هک اینستاگرام

روش هک بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام 2022 آموزش رایگان

دور زدن یا بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام یکی از مهمترین قدم ها برای هک کردن اکانت های اینستاگرام افراد است. در رابطه با این موضوع ابتدا باید گفت تایید دو مرحله ای، قابلیت برای افزایش ضریب ایمنی حساب کاربری افراد است که سد محکمی برای جلوگیری از هک کردن حساب های اینستاگرامی ایجاد می کند اما اگر تا آخر این مقاله با ما همراه باشید، می خواهیم روش هایی را برای بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام​ برای شما بیان کنیم.

اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام را می توان یک شبکه اجتماعی بسیار پرکاربرد، در دسترس با کاربری آسان معرفی نمود که به راحتی به کاربران خود اجازه تعامل با دیگران را می دهد. این شبکه اجتماعی اولین بار در سال 2010 توسط دو نفر با نام های کوین سیستروم و مایک کرایگر بنیانگذاری شد که توانست به سرعت به محبوبیت برسد و اکنون بعد از 10 سال، بیش از 1 میلیارد کاربر در این شبکه مجازی مشغول فعالیت هستند.

این شبکه اجتماعی که به زبان فارسی نیز در دسترس است، امکانات مختلفی را در اختیار کاربران خود ارائه می کند که از جمله آنها می توان به قابلیت لایک کردن، کامنت گذاری، اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها، اشتراک با هشتک و … اشاره نمود.

در این مقاله همراه ما باشید تا به یکی از موضوعات جذاب در مورد این شبکه اجتماعی بپردازیم.

آیا اینستاگرام قابل هک شدن است؟

آیا اینستاگرام قابل هک شدن است؟ در جواب این سوال می توان دو پاسخ را بیان نمود. در حالت کلی اگر قصد هک کردن دیتابیس و نفوذ به پایگاه داده این شبکه را دارید ، باید گفت این هدف تا حدی غیر ممکن به نظر می رسد زیر این شبکه اجتماعی نیز همانند دیگر شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، از سیستم های امنیتی قدرتمند برای حفاظت از داده های کاربران خود استفاده می کند و تنها در سالهای گذشته، یک بار در سال 2012 توسط هکر ها مورد حمله قرار گرفت.

اما اگر بخواهید اقدام به هک کردن اکانت ها و حساب های کاربری دوستان خود نمایید، در پاسخ به این سوال می توان گفت بله راه هایی وجود دارد که شما می توانید به کمک آن به راحتی اقدام به هک کردن اینستاگرام نموده و به اکانت افراد نفوذ پیدا کنید. برای چگونگی هک اینستاگرام، ادامه مقاله را مطالعه کنید.

بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام

بایپس را می توان در اصطلاح به معنای دور زدن معنا نمود که در این روش، هکر ها می توانند با دور زدن و عبور از یک مرحله، اقدام به هک حساب کاربری نمایند.

همانطور که می دانید، امروزه غالب شبکه ها و پیام رسان ها نظیر تلگرام و اینستاگرام، برای افزایش امنیت کاربران، از قابلیتی امنیتی به نام تایید دو مرحله ای استفاده می کنند که در این حالت، برای ورود به شبکه اینستاگرام، علاوه بر وارد کردن رمز عبور، لازم است کد دیگری نیز وارد شود تا اجازه ورود کامل به حساب کاربری فرد داده شود. این حالت که می تواند امنیت شبکه های پیام رسان و شبکه های اجتماعی را بسیار بالا برد، می تواند توسط روش هایی قابل هک شدن باشد که در ادامه به معرفی این روش های دور زدن یا  بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام می پردازیم.

بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام با ارسال ایمیل

شما می توانید در روش اول، برای برداشتن این مرحله امنیتی اقدام کنید. در این صورت می توانید از صفحات تایید دو مرحله ای در شبکه اینستاگرام اکانت خود اسکرین شات گرفته و متن پایین را کپی نمایید. در این حالت ایمیلی را با مضمون کد پایین برای پشتیبانی اینستاگرام بفرستید تا بتوانید این مرحله امنیتی را از راه خود بردارید:

“Hi, I’m hacked, someone put my number in my account and double-checked the invoice in my account now I can not get the code to login to my page, please remove the two-step confirmation option or a backup Send out “

استفاده از instahacker برای بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام

یکی از بهترین روش های هک کردن اکانت های اینستاگرامی و همچنین بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام، استفاده از برنامه های جاسوسی و نظارتی است که در این حالت، شما می توانید به راحتی به شبکه اینستاگرام نفوذ کرده و حساب کاربری فرد مقابل را هک کنید.

از جمله مزایای استفاده از instahacker می توان به موارد زیر اشاره نمود که عبارتند از:

 • رایگان بودن: اینستا هکر می تواند ابزاری رایگان را برای بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام در اختیار شما قرار دهد که شما می توانید به راحتی و مستقیم به وب سایت دسترسی داشته باشید.
 • امکان بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام: یکی دیگر از قابلیت های این ابزار است.
 • این شبکه داده های کاربران را در برابر هکر ها و فیشینگ ها، نگهداری می کند.

استفاده از فیشینگ برای بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام

یکی از روش های بسیار رایج هک، هدایت کاربران به وب سایت های جعلی است که اگر کمی در فضای مجازی و دنیای هک، اطلاعاتی را جمع آوری کرده باشید ، می دانید که این روش می تواند برای به دام انداختن کاربران بسیار رایج باشد. کما این که هرساله از این روش ، مبالغ بالایی در کشور به خصوص از طریق فیشینگ درگاه های بانکی، به سرقت می رود.

هکر ها می توانند از طریق ایجاد فیشینگ، اقدام به هک بایپس اینستاگرام نمایند. در این حالت هکر می تواند با ساخت فیشینگ اینستاگرام، به راحتی داده های کاربران را بدزدد.

روش بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام با فیشینگ

در این روش ، هکر باید به یکسری مهارت ها و پیش نیاز های اولیه مسلط باشد که عبارتند از:

 • هکر باید بتواند بر زبان های برنامه نویسی html , css مسلط باشد تا بتواند وب سایت هدف را مانند خود آن طراحی کند.
 • همچنین هکر باید بتواند با مفاهیم پایگاه داده آشنایی داشته باشد تا بتواند اطلاعات هک شده را از طریق وب سایت دریافت و آنها را در پایگاه داده ذخیره کند.
 • هکر باید یک لپ تاپ برای برنامه نویسی داشته و یک دامنه مشابه  یک هاست و یک پایگاه داده ایجاد کند.

پس از این پیش نیاز ها ، هکر باید وب سایت اینستاگرام را طراحی کند. همچنین هکر می تواند از سورس سایت هک اینستاگرام رایگان نیز استفاده کند. سپس برای فعال کردن رمزیاب اینستاگرام، دامنه را فعال و هاست را به آن متصل کرده و کد های خود را در هاست آپلود می کند.

سپس نشانی وب سایت هک برای کاربران فرستاده می شود تا عملیات هک با دریافت رمز های عبور و نام کاربری آنها و همچنین دریافت کدی که برای بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام لازم است، دریافت شود. 

تصویر شماره هفت

هک اینستاگرام با ربات تلگرام

یکی از روش های خوب مرتبط با فیشینگ ، استفاده از ربات هک پسورد اینستاگرام در این نوع روش است. هکر می تواند برای دسترسی سریع تر به داد های هک شده، از یک ربات هک اینستاگرام در تلگرام نیز استفاده کند. برای استفاده از این ربات هک رمز اینستاگرام، هکر باید ابتدا یک ربات تلگرام هک اینستاگرام را در BotFather در بستر تلگرام ایجاد کند.

حال باید شناسه آن را ربات را در حافظه کامپیوتر یا در یک فایل ذخیره کند. حال هکر باید این ربات را برای بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام به هاست خود منتقل کرده و در کد نویسی فایل ها در هاست خود، شناسه را جایگذاری نماید. پس از این کار، روش هک اینستاگرام بدین صورت انجام می شود که کاربر با وارد شدن به صفحه فیشینگ، به محض وارد کردن اطلاعات خود و زدن کد لازم برای بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام، کد و اطلاعات کاربری در هاست ذخیره شده و به همان ترتیب برای تلگرام و حساب ربات فرستاده می شود.

حال هکر می تواند از این کد و اطلاعات برای ورود و بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام استفاده نماید.

برنامه هک اینستاگرام جعلی

برای دور زدن  رمز گذاری دو مرحله ای اینستاگرام، می توان از برنامه های هک کردن نیز استفاده نمود. نمونه ای از این برنامه ربات هک اینستاگرام را می توان برنامه SPY24 دانست که می تواند بر روی تلفن کاربر نصب شده و اطلاعات وی را هک کند. 

در واقع این روش هک می تواند برای هک اینستاگرام با آیفون اندروید مناسب باشد. همچنین جالب است بدانید این روش هک پسورد اینستاگرام بدون روت انجام می پذیرد که مزیت مهمی به شمار می آید. 

روش هک به این صورت است که ابتدا باید هکر اقدام به دانلود برنامه هک پسورد اینستاگرام نماید. در این حالت باید برنامه را از وب سایت اصلی آن یعنیSPY24.pro بارگیری نماید. برای دانلود ربات هک پسورد اینستاگرام لازم است اشتراکی تهیه شود و هکر یک پروفایل در وب سایت تشکیل دهد. پس از این کار، هکر می تواند برنامه هک اینستاگرام با گوشی ایفون یا اندرویدی را دانلود کرده و این نوع ربات پروفایل چکر اینستاگرام را در دستگاه موبایل کاربر نصب کند.

حال به محض نصب، می تواند داده های هک شده را اعم از مشخصات ورود به اکانت اینستاگرام و رمز لازم برای بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام را در اکانت کاربری خود در وب سایت SPY24.ir دریافت نموده و آن را مشاهده کند.

دانلود هک اینستاگرام با instasheep

instasheep یکی دیگر از راه های بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام است که هکر می تواند با نصب instasheep از یک حفره امنیتی برای نفوذ به اکانت کاربر هدف استفاده کرده و وارد حساب شود.

در واقع بنا به گفته سازنده این برنامه هک، این برنامه از یک حفره امنیتی در اینستاگرام استفاده می کند که می تواند اقدام به نفوذ به حساب کاربران و ضبط داده های آنها شامل ایدی عددی اینستاگرام شود. 

در مورد آموزش هک اینستاگرام با instasheep منبع صحیح در دسترس نیست اما نکته مهم آن است که این برنامه به راحتی در دسترس عموم قرار ندارد و برای دسترسی به آن ، باید از طریق هکر ها اقدام به دانلود یا تهیه آن نمایید.

دانلود کیلاگر برای هک اینستاگرام

یکی از نرم افزار پسورد یاب اینستاگرام ، برنامه های کیلاگر هستند. کیلاگر ها ، برنامه هایی هستند که هر چیزی که توسط کاربر در دستگاه اندرویدی فشرده می شود را می توانند ضبط کرده و به عنوان ربات رمزیاب اینستاگرام استفاده شوند.

در واقع یک کیلاگر می تواند اقدام به هک پیج اینستاگرام با گوشی ایفون و اندروید از طریق ضبط داده های کاربر نماید. این برنامه هک اینستاگرام با گوشی ایفون و اندروید همچنین می تواند اقدام به گرفتن اسکرین شات کرده و چت های کاربران و اطلاعات آنها را هک نماید. از جمله بهترین ربات هک اینستاگرام برای اندروید و ios که به عنوان کیلاگر شناخته می شوند ، می توان نام برد از:

 • SPY24
 • XSPY
 • Actual Keylogger
 • All in one keylogger
 • NetBull Keylogger
 • و …

شما می توانید از این نوع برنامه ها برای بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام استفاده نمود و کد های بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام را در صورتی که کاربر آنلاین باشد ، به محض هک دریافت نمایید و از پنل کاربری خود مشاهده کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا