هک واتساپ

روش نصب واتساپ با شماره دیگران 1401

نصب واتساپ با شماره دیگران، از راهکار های رایج برای ساخت اکانت جدید در این اپلیکیشن ارتباطی می باشد. در این روش که با استفاده از یک سیم کارت دیگر یا شماره مجازی، امکان پذیر می باشد، به هیچ عنوان شماره تلفن شخصی صاحب اکانت فاش نخواهد شد.

نحوه بازیابی پیام های حذف شده واتساپ هک

نصب واتساپ با شماره دیگران

از آن جایی که واتساپ یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین اپلیکیشن های ارتباطی در سراسر جهان است، کاربران بسیار زیادی خواهان داشتن چندین اکانت در این اپلیکیشن و یا راه اندازی آن بدون نمایان شدن شماره تلفن همراه خود هستند. اما متاسفانه نصب و راه اندازی این اپلیکیشن بدون شماره، به هیچ عنوان امکان پذیر نیست، ولی می توان با استفاده از ترفند های مخصوصی، از وارد کردن شماره تلفن مخصوص خود اجتناب کنید.

نصب واتساپ با شماره دیگران از راهکار های رایج برای دور زدن این محدودیت واتساپ می باشد که در آن می توانید از شماره دیگری به جای شماره خودتان استفاده کنید. در این روش کافی است تا شماره دیگری را در قسمت ثبت نام این اپلیکیشن وارد کنید و پس از ارسال کد تایید، آن را در واتساپ نصب شده در تلفن خود، وارد نمایید.

نصب واتساپ با شماره دیگران بدون نیاز به کد تایید

کد تایید همان کدی است که پس از وارد کردن شماره تلفن، برای آن ارسال می شود. نصب واتساپ با شماره دیگران بدون کد تایید، امری غیر ممکن است و برای ورود به تمام اپلیکیشن های ارتباطی، به این کد نیاز خواهید داشت. امروزه هکر ها به دنبال راهی برای نصب واتساپ دیگران با شماره بدون کد هستند تا از این طریق فرد مورد نظر متوجه نفوذ آن ها نشود. از این جهت این محدودیت واتساپ در واقع یک روش امنیتی برای جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات کاربرانش می باشد. البته شما می توانید با استفاده از برخی اپلیکیشن ها به نصب واتساپ با یک شماره در دو جا بپردازید و یا از شماره تلفن های دیگر برای ثبت نام در این اپلیکیشن استفاده کنید.

نصب واتساپ با شماره جدید

ممکن است برخی کاربران بخواهند از راهکار نصب واتساپ با شماره دیگران استفاده کنند، اما به شماره دیگران یا یک سیم کارت جدید دسترسی ندارند. در این شرایط استفاده از یک شماره مجازی بهترین راهکار می باشد. شماره مجازی به گونه ای است که از طریق اپلیکیشن های مختلف می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید و آن را در هنگام ثبت نام واتساپ، وارد نمایید.

اما مشکلی که در این بین وجود دارد، این است که شماره های مجازی به صورت دقیقه ای در حال آپدیت هستند و ممکن است افراد دیگری نیز از شماره مجازی شما استفاده کنند. در واقع شماره های مجازی، منحصر به فرد نیستند اما استفاده از آن ها، بهترین راهکار برای افرادی است که تمایلی به وارد کردن شماره تلفن شخصی خود در واتساپ ندارند.

روش استفاده از برنامه Textnow

برنامه Textnow یکی از معتبر ترین برنامه های ساخت شماره مجازی برای نصب واتساپ با شماره دیگران می باشد. برای این امر ابتدا برنامه Textnow را دانلود کرده و نصب نمایید. پس از به اجرا در آوردن آن می توانید در صفحه sign up، از طریق ایمیل یا فیس بوک ثبت نام خود را انجام دهید. ثبت نام با ایمیل از راحت ترین روش ها می باشد. پس از آن، برنامه مجوز ساخت شماره مجازی با استفاده از کد کشور و شهر محل سکونتان را به شما می دهد اما با تب زدن بر روی گزینه Don’t use location، این دسترسی را ببندید تا محل سکونت شما مشخص نشود.

با این حال در صفحه بعدی حتما باید یک کد منطقه ای وارد کنید که می توانید کد ایالت های خارجی را انتخاب نمایید. پس از آن شماره های آزاد مربوط به آن ایالت نمایش داده می شود و با تب بر روی گزینه Continue می توانید شماره مجازی خود را مشاهده کنید. شماره ساخته شده را کپی کرده و در قسمت ثبت نام برنامه واتساپ وارد نمایید.

اپلیکیشن واتساپ به طور خودکار با شماره مجازی شما از طریق برنامه Textnow تماس می گیرد و کد تایید را در اختیارتان می گذارد. بدین صورت با یک شماره جدید، اکانت جدیدی را در واتساپ راه اندازی کرده اید.

 نصب واتساپ بدون سیم کارت با برنامه Textnow

 افرادی که نمیخواهند برای استفاده و راه اندازی واتس اپ از شماره شخصی خود استفاده کنند، می توانند با نصب اپلیکیشن های موبایل و برنامه های مشابه، به نصب واتس اپ بدون استفاده از شماره خود بپردازند. برای راه اندازی واتس اپ بدون استفاده از شماره خود، می بایست یکی از برنامه های textnow را دانلود و نصب کنید، بعد از اینکه برنامه را دانلود و نصب کردید در صفحه اول گزینه sign up را انتخاب نمایید، سپس در صفحه دوم برنامه از طریق حساب فیسبوک و یا گوگل وارد به برنامه شوید، اگر نمی‌خواهید از حساب های دیگر خود استفاده نمایید، می بایست گزینه ی Sign Up with Email را انتخاب نمایید با این این کار می توانید یک حساب جدا با رمز عبور ایجاد نمایید.

در قدم بعدی، بعد از این که حسابی مجزا را ایجاد کردید برنامه از شما خواهد پرسید که آیا می خواهید شماره ای مجازی با کد کشور خود بسازید یا خیر، در اینجا می بایست گزینه ی Don’t use location را انتخاب نمایید. در گام بعدی می بایست در صفحه ی بعدی برنامه از شما می خواهد کد محل مورد نظر را برای راه اندازی کردن شماره مجازی وارد کنید، در این قسمت می بایست با یک سرچ ساده در اینترنت کد مربوط به ایالت ها و استان های خارجی را پیدا کنید. پس از اینکه کد مورد نظر را وارد کردید شماره های آزاد آن ایالت در اختیار شما قرار می گیرد، به یاد داشته باشید که این لیست شماره ها پس از گذشت چند دقیقه بروز رسانی می شود، یکی از شماره ها را انتخاب کرده و گزینه ی continue را انتخاب نمایید، سپس برنامه به صفحه ی اول باز می گردد و شما می توانید شماره ی مجازی ایجاد شده را مشاهده نمایید.

در گام بعدی شماره ایجاد شده را می بایست در واتس اپ تایید نمایید به این منظور می بایست واتس اپ را دوباره نصب کرده و شماره ای را که از برنامه textnow دریافت کردید را وارد قسمت مورد نظر نمایید، بعد از آن کمی صبر کنید تا فرآیند ارسال پیام دچار مشکل شده و سپس گزینه call me برای شما فعال شود.

با انتخاب گزینه call me واتس اپ، از طریق برنامه textnow با شما تماس بر قرار می شود و کد تاییدی به شما ارائه خواهد شد و با وارد کردن این کد می توانید از واتس اپ بدون شماره شخصی خود استفاده نمایید. علاوه بر روشی که در این قسمت گفته شد روش دیگری به نام نصب واتس اپ با شماره دیگران و سیم کارت های دیگر نیز وجود دارد که در قسمت بعدی به طور کامل آن را توضیح خواهیم داد.

نصب واتساپ با شماره ثابت

از دیگر راهکار هایی که برای افشا نشدن شماره تلفن شخصی خود در هنگام ثبت نام واتساپ، می توانید از آن بهره مند شوید، استفاده از یک شماره تلفن ثابت می باشد. برای این امر کافی است تا در هنگام ورود به واتساپ، یک شماره تلفن ثابت را وارد کنید و منتظر بمانید تا از سوی اپلیکیشن واتساپ با شما تماس بگیرند. در این روش، کد تایید تنها با تماس به دست شما خواهد رسید که با وارد کردن آن در فیلد مربوطه، می توانید به راحتی یک اکانت جدید در واتساپ را راه اندازی نمایید.

نصب واتس اپ با شماره دیگران

یکی دیگر از راه هایی که با استفاده از آن می توانید بدون وارد کردن شماره ی شخصی خود از برنامه ی واتس اپ استفاده نمایید، نصب واتس اپ با شماره دیگران یعنی استفاده از یک سیم کارت دیگر می باشد، در این مورد تنها کافیست با وارد کردن شماره ی مورد نظر به واتس اپ، کد تایید را گرفته و به قسمت مورد نظر در واتس اپ وارد نمایید.

نحوه نصب واتس اپ با شماره دیگران

نصب واتس اپ با شماره دیگران یکی از روش هایی است که هکر ها از آن استفاده می کنند و به کمک نصب واتس اپ با شماره دیگران به اطلاعات دسترسی می یابند.

در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با نصب واتس اپ با شماره دیگران و چگونگی انجام آن مطالبی را برای شما عزیزان بازگو کنیم، امیدواریم که این مطالب بتواند نظر شما عزیزان را به خود جلب کند، پس با ما همراه باشید.

نصب واتس اپ با شماره دیگران و بدون نیاز به سیم کارت!

 همانطور که می دانید نصب کردن واتس اپ بدون وارد کردن کد تایید امکان پذیر نمی باشد، عده ای از کاربران شبکه اجتماعی واتس اپ قصد استفاده از واتس اپ را با هویت تا مشخص دارند، این افراد می توانند به این منظور بدون شماره شخصی، این کار را انجام دهند.

همانطور که می دانید، برنامه ی واتس اپ یکی از پر مخاطب ترین و پر کاربرد ترین اپلیکیشن های موجود در سرار دنیا می باشد، با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید تماس صوتی و تصویری برقرار کرده و چت نمایید. اما این برنامه پر کاربرد و پر طرفدار، علاوه بر این مزایا، دارای یک محدودیت و عیب بزرگ نیز می باشد، آن هم این است که این برنامه برای نصب و استفاده به شماره تلفن و سیم کارت نیازمند می باشد. اما در این مقاله ما قصد داریم راه هایی را برای فرار از این مشکل بزرگ به شما عزیزان آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید.

 نصب واتساپ بدون کد تایید امکان پذیر است؟

 در پاسخ به این سوال می بایست بگوییم که استفاده از اپلیکیشن واتس اپ بدون وارد کردن کد تایید امکان پذیر نمی باشد، چرا که شما با استفاده از هر روشی باز هم می بایست برای راه اندازی این برنامه کدی را که به شماره ی شما فرستاده می شود در قسمت کد تایید، وارد نمایید، اما اگر شما قصد ندارید از شماره خود برای راه اندازی و ثبت نام این برنامه استفاده کنید، ما می توانیم راه های دیگری را به شما پیشنهاد بدهیم.

سوالات متداول

نصب واتس اپ با شماره دیگران چگونه انجام می گیرد؟

برای این کار یعنی نصب واتس اپ با شماره دیگران می بایست یا از طریق برنامه های textnow اقدام به ساخت شماره ی مجازی کرده و از این طریق واتس اپ را راه اندازی نمایید و یا از سیم کارت های دیگر برای راه اندازی واتس اپ استفاده نمایید.

برای ساخت شماره ی مجازی از چه برنامه هایی می بایست استفاده نماییم؟

2. برای ساخت شماره مجازی باید از برنامه های textnow یا برنامه هایی مشابه با این برنامه استفاده نمایید.

آیا راه اندازی واتس اپ بدون داشتن سیم کارت و شماره تلفن نیز مقدور است؟

بله شما می توانید همانطور که در این مقاله توضیح دادیم با استفاده از برنامه های textnow اقدام به ساخت شماره مجازی کرده و برنامه واتس اپ را راه اندازی نمایید.

در این مقاله از سایت SPY24 (نصب واتساپ با شماره دیگران ) را کامل توضیح دادیم

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا