دانلود برنامه

ردیاب تماس آنلاین

ردیاب تماس آنلاین تلفن همراه از جمله نسل جدید برنامه ردیابی و کنترل موبایل است که منحصراً برای سیستم عامل اندروید ساخته شده است. این برنامه 100٪ رایگان، غیرقابل شناسایی بوده و دارای ویژگی های پیشرفته و فراوان است.

نرم افزار قوی اسپای 24 با ردیابی و ضبط تمامی فعالیت ها از تلفن هوشمند نظارت شده فعالیت می کند که شامل تاریخچه مرور، وضعیت مکان زنده، ضبط تمامی تماس ها، عکس ها، فیلم ها، اس ام اس، اعلان های رسانه های اجتماعی، ایمیل ها، برنامه های نصب شده، فیلتر کردن وب می شود. برای شناخت بیشتر ما را در این مطلب از سایت اسپای 24 همراهی کنید.

فهرست مطالب

قابلیت های برنامه ردیاب تماس آنلاین چیست؟

ضبط تماس ها

تمامی تماس‌های ورودی و خروجی، ضبط شده و تماس‌های از دست رفته را با اطلاعات تماس، مدت زمان و تاریخ های مشخص شده پیگیری نمایید.

پیام های متنی

پیام های متنی ارسالی و دریافتی را با یک مشخصه قدرتمند ردیابی اس ام اس در زمان های واقعی ردیابی کنید. حتی اگر از دستگاه پاک شوند.

پیام رسان های اپلیکیشن

داشتن دسترسی به پیام‌های چت ورودی و خروجی از تمام برنامه‌های محبوب مانند واتساپ، تلگرام، اسنپ چت، فیس‌بوک و … امکان پذیر است.

ردیابی موقعیت مکانی

ردیابی کردن و یافتن مکان زنده تلفن همراه و مشاهده تاریخچه مکان کامل از طریق برنامه ردیاب تماس آنلاین امکان پذیر است.

ردیاب تاریخچه مرورگر

برنامه Spy24 تاریخچه مرورگرتان را ضبط کرده، حتی اگر آن را از تلفن همراه خود حذف نمایید. می توانید آن چه را که در وب سایت مرور کرده اید با زمان مشخص شده مشاهده کنید.

ردیاب عکس

ما با عکس‌های زیادی در گوشی خود درست از عکس‌هایی که اسکرین شات می‌گیریم، تصاویر رسانه‌های اجتماعی و … سروکار داریم.

برنامه spy24 برای ردیاب تماس آنلاین چیست؟

Spy24 از جمله بهترین برنامه های تلفن همراه کنترل والدین برای تلفن های هوشمند مدرن می باشد. یک برنامه اندرویدی رایگان، ردیابی و کنترل ارائه شده با مشخصات پیشرفته می باشد. این نرم افزار قوی امکان ردیاب تلفن همراه با ردیابی کردن و ضبط تمام فعالیت ها از تلفن هوشمند را دارد که شامل ضبط تمامی تماس ها، تاریخچه مرور، وضعیت مکان زنده، عکس ها، فیلم ها، اس ام اس، اعلان های رسانه های اجتماعی، ایمیل ها، برنامه های نصب شده، مخاطبین و … را دارد.

این یک نرم افزار جاسوسی نیست

این برنامه برای جاسوسی نمی باشد و یک برنامه عالی برای کنترل والدین بر روی فرزندان است.

کاملاً نامرئی

ویژگی های پیشرفته نامرئی ردیاب ضبط تماس این قابلیت را داشته تا کاملاً در دستگاه کاربر نامرئی بماند.

پشتیبان‌گیری از داده‌ها

با پشتیبان‌گیری خودکار تماس‌ها، پیامک‌ها، پیام‌های whatsapp و مکان‌های GPS در حساب آنلاین شما، داده‌ها، از گوشی هوشمندتان محافظت می‌کند.

کنترل والدین

ردیاب تلفن همراه به عنوان برترین برنامه کنترل والدین برای تلفن های هوشمند است که به والدین این امکان را می دهد تا فعالیت تلفن همراه کودک را ردیابی کنند.

مزایای برنامه spy24 برای ردیاب تماس آنلاین و موبایل

  • دارای نصب آسان و داشبورد کاربر پسند.
  • نصب آن کمتر از 2 دقیقه زمان می برد.
  • در حالت پس زمینه کار می کند. برنامه در دستگاه نصب شده قابل مشاهده نمی باشد.
  • به روز رسانی زمان واقعی.
  • داده های مربوط به فعالیت های دستگاه نصب شده هر 15 دقیقه به روز می شود.
  • بدون نیاز به روت برنامه اجرا می شود و نیازی به غیرفعال کردن تنظیمات محافظت از ندارد
  • پشتیبانی 24/7 از طریق ایمیل عملی است. فقط مشکلات خود را در ایمیل یا پورتال پشتیبانی می توانید مطرح کنید.

چه چیزی می توانید از ردیاب تماس spy24 استفاده کنید؟

پیگیری سابقه تماس:

Spy24 به والدین کمک کرده که تاریخچه تماس تلفن همراه فرزندشان و افرادی که با آن ها در ارتباط هستند را به راحتی ردیابی کنند.

بررسی مدت زمان تماس:

با ویژگی ردیاب تماس آنلاین spy24، والدین می‌توانند مدت زمان تماس را کنترل کرده، تماس‌ها را ضبط کنند و به همه مکالمه‌هایی که فرزندشان با آن‌ها در ارتباط هستند، گوش دهند. این قابلیت به والدین کمک کرده تا امنیت فرزندشان را تضمین کنند.

اطلاعات تماس را کشف کنید:

ردیاب تماس تلفن همراه به والدین کمک کرده تا تمامی جزئیات تماس مانند ایمیل، شماره تماس، آدرس یا سایر اطلاعات ذخیره شده در تلفن فرزندشان را کنترل کنند.

پیگیری گزارش تماس ها:

با برنامه spy24 والدین توانسته تماس های ورودی و خروجی، تاریخچه تماس های شماره های خاص، مدت زمان را کنترل کنند.

ردیاب تماس تلفنی spy24 چگونه کار می کند؟

Spy24 نرم افزار ردیابی تماس تلفنی با کاربری آسان است. این اپلیکیشن به والدین کمک کرده تا تاریخچه تماس‌های فرزندان و ماهیت مکالمه‌ای که در آن ها شرکت دارند را کنترل کنید. همچنین والدین می‌توانند سابقه تماس یک شماره را در مراحل آسان زیر پیگیری کنند:

مرحله 1: spy24 را نصب کنید

به صفحه اصلی رفته و گزینه خرید را انتخاب کرده تا به صفحه پرداخت بروید.

مرحله 2: بررسی سازگاری

ردیاب تماس آنلاین Spy24 با انواع دستگاه های اندرویدی سازگار می باشد. قبل از خرید مطمئن شوید که تنظیمات فایروال مطابق با نرم افزار پیکربندی شده است.

مرحله 3: کنترل پنل را بررسی کنید

بعد از نصب کردن، می توانید به داشبورد خود دسترسی داشته و تمام اطلاعات ردیابی تماس آنلاین را در داشبورد دریافت کنید.

برنامه ردیاب موبایل و ردیاب تلفن همراه رایگان

امروزه تماس ها به رسانه ای برای سواستفاده کنندگان تبدیل شده است تا کسی را قربانی نیت های خطرناک آنلاین خود کنند. یک ردیاب تماس آنلاین تلفن همراه به والدین امکان داده تا در مورد تعاملی که فرزندشان در آن شرکت دارد به روز بمانند. این برنامه به والدین کمک کرده تا جزئیات شماره تماس فرزندان خود را ردیابی کنند و از ایمنی در برابر هر یک از افراد سواستفاده کننده محافظت کند.

تماس ها را مدیریت کنید

همه تماس ها را در داشبورد ایجاد کرده و همچنین شماره تلفن تماس گیرنده و فرد تماس گیرنده را نشان می دهد که هر تماس چقدر زمان می برد. همچنین اگر شماره با نامی در دفترچه تلفن ثبت شده باشد، نام و تصویر او را دریافت می کنید. سیستم همچنین جزئیات گزارش تماس را به آدرس ایمیل ثبت شده تان می فرستد.

پیام های متنی را ردیابی کنید

هر پیامی را که توسط تلفن دریافت شده یا از آن ارسال شده است را می توانید بخوانید. پیام ها با شماره فرستنده، شماره گیرنده، داده ها، زمان و پیام به حساب spy24 شما وارد می شوند. شما توانسته آن ها را بخوانید، حتی اگرآن ها حذف شده باشند. سیستم همچنین پیام متنی را به آدرس ایمیل ثبت شده شما ارسال می کند.

ردیابی موقعیت مکانی و حصار جغرافیایی

شما همیشه از این که فرزندتان کجاست، اطلاع ندارد. دادن نقشه های تعاملی از جمله ویژگی های دیگر این برنامه است. زمانی که فرزند شما به مقصدشان برسند، اعلانی برای شما ارسال می شود. مسیر مکان به شما کمک کرده تا مسیر کامل گوشی خود را برای تمام روز ترسیم کنید.

واتساپ، فیس بوک، سیگنال و ims را نظارت کنید

بر تمامی اکانت‌های شبکه اجتماعی محبوب کاربران نظارت می کنید تا درباره چت ها و صحبت های آفرزندان یا کارمندان خود مطلع شوید. از طریق برنامه spy24 برای ردیاب تماس آنلاین می‌توانید پیام‌ها و ایمیل‌های فیسبوک، واتس‌اپ، وایبر، لاین، پیاده‌روی، اسکایپ، پاتوق، تیندر، ویچت کیک را کنترل کنید.

اگر گوشی شما روت نشده باشد، فقط پیام های دریافتی دریافت خواهید کرد. در گوشی روت شده می توانید پیام های ورودی و خروجی را دریافت کنید. حتی اگر کاربر رکوردها را حذف کند، نمی خواهید آنها را از دست بدهید. آنها در داشبورد spy24 در دسترس خواهند بود.

ردیابی فایل های چند رسانه ای

داشبورد Spy24 به شما این قابلیت را داده که هر تصویری را که از دوربین گوشی گرفته شده است را مشاهده کنید. بسیاری از کاربران از spy24 به عنوان ذخیره سازی تصاویر خود استفاده می کنند. در صورتی که عکس از روی گوشی پاک شود، در داشبورد در دسترس است.

دسترسی به دفترچه آدرس با ردیاب تماس آنلاین

Spy24 به شما قابلیت دسترسی به دفترچه تلفن از تلفن مانیتورینگ را می دهد. زمانی که اطلاعات تماس جدید در تلفن شما ایجاد شد، رکورد در داشبورد در دسترس است. اگر تلفن شما از کار افتاد، همیشه می توانید از آن ها به عنوان پشتیبان دفترچه تلفن استفاده نمایید. همچنین امکان دانلود مخاطبین در قالب csv را فراهم می کند.

نظارت بر استفاده از اینترنت

Spy24 تمام URL های را که کاربر در مرورگر تلفن همراه بازدید می کند را ثبت می کند. شما می توانید مشاهده کنید که آیا کسی چیزی را مشاهده کرده است که نباید آن را مشاهده کند! بسیاری از کاربران به طور خاص سرویس spy24 را فقط به دلیل این ویژگی خریداری می کنند.

نظارت بر برنامه ها

آیا می دانید کدام اپلیکیشن بیشتر در گوشی شما استفاده می شود؟ spy24 همه برنامه های نصب شده روی گوشی را لیست می کند. در ضمن نشان داده که کدام برنامه بیشتر استفاده می شود. به عنوان والدین، این ویژگی ارزشمند است، زیرا همیشه می توانید برنامه بزرگسالان را از داشبورد spy24 مسدود کنید.

برنامه ریز

Spy24 این ویژگی را داشته تا عکس برداری را برنامه ریزی کند. ضبط عکس از پیش برنامه ریزی شده را برنامه ایجاد کند. زمان‌بند، شروع به گرفتن عکس برای زمان معین می‌کند، اگر اتصال اینترنت در آن زمان در دسترس نباشد، هنگامی که دستگاه به اینترنت متصل شود، آن داده‌ها را آپلود می‌کند.

ویژگی های زنده

اکنون با برنامه spy24 برای ردیاب تماس آنلاین و ضبط فعالیت های زنده بسیار آسان است. از داشبورد spy24 توانسته عکس زنده بگیرید. همراه با عکس زنده، می توانید موقعیت مکانی فوری و بسیاری از قابلیت های دیگر را دریافت نمایید. اگر گوشی شما توسط شخصی دزدیده شود، با دسترسی به زنگ پخش، تلفن شما با صدای بلند شروع به زنگ زدن می کند. حتی شما نمی توانید تا زمانی که قفل گوشی را باز نکنید، زنگ را متوقف کنید.

ردیابی رویدادهای تقویم

Spy24 هر نوع فعالیت تقویم وارد شده به دستگاه را ردیابی کرده که می تواند در لیست تقویم نشان داده شوند. سرویس گیرنده spy24 جلسات برنامه ریزی شده، یادآوری ها و نظارت بر وظایف ایجاد شده در دستگاه کاربر را ضبط می نماید.

برنامه و مخاطبین را کنترل کنید

می توانید مشخص کنید که بعد از آن تلفن مورد نظرتان می تواند به کدام برنامه دسترسی بیشتری داشته باشد. برنامه نامناسب را از پورتال spy24 مسدود نمایید. اکنون می توانید کنترل کاملی بر برنامه های نصب شده بر روی دستگاه نظارت شده با ویژگی مسدودسازی برنامه spy24 داشته باشید. spy24 ویژگی های چون مسدود کردن تماس های ورودی و خروجی و اس ام اس های دریافتی را برای مخاطبین ناخواسته می دهد.

Android Keylogger

برنامه Android Keylogger می تواند همگام‌سازی بلادرنگ داده‌ها را فراهم کند، به این معنی که به محض زدن کلید روی صفحه کلید، روی دستگاه مورد نظر، در کنترل پنل قابل مشاهده می باشد. بهترین کی لاگر رایگان به عنوان ویژگی های ضروری برنامه spy24 موجود می باشد. این یک نرم افزار کی لاگر رایگان بوده که یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهاست.

دستگاه کپی متن

در حال حاضر توانسته تا تمام متون کپی شده توسط فرزندتان را نظارت کنید. به عنوان مثال فرزندتان در حال کپی کردن یک پیام و ارسال آن به شخص دیگری است. یا فرزند شما در حال کپی کردن مقاله از وب و تلاش برای پخش با استفاده از هر برنامه رسانه اجتماعی است. آن ها به طور خودکار ضبط شده و در بخش کلیپ بورد در داشبورد spy24 در دسترس می باشد.

افزایش ایمنی زندگی فرزندتان

اکنون spy24 موجب ایمنی زندگی برای فرزندتان می شود. شما توانسته سلامت فرزند خود را در کنترل پنل spy24 کنترل کنید. spy24 با ردیاب تماس آنلاین سلامت آنلاین فرزند شما را در کنترل پنل خود نشان می دهد. همچنین مشخص می کند که او چقدر مسافت را پیاده روی کرده و چقدر کالری سوزانده است. آن را بر روی برخی از نسخه های سخت افزاری خاص که از سنسورهای دستگاه پشتیبانی می کند، کار می کند.

آیا می توانم از گزارش تماس های خود نسخه پشتیبان تهیه کنم؟

بله، با نرم افزار ردیاب تماس آنلاین spy24، می توانید از تمام گزارش های تماس یک فایل پشتیبان تهیه کنید. فقط لازم است که نرم افزار را روی دستگاه تان نصب کرده و هرگز داده های گزارش تماس را از دست ندهید.

چگونه می توانم تماس را پیگیری کنم؟

از طریق نرم افزار ردیابی تماس مانند spy24 توانسته تماس را پیگیری کنید. به شما این قابلیت را داده تا تماس ها را ضبط کرده، به تاریخچه تماس ها، جزئیات تماس گیرنده و مدت زمان تماس ها دسترسی داشته باشید.

ردیابی تماس چگونه کار می کند؟

نرم افزار ردیابی تماس های آنلاین، زمانی که در گوشی فرزندتان نصب شود، تمام اطلاعات آن دستگاه را گرفته و به داشبورد والدین که توسط نرم افزار ردیاب تماس آنلاین مانند spy24 ارائه می شود، می آورد. spy24 اطلاعات قابل اعتماد و دقیقی را ارائه می دهد و برای والدین مناسب است.

آیا امکان دریافت سابقه تماس شخصی وجود دارد؟

بله، قابلیت دریافت سابقه تماس شخصی وجود داشته و نرم افزار ردیابی تماس تلفنی مانند spy24، زمانی که نصب شود، اطلاعات تاریخچه تماس و جزئیات تماس گیرنده را به داشبورد شما می فرستد.

نتیجه گیری

در این مقاله توضیح دادیم که برنامه SPY24 به عنوان به نرم افزار قوی برای ردیابی و کنترل موبایل می باشد. امروزه والدین و مدیران می توانند از ویژگی ردیاب تماس آنلاین این برنامه برای نظارت بر تماس های تلفنی افراد استفاده کنند. بسیار خرسندیم که تا پایان این مطلب از سایت اسپای 24 ما را همراهی کردید.

 

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا