دسته‌بندی نشده

تلگرامم هک شده چیکار کنم؟ (روش های مقابله با هک شدن تلگرام)

یکی از شما کاربران عزیز از ما سوال کرده است تلگرامم هک شده چیکار کنم؟؟ ما در این نوشتار در مرحله اول سعی می کنیم به شما آموزش دهیم که چگونه مطمئن شوید تلگرامتان هک شده است و سپس بعد از اینکه پاسخ شما به هک شدنتان مثبت بود، روش هایی را برای شما قرار می دهیم تا بتوانید جلوی آن را به سرعت بگیرید. اگر شما هم می خواهید بدانید اگر تلگرام هک شود چه اتفاقی می افتد و یا می خواهید بدانید چیکار کنیم در تلگرام هک نشویم؟ این مقاله از سایت spy24 را تا انتها مطالعه نماید. همچنین شما می توانید برای دانلود برنامه نظارت تلگرام دیگران، بر روی لینک پیشنهادی کلیک نماید.

از کجا بفهمیم تلگرام ما هک شده است؟

اگرچه هک اکانت تلگرام به سادگی امکان پذیر نمی باشد و تلگرام مراتب امنیتی زیادی را برای جلوگیری از هک و مشکلات این چنینی ارائه کرده است، اما با این حال نمی توان به صورت 100 درصد تضمینی ادعا کرد هک تلگرام یک امر نشدنی می باشد. برخی از افراد به دلیل اشتباهات و انجام کارهای ناآگاهانه خودشان ممکن است در دام هکرها بیافتند و هک شوند.
خوشبختانه Telegram یک قابلیت بسیار کاربردی به نام نشست های فعال یا Active Session دارد که در این قسمت می توان مشاهده کرد که آیا کسی شما را هک کرده است یا خیر! شما برای آنکه مشاهده کنید چند نفر در اکانت تلگرام شما لاگین هستند فقط کافیست وارد تنظیمات تلگرام شوید و در بخش نشست های فعال، تعداد دستگاه هایی متصل به اکانتتان را بشمارید و مشاهده کنید. اگر در ای لیست مشاهده کردید دستگاهی غیر از دستگاه های خودتان، وجود دارد می توانید بگوید هک شده اید. حال در ادامه به بررسی پاسخ سوال تلگرامم هک شده چیکار کنم؟ می پردازیم.

تلگرامم هک شده چیکار کنم؟

قبل از هر چیزی نگران نباشید و خون سردی خود را حفظ کنید و طوری رفتار کنید که انگار هیچ اتفاقی نیافتاده است، زیرا با استرس و ترس داشتن شما هیچ کاری انجام نمی شود. شما در چنین مواقع ای باید تمرکز کنید تا با مراحل ساده ای بتوانید هکر را از اکانت خود خارج کنید. یکی از این روش ها، رفتن به بخش نشست های فعال و خارج کردن هکر می باشد.

روش های جلوگیری از هک تلگرام
روش های جلوگیری از هک تلگرام

نحوه خارج کردن هکر از طریق سشن های فعال تلگرام:

ابتدا مسیر زیر را دنبال کنید و وارد نشست های فعال تلگرام شوید.
Settings > Privacy and Security > Active Sessions
سپس مشاهده می کنید دستگاه های مختلف که به اکانت شما متصل هستند نمایش داده می شوند، در این قسمت شما دستگاه های مشکوک را انتخاب می کنید و گزینه Terminate All Other Sessions را کلیک کنید.

روش های جلوگیری از هک تلگرام:

1. فعال سازی تایید هویت دو مرحله ای تلگرام (Two-Step Verification)
2. قرار ندادن کد فعال سازی و لاگین در تلگرام در دسترس همگان.
3. حذف دستگاه های ناشناس از نشست های فعال (Active Sessions)
4. کلیک نکردن بر روی لینک های ناشناس و مخرب.
5. پاسخ ندادن به تلفن های ناشناس.

کلام آخر…

همانطور که مشاهده کردید ما در این مقاله به بررسی پاسخ سوال تلگرامم هک شده چیکار کنم پرداختیم و گفتیم اگر تلگرامتان هک شد در مرحله اول نباید نگران باشید و خون سردی خود را حفظ کنید تا بتوانید به راحتی هکر را از اکانتتان خارج کنید. همچنین ما در این مقاله به پاسخ سوال اگر تلگرام هک شود چه اتفاقی می افتد پرداختیم و گفتیم چیکار کنیم در تلگرام هک نشویم. شما می توانید برای یادگیری روش های مقابله با هک تلگرام، این آموزش از سایت spy24 را تا انتها مطالعه کنید. برای دانلود برنامه کنترل تلگرام دیگران ما را همراهی کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا