هک واتساپ

چگونه از پیام های واتس اپ بدون تلفن هدف جاسوسی کنیم؟

همه در واتس اپ هستند. این شامل شما، خانواده‌تان، شریک زندگی‌تان، فرزندانتان، همسایه‌تان و احتمالاً هر فرد دیگری است که تا به حال می‌شناسید.

بنابراین، برای دانستن عمیق‌ترین رازهای یک فرد، فقط باید به پیام‌های واتس‌اپ او نگاه کنید. امروز این را به شما آموزش خواهم داد.

اگر همیشه به این فکر کرده‌اید که «چگونه پیام‌های واتس‌اپ دیگران را بدون تلفن او بخوانیم؟»، این راهنما بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

نتیجه‌گیری اصلی این راهنما این خواهد بود:

    خواندن پیام‌های یک نفر در واتس‌اپ

100% مخفی بودن در حین خواندن پیام‌های یک نفر در واتس‌اپ،

    خواندن پیام‌های شخصی افراد بدون حتی لمس کردن تلفن او!

بنابراین، اگر به هر یک از این موارد علاقه دارید، باید به خواندن این راهنما ادامه دهید. نگران نباشید، این یکی از آن راه های بی شماری در اینترنت نیست که یک چیز را به شما وعده می دهد، اما در پایان راهنما، آنها حتی در مورد این موضوع صحبت نمی کنند.

من به هر یک از مواردی که ذکر کردم وفادار خواهم ماند و شما با دانستن تمام نتایج این راهنما ترک خواهید کرد.

    قسمت 1: نحوه جاسوسی از پیام ها بدون تلفن هدف

در WhatsApp 1.1 SPY24- James Bond چگونه پیام های دیگران را در واتس اپ

بخوانیم چرا از SPY24 برای خواندن پیام های شخصی در واتس اپ استفاده کنیم؟

 1.2 خواندن پیام های شخصی واتس اپ در آیفون “مخفی”

1.3 جاسوسی پیام ها از واتس اپ بدون نصب گوشی هدف

قسمت 2: نحوه خواندن پیام های شخصی WhatsApp بدون دانستن

2.1 خواندن پیام های پیام رسانی WhatsApp با اندروید

 “مخفی”WhatsApp نحوه جاسوسی از پیام های اندروید 2

 قسمت 3: چگونه پیام های واتس اپ دیگران را بدون گوشی خود بخوانیم

3.1 جاسوسی مخفی واتس اپ SpyBubble

قسمت 4: نحوه هک کردن واتس اپ دیگران و خواندن پیام های آنها

تکمیل

هنگامی که شروع به جستجوی راهی برای جاسوسی از پیام های شخصی در واتس اپ شخصی کردم، بالاخره متوجه شدم که در حال پاکسازی هستم. چیزی شبیه به نیمی از کل اینترنت بود.

در بیشتر موارد، من احساس می کردم که هیچ جاسوسی کاملی از پیام های WhatsApp وجود ندارد. برنامه‌هایی وجود داشتند که ادعا می‌کردند کار می‌کنند، اما در واقع کار نمی‌کردند. سپس برنامه‌هایی وجود داشتند که واقعاً کار می‌کردند، اما واقعاً پنهان نبودند.

در نهایت راه حلی پیدا کردم که تک تک نیازهایم را برآورده کرد. اینجاست:

1.1 SPY24- روش جیمز باند برای خواندن پیام های دیگران در واتس اپ

SPY24 یک برنامه نظارت بر تلفن است که معمولاً توسط افراد برای خواندن پیام های شخصی در واتس اپ استفاده می شود. در واقع، اغراق نمی کنیم اگر بگوییم SPY24 به دلیل ویژگی های عالی که دارد، محبوب ترین برنامه جاسوسی در واتس اپ است.

SPY24 راه حل های جاسوس افزار واتس اپ را برای گوشی های اندروید و آیفون ارائه می دهد. طراحی هر یک از این راه حل ها متفاوت و مختص آن است.

این با اکثر برنامه‌های پیام‌رسان واتس‌اپ که نرم‌افزاری را اجرا می‌کنند متفاوت است و در نهایت با اکثر تلفن‌های موجود سازگار است.

در حالی که این یکی از دلایل جزئی است که مردم SPY24 را دوست دارند، بسیاری از چیزهای اساسی دیگر وجود دارد که SPY24 را به بهترین شکل تبدیل می کند. من در مورد چند مورد از این دلایل به شما می گویم:

چرا از SPY24 برای خواندن پیام های واتس اپ شخصی استفاده کنید؟

همانطور که قبلاً اشاره کردم، SPY24 برای خواندن پیام‌های واتس‌اپ در تلفن بدون داشتن تلفن، انتخاب ارجح است. در اینجا برخی از دلایل مشابه وجود دارد:

روش جیمز باند برای خواندن پیام های دیگران در واتس اپ
  • بدون

نیاز به روت یا جیلبریک: برای خواندن پیام های واتس اپ آن نیازی به روت یا جیلبریک کردن گوشی مورد نظر ندارید. این برخلاف اکثر برنامه‌های جاسوس‌افزار واتس‌اپ است و این به لطف فناوری نسل بعدی مورد استفاده توسط SPY24 امکان‌پذیر است. بنابراین، SPY24 یک تسکین بزرگ در این زمینه است.

  • بدون نصب برنامهشما:

از جانب برای خواندن پیام های شخصی افراد در واتس اپ، در صورت استفاده از SPY24، نیازی به نصب هیچ برنامه ای روی تلفن یا رایانه خود نخواهید داشت. این به این دلیل است که SPY24 می تواند از هر مرورگر وب از طریق داشبورد سفارشی خود اجرا شود.

در بخش بعدی به شما خواهم گفت که چگونه می توانید با ایجاد یک حساب کاربری در SPY24 داشبورد سفارشی خود را دریافت کنید.

  • جاسوس واتس اپ:

وقتی پیام های واتس اپ شخصی را با SPY24 می خوانید، کاربر دیگر هرگز متوجه نخواهد شد. این به دلیل حالت مخفی SPY24 است که به طور متفاوتی با گوشی های اندروید و آیفون سازگار می شود.

امنیت داده ها:

اگر در حال خواندن پیام های خصوصی شخصی هستید که به او اهمیت می دهید، بدیهی است که نمی خواهید کسی غیر از شما آنها را ببیند. بنابراین، حفظ حریم خصوصی داده ها در هنگام خواندن پیام های شخصی در WhatsApp به یک نگرانی بزرگ تبدیل می شود.

به همین دلیل است که SPY24 از بهترین تدابیر امنیتی در جهان استفاده می کند. همه داده ها خصوصی و رمزگذاری شده است. در واقع، هیچ یک از داده های شخصی شما در سرورهای خود SPY24 ذخیره نمی شود. حتی تیم SPY24 در صورت تمایل نمی توانند پیام های شخصی را ببینند.

دلایل زیادی برای استفاده از SPY24 وجود دارد. اگر شروع به فهرست کردن همه آنها کنم، می تواند راهنما و اطلاعات مهم را کند کند. بنابراین، چطور می‌توانید نسخه آزمایشی زنده رایگان SPY24 را امتحان کنید و ببینید که چرا SPY24 بهترین جاسوس واتس‌اپ است که تاکنون وجود داشته است.

** برای سهولت درک، در این قسمت راه حل آیفون SPY24 را به تفصیل شرح خواهیم داد. اگر می‌خواهید پیام‌های واتس‌اپ را روی شخصی با استفاده از تلفن Android بخوانید، می‌توانید مستقیماً به قسمت 2 بروید. **

1.2 خواندن پیام‌های واتس‌اپ دیگران در آیفون “Secret”

وقتی می‌خواهید پیام‌های شخصی را که از آیفون استفاده می‌کند بخوانید، وجود ندارد حتی باید یک بار آیفون خود را لمس کند. این امر با کدنویسی پیشرفته امکان پذیر است که هنگام ایجاد راه حل iOS SPY24 انجام می شود.

از آنجایی که همه آیفون‌ها با ویژگی iCloud از پیش ساخته شده‌اند، تمام اطلاعات آیفون در سرور iCloud آپلود می‌شوند. این شامل پشتیبان گیری از پیام های آنها در واتس اپ و موارد دیگر است.

اگرچه این پشتیبان گیری از داده ها معمولاً رمزگذاری شده است و نمی توانید مستقیماً آن را بخوانید، SPY24 می داند که چگونه آن را رمزگشایی کند. بنابراین، این پیام ها را رمزگشایی می کند و آنها را در برد SPY24 شما آپلود می کند.

و بنابراین می توانید تمام پیام های WhatsApp آنها را در پنجره مرورگر خود از طریق داشبورد SPY24 بخوانید. اگر متوجه شده اید، هرگز مجبور نبوده اید حتی یک بار آیفون آنها را لمس کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اعتبار iCloud کاربر دیگر را بررسی کنید.

اکنون که می دانید راه حل آیفون SPY24 چگونه کار می کند، اجازه دهید مراحلی را که برای استفاده از آن باید دنبال کنید به شما بگویم:

1.3 جاسوسی از پیام های WhatsApp بدون نصب تلفن مورد نظر

خواندن پیام های WhatsApp در آیفون یک فرد فرآیند بسیار ساده ای است. شما فقط باید این روش ساده را در سه مرحله دنبال کنید:

مرحله 1: مرورگر وب خود را باز کنید و برای یک حساب SPY24 ثبت نام کنید. یک طرح اشتراک برای دستگاه‌های iOS (که شامل iPhone و iPad می‌شود) دریافت کنید.

مرحله 2: اعتبار iCloud دستگاه مورد نظر را با SPY24 بررسی کنید. برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی شما، این اعتبار در سرورهای SPY24 ذخیره نمی شود، بنابراین لازم نیست نگران اطلاع شخص دیگری باشید.

مرحله 3: پس از اینکه SPY24 اعتبارنامه ها را بررسی کرد و داده ها را همگام کرد، دکمه “شروع” را مشاهده خواهید کرد. می توانید روی آن کلیک کنید و پیکربندی کامل می شود. اکنون آماده خواندن پیام های آنها در واتس اپ هستید.

با کلیک بر روی دکمه Start به کنترل پنل خود منتقل خواهید شد. در اینجا می توانید تمام ویژگی های SPY24 را مشاهده کنید.

برای خواندن پیام‌های واتس‌اپ شخصی آن‌ها، می‌توانید به ویژگی «جاسوس واتس‌اپ» در بخش «برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی» بروید. در اینجا تمامی پیام های ارسالی و دریافتی را مشاهده خواهید کرد.

اکنون که می‌دانید چگونه از SPY24 برای آیفون‌ها استفاده کنید، بیایید به قسمتی برویم که در آن می‌توانید پیام‌های دیگران را هنگام استفاده از دستگاه‌های اندرویدی:

بخوانیدقسمت 2: چگونه پیام‌های دیگران را در واتس‌اپ بدون آن‌ها بخوانیدپیام‌ها در

خواندنواتس‌اپ در آیفون مطمئناً انجام شد. آسان حالا در مورد گوشی های اندرویدی چطور؟

خب، روند جاسوسی پیام‌های واتس‌اپ در گوشی اندرویدی بسیار متفاوت از آیفون است. نگران نباشید، این هنوز بدون اینکه طرف مقابل بداند که پیام های واتس اپ او را می خوانید، اتفاق می افتد.

بنابراین بیایید مستقیماً به آن:

بپردازیم 2.1 “مخفی” WhatsApp در تلفن اندرویدی در

حال خواندن پیام ها وقتی نوبت به خواندن پیام های WhatsApp در شخصی که از دستگاه اندرویدی استفاده می کند می رسد، نصب برنامه جاسوسی WhatsApp بر روی تلفن مورد نظر الزامی است. این به دلیل طراحی خاص گوشی های اندرویدی است.

با این حال، حتی اگر شما نیاز به نصب برنامه آن دارید، راه حل اندروید SPY24 تضمین می کند که کاربر دیگر هنوز هیچ ایده ای در مورد آن ندارد. این کار با گنجاندن ویژگی های مخفیانه ویژه در برنامه اندروید انجام می شود.

برای شروع، حجم برنامه SPY24 برای اندروید تنها حدود چند مگابایت است. این بدان معنی است که نصب برنامه به سرعت رعد و برق است.

پس از نصب برنامه، نماد برنامه از منوی برنامه گوشی آنها ناپدید می شود. بنابراین کاربر هرگز متوجه وجود اپلیکیشن مشکوک در گوشی خود نخواهد شد.

نه تنها این، بلکه برای مخفی‌تر کردن همه چیز، SPY24 فقط در پس‌زمینه گوشی آن‌ها کار می‌کند. هیچ نوتیفیکیشنی وجود ندارد و حتی مصرف باتری نیز وجود ندارد.

بهترین بخش این است که شما فقط باید یک بار و تنها در چند ثانیه به گوشی آنها دسترسی داشته باشید. حتی اگر در آینده نیاز به حذف برنامه SPY24 از تلفن آنها داشته باشید، می توانید این کار را از راه دور از طریق داشبورد SPY24 و از هر مرورگر وب انجام دهید!

** خواندن پیام‌های واتس‌اپ در گوشی اندرویدی لزوماً مستلزم نصب برنامه روی گوشی مورد نظر است. اگر برنامه ای ادعا می کند که کار دیگری انجام می دهد، فقط سعی می کند شما را فریب دهد و زمان، پول یا اطلاعات شخصی شما را از شما بگیرد. **

حالا بیایید به مراحلی برویم که باید طی کنید اگر می خواهید شخصی را بخوانید. با استفاده از دستگاه اندرویدی:

2.2 نحوه جاسوسی پیام‌های واتس‌اپ در اندروید

برای خواندن پیام‌های واتس‌اپ افراد در تلفن اندرویدی، فقط باید سه مرحله ساده را دنبال کنید:

مرحله 1: در مرورگر وب تلفن یا رایانه خود، ثبت نام کنید و حساب کاربری دریافت کنید. در SPY24 و یک طرح اشتراک برای تلفن های اندرویدی دریافت کنید. شما به جادوگر راه اندازی SPY24 منتقل خواهید شد.

مرحله 2: برنامه SPY24 را از اتصالی که در جادوگر راه اندازی مشخص شده است دانلود و بر روی تلفن مورد نظر نصب کنید. همانطور که کمی قبل توضیح دادم، این برنامه کاملا مخفی خواهد شد.

مرحله 3: پس از پایان مرحله 2 و بررسی و همگام سازی داده ها توسط SPY24، دکمه “شروع” را مشاهده خواهید کرد. می توانید روی آن کلیک کنید زیرا مراحل راه اندازی در حال حاضر کامل شده است. شما را به هیئت مدیره خود می برند.

شما می توانید از تمامی امکانات SPY24 از این داشبورد استفاده کنید. هر ویژگی دارای بخش خاصی در سمت چپ است. می توانید ماژول “جاسوس واتساپ” را در بخش “برنامه های رسانه های اجتماعی” بیابید.

قسمت 3: چگونه پیام‌های واتس‌اپ دیگران را بدون تلفن او بخوانیم

اگر نسخه آزمایشی SPY24 را امتحان کرده‌اید یا قبلاً برای آن ثبت‌نام کرده‌اید، فکر می‌کنم هر دو می‌توانیم موافق باشیم که SPY24 عالی است. آیا می خواهید چیز عالی دیگری مانند SPY24 را ببینید؟

اگر این کار را میکنید، من یک برنامه جاسوسی عالی واتس اپ برای شما دارم. اگر SPY24 را دوست داشتید، این برنامه را نیز دوست خواهید داشت:

3.1 جاسوسی مخفی واتس اپ SpyBubble

SpyBubble پرکاربردترین اپلیکیشن جاسوسی در واتس اپ است که سال ها تجربه در این زمینه دارد. میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان در میان پایگاه کاربران خود به خود اختصاص می‌دهد. و این تعجب آور نیست، با توجه به همه چیزهایی که SpyBubble قادر به انجام آنها است.

در واقع، من نظرات عمیق کاربران را از دیگرانی که از SpyBubble استفاده کرده‌اند خوانده‌ام. آنها حتی شامل رسانه های معتبر مانند Forbes، TechRadar، PCMag و غیره می شوند. شنیدن چیزهای بسیار عالی در مورد SpyBubble باعث شد که بخواهیم آن را امتحان کنم.

بگذارید این را به شما بگویم – این یکی از بهترین تصمیماتی بود که تا به حال گرفتم.

درست مانند SPY24، Cocopsy برای هر دو گوشی اندروید و آیفون نیز کار می کند. حالت مخفی کاری آن فوق العاده است و می توانید با ایمان کورکورانه در برنامه از آن استفاده کنید. برخی از بهترین پروتکل های رمزگذاری ممکن را دارد. بنابراین، تمام اطلاعات شخصی شما در هر زمان کاملاً ایمن است.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در مورد ماژول جاسوسی WhatsApp SpyBubble دوست داشته باشید:

استفاده آسان:

همه کسانی که می خواهند از برنامه جاسوسی WhatsApp استفاده کنند، حرفه ای فنی نیستند. در واقع، بیشتر این افراد والدین یا همسرانی هستند که احساس می‌کنند از فناوری دور هستند.

بنابراین، SpyBubble طوری طراحی شده است که به راحتی توسط کاربران مبتدی استفاده شود. حتی مادربزرگ شما می‌تواند از SpyBubble برای خواندن پیام‌های واتس‌اپ دیگران بدون کمک شما استفاده کند.

پشتیبانی مشتری:

اگرچه استفاده از SpyBubble آسان است، اما هر کسی می‌تواند با هر برنامه‌ای، مهم نیست که چقدر خوب باشد، با مشکل مواجه شود. به همین دلیل است که SpyBubble تیم پشتیبانی مشتری خود را دارد که هر زمان که به آن نیاز داشتید، چه شب و چه روز، به شما کمک می کند. پشتیبانی مشتری آنها می تواند برای سؤالات 24 × 7 متصل شود.

قیمت گذاری:

SpyBubble ارزان ترین طرح های اشتراکی را که می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید به شما ارائه می دهد. این امر SpyBubble را برای هر کسی که می خواهد از آن استفاده کند در دسترس قرار می دهد. حتی با چنین قیمت‌های پایینی، SpyBubble تخفیف‌های بزرگی ارائه می‌دهد که ممکن است برای واقعی بودن خیلی خوب به نظر برسند.

می‌دانم که SpyBubble به کامل‌ترین برنامه جاسوس‌افزار واتس‌اپ نزدیک است. اگر شما هم همین احساس را دارید، می توانید بلافاصله استفاده از SpyBubble را شروع کنید.

قسمت 4: نحوه هک کردن واتس اپ افراد و خواندن پیام های آنها

هر دو SPY24 و SpyBubble دارای یک ماژول جاسوسی واتس اپ هستند که می تواند پیام های واتس اپ ارسال و دریافت شده را در اختیار شما قرار دهد. نه تنها این، آنها همچنین جزئیات شخصی را که با او در تعامل هستند به شما نشان می دهند.

با این حال، چیزی که ممکن است متوجه نشده باشید، یکی دیگر از چیزهای عالی است که می‌تواند پیام‌های واتس‌اپ را به ازای هر نفر و موارد دیگر به شما نشان دهد.

این ویژگی کیلاگر نام دارد که هم در SPY24 و هم در SpyBubble وجود دارد. در اصل، کی لاگر هر چیزی را که کاربر روی گوشی خود نوشته است را به شما نشان می دهد.

این شامل تمام پیام‌های واتس‌اپی است که وارد کرده‌اند، از جمله پیام‌هایی که حذف کرده‌اند (یا هرگز ارسال نکرده‌اند). حتی اگر وب واتس اپ را روی تلفن خود باز کنید، نمی توانید آنقدر اطلاعات پیدا کنید.

تکمیل

راه‌های زیادی برای جاسوسی از پیام‌های واتس‌اپ افراد وجود دارد. با این حال، همه منابع موجود در اینترنت در این زمینه برای شما مفید نیستند. برنامه های کاربردی مفیدی وجود دارد و سپس بیشتر برنامه هایی وجود دارند که کلاهبرداری محض هستند.

بنابراین، به جای اینکه بیش از حد ماجراجو باشید، توصیه من به شما این است که به روشی قابل اعتماد مانند مواردی که در اینجا ذکر کردم، پایبند باشید.

بقیه انتخاب با شماست و امیدوارم تصمیم مطمئنی برای خود و شخصی که پیام هایی را که می خواهید بخوانید بگیرید، بگیرید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا