده:

در صورتیکه ذهن منطق‌پذیری داشته باشید حتی اگر دانشی هم در حوزه فناوری اطلاعات ندارید لازم وجود ندارد زیاد تصور کنید که واتس اپ هک می شود. نه خیر واتس اپ و نه تلگرام تاکنون به شکل علنی هک نشده‌اند بلکه، زیرساخت، سیستم‌عامل، پروتکل‌ها(مانند SS7) و سخت‌افزارها می باشند که آسیب‌پذیر می باشند. تکنولوژی زاده‌ی ضعف بشر میباشد(اگر ضعفی نبود به خاطرش پیشرفتی نبود) و با پیچیده‌تر شدن مسائل، نقاط پیش‌بینی‌نشده‌ای نمایان گردیده و به شکل آسیب‌پذیری درمی‌آیند.

حتی‌الامکان پیشنهاد ما این میباشد که سعی نمایید ارتباطات حساس خود را از محیط آنلاین خارج و یا این که با درجه امنیت بیشتر که شامل رمز گذاری end-to-end میگردد انجام دهید تا از خطراتی زیرا حملات SS7 در امان بمانید.

هک واتس اپ با استفاده از نصب تروجان

داستان قدیمی اسب تروآ(Trojan) را شنیده‌اید؟ یک مجسمه اسب چوبی که در داخلش سربازهایی مخفی‌شده بودند و بعداز ورود به قلمرو دشمن از آن بیرون آمدند؟ در مباحث امنیتی در حوزه فناوری داده ها به برنامه‌هایی که به سیستم انگیزه به‌صورت پنهانی وارد میگردد و به جاسوسی میپردازد تروجان گفته می‌گردد. این نرم‌افزارها با شکل‌های مختلف و در لایه‌های مختلفی عمل مینمایند. بخشی از این برنامه‌ها به توده‌آوری داده ها از دستگاه انگیزه پرداخته و بخشی دیگر مسئول انتقال آن اطلاعات به شخص و یا این که دستگاه اتوماتیک نفوذگر میباشد. اغلب تروجان ها جدای از سرقت اطلاعات فردی و فایل‌ها مانند فیلم‌ها و تصاویر دارنده بخش ثبت‌کننده کلیدهای فشرده‌گردیده توسط کیبورد دستگاه نیز می باشند که می توانند به شخص حمله‌کننده اعلام نمایند که فرد قربانی در کدام برنامه چه کلیدهایی را فشار داده میباشد.

یک کدام از دلایلی که در درگاه‌های بانکی، یک کیبورد مجازی را می بینید همین است که از سرقت کلیدهای فشرده‌گردیده توسط شما که دربردارنده سر دوم و اطلاعات حیاتی دیگر مانند تاریخ انقضاء و CVV2 درج شده بر روی کارتتان میباشد جلوگیری شود. که متأسفانه شاید شما هم از آن مدل اشخاصی باشید که رغبتی به استفاده از این کیبورد امن ندارید. کاربرد Keylogger ها به‌این‌صورت بود که حضورتان عرض کردیم.

 • ویروس تروجان

چنین کارهایی بر روی پلتفرم‌های تلفن‌های همپا هوشمند نیز قابل انجام میباشد که با استفاده از نرم افزار تروجان، به جاسوسی کلیدواژه‌های تایپ‌گردیده توسط شما بر روی برنامه‌های خاص(مانند واتس اپ) بپردازد و اطلاعات شما‌را به سرقت برنده شود.

پس‌ازاین گزینه نیز آگاه باشید که برنامه‌هایی را که از منابع غیر رسمی و نامعتبر منتشر می شوند را دانلود و نصب نکنید، هر نرم‌افزار رایگانی ارزش دانلود و نصب را ندارد چراکه ممکن میباشد بهای رایگان بودن آن هک شدن واتس اپ و تلگرامتان باشد.

سخن نویسنده:

این روش هم به رمز گذاری پیام‌رسان واتس اپ حمله نکرده و تنها بر روی فریب کاربر تمرکز نموده است. چیزی که امنیت کاربران را در فضای مجازی گزینه تهدید جدی قرار می دهد ناآگاهی میباشد. در عصری که اطلاعات(نتایج پردازش داده) به دانش تبدیل می شوند و تجارت بر روی این محور می‌چرخد. ناآگاه بودن و عدم کسب اطلاعات و آگاهی در چنین مواردی شما را با مشکلات جدی روبه‌رو می‌نماید.

مشکل از فناوری و پیشرفت تکنولوژی وجود ندارد، مشکل از عدم فرهنگ‌سازی، کسب دانش و آگاهی درباره با استفاده از فناوری میباشد. چاقویی که کاربران خودشان دستشان را با آن می برند و تقصیر را به گردن موجودیت چاقو می‌اندازند.

تا وقتی‌که رسانه‌های رسمی و دولتی ایران ازجمله تلویزیون، مجلات و وب‌وبسایت‌ها به حوادث و حواشی منفی فضای مجازی دامن میزنند و یک واهمه کلی از فناوری به وجود می‌آورند نمی‌توان چنین خطراتی را کاهش داد چراکه تنها به آن‌ها پرداخته میگردد. در‌حالتی که به‌جای ترساندن، رهاندن، فیلتر کردن و چشم بستن بر روی فناوری به آموزش، کسب درآمد و فرهنگ‌سازی استفاده مفید و مؤثر به همراه آگاهی در حوزه فناوری داده ها بپردازیم میتوانیم بگوییم که در امنیت هستیم!

به مردم سلاحی از جنس آگاهی بدهید تا بتوانند از خودشان مراقبت کنند و این موضوع وقتی در جامعه بزرگ‌تر موردبررسی قرار بگیرد شاهد امنیت اطلاعاتی و روانی گسترده‌ای در سراسر جامعه خواهیم بود.

امتیاز شما به این نوشته چقدر است ؟

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا