هک اینستاگرام

ساخت فیشینگ اینستاگرام در یک دقیقه و رایگان

ساخت صفحه جعلی یا به اصطلاح فیشینگ از جمله روشهایی است که می توان به وسیله آن برای هک پیج اینستاگرام افراد مختلف اقدام کرد. برنامه اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب در بین اقشار مختلف جامعه به حساب می آید و امروزه منبعی برای درآمدزایی و کسب شهرت و اعتبار نیز هست. در واقع صاحبین کسب و کارهای مختلف از طریق قابلیت های این برنامه کاربردی برای معرفی خود یا محصولات و خدمات متنوع به سایر کاربران استفاده کرده و همچنین تمام اخبار، اطلاعات و اتفاقات روز جهان از طریق همین برنامه نیز دنبال می شود. به طور کل اهمیت بسزای این برنامه در بین عموم مردم باعث شده که عده ای به قصد جاسوسی و سرقت اطلاعات ارزشمند افراد از برنامه ها و ابزارهای برای نفوذ و دسترسی به این اطلاعات استفاده کنند. در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت؛ همراه ما باشید.

آشنایی با انواع روشهای هک پیج اینستاگرام 

هک کردن به اقدامی جاسوسی و غیر قانونی گفته می شود که بدون کسب رضایت و آگاهی شخص، عده ای قصد دارند تا با استفاده از کدهای جاسوسی برنامه ریزی شده به اطلاعات درون گوشی و پیج اینستاگرام او دست یابند و از این اطلاعات در جهت مقاصد خاص خود استفاده نمایند. فلذا علی رغم تلاش بسیار سازندگان اینستاگرام برای حفاظت از حریم شخصی و اطلاعات کاربران خود در این برنامه، اما باز هم میتوان از طریق عوام فریبی و یا ابزارهای جاسوسی برای هک پیج اینستاگرام کاربران اقدام کرد و با سوء استفاده از اطلاعات شخصی و ارزشمند آنها در جهت منافع خود بهره کافی را برد. این روشها و ابزارهای هک پیج اینستاگرام نظیر ساخت صفحات فیشینگ و …  به شرح موارد زیر، مورد بررسی قرار گرفته اند : 

هک پیج اینستاگرام با ساخت صفحات فیشینگ 

هک پیج اینستاگرام با ساخت صفحات فیشینگ 

 فیشینگ یک روش کلاهبرداری برای سرقت مستقیم اطلاعات و هک پیج اینستاگرام افراد است که با کمک تکنیک های مهندسی اجتماعی بر روی ذهن مخاطب تاثیر گذاشته و با فریب او، تمامی اطلاعات حساس و محرمانه مربوط به حسابش را در اختیار فرد هکر قرار میگیرد. در واقع افراد برای اجرای این حقه کثیف و فریبنده به دانش برنامه نویسی و ابزارهایی نیاز دارند که به وسیله آن بتوانند صفحات جعلی که در ظاهر شبیه برنامه اینستاگرام طراحی کرده و با نفوذ به ضعف امنیتی این برنامه از طریق فریب افراد، عملیات مجرمانه خود را با موفقیت به پایان می رسانند. 

بد نیست که بدانید پیشینه واژه فیشینگ به سال 1996 میلادی بر میگیرد و برای اولین بار حملات سایبری از طریق این تکنیک جاسوسی در سال 1987 میلادی انجام گرفت. 

فیشینگ اینستاگرام چگونه انجام میگیرد؟

همانطور که اشاره شد, عده ای از افراد سودجو و فرصت طلب با استفاده از دانش و تخصص خود در زمینه برنامه نویسی کدهای جاسوسی تلاش دارند که صفحات جعلی و فریبنده ای را مشابه به برنامه های محبوب و پرطرفدار نظیر اینستاگرام و … طراحی کنند و بعد از بدست آوردن ایمیل شخصی خاص، از طریق همین صفحه فیشینگ (جعلی) پیغامی را مبنی بر تغییر اطلاعات کاربری حساب اینستاگرام همچون پسورد، نام کاربری و یا یکسری اعمال دیگر برای او ارسال می نمایند. به این ترتیب شخص با تصور اینکه این پیغام از طرف برنامه اینستاگرام برای او ارسال شده به درخواست آن پیغام از طریق همان صفحه پاسخ داده و در نتیجه تمامی اطلاعات خود از جمله پسورد اکانت اینستاگرام خود را در اختیار افراد هکر قرار می دهد. در نهایت فرد هکر با سرقت و داشتن پسورد و نام کاربری پیج شخص مورد نظر خود، مدیریت پیج را بدست گرفته و به اطلاعات ارزشمند او در این برنامه دسترسی پیدا می کند.

فیشینگ اینستاگرام چگونه انجام میگیرد؟

ابزارهای مورد استفاده برای حملات فیشینگ 

حملات فیشینگ به ابزارهای مختلف برای طراحی و ساخت صفحات جعلی و مشابه برنامه های محبوب نیاز داشته که حتی افراد مبتدی نیز با کمک این ابزارها میتوانند برای ساخت فیشینگ اینستاگرام اقدام کرده و و فریب اشخاص مورد نظر خود به اطلاعات بانکی و کاربری آنها دسترسی پیدا کنند. دو نمونه از این ابزارهای کاربری برای آشنایی بیشتر شما خوانندگان عزیز در قسمت زیر آورده شده است :

 Zphisher از جمله ابزارهایی است که می توان از طریق کد نویسی بر روی آن یک صفحه جعلی ساخت و با ارسال پیغام ها مختلف به افراد، آنها را گول زده و به اطلاعاتشان دسترسی پیدا کرد. نحوه کار با برنامه هک اینستاگرام جعلی Zphisher در سایت ها مختلف آموزش داده شده و افراد مبتدی نیز به راحتی از طریق دانلود این ابزار و اجرای دستورات گفته شده، میتوانند صفحه ای جعلی مشابه به برنامه های سالم و ایمن پرطرفدار در بین مردم نظیر برنامه اینستاگرام ساخت. یکی دیگر از ابزارهای که به منظور حملات فیشینگ مورد استفاده قرار میگیرد؛ ابزار Nex Phisher نام دارد. این ابزار برای هک پیج اینستاگرام و سایر برنامه های سیستم عامل های لینوکس طراحی شده و همچنین میتوان از قابلیت های آن در ساخت صفحات فیشینگ و جعلی برای نرم افزارهای شبیه به لینکوس در سیستم عامل اندروید همچون ترموکس نیز بهره برد. مراحل نصب و ساخت صفحه فیشینگ با استفاده از ابزار Nex Phisher نیز در سایت های مختلف آموزش داده شده است. 

انواع حملات فیشینگ اینستاگرام 

اگرچه اساس طراحی حملات فیشینگ به منظور هک پیج اینستاگرام تقریبا بر پایه صورت می گیرد اما در حالت کلی میتوان گفت که حملات فیشینگ انواع مختلفی داشته که میتوان آنها را به صورت زیر نام برد : 

– حملات فریبنده با ارسال ایمیل از یک آدرس جعلی  (deceptive phishing)

–  جعل وبسایت مشابه صفحه اصلی وبسایت های معتبر و معروف 

– فارمینگ با هدف تزریق یک آی پی تقلبی با یک آی پی اصلی (Dns)

– تروجان و بدافزارهای جاسوسی 

– فیشینگ های تلفنی با یک شماره ناشناس 

– و ….

چطور جلوی حملات فیشینگ اینستاگرام را بگیریم ؟ 

چطور جلوی حملات فیشینگ اینستاگرام را بگیریم ؟ 

هک پیج اینستاگرام با حملات فیشینگ تنها بخاطر عدم دقت و توجه کافی فرد به صفحات جعلی است که  سعی در فریب دادن شخص داشته و با اطمینان به ظاهر آن صفحه کلیه اطلاعات محرمانه و ارزشمند خود را در اختیار فرد هکر قرار می دهد. بنابراین برای اینکه فریب حیله چنین افراد سودجویی را نخورید؛ لاز م است که به هنگام استفاده از برنامه های نظیر اینستاگرام و پیغام های ارسالی از سوی برنامه، نکات زیر را مد نظر خود قرار دهید :

  • دقت و توجه کافی به آدرس درگاه و آدرس فرستنده 
  • دقت در محتوای لینک های ارسال شده در ایمیل
  • عدم استفاده از شبکه های وای فای عمومی 
  • تغییر اطلاعات حساب خود به صورت دوره ای 
  • عدم استفاده از پسوردهای یکسان و قابل حدس
  • و ….

ربات هک پسورد اینستاگرام

علاوه بر حملات فیشینگ که به صورت مستقیم باعث گول زدن افراد و سرقت اطلاعات حساب اینستاگرامی آنها می شود؛ ابزارها و روشهای دیگری نیز همچون ربات ها و برنامه های پسوردیاب برای هک پیج اینستاگرام بکار گرفته میشوند. این ربات رمزیاب اینستاگرام به گونه ای طراحی شده اند که با در اختیار داشتن نام کاربری پیج مقصد می توانند در مدت زمانی کوتاه، لیستی از پسوردهای احتمالی مختلف که ممکن است برای پیج مورد نظر شما در نظر گرفته شده باشد را برای شما به نمایش خواهد گذاشت. در واقع این ربات ها و برنامه های رمزیاب وظیفه شکستن و بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام افراد را بر عهده داشته و احتمال هک پیج اینستاگرام به وسیله آنها خیلی پایین است. چرا که در لیست پسوردهای تولید شده به وسیله این ربات، تنها در صورت ضعیف و قابل حدس بودن پسورد اکانت پیج شخص میتوان کمی به این پسوردهای احتمالی مطمئن بود.

ربات پروفایل چکر اینستاگرام و یا ربات تلگرام هک اینستاگرام گونه ای دیگر از برنامه هک اینستاگرام با گوشی ایفون و اندروید بوده که به عناوین جعلی و تقلبی قصد فریب مردم را داشته تا به محض استفاده آنها از این ربات برای سرقت اطلاعات ارزشمند افراد اقدام کنند.

هک پیج اینستاگرام با برنامه کیلاگر 

کیلاگرها نوعی دیگر از ابزارهای جاسوسی و نرم افزار پسورد یاب اینستاگرام هستند که میتوان از طریق قابلیت های این نرم افزار برای هک پیج اینستاگرام شخصی خاص که به گوشی او دسترسی دارید؛ اقدام کرد. این برنامه در واقع با هدف ثبت و ضبط کاراکترهای تایپ شده به وسیله شخص بر روی صفحه کلید تلفن همراه خود طراحی شده و با ارسال این اطلاعات برای فرد هکر، ممکن است که او متوجه پسورد و رمز عبور پیج اینستاگرام شخص قربانی شود. به این ترتیب با دانلود کیلاگر برای هک اینستاگرام میتوان به پسورد فرد مورد نظر دست یافت و با در اختیار داشتن این رمز و نام کاربری پیج اینستاگرام او  میتوان کلیه عملکردها و پیام های شخص را در برنامه اینستاگرام زیر نظر گرفت و دنبال کرد. 

هک پیج اینستاگرام با آی دی عددی 

همانطور که اشاره شد برای هک پیج اینستاگرام با گوشی ایفون و اندروید به وسیله اکثر برنامه ها و  ربات هک پسورد اینستاگرام نیاز به نام کاربری پیج شخص قربانی خواهیم داشت. اما گاهی اوقات پیش می آید که فرد هکر به این نام دسترسی نداشته و یا شخص نام کاربری جدیدی را برای پیج خود انتخاب کرده که این کار سبب سردرگمی فرد هکر در جستجوی پیج مورد نظر خود خواهد شد. در چنین شرایطی با استخراج ایدی عددی اینستاگرام مقصد میتوان به نام کاربری پیج جدید او نیز دست یافت . در واقع ایدی عددی اینستاگرام به عددی ثابت گفته می شود که به هنگام عضویت در این برنامه و ساخت یک اکانت همراه برای آن پیج در نظر گرفته می شود و تا زمان حذف کامل اکانت مورد نظر بدون هیچگونه تغییری همراه آن پیج است. فلذا افراد هکر با دسترسی به آی دی با ابزارهای مختلف می توانند از بین کاربران اینستاگرام پیج مورد نظر خود را مجدد پیدا کرده و با وارد کردن نام کاربری جدید آن در برنامه ها و ربات های رمز یاب اینستاگرام برای دستیابی به پسورد احتمالی آن پیج اقدام نماید . 

هک پیج اینستاگرام با آی دی عددی 

آموزش هک اینستاگرام با instasheep

برنامه instasheep یکی از چندین برنامه جاسوسی است که با قابلیت های خاص و منحصر به فرد برای دسترسی و نفوذ به اطلاعات محرمانه شخص نظیر پسورد برنامه های نصب شده بر روی گوشی او طراحی شده و در این اقدام برای هک پیج اینستاگرام، نیازی به روت کردن گوشی نیست. این برنامه با شکستن و بازیابی رمز عبور پیج اینستاگرام شخص مورد نظر شما، لیستی از پسوردهای احتمالی را در اختیارتان قرار می دهد که ممکن است از یکی از پسوردهای داخل این لیست با نام کاربری پیج مقصد همخوانی داشته باشد و به این طریق بتوان به اطلاعات و بخشهای مختلف برنامه اینستاگرام او نفوذ کرد . 

هک پیج اینستاگرام با برنامه SPY24

برنامه کاربردی SPY24 که با اهداف جاسوسی طراحی شده، در واقع یک سامانه مراقبتی بوده که اعضای یک خانواده به واسطه قابلیت های آن از وضعیت یکدیگر آگاه می شود. در واقع با توجه به نیاز فرزندان خردسال به گوشی همراه برای آموزش و … والدین همواره برای حفاظت از کودک خود در برابر  آسیب های فضای مجازی نگرانی و دغدغه خاطر دارند.

از همین رو با نصب هک اینستاگرام با آیفون و اندروید میتوان از راه دور و بدون آگاهی کودک تمامی عملکردها ، پیامها، تماس ها و … او را زیر نظر داشت و به محض حس کردن خطراتی که ممکن است گریبانگیر فرزند شما شود به شیوه ای صحیح او را راهنمایی کرده تا در مسیر درست زندگی خود حرکت کند. برای استفاده از برنامه SPY24 تنها کافی است که این برنامه را بر روی گوشی شخص مقصد بارگیری نموده و آن را در برابر دیدگان او مخفی کند؛ بنابراین این برنامه اجازه دسترسی به کلیه اطلاعات بخش های مختلف گوشی مورد نظر و هک پیج اینستاگرام شخص را از طریق اکانت ایجاد شده در وبسایت رسمی این برنامه به فرد هکر خواهد داد. 

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا