دسته‌بندی نشده

نرم افزار نظارت بر مخاطبین تلفن همراه

نرم افزار نظارت بر مخاطبین تلفن همراه تمام مخاطبین را ذخیره می کند. این نرم افزار توسط hoverwatch تمام مخاطبین ذخیره شده توسط کاربر دستگاه هدف مجهز به اندروید را می گیرد. در ادامه از این مطلب از سایت اسپای 24 شما را بیشتر با نرم افزار آشنا می کنیم.

نظارت بر مخاطبین تلفن با Spy24

اگر قصد دارید مراقب مخاطبین تلفنی فرزندان تان باشید تا از فضاهای اجتماعی آن ها و موارد دیگر آگاه شوید، برنامه Spy24 به شما این امکان را داده تا به تمام مخاطبین ذخیره شده در دستگاه های تلفن همراه دسترسی داشته باشید. از این رو اطلاعات مهمی در مورد رسانه های اجتماعی فرزندان خود خواهید داشت. از ویژگی های این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نرم افزار ردیابی تلفن همراه قابلیت نظارت بر مخاطبین را دارد.
 • تماس ها، واتساپ، فیس بوک، اس ام اس و موقعیت مکانی جی پی اس را ذخیره می نمایید.
 • مخاطبین تلفن را از هر دستگاهی با اتصال به اینترنت ردیابی می کند.
 • تمام داده های ثبت شده از حساب آنلاین را نظارت می کند.
 • تمامی پیامک ها، تماس ها و اسکرین شات ها را ذخیره می کند.
 • زمانی که کاربر یک مخاطب جدید اضافه می کند، آن نیز ذخیره شده و در پنل کاربر قابل مشاهده است. تمام اطلاعات از جمله نام، شماره تلفن و ایمیل (در صورت ارائه توسط کاربر) نیز ذخیره می شود.
 • در برخی موارد، اطلاعات تماس شما با کمی تاخیر به پنل کاربری ارسال می شود. علاوه بر لیست مخاطبین، نرم افزار هرگونه تعامل احتمالی با این مخاطبین را ذخیره می کند.
 • این نرم افزار نظارت بر مخاطبین برای دریافت اطلاعات تماس صوتی استفاده می شود.
 • اطلاعات دقیق در مورد تماس ها در حین ضبط تماس ها ذخیره می شود.
 • این نرم افزار ردیابی تلفن همراه قابلیت ذخیره پیام های متنی sms، mms، whatsapp و فیس بوک را دارد.
 • برای ذخیره این اطلاعات نیازی به دریافت root در دستگاه تان ندارید.

دلایل داشتن اهمیت کنترل تماس ها چیست؟

در زمان ردیابی کردن فعالیت گوشی هوشمند، اطلاع از مکالمه فرد و نه فقط شماره تلفن آن ها بسیار مفید است.

جدای از این، اطلاعات دیگر مانند آدرس ایمیل، از جمله اطلاعات ارزشمندی هستند. که والدین و مدیران می‌خواهند بدانید کارمندان یا فرزندان شان با چه کسانی صحبت می‌کنند. زمانی که قصد دارید از فرزندان خود در برابر آسیب محافظت کنید، دانستن هر چه بیشتر اطلاعات از آن ها ضروری است.

بهترین راه حل برای نظارت بر مخاطبین تلفن در دستگاه مورد نظر

Spy24 یک نرم افزار مانیتورینگ بسیار عالی برای دستگاه های اندرویدی است. قابلیت این را دارد تا از راه دور تمام فعالیت های گوشی هوشمند کودک شما را کنترل کند. شما توانسته لیست مخاطبین تلفن، پیام های متنی، تماس ها، مکان فعلی GPS، اسنپ چت، واتساپ و موارد دیگر را نظارت و ردیابی کنید. با برنامه ردیاب و نظارت بر مخاطبین تلفن spy24، می توانید:

 • مشاهده کردن هر مخاطبی از لیست مخاطبین؛
 • مشاهده کردن اسامی و اعداد در یک دفترچه آدرس؛
 • مشاهده کردن سایر جزئیات تماس مانند ایمیل، آدرس خانه، اطلاعات شغلی؛
 • مخاطبین را از برنامه های چت مشاهده کنید.

فرایند ردیابی مخاطبین تلفن همراه

 1. برای نظارت بر مخاطبین، به دکمه مخاطبین در داشبورد spy24 رفته و آن را کلیک کنید.  
 2. در پنجره مخاطبین لیستی از تمام مخاطبین شخص را مشاهده می کنید. این نشان داده که آیا شخصی در حال حاضر ذخیره شده یا حذف شده است اما قبلا ذخیره شده است.
 3. نام مخاطب نشان دهنده نام شخص است. سن فرد براساس هرگونه اطلاعات ذخیره شده در مورد تاریخ تولد فرد در مخاطبین می باشد.
 4. سپس شماره تلفن اصلی شخص را مشاهده می کنید.

دیگر ویژگی های برنامه SPY24

برنامه spy24 جدای از نظارت بر مخاطبین دارای مشخصات دیگری است. در حال حاضر ثبت نام رایگان با زمان محدود را داشته و به کاربران اجازه می دهد خدمات نظارت بر تلفن همراه را تجربه کنند. این برنامه یک راه حل عالی برای نظارت حرفه ای است که متخصص در ابزارهای ردیابی و نظارت برای کاربران گوشی های هوشمند می باشد.

 • پیگیری فعالیت تلفن همراه: گزارش تماس‌ها، پیام‌ها، ایمیل‌ها، سند، تقویم، عکس، ویدیو، برنامه‌ها و موارد دیگر
 • ردیابی مکان فعلی: GPS، geofencing، وای فای لاگر
 • نظارت بر برنامه های اجتماعی: واتساپ، اسکایپ، فیس بوک، اینستاگرام، اسنپ چت، لاین، کیک، تیندر، پاتوق و موارد دیگر
 • کنترل از راه دور: مسدود کننده برنامه، محدودیت برنامه

برنامه مانیتورینگ لیست مخاطبین SPY24

ردیابی مخاطبین با نرم افزار ردیابی تماس ویژه بسیار ساده است. spy24 یک نمونه عالی از چنین نرم افزارهای می باشد و این یک برنامه کنترل مدرن بوده که می تواند به حل بسیاری از مشکلات کمک نماید. این نرم افزارقابلیت زیر را دارد:

 • ذخیره تماس ها؛
 • ردیابی مخاطبین وذخیره آن ها؛
 • نظارت بر اس ام اس، کنترل در واتساپ، فیس بوک و سایر پیام رسان ها؛
 • کنترل مکان GPS

این برنامه کارایی زیادی را داشته و بسیاری از آن ها برای والدین، زوج ها، مدیران و هر کسی که نمی داند چگونه مخاطبین تلفن را ردیابی کند مفید می باشد.

انتخاب بهترین نرم افزار ردیابی تماس

Spy24 یک ردیاب موبایل مفید است که در زمان ذخیره مخاطبین جدید در دفترچه آدرس به شما اطلاع می دهد. این برنامه به شما قابلیت می دهد نه تنها از نام مخاطب جدید، بلکه شماره او و تاریخ اضافه شدن مخاطب مطلع شوید. نحوه نظارت بر مخاطبین با استفاده از spy24:

 • یک حساب کاربری ایجاد کنید و وارد آن شوید؛
 • دانلود نرم افزار ردیابی تماس spy24
 • نصب برنامه روی گوشی هدف

سپس توانسته ردیابی مخاطبین را شروع نمایید. تمام داده های ثبت شده را در حساب شخصی خود به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد. در آنجا، تمامی مخاطب ها ردیابی شده را مشاهده می کنید. این یک روش آسان برای دسترسی به داده های خود در هر زمان و هر کجا که بخواهید می بینید.

عملکرد برنامه کنترل اندروید SPY24 برای نظارت بر مخاطبین

کار با برنامه کنترل اندروید SPY24 سخت نیست. زمانی که یک کاربر، مخاطب جدیدی را به تلفن خود اضافه می کند، آن ها ذخیره شده و می توانند در پنل کاربری آنلاین شما مشاهده شوند. برخی اوقات جزئیات با کمی تاخیر ارسال می شود و نیازی به نگرانی ندارد و آن از جمله ویژگی های این سیستم است. دیر یا زود شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را مانند شماره تلفن، نام، ایمیل و غیره. دریافت خواهید کرد.

علاوه بر نظارت بر مخاطبین، spy24 می تواند هر گونه تعامل را با لیست مخاطبین ذخیره نماید. نیازی به تغییر تنظیمات خودتان و دانش به خصوص در زمینه رایانه ندارید. فقط کافی است ثبت نام کرده و برنامه را دانلود و نصب کنید و شروع به جمع آوری داده ها کنید.

تمام مراحل در حالت پنهان صورت گرفته و این بدان معنی می باشد که هیچ کس جز شما از نظارت تان مطلع نمی شود. در برخی کشورها، نظارت بر مخاطبین دستگاه های دیگر از جمله فعالیت های غیرقانونی است.

چرا ردیابی مخاطبین بسیار مهم است؟

شاید شما به عنوان یک والد حساس بخواهید بدانید فرزندانتان با چه کسی ارتباط دارند. شاید لازم باشد که مدیران، کارمندان خود را کنترل کرده یا در مورد کسی اطلاعاتی به دست آورید. دلیل شما هر چه هست باید از ابزار خاصی مانند spy24 استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید مکان گوشی هدف را یاد گرفته یا از راه دور یک اسکرین شات از آن بگیرید.

در زمان ردیابی فعالیت تلفن همراه، دریافت کردن نام و همچنین آدرس ایمیل افراد در حال مکالمه آن مفید است. هر نوع اطلاعات اضافی زمانی هنگامی مفید بوده که والدین قصد دارند از نوجوانان یا فرزندان خود در برابر آسیب محافظت کنند. دانستن هر چیزی که با دستگاه مورد نظرتان اتفاق می افتد ضروری می باشد. دلایل این که افراد به برنامه spy24™ نیاز دارند، شامل موارد زیر است:

 1. این برنامه می تواند به شما فرصتی داده تا همه چیز را در مورد رفتارهای جدید با عزیزان، کارمندان و فرزندان خود یاد بگیرید.
 2. به شما کمک کرده شرایط زندگی خود را کنترل کنید. ردیابی و نظارت بر مخاطبین به شما کمک می کند تا از مشکلات جلوگیری کنید.
 3. می توانید عزیزان تان را از کلاهبرداری نجات دهید.
 4. ساده ترین روش برای یادگیری در مورد همه شرایط کارمندان و برنامه های آن ها است. شاید کارمندان شما قصد در به اشتراک گذاشتن اطلاعات محرمانه داشته باشند.
 5. یک برنامه نظارت spy24™ برای ردیابی مخاطبین برای جلوگیری از موقعیت های بد یا ارائه دهنده کمک می کند. به عنوان مثال، می توانید به فرزندان یا پدربزرگ و مادربزرگ خود کمک کنید.

نتیجه گیری

پس با این وجود شما باید ردیابی را همین الان شروع کنید. این یک روش آسان برای بهبود مدیریت تماس هایتان است. به طور متوسط، یک بزرگسال بیش از 100 مخاطب در تلفن خود دارد. هر سال، این لیست با چندین نام و شماره تلفن افزایش پیدا می کند. بعد از مدتی، مقابله با آن دشوار بوده و می توانید داده های خود را سازماندهی نمایید و همچنین به روز رسانی های دفترچه تلفن شخصی را دنبال نمایید.

با spy24 توانسته به راحتی مخاطبین تلفن را در دستگاه های iOS و اندروید ردیابی نمایید. مهم نیست برای والدین، همسر، صاحب کسب و کار یا برای افراد، شما می توانید همه مخاطبین را در دستگاه ها به موقع نظارت کنید. در این مطلب از سایت اسپای 24 شما را با نظارت بر مخاطبین آشنا کردیم.

منبع: familytime.io

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا