جاسوسی گوشیایفون -iPhoneفناوری و خبرنرم افزار کنترل والدین

چگونه پیام‌ های آی مسیج فرزندانتان را ببینیم: ۴ روش آسان

آی‌مسیج یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پیام‌رسانی جهان است، به ویژه در میان نوجوانان. در واقع، آنقدر محبوب است که نوجوانان آن را به همتایان خود با حباب آبی خود مقابل اندروید (به کاربران اندروید عذر می‌خواهیم) ترجیح می‌دهند.

و از آنجا که آی‌مسیج محصولی از اپل است، می‌دانید که امن است. این از نظر حریم خصوصی خوب است، اما اگر می‌خواهید بدانید چگونه پیام‌های آی‌مسیج کسی را ببینید؟ اگر بخواهید برای دلایل امنیتی ببینید که فرزندانتان در آیفون خود چه می‌گویند؟

بیاد داشته باشید که هر کسی می‌تواند یک آی‌مسیج یا پیام متنی بفرستد. هیچ فرآیند تأیید درخواست پیام وجود ندارد. اگر غریبه‌ای شماره تلفن یا نام کاربری آی‌کلود فرزند شما را بشناسد، می‌تواند به آنها پیام دهد.

و این بسیار مشکل‌ساز است، به ویژه در دنیایی که پر از کلاهبرداران، شکارچیان، افراد مزاحم و دیگر افرادی است که نمی‌خواهید با فرزند یا نوجوان شما ارتباط برقرار کنند.

و بیاد داشته باشید که حباب سبز در مقابل حباب آبی که چند دقیقه پیش درباره‌اش صحبت کردیم؟ رنگ حباب متن آی‌مسیج آنها می‌تواند به سایبربازیاری منجر شود.

پس آیا امکان دارد تا آیفون فرزندتان را نظارت کنید تا او را از خطر حفظ کنید؟ آیا راهی برای دسترسی به پیام‌های آی‌مسیج کسی وجود دارد؟ آیا می‌توانید بفهمید که آیا آنها به امان با افرادی که به آنها اعتماد دارید، صحبت می‌کنند و مکالماتی که مناسب سن آنهاست دارند؟ بله، در واقع چهار روش وجود دارد. و ما قصد داریم هر یک از آنها را به شما آموزش دهیم.

چگونه پیام‌های آی‌مسیج کسی را آنلاین بخوانیم: ۳ روش

بیشتر بخوانید: آموزش هک iMassage در آیفون (آشنایی با روش های جلوگیری از آن)

روش ۱. خواندن پیام‌های آی‌مسیج با نرم‌افزار کنترل والدینی

اگر می‌خواهید به طور مخفیانه و از راه دور به پیام‌های آی‌مسیج کسی دسترسی پیدا کنید، توصیه می‌کنیم از یک نرم‌افزار کنترل والدینی استفاده کنید. ابزار نظارتی مانند اسپای۲۴ می‌تواند به شما کمک کند تا به هر پیام متنی از آیفون دیگری بدون آگاهی او دسترسی پیدا کنید.

روش ۱. خواندن پیام‌های آی‌مسیج با نرم‌افزار کنترل والدینی

با دنبال کردن این مراحل ساده می‌توانید اسپای۲۴ را راه‌اندازی کنید و پیام‌های آی‌مسیج کسی را بخوانید:

مرحله ۱. به وب‌سایت 01spy.com بروید و یک حساب کاربری بسازید.

مرحله ۲. سرویس مشترک مناسب با دستگاه‌های iOS را انتخاب کنید.

مرحله ۳. هنگامی که خرید شما تأیید شود، به دنبال یک ایمیل از اسپای۲۴ باشید. دستورالعمل‌های نصب را از ایمیل دنبال کنید.

مرحله ۴. اسپای۲۴ را بر روی آیفون فردی که می‌خواهید نظارت کنید نصب کنید.

مرحله ۵. به داشبورد اسپای۲۴ وارد شده، گوشی هدف را متصل کنید و به طور زنده پیام‌های آی‌مسیج را مشاهده کنید.

نرم‌افزار کنترل والدینی تلفن تنها یک متصل‌ساز متن پیام نیست. این برنامه قادر است به تماس‌ها، برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی، موقعیت‌ها، فایل‌های رسانه‌ای و تقویم‌های کسی دیگر نظارت کند. علاوه بر این، این امکان را ارائه می‌دهد که یک ضبط‌کننده صفحه و یک کلیدبرای نظارت پیشرفته کاربران استفاده کنند.

روش ۲. دستیابی به پیام‌های آی‌مسیج کسی از طریق پشتیبان آی‌تیونز

اگر نیاز فوری به مشاهده پیام‌های آی‌مسیج کسی آنلاین دارید، می‌توانید از یک برنامه استخراج پشتیبان آی‌کلود استفاده کنید. این ابزار می‌تواند به شما کمک کند تا اطلاعات پشتیبان‌گیری شده، از جمله پیام‌های متنی، که در آیفون دیگری ذخیره شده‌اند را مشاهده کنید. احتمالاً اطلاعات تازه‌تری را دریافت خواهید کرد، زیرا اپل توصیه می‌کند که پشتیبان‌های منظم انجام دهید.

برای دسترسی به پیام‌های آی‌مسیج فرد دیگر از طریق پشتیبان، این مراحل را دنبال کنید:

مرحله ۱. یک استخراج‌گر (می‌تواند هر برنامه‌ای باشد که می‌پسندید) دانلود و نصب کنید.

مرحله ۲. برنامه را راه‌اندازی کنید و بر روی گزینه بازیابی از آی‌تیونز کلیک کنید (یا هر چه نام دکمه ممکن است در برنامه‌ای که استفاده می‌کنید)، سپس بر روی شروع کلیک کنید.

مرحله ۳. نوع داده‌های مورد نیاز را انتخاب کنید. در این مورد، آی‌مسیج است.

مرحله ۴. شروع به اسکن منبع داده کنید. هنگامی که فرآیند تکمیل شود، می‌توانید پیام‌های آی‌مسیج فرد دیگر را مشاهده کنید.

روش ۲. دستیابی به پیام‌های آی‌مسیج کسی از طریق پشتیبان آی‌تیونز

روش ۳. خواندن پیام‌های آی‌مسیج شخص دیگر با استفاده از شناسه اپل او

اگر به اندازه کافی به نزدیکی فردی که می‌خواهید نظارت کنید، نزدیک هستید، ممکن است اطلاعات احراز هویت اپل او را بدانید. اگر چنین است، می‌توانید با استفاده از اطلاعات احراز هویت اپل، به طور مخفیانه و بدون آگاهی او وارد آی‌مسیج او شوید و پیام‌های او را مطالعه کنید.

اینجا چگونه می‌توانید این کار را انجام دهید:

مرحله ۱. با استفاده از شناسه اپل و رمز عبور فردی که می‌خواهید پیام‌های آی‌مسیج او را بخوانید، وارد آی‌کلود شوید.

مرحله ۲. به آی‌مسیج های او دسترسی پیدا کرده و آنها را مطالعه کنید.

مرحله ۳. اگر مدارکی از سوء استفاده یا رفتار نادرست یافتید، عکس‌های صفحه گرفته و آنها را در گوشی خود ذخیره کنید.

روش ۳. خواندن پیام‌های آی‌مسیج شخص دیگر با استفاده از شناسه اپل او

روش ۴. استفاده از ساعت اپل

بدون آیفون، آیپد یا مک‌بوک نیز مشکلی نیست. اگر یک ساعت اپل دارید، نحوه دیدن پیام‌های آی‌مسیج کسی بدون نیاز به گوشی او آسان است. فقط ساعت اپل خود را با گوشی او پیوند دهید و آماده‌اید.

برای این روش کار کند، شما باید به گوشی او دسترسی داشته باشید. و به خاطر داشته باشید که هنگامی که ساعت اپل با گوشی او پیوند می‌شود، او یک اعلان دریافت می‌کند که اعتبارات آی‌کلودش به یک ساعت اپل متصل شده‌اند.

اما از آنجایی که شما دسترسی به گوشی او را هنگام نصب خواهید داشت، به راحتی می‌توانید اعلان را پاک کنید. اگر کافی سریع باشید، او هیچ‌وقت به این موضوع پی برند که شما چگونه می‌توانید پیام‌های آی‌مسیج را ردیابی کنید.

روش ۴. استفاده از ساعت اپل

چگونه پیام‌های آی‌مسیج کسی را دریافت کنیم:

اگرچه ۴ روشی که قبلاً توضیح داده شد ممکن است برای شما کار کنند، اما دارای مشکلات حیاتی هستند.

شخصی که قصد دارید به آنها حمله کنید به سادگی می‌تواند پی ببرد که از احراز هویت اپل آنها برای دسترسی به اطلاعات خصوصی‌شان استفاده کرده‌اید. بدون شک، این موضوع می‌تواند ایشان را ناراحت کند و باعث آسیب‌رساندن به رابطه‌تان شود.

اگر قصد دارید از یک برنامه استخراج‌گر غیررسمی استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که گوشی که می‌خواهید نظارت کنید، آسیب نبیند. یک برنامه پشتیبان آی‌کلود به نظر می‌آید که در نگاه اول ایده خوبی است. اما بسیاری از آنها توسط کلاهبرداران ساخته شده‌اند که فقط به دزدیدن اطلاعات شخصی شما علاقه دارند.

اگر می‌خواهید به طور ایمن و مخفیانه پیام‌های آی‌مسیج شخص دیگری را ببینید، برنامه کنترل والدینی مانند SPY24 انتخابی کامل برای شماست.

بیشتر بخوانید:

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا