دسته‌بندی نشده

آشنایی با نحوه هک کردن نرم افزار رایگان کنترل گوشی همسر با نرم افزار plc spy

نرم افزار plc spy  یک برنامه برای کنترل کردن گوشی دیگران می باشد که برای استفاده باید آن را روی گوشی فردی که قصد دارید از اطلاعاتش آگاهی پیدا کنید نصب کنید. بسیاری از افراد در اینترنت به دنبال راهی برای هک کردن گوشی همسر یا فرزندان خود هستند و ‌برنامه های آن را بسیار جستجو کرده اند. در این مقاله از سایت ایران سوشال به بررسی اطلاعاتی در رابطه با نرم افزار plc spy و روش استفاده از آن خواهیم پرداخت تا آگاهی خود را در این زمینه افزایش دهید. برنامه plc spy  یکی از بهترین نرم افزارهای جاسوسی در سامانه مراقبت از خانواده فرزندان spy24 می باشد که شما می توانید برای plc spy download به سایت مراجعه کنید و به راحتی این نرم افزار محبوب را دریافت کنید. توجه داشته باشید در این میان افراد سودجوء زیادی وجود دارند که هدفشان هک و یا خالی کردن جیب شما است و برنامه فیک و تقلبی را به شما می فروشند، بنابراین شما برای دانلود plc spy apk به سامانه اسپای24 مراجعه و به آسانی این نرم افزار را دریافت و آن را نصب کنید.

نرم افزار plc spy 

با پیشرفت هایی که علوم یارانه ای در این عصر جدید داشته‌اند برنامه های زیادی را برای هک کردن تلفن همراه هوشمند خواهیم داشت. این نرم افزارها کمک می کنند فردی که حتی سواد کافی ندارد بتواند از طریق آنها اطلاعات گوشی دیگران را به دست آورد. این برنامه ها اگر بدافزار باشند کلیه اطلاعات گوشی را در مدت زمان کمی سرقت می کنند. با انتخاب نرم افزار plc spy  کنترل گوشی همسر از بین سایر برنامه‌ها به راحتی از اطلاعات دیگران آگاهی پیدا می کنید.

دانلود نرم افزار plc spy 

موارد استفاده از نرم افزار هک گوشی

هک کردن گوشی موضوعی است که ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده است و دائم به این فکر می کنند که آیا برنامه ای وجود دارد که بتوانند با استفاده از آن از راه دور گوشی فرد مورد نظرشان را چک کنند؟ سایت ایران سوشال به این سوال عزیزان پاسخ داده است و نرم افزاری برای این منظور معرفی نموده است.

نرم افزار plc spy یک برنامه برای هک کردن گوشی از راه دور می باشد که با استفاده از آن به طور رایگان گوشی دیگران را می توانید کنترل نمایید. اگر قصد دارید گوشی فرزندان خود را از راه دور چک کنید، اگر به همسر خود شک دارید و قصد دارید از مکان هایی که می روید اطلاع پیدا کنید کافی می‌ باشد که نرم افزار plc spy را دانلود و آن را روی گوشی فرد مورد نظر نصب نمایید.

نحوه هک کردن گوشی با نرم افزار plc spy 

این سوال برای هر فردی ممکن است پیش بیاید که واتساپ، تلگرام و اینستاگرام که برنامه هایی با امنیت بالا هستند چگونه با نرم افزار plc spy کنترل گوشی همسر ‌می شوند و به آنها می توان نفوذ کرد؟ پاسخ اینگونه است که همه برنامه ها فضایی برای ذخیره سازی در کامپیوتر و یا موبایل دارند و نیاز به منابعی سخت افزاری در این رابطه دارند. سیستم عامل جایی می باشد که فضای ذخیره سازی و منابع سخت افزاری در آن وجود دارد. دیتابیس نیز فضایی می باشد که نگهداری اطلاعات نرم افزار در آن صورت می گیرد. اگر دیتابیس پاک شود اطلاعات نرم افزار نیز پاک می شود، حال اگر به دیتابیس نفوذ کنند به راحتی اطلاعات نرم افزار را به دست می آورند.

تلگرام نیز یک دیتابیس محلی برای خود دارد. همچنین سخت افزارهای سیستم اندروید ایمنی لازم را ندارند و اطلاعاتی که در دیتابیس محلی ذخیره می شود رمزنگاری ندارد و قابل دسترسی می باشد. پس اگر به دیتابیس محلی نفوذ شود به تلگرام یا اینستاگرام دسترسی پیدا می کنید. البته این بدین معنی نیست که هک را از سرور اصلی انجام داده اید. هکر در این شرایطی که ذکر شد چند فعالیت ساده انجام می دهد و نفوذ به دیتابیس تلگرام و‌ یا کل گوشی را انجام می دهد. اینگونه به نرم افزارهای دیگری مثل اینستاگرام و واتساپ نیز نفوذ خواهد کرد.

نسخه جدید سامانه کنترل فرزند با نام plc spy apk  راه اندازی شده است بدین ترتیب کاربران گرامی میتوانند با خدمات بیشتر و سرعت بهتر از این نسخه استفاده فرماییند و در امر کنترل و نظارت کامل بر گوشی فرزندان خود موفق باشند. شما برای دانلود برنامه plc spy download فقط کافیست وارد سامانه مراقبت از خانواده spy24 شوید و سپس app spy دانلود و آن را بر روی گوشی شخص مقابل نصب کنید.  همچنین شما می توانید برای راحت تر دریافت کردن اطلاعات گوشی با شماره تلفن از برنامه نظارتی plc spy استفاده نماید.

برنامه plc spy برای نظارت و ردیابی گوشی و تبلت از راه دور به صورت مخفیانه:

اگر برای خانواده و فرزندان خود نگران هستید، اگر به آنها اهمیت می دهید که در فضای اجتماعی و مجازی از خطرات آن حفظ شوند میتوانید با استفاده از plc spy apk  گوشی آنها را نظارت و کنترل کنید بدون آنکه آنها متوجه شوند و به این صورت هم خیال خود را آسوده کنید و هم از خانواده محافظت نمایید.  نسخه جدید نرم افزار مراقبت از خانواده SPY24 منتشر شد تا شما بتوانید به راحتی کنترل فرزندان خود را در دست بگیرید.

والدین گرامی شما میتوانید با استفاده از برنامه PLC SPY از طریق شماره موبایل و سریال گوشی فرزند و ارسال رات نظارت کامل بر عملکرد آنها از راه دور و بدون آنکه متوجه شوند ، داشته باشید. شما می توانید برای plc spy download به سامانه مراقبت از خانواده اسپای24 مراجعه نماید.

سامانه کنترل برفرزندان چگونه کار میکند و از چه تکنولوژی بهره می برد؟

plc spy apk  که در حوزه سامانه کنترل فرزند فعالیت خود را شروع کرده است نزدیک به 3 سال توانسته پیشرفت هایی داشته باشد که برای نظارت بر گوشی فرزندان نیاز به دسترسی به گوشی آنها نیست البته برنامه هایی به همین منظور طراحی شده بودند اما برخی از والدین به دلیل دور بودن از فرزندان یا دسترسی نداشتن به گوشی آنها ، مسُولان این سامانه را بر آن داشت تا برنامه طراحی و بسازند که نیاز به دسترسی به گوشی فرزند نداشته باشد برنامه نویسان ما با تحقیق و تلاشهای زیادی توانستند با استفاده از تکنولوژی ،(( SS7 )) و(( کالی لینوکس )) رسما گوشی مورد نظر را با داشتن شماره تلفن و سریال گوشی و ارسال لینک گوشی فرزند را نظارت کنند که بعد از نفوذ به گوشی مورد نظر، اطلاعاتی همچون تماسهای تلفنی ، کلیه contact ها ، پیام های متنی شبکه های اجتماعی، شنود مکالمات و حتی اطلاعات GPS و محل قرارگیری فرد مورد نظر برای والیدن به پنل کاربری ارسال خواهد کرد در نهایت موفق به ساخت نسخه جدید PLC SPY بدون دسترسی شده ایم که به خاطر همین تلاش توانستیم بسیار موفق ظاهر شویم و والدین زیادی به راحتی بر فرزند خود نظارت کنند (( بدون آنکه فرزندان متوجه شوند )) .

قابل توجه کاربران محترم

برای plc spy download  دقت کنید: توجه نمایید افرادی سودجو از اعتبار سامانه PLC استفاده میکنند و با ارسال لینک خرید تقلبی اقدام به کلاهبرداری میی کنند پس حتما دقت نمایید فقط و فقط از خود سایت خریداری نمایید یا اینکه از پشتیبان واتساپ با شماره 09306666143 دریافت بفرمایید .

سلب مسئولیت : این سامانه یک سرویس عمومی می باشد که با تأیید کاربر در اختیار وی قرار می گیرد و صرفاً جهت مدیریت خانواده در زمینه فرهنگ سازی و آموزش استفاده صحیح از دستگاه های تلفن همراه و همچنین مدیریت ارتباطات اینترنتی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. سامانه مراقبت از خانواده هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده غیر مجاز از این سامانه بر عهده نمی گیرد. شما می توانید برای plc spy download به سامانه مراقبت از خانواده اسپای24 مراجعه نماید.

برای مشاهده آنلاین نمونه پنل کاربری بروی عکس زیر کلیک فرمایید

خدمات و قابلیت های plc spy apk:

 • ضبط و شنود مکالمات
 • ضبط و شنود مکالمات و هنمچنین شنود صدای اطراف
 • مشاهده و کنترل شبکه های اجتماعی
 • نظارت بر تلگرام ، اینستاگرام ، وایبر و واتساپ
 • نظارت پیامک ها
 • مشاهده متن تمام پیام های ورودی و خروجی
 • اسکرین شات در هر لحظه از صفحه گوشی
 • کنترل گالری گوشی
 • مشاهده و نظارت بر عکس ها و فایل های گالری
 • موقعیت مکانی
 • دریافت و مشاهده موقعیت مکانی تمام مکان های عبوری
 • نظارت بر تماس ها
 • مشاهده تماسهای خروجی و ورودی و از دست رفتهمراحل دریافت برنامه

روش plc spy download:

 1. برای خرید برنامه شماره موبایل را به انگلیسی وارد نمایید
 2. ثبت مشخصات فرزند
 3. شماره موبایل و سریال گوشی فرزند خود را همراه با نوع برنامه درخواستی را در فرم مشخص شده ثبت نمایید
 4. ثبت نام برای دریافت کد فعالسازی!
 5. توجه فرمایید: سامانه دارای دو نسخه نرم افزار برای نظارت بر گوشی فرزندان می باشد
 6. اگر به گوشی فرزند دسترسی ندارید باید نسخه بدون دسترسی را خریداری نمایید اگر به گوشی فرزند دسترسی دارید از نسخه نصبه استفاده نمایید

معرفی نسخه بدون دسترسی PLC SPY:

این نسخه بری والدینی است که نمیتوانند به گوشی فرزند خود دسترسی داشته باشند ، پس می توانند با استفاده از سریال گوشی و شماره موبایل فرزند و ارسال رات به گوشی فرزند خود بدون آنکه متوجه شود دسترسی داشته باشند. شما می توانید برای plc spy download به سامانه مراقبت از خانواده اسپای24 مراجعه نماید.

روش های استفاده از نسخه جدید SPY BEST PLUS

روش اول : میتوانید آن را بروی گوشی فرزند نصب کنید که پس از نصب کاملا مخفی خواهد شد و شما میتوانید از طریق پنل کاربری اطلاعات گوشی فرزند خود را نظارت کنید.

دانلود نرم افزار plc spy App Ios & Android

روش دوم : میتوانید برای فرزند خود لینک نرم افزار را ارسال نمایید و پس از کلیک کردن بروی آن نرم افزار نصب میشود ، به عنوان مثال میتوانید بگویید نرم افزار نسخه جدید تلگرام بدون فیلتر است تا فرزند خود را ترغیب به نصب کردن آن کنید پس از انجام این کار به راحتی به تمام گوشی فرزند خود دسترسی داشته باشید حتی خواهید توانست فرمان های از راه دور برای گوشی فرزند خود ارسال کنید. این نسخه برای گوشی های اندروید است

تغییر شکل و نام نرم افزار درخواستی با نسخه جدید SPY BEST PLUS شما برای مخفی نگه داشتن از دید فرزند:

والدین میتوانند برای اینکه فرزند خود متوجه برنامه نظارتی نشوند درخواست خود را برای همکاران ما مبنی بر تغییر نام و شکل برنامه ارسال کنند به عنوان مثال نرم افزار نسخه نصبی را به شکل یک بازی ست کنند تا فرزند شما متوجه نشود این برنامه ، برنامه ای نظارتی است و البته پس از نصب برنامه کاملا مخفی خواهد شد. plc spy download

میحط همراه با plc spy apk

نسخه جدید شنود مکالمات و میحط همراه با plc spy apk:

نسخه chid plus با تلاش برنامه نویسان ساخته شده است که با سرعت زیادی میتواند خدماتی نظیر شنود مکالمات و صدای محیط همراه با نظارت بر واتساپ و تلگرام فرزند را برای والدین مهیا نماید.

هدف اصلی از ارائه نرم افزار

هدف اصلی plc spy apk  نظارت والدین بر فرزندان در دنیای مجازی و کنترل آنها است نه فقط فروش نرم افزار ، پس والدین گرامی قبل از خرید توضیحات و اموزش و فیلم آموزشی مطالعه و مشاذه نمایید تا برای را اندارزی برنامه بدانید چکار هایی باید انجام دهید.

روش استفاده و دریافت برنامه را چگونه انجام دهیم ؟

ابتدا فرم مربوط به ست کردن پنل را پر کنید مشخصات گوشی فرزند و نام کاربری دلخواه را ثبت فرمایید سپس خرید خود را انجام دهید پس از آن نام کاربری و رسید خرید خود را برای همکاران فنی ما ارسال بفرمایید.

از تمام کاربرانی که سامانه ما را انتخاب نموده اند و باعث شده اند ما به آنها خدمت نماییم ، مخصوصا کاربرانی که حساب خود را تمدید میکنند و به ما اطمیان دارند سپاس گذار هستیم .. کاربرانی که با دوبار تمدید یک ماه رایگان اعتبار دریافت میکنند در تصاویر زیر قرار دارند.plc spy download

plc spy download

رضایت کاربران از سامانه و نسخه جدید برنامه

شما هم میتوانید ما را در امر بهتر کردن نسخه جدید نرم افزار یاری کنید و رضایت و انتقاد خود را برای ما ثبت فرمایید. درود و سپاس از برنامه ای که ساختید دو تا خواسته دارم اگرمیشه دوربین فیلم برداری و مدت شنود صدای اطراف را بیشتر کنید عالی میشه

علی الهیان

کاش سال پیش با برنامه شما اشنا میشدم سپاس از شما پشتیبانان گرامی.

فرید تقوی

واقعا ممنوم از آقای محمدی مدیر سایت باید قدر ااقای محمدیو بدونه با پشتیبانی عالی که داره.

علی غلامی

با سلام تشکر میکنم از آقای محمدی که اینقدر منو تحمل کردن و با شکیبایی راهنمایی شدم برنامه شما عالیه ممنونم.

شیلا فرهمند

سلام خیلی تشکر و فوق العاده هستید شماها زندگیم داشت خراب میشد.

ریحانه طاها

درود بسته سه ماه هم بزارید اخه بعد از یک ماهه میشه بسته 6 ماهه و یک ساله تشکر از برنامه و پشتیبانان گرامی.

معصومه فلاح

یا سلام ضمن تشکر از شما و نرم افزای خوبی که تدارک دیده اید و یک انتقاد کوچک اگر میشد در روزهای تعطیل همه ساعات پشتیبانی مانند روزهای عادی بشه خیلی خوب میشد.

چگونگی نصب کردن برنامه هک گوشی کنترل گوشی همسر

برای اینکه بتوانید از امکانات نرم افزار plc spy استفاده کنید باید آن را روی گوشی همسر، فرزند و یا هر شخصی که قصد دارید به اطلاعاتش پی ببرید نصب نمایید. برای اینکه شخص متوجه نشود این برنامه را در گوشی او نصب کرده اید باید آن را مخفی کنید. برای این منظور به تنظیمات بروید و گزینه پنهان کردن برنامه را در قسمت برنامه ها انتخاب کنید. سپس در بین برنامه ها به انتخاب نرم افزار plc spy  بپردازید. در نهایت گزینه انجام شد را کلیک کنید و از امکانات آن استفاده نمایید.

امکانات نرم افزار هک گوشی

نرم افزار plc spy  قابلیت هایی دارد که شامل کنترل کردن گالری گوشی، نظارت بر تماس های ورودی و خروجی، نظارت بر پیامک ها، یافتن موقعیت مکانی، مشاهده کردن و کنترل شبکه های اجتماعی چون تلگرام، اینستاگرام و واتساپ، ضبط و شنیدن مکالمات و صداهایی که در اطراف می باشد و همچنین اسکرین شات گوشی می باشد. اینها قابلیت ها و امکاناتی می باشد که با نصب نرم افزار هک گوشی بر گوشی دیگران از آنها می توانید استفاده کنید.

نتیجه گیری:

 1. ضبط و شنود مکالمات و همچنین صدای اطراف
 2. کنترل گالری گوشی
 3. مشاهده و کنترل شبکه های اجتماعی(اینستاگرام،واتساپ،تلگرام)
 4. نظارت بر تماس ها (ورودی و خروجی)
 5. نظارت بر پیامک ها
 6. موقعیت مکانی
 7. اسکرین شات گوشی

در این مقاله از سایت SPY24 نرم افزار (plc spy ) را کامل توضیح دادیم و روش استفاده و قابلیت های آن را بیان کردیم.برای مشاهده آموزش نحوه نصب و plc spy download و آموزش نحوه کار با plc spy apk در این مقاله از سایت SPY24 همراه ما باشید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا