دسته‌بندی نشده

نرم افزار ردیابی موقعیت کارمندان و پرسنل به صورت لحظه ای روی نقشه

آیا نگران کارمندان، ویزیتورها، بازاریاب ها و پیک های موتوری خود می باشید؟ آیا آن‌ها در نبود شما کارهای شما‌ را به درستی انجام می‌دهند؟ آیا به دنبال اپلیکیشن یا که برنامه ای می‌باشید که توسط آن بتوانید نظارت موثری بر فعالیت پرسنل خود داشته باشید؟ داشتن یک برنامه کنترل و ردیابی کارمندان چیز مهمی می باشد و ما معتقدیم که توان تحقق رویاهای شما را داریم.

در‌این بخش از سایت SPY24  یک کدام از برگزیدگان برنامه های کنترل و ردیابی کارمندان را برای شما مدیران گرامی آماده کرده ایم که مطمئن هستیم با این برنامه کاملا حرفه ای، میتوانید رویای مدیریت پرسنل بیرون از کمپانی را برای شما برآورده نماید. اکثر مدیران و کارفرمایان در پی راهی می‌باشند تا بتوانند کارکنان خارج از محدوده کمپانی خود را بصورت دقیق و از راه دور کنترل و ردیابی نمایند تا مطمئن شوند کارمندانشان وظایف کاری خود را بصورت کامل انجام می‌دهند.

در حال حاضر زمان آن رسیده است تا نظارت و کنترل دقیقی بر روی کارمندان خود  از خارج کمپانی داشته باشید، تا به وفاداری آن‌ها نسبت به شرکت و وظیفه ای که بر عهده دارا هستند مطمئن شوید. شما می توانید با کلیک بر روی “دانلود برنامه کنترل و ردیابی” بهترین نرم افزار ردیابی کارمندان را از سایت اسپای24 دانلود نماید.

چرا شما نیاز به برنامه کنترل و ردیابی کارمندان دارید ؟

در‌حالتی که شما رئیس یک کمپانی موفق باشید؛ به خوبی می دانید که چه نگرانی هایی در خصوص مدیریت پرسنل و گروه کاری خود موجود است و کنترل کارمندان کار بسیار دشوار و سختی است، حتی ‌د‌ر برخی مواقع این مدیران و کارفرمایان نمی توانند برای خانواده و فرزندان خود وقت کافی بگذارند، به همین دلیل داشتن یک برنامه کنترل و ردیابی کارمندان از راه دور، یک آیتم بسیار عالی و کارامد خواهد بود، زیرا بوسیله این برنامه حرفه ای می توانید تمام سا‌عت های شبانه روز و از راه دور، در کنار پرسنل و گروه کاری خود باشید.

برخی از قابلیت های نرم افزار ردیابی موقعیت کارمندان:

 • کنترل و ردیابی کاملا مخفی پرسنل بر روی نقشه های گوگل؛
 • مکان یابی بازاریابان بر روی یک نقشه واحد و زنده؛
 • نظارت کامل بر ارتباطات، مکاتبات و برنامه های نصب گردیده؛
 • ایجاد حصار جغرافیایی و انتخاب محل برای ویزیت و بازاریابی؛
 • بررسی عملکرد دقیق کارکنان در کنترل پنل مدیریتی.

چرا شما نیاز به برنامه کنترل و ردیابی کارمندان دارید ؟

شما بوسیله اپلیکیشن (Application) نظارت آزاد می توانید بررسی و کنترل دقیقی برروی پرسنل خود داشته باشید، زیرا کنترل و ردیابی بازاریابان در امر کسب و کار و روند فروش محصولات شرکتهای گوناگون، نقش بسیار مهمی را در موفقیت کسب و کارها ایفا خواهند کرد.

شما تحت عنوان یک رئیس خواهید توانست بر فعالیت ویزیتور ها و بازاریاب های خبره و کار بلد خود، بررسی داشته باشید. اپلیکیشن ردیابی کارمندان و ویزیتورها “بررسی آزاد” شایسته ترین راه کار برای نظارت بر بازاریاب ها و پرسنل غیر حضوری شرکت و کسب و کار شماست.

معرفی برنامه کنترل و ردیابی کارمندان:

نظارت آزاد برنامه ای کامل، برای نظارت بر فعالیت کارمندان و بازاریاب ها می باشد. این اپلیکیشن به شما کمک میکند تا بدون نیاز به استفاده از دستگاه های سخت افزاری، بتوانید نظارت جامعی بر تک تک فعالیت های ویزیتور ها و پرسنل های خود در تیم کاری شرکت داشته باشید. نظارت آزاد یک اپلیکیشن قابل نصب بر روی موبایل و تبلت های اندرویدی می باشد که قابلیت و امکان های بسیار پیشرفته مدیریتی را، در اختیار مدیران شرکت های و سازمان ها قرار میدهد.

کنترل تماس ها و پیام ها با برنامه کنترل و ردیابی کارمندان:

به منظور مراقبت از امنیت کاری و جلوگیری از انتشار داده ها حساس کاری اپلیکیشن SPY24 به شما این قابلیت را می دهد تا بتوانید با خیال راحت و از راه دور تمام تماس ها و پیام های پرسنل خود را کنترل نماید. در این‌حالت می‌توانید در جریان مکاتبات و تماس های تمامی کارمندان و وزیتور های خود قرار بگیرید و در حالتی‌که که در روند کاری آن ها تخلفی مشاهده کنید، پیگیری های لازم را انجام دهید.

جدا از این همه قابلیت و امکان های اپلیکیشن SPY24 برای نظارت بر ردیاب کارمندان حاضر در دفتر کار نیز این اپلیکیشن قابلیت های بسیاری را ارائه می نماید که برای مراجعه به وب سایت SPY24 می‌توانید بیشتر با امکانات و سرویس ها این برنامه فوق حرفه ای آشنا گردید.

کنترل تماس ها و پیام ها با برنامه کنترل و ردیابی کارمندان:

نرم افزار ردیابی موقعیت کارمندان، سامانه نرم افزاری قدرتمند و کاربردی می باشد که به منظور کنترل موقعیت یابی کارمندان و پرسنل بنگاه ها، شرکتهای کوچک و بزرگ طراحی شده‌است. از مهم‌ترین قابلیت و امکان های برنامه شخص یاب که آن را از دیگر اپلیکیشن ها مشابه متمایز می‌نماید، اتصال همیشگی و دائمی به سرورهای توانمند نظارت بر بازاریاب می باشد.

برخی از امکانات و ویژگی های سامانه کنترل کارمند نظارت بر بازاریاب:

 • اعلام موقعیت لحظه ای رو نقشه؛
 • کنترل از راه دور دستگاه کارمندان؛
 • ثبت اتوماتیک رویدادها؛
 • قابلیت ارسال پیام یا این که فراخوان؛
 • نمایش مسیرهای طی شده کارمندان رو نقشه؛
 • نمایش محدوده حضور پرسنل رو نقشه؛
 • ثبت داده ها موقعیت در حالت آنلاین و آفلاین؛
 • گزارش گیری از عملکردها و موقعیت های کارمندان؛
 • ردیابی کارمندان.

نتیجه گیری

ما در این مقاله از سایت spy24 همواره در تلاش بودیم تا برای شما به دلایل ضرورت و اهمیت وجود برنامه های ردیابی کارمندان بپردازیم. از این رو اگر شما به عنوان مدیر یک شرکت، سازمان و یا … قصد دارید پرسنل خود را مدیریت کنید، می توانید این مقاله را با دقت مطالعه نماید زیرا ما در این مقاله به معرفی بهترین نرم افزار ردیابی موقعیت کارمندان پرداختیم و شما را در این باره راهنمایی کرده ایم. همچنین شما می توانید با کلیک بر روی “دانلود برنامه کنترل و ردیابی دیگران” بهترین نرم افزار ردیابی کارمندان را از سایت اسپای24 دانلود نماید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا