هک اینستاگرام

نرم افزار هک پسورد اینستاگرام برنامه مطمئن

نرم افزار هک پسورد اینستاگرام از زمانی که دسترسی به اطلاعات افراد مختلف اهمیت پیدا کرد، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از آن زمان افراد زیادی بودند که می خواستند به این نرم‌ افزار دسترسی پیدا کنند و این نرم افزار را بر روی سیستم عامل های خود نصب کنند تا بتوانند پسورد اینستاگرام افراد را به راحتی به دست آورند. به همین خاطر ما نیز در این مقاله برایتان نحوه استفاده از نرم افزار هک پسورد اینستاگرام را شرح خواهیم داد و توضیحاتی را در این زمینه در اختیار شما خواهیم گذاشت، پس در ادامه همراه ما باشید.

نرم افزار هک پسورد اینستاگرام؛ 3 پسورد کرکر برتر اینستا

نرم افزار هک پسورد اینستاگرام از جمله نرم افزارها و برنامه هایی است که امروزه افراد زیادی به آن نیاز پیدا می‌ کنند. اینستاگرام در سال‌ های اخیر به عنوان یکی از شبکه‌ های مجازی مهم معرفی شده است که طرفداران بسیار زیادی دارد و افراد زیادی هستند که می خواهند به اکانت های مورد نظرشان در این شبکه مجازی دسترسی پیدا کنند و این چنین به اهداف مورد نظر خود برسند و به همین خاطر است که نرم افزار هک پسورد اینستاگرام امروزه در انواع مختلف در اختیار افراد قرار می‌ گیرد تا نیاز آنها به راحتی بر طرف شود.

هک پسورد اینستاگرام چیست؟

روش Password Cracking از جمله بهترین روش‌ های موجود است که به عنوان در دسترس ترین راه برای دستیابی به اطلاعات افراد در شبکه‌ های اجتماعی مانند فیس‌ بوک و توییتر یا اینستاگرام در اختیار افراد قرار می‌ گیرد‌. شما از این طریق می توانید به یوزر نیم و رمز عبور افراد دسترسی پیدا کنید و از این طریق به راحتی وارد اکانت کاربری آنها شوید. در این صورت شما خواهید دانست که این روش می‌ تواند به عنوان روشی شناخته شده که در بسیاری از حمله های سایبری مورد استفاده قرار می گیرد زیرا امروزه هکرها با کمک کرک کردن پسورد و رمز عبور کاربران شبکه‌ های اجتماعی می توانند به اکانت افراد در این پیام رسان ها وارد شوند.
 
از جمله ساده ترین و مهمترین روش های هک کردن اینستاگرام، می‌ توانیم به کرک کردن پسورد اشاره نماییم. البته این روش تنها زمانی پاسخگو است که فردی که به هک کردن او خواهیم پرداخت پسورد بسیار معمولی و ساده ای برای اکانت خود در شبکه‌ های مجازی انتخاب کرده باشد. البته امروزه با توجه به آنکه افراد در شبکه‌ های اجتماعی متعدد عضو می‌ باشند، رمز ساده و در دسترسی برای خود انتخاب می‌ کنند اما اگر کسی بخواهد که امنیت شبکه اجتماعی خود را بالا ببرد محال است که رمز ساده ای برای شبکه اجتماعی که در آن فعالیت می‌ کند انتخاب کند اما اگر فرد مورد نظرتان رمز ساده ای برای خود انتخاب نموده بود، آنگاه نیاز است که شما وقت و انرژی بیشتری صرف کنید تا به یوزر نیم و پسورد او دسترسی پیدا کنید.

قابلیت من ربات نیستم چگونه می تواند از حملات هکر ها جلوگیری نماید؟

 متاسفانه اینستاگرام مانند دیگر شبکه‌ های اجتماعی موجود، قابلیت من‌ ربات‌ نیستم، که قابلیتی مهم و لازم می باشد را برای وب سایت اینستاگرام فعال نکرده است و به همین خاطر همین موضوع باعث می شود تا بسیاری از برنامه های مختلف قادر باشند که میلیون‌ ها رمز را برای شما فراهم آورند تا شما بتوانید تمامی این رمز ها را به ترتیب امتحان کنید و به تست کردن آنها بپردازید تا بالاخره موفق شوید تا اکانت مورد نظر خود را هک نمایید. پس تا این لحظه متوجه شده اید که پسورد های ساده و ضعیف نمی تواند امنیت لازم را برای شما فراهم آورد.

1: 12345 2: 123456
3: 123456789 4: test1
5: password 6: 12345678
7: zinch 8: g_czechout
9: asdf 10: qwerty
11: 1234567890 12: 1234567
13: Aa123456 14: iloveyou
15: 1234 16: abc123
17: 111111 18: 123123
19: dubsmash 20: test

معرفی چند نرم افزار هک پسورد اینستاگرام

1: ترموکس (Termux)

نرم افزار ترموکس از جمله روش‌ های بسیار پرطرفدار است که امروزه توانسته به عنوان بهترین کرکر پسورد در سیستم عامل های ویندوز شناخته شود. ترموکس از جمله نرم افزارهای سیستم عامل لینوکس می باشد که به عنوان قوی‌ ترین پسورد کرکر از آن یاد می شود و شما می توانید از این نرم افزار برای دسترسی به پسورد افراد در توییتر و فیسبوک و اینستاگرام استفاده نمایید.

2: اینستاشیپ (Instasheep)

این نرم افزار از جمله بهترین نرم افزار هک پسورد اینستاگرام موجود می باشد که بسیاری از افراد به راحتی با کمک آن توانسته اند به یوزرنیم و پسورد اکانت مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند. البته برخی دیگر هم در رابطه با این نرم افزار می‌ گویند که اینستاشیپ برنامه تقلبی است و هیچ کاربرد خوبی را ارائه نمی دهد.

3: سنتری ام بی آی (SENTRY MBI)

از جمله نرم‌ افزارها و برنامه‌ هایی که بر روی ویندوز قابلیت نصب دارد و با کمک آن می توانید پسورد و رمز عبور اکانت افراد در اینستاگرام را به دست آورید، نرم افزار سنتری ام بی آی می باشد. این نرم‌ افزار برای حملات سایبری مورد استفاده قرار می‌ گیرد و هم اکنون توانسته بیش از میلیون ها یوزر نیم و پسورد را بررسی کند.

روش مقابله با برنامه های هک پسورد

به عنوان یکی از روش‌ های مقابله با نرم افزار هک پسورد اینستاگرام می‌ توانیم به انتخاب یک پسورد قوی اشاره نماییم زیرا زمانی که شما یک پسورد قوی برای ورود به اینستاگرام خود انتخاب کنید، آنگاه افراد سوء استفاده گر و مهاجم قادر نخواهند بود که به سرعت کاراکترهای خاص پسورد شما را تشخیص دهند و در مدت زمان کوتاهی به هک کردن اطلاعات شما بپردازند و به همین خاطر است که اینستاگرام به شما این اخطار را می‌ دهد که حتما پسورد سخت و غیرقابل حدسی را برای اکانت خود انتخاب کنید. امروزه سایت هایی وجود دارند که به شما این کمک را می‌ کنند که اگر برایتان انتخاب پسورد پیچیده سخت است، انتخاب پسورد خود را با کمکشان انجام دهید.

تغییر دوره ای پسورد چه تاثیری در بالا رفتن امنیت اکانت افراد دارد؟

تغییر دوره ای پسورد نیز از جمله راه و روش هایی است که به شما کمک می کند تا امنیت اکانت شبکه اجتماعی اینستاگرام خود را بالا ببرید تا در این صورت احتمال این که مورد هجوم هکرها قرار بگیرید پایین آید.

سوالات متداول

هک اینستاگرام از چه روشی ممکن است؟

هک اینستاگرام از طریق نرم افزار هک پسورد اینستاگرام امکان پذیر است.

آیا هک اینستاگرام ممکن است؟

احتمال آنکه بتوان به هک این شبکه اجتماعی پرداخت، از طریق نرم افزار هک پسورد اینستاگرام بالا می باشد.

بهترین کرکر پسورد موجود چیست؟

ترموکس از بهترین پسورد کرکر های موجود است.

اینستاشیپ چیست؟

از جمله نرم افزار هک پسورد اینستاگرام موجود می توان به اینستاشیپ اشاره نمود که البته برخی می گویند نرم افزار تقلبی می باشد.

رایج ترین روش هک کردن اینستاگرام افراد چیست؟

هک اینستا با برنامه های مختلف و متنوع، رایج ترین راه سرقت اطلاعات اینستاگرامی افراد می باشد.

دلیل عدم محدودیت پسورد کرکر ها در اینستاگرام چیست؟

در صفحه لاگین یا Login این اپلیکیشن قابلیت شناسایی ربات وجود ندارد و از این جهت پسورد کرکر ها بدون هیچ محدودیتی و بدون این که به عنوان ربات تشخیص داده شوند، پسورد های مختلفی را در اینستاگرام افراد، مورد آزمایش قرار می دهند.

عملکرد کی لاگر ها چگونه است؟

بدین صورت است که کلیک های انجام شده بر روی صفحه کلید را ثبت کرده و برای هکر ها ارسال می کنند.

هک اینستا با برنامه چگونه است

روش هک اینستا با برنامه یکی از روش های هک این شبکه اجتماعی می باشد که روش هک اینستا با برنامه به شدت مورد توجه برنامه نویسان قرار گرفته است.

امروزه هک اینستا با برنامه، یکی از بزرگ ترین مسائل نگران کننده، در رابطه با امنیت این شبکه ارتباطی محبوب می باشد. از این جهت بهتر است که تمامی کاربران فعال در اینستاگرام، روش های هک این اپلیکیشن با برنامه های مختلف را یاد بگیرند تا بتوانند امنیت پیج خود را با آگاهی کامل افزایش دهند.

هک اینستا با برنامه

از آن جایی که امروزه دنیای اینترنت از گسترده ترین فضا هایی است که افراد در آن حضور دارند، بسیاری از تعاملات نیز به صورت آنلاین انجام می پذیرد. از این جهت اپلیکیشن های ارتباطی مختلفی امروزه به تلفن های همراه افراد راه پیدا کرده اند که می توان محبوب ترین و پرکاربرد ترین آن ها را اینستاگرام دانست. همان طور که این اپلیکیشن روز به روز بیشتر به محبوبیت دست پیدا می کند، به همان اندازه نیز امنیت حساب های کاربری درون آن به خطر می افتد. در حال حاضر از رایج ترین روش هایی که ممکن است افراد سودجو برای به سرقت بردن اطلاعات کاربری از آن استفاده کنند، هک اینستا با برنامه های مختلف می باشد.

هک شدن اینستاگرام

اینستاگرام در حال حاضر با کسب محبوبیت عام، توانسته نخستین جایگاه را در بین سایر اپلیکیشن های ارتباطی به دست آورد. از این جهت تعداد اکانت های ساخته شده در این اپلیکیشن و کاربران فعال در آن، روز به روز افزایش می یابند. این امر توجه چهره های سودجو و هکر ها را بیش از پیش به هک اینستا با برنامه جلب کرده است و آن ها در تلاش اند تا بتوانند با به سرقت بردن اطلاعات ضروری و مهم حساب های کاربری اینستاگرامی، درآمد خود را افزایش دهند.

البته نفوذ به اکانت های کاربری، با اهداف مختلفی صورت می گیرد. به گونه ای که برخی از پدر ها و مادر ها برای کنترل فعالیت های فرزندانشان در این شبکه های مجازی و جلوگیری از آسیب های این فضا، فرزندان خود را هک می کنند. اما باید بدانید ‌که هک کردن اینستاگرام با هر قصد و نیتی، یک امر ناشایست می باشد و نمادی از نقض حریم شخصی افراد خواهد بود.

هک اینستا با برنامه

پسورد کرکر ها (Password Cracker)

یکی از برنامه های هک اینستاگرام که امروزه بیش از پیش مورد استفاده قرار می گیرد، برنامه های پسورد کرکر می باشند. این نرم افزار ها می توانند به راحتی پسورد های مختلفی را بر روی اکانت فردی که قرار است هک شود، امتحان کنند. این اپلیکیشن ها فرایند آزمایش رشته های بلند حرفی یا عددی را تا آن جایی ادامه می دهند که به پسورد اکانت های کاربری دسترسی پیدا نمایند.

یکی از معایبی که موجب شده پسورد کرکر ها بدون محدودیت، رمز های پیش فرض و ساخته شده را آزمایش کنند، عدم وجود قابلیت تشخیص ربات در صفحه لاگین اینستاگرام می باشد. در حال حاضر هک اینستا با برنامه ترموکس، پرکاربرد ترین روش برای به سرقت بردن اطلاعات کاربری افراد از طریق سیستم عامل لینوکس است که مبتنی بر پسورد کرکر ها فعالیت می کند.

کی لاگر ها (Key logger)

از دیگر نرم افزار هایی که می توان به وسیله آن ها به هک اینستا با برنامه پرداخت، استفاده از اپلیکیشن های کی لاگر می باشد. نرم افزار های کی لاگر را می توان از مخرب ترین نرم افزار های هک کردن اپلیکیشن های مختلف نظیر اینستاگرام و … دانست. زیرا که این نرم افزار ها می توانند تمام کلیک هایی که افراد بر روی صفحه کلید خود انجام می دهند را به طور کامل ضبط کرده و برای افراد سودجو ارسال نمایند.

توجه داشته باشید که برای تحقق این امر، اپلیکیشن های کی لاگر حتما باید بر روی تلفن همراه افراد نصب شده باشند که هکر ها نصب این نرم افزار ها را، از طریق روش های مهندسی اجتماعی انجام می دهند. لازم به ذکر است که برنامه های کی لاگر می توانند علاوه بر تلفن های همراه، بر روی سیستم های رایانه ای نیز نصب شوند و عملکرد یکسانی را ارائه دهند.

برنامه های جعلی و فیشینگ(Phishing)

هک اینستا با برنامه های مختلفی صورت می گیرد که یکی از آن ها، برنامه های جعلی و فیک می باشند. استفاده از این برنامه ها، در واقع بیانگر روشی به نام فیشینگ است که یکی از اصلی ترین زیر شاخه های ترفند های مهندسی اجتماعی به حساب می آید. در این روش هکر ها اغلب برنامه های فریب دهنده و وسوسه برانگیزی مشابه با برنامه های فالوور یاب، لایک گیر و … را طراحی کرده و از طریق روش های مهندسی اجتماعی، در اختیار طعمه قرار می دهد.

توجه داشته باشید که برای آغاز فعالیت این دسته از برنامه های فیک، ابتدا باید پسورد و آیدی اکانت کاربری اینستاگرام خود را در آن ها وارد کنید. این برنامه های جعلی به سرعت اطلاعات وارد شده را برای هکر ها ارسال کرده و هکر ها به راحتی اکانت کاربری اینستاگرام شما را تحت کنترل خود در می آورند.

برنامه های نظارتی

از دیگر روش های هک اینستا با برنامه، بهره گیری از برنامه ها و نرم افزار های نظارتی می باشد. برنامه های نظارتی از آن دسته نرم افزار هایی هستند که می توانند تمامی فعالیت های فرد مورد نظر را به هکر ها گزارش دهند. در واقع برای استفاده از اکثر این برنامه ها، باید پرداخت های درون برنامه ای را انجام داد و یا اشتراک آن ها را خریداری نمود.

این برنامه ها بر روی تلفن همراه فرد مورد نظر نصب می شود و مانند یک دوربین فیلم برداری، تمامی فعالیت های فرد را ضبط می کنند. با استفاده از این برنامه ها به راحتی می توانید، به کامنت ها، دایرکت ها، پست ها و حتی استوری ها نیز دسترسی داشته باشید. در حال حاضر از برنامه های Mobistealth، XSPY، SPY24، Hellospy، Spyhuman و Spyic به عنوان بهترین برنامه های نظارتی فعال بر بستر اینترنت، نام برده می شود.

در این مقاله در SPY24 تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با پسورد کرکینگ، نرم افزار هک پسورد اینستاگرام و روش های مقابله با آنها را به شما آموزش دهیم.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا