هک واتساپ

نصب واتس اپ با شماره دیگران چگونه امکان پذیر است؟

شاید به گوش شما هم خورده باشد که می گویند نصب واتس اپ با شماره دیگران امکان پذیر است؛ اما آیا این گفته حقیقت دارد؟ ما در این مقاله از سایت spy24 قصد داریم برای شما بگویم که آیا این عبارت حقیقت دارد یا خیر و یا بگویم چگونه می توانیم با شماره دیگران واتساپ نصب کنیم. اگر شما هم علاقه دارید بدانید چگونه می شود نصب واتس اپ با دو شماره را انجام داد این مقاله را تا انتها مطالعه نماید. شما همچنین می توانید برنامه کنترل واتساپ دیگران را با کلیک بر روی لینک پیشنهادی، به راحتی دریافت و آن در تلفن همراه خود نصب کنید.

نصب واتس اپ با شماره دیگران:

وارد شدن به واتساپ بدون داشتن کدی که به سیم کارت ارسال می شود، یک کار غیر ممکن می باشد؛ اما در این میان افرادی هستند که می خواهند هویتشان در پیام رسان محبوب واتساپ مخفی باشد، پس این افراد باید چکاری انجام بدهند؟ برنامه هایی هستند که برای شما اقدام به ساخت شماره مجازی می کنند و شما می توانید از طریق آن برنامه ها اقدام به ثبت نام در واتساپ نماید.

نصب واتس اپ با شماره دیگران از طریق برنامه Textnow:

شما از طریق این نرم افزار می توانید اقدام به نصب واتس اپ با شماره دیگران کنید، پس از دانلود برنامه Textnow شما باید در این نرم افزار ثبت نام کنید. در مرحله بعدی شما باید حساب گوگل و یا فیسبوک خود را وارد برنامه کنید. بعد از فعال سازی حساب، برنامه از شما سوال می پرسد که آیا می خواهید یک شماره مجازی با کد کشور و یا شهر خود بسازید یا خیر؟ در این قسمت گزینه Don’t use location را انتخاب نماید.
در قسمت بعد از شما می خواهد یک کد برای راه اندازی و ساخت شماره مجازی وارد کنید، شما می توانید در این قسمت هر کدی که مربوط به هر شهر و کشوری می باشد را وارد کنید و اهمیتی ندارد که مربوط به چه شهر یا کشوری باشد. در نهایت لیست با توجه به کد وارد شده به روز رسانی می شود و شماره هایی به شما پیشنهاد می شود.
در آخر شما شماره ای را که انتخاب کرده اید را در whatsapp وارد می کنید و 1 دقیقه صبر می کنید تا فرایند ارسال پیام تمام شود و گزینه call me فعال شود. با زدن بر روی این گزینه، شما درخواست می کنید تا برای دریافت کد با شما تماس گرفته شود؛ واتساپ از طریق برنامه textnow با شما تماس می گیرد و کد را برای شما می خواند و شما از این طریق می توانید نصب واتس اپ با شماره دیگران را به راحتی انجام دهید.

نصب واتس اپ با شماره دیگران چگونه امکان پذیر است؟
نصب واتس اپ با شماره دیگران چگونه امکان پذیر است؟

نصب واتساپ با شماره دیگران:

یکی از روش های دیگری که می توانید در فرایند ساخت اکانت واتساپ بدون شماره خصوصی خود انجام دهید، استفاده از سیم کارت دیگران می باشد. اگر سیم کارتی دارید که برای شخص دیگری است، می توانید آن را داخل گوشی خود بگذارید و اقدام به نصب واتساپ با شماره ناشناس کنید. شما می توانید پس از دریافت کد، سیم کارت را از گوشی خود خارج کنید و سیم کارت خودتان را جاگزین نماید.

نتیجه گیری:

اگر شما هم می خواهید بدانید نصب واتس اپ با شماره دیگران چگونه امکان پذیر است و یا چگونه می توان با شماره دیگران واتساپ نصب کرد؛ این مقاله از سایت spy24 را تا انتها مطالعه نماید زیرا ما در این مقاله به آموزش کامل نصب واتساپ بدون شماره شخصی خودمان پرداختیم. شما همچنین می توانید با کلیک بر روی لینک پیشنهای، برنامه کنترل واتساپ دیگران را نیز نصب کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا