امنیت شبکه و هکفناوری و خبرمهندسی اجتماعی

استخدام هکر حرفه ای چگونه است؟ شماره تماس هکر خوب!

امروزه استخدام هکر حرفه ای، یکی از مهم ترین و رایج ترین مسائل مربوط به دنیا اینترنت می باشد. در این روش، هکر ها به صورت آنلاین، به استخدام افراد مختلف در می آیند و به نقص حریم شخصی افراد و یا سرقت اطلاعات حساب ها، مطابق با هدف صاحبان سفارش، می پردازند.

انواع هکر

با گسترش شبکه های مجازی و دنیا اینترنت در سراسر جهان، بیش از زمان گذشته با واژه حملات سایبری توسط هکر حرفه ای رو به رو می شویم. در واقع هکر ها، افرادی هستند که به صورت تخصصی در زمینه امنیت دنیا اینترنت، از طریق دستگاه های مختلفی نظیر سیستم های رایانه و حتی تلفن های همراه به تحصیل پرداخته اند. به عبارت دیگر می توان گفت که هکر ها همان برنامه نویسان قدرتمند سیستم های کامپیوتری هستند که از دانش و تخصص خود در زیر شاخه های مختلفی استفاده می کنند.

با توجه به زمینه فعالیت هر هکر، می توان آنها را به ۶ دسته کلی تقسیم کرد. نخستین نوع هکر ها به جوجه هکر ها، که با نام اسکریپت کیدی ها نیز شناخته می شوند، اشاره کرد. این افراد هکر های آماتوری هستند که بدون داشتن تخصص در این زمینه و تنها با برخی از نرم افزار ها، به فرایند هک می پردازند. فریکر ها، از دیگر انواع هکر ها می باشند که به صورت تخصصی در زمینه هک تلفن های همراه فعالیت می کنند. از دیگر انواع هکر ها می توان به فعلان هکر ها اشاره کرد، که با دسترسی به برخی از وبسایت های پربیننده، پیام های اجتماعی، مذهبی و یا سیاسی را منتشر می کنند.

استخدام هکر حرفه ای چگونه است؟ شماره تماس هکر خوب!
استخدام هکر حرفه ای چگونه است؟ شماره تماس هکر خوب!

هکر های کلاه سفید، سیاه و خاکستری

انواع دیگری از هکر ها هستند که با نام هکر های کلاه سفید، سیاه و خاکستری شناخته می شوند. هکر های سفید یا هکر های اخلاقی، افرادی هستند که تنها هدفشان از هک یک سیستم یا شبکه، اطلاع از باگ ها و ضعف های آن و تلاش برای برطرف کردن آن ها می باشد. توجه داشته باشید که فعالیت هکر های کلاه سفید، قانونی و با مجوز می باشد.

برخلاف هکر های اخلاقی، هکر های دیگری با نام هکر های کلاه سیاه فعالیت می کنند که از آنها با عنوان کراکر ها نیز نام برده می شود. کرار ها کاملا با نیت های شوم و به قصد سودجویی به سیستم ها یا شبکه ها حمله می کنند و تنها هدفشان، سرقت اطلاعات حساب های بانکی، داده ها و اطلاعات سازمان ها و یا به نوعی نقص حریم شخصی افراد می باشد. در این بین هکر هایی با نام، هکر های خاکستری شناخته شده اند که فعالیت آنها ترکیبی از فعالیت کراکر ها و هکر های اخلاقی می باشد. در واقع این هکر ها قصد سودجویی ندارند، اما فعالیتشان نیز قانونی نیست.

دلایل استخدام هکر خوب

به دلیل این که امروزه تمام قشر یک جامعه با سنین مختلف، در شبکه های اجتماعی حضور دارند، ممکن است برخی افراد، شامل والدین یا همسر ها، بخواهند فرزندان یا پارتنر عاطفی خود را تحت نظارت قرار دهند، که این امر می تواند با نیت برقراری امنیت آنها باشد. اما از آن جایی که اکثر افراد با روش های هک آشنایی ندارند، اقدام به استخدام هکر حرفه ای می کنند، تا از این طریق اعمال خود را به سرانجام برسانند. از این جهت استخدام یک هکر خوب برای آنها اهمیت بسیار زیادی دارد. توجه داشته باشید که برخی از افراد تنها با دلایلی که ذکر کردیم اقدام به هک نمی کنند، بلکه با نیت های سوء استفاده گرانه و به قصد دزدی، هکر های آنلاین را استخدام می کنند.

روش استخدام هکر حرفه ای

برای استخدام هکر حرفه ای، تنها کافی است تا به یک سایت مخصوص استخدام هکر حرفه ای مراجعه نمایید. به گزارش نیویورک تایمز، اخیرا سایتی به نام SPY24.app فعالیت خود را در زمینه استخدام هکر ها آغاز کرده است. عملکرد این سایت به گونه ای است که افراد مختلف در سراسر جهان که تصمیم به هک کردن شخص خاصی را دارند، سفارش خود را در این سایت به ثبت می رسانند.

پس از آن، هکر ها به سایت ذکر شده مراجعه کرده و مطابق با زیر شاخه فعالیت خود، برخی از سفارش ها را انتخاب کرده و پس از دریافت دستمزد خود، عملیات هک را آغاز می کنند و سپس اطلاعاتی را که به سرقت برده اند، در اختیار صاحب سفارش قرار می دهند. صاحب سفارش می تواند خانمی با قصد هک دوست پسر خود و یا کارمند شرکتی با هدف دزدیدن اطلاعات مالی، باشد.

شماره هکر خوب

برای این که بتوانید یک هکر حرفه ای و خوب را استخدام کنید، اصلا به شماره تلفن همراه او نیازی نخواهید داشت. زیرا که تمام فرایند های ثبت سفارش و انجام عملیات هک کردن توسط هکر ها، کاملا آنلاین و از طریق سایت های مربوطه انجام می گیرد. از طرف دیگر، هکر ها برای افزایش امنیت خود، به هیچ عنوان شماره تلفن همراهشان را در اختیار دیگر افراد قرار نخواهند داد و اغلب به صورت ناشناس فعالیت می کنند.

مزیت های سایت آنلاین استخدام هکر حرفه ای

در حال حاضر در سایت SPY24.app، بیش از ۶۰۰ سفارش هک به ثبت رسیده که دستمزد هر کدام از آنها متفاوت می باشد. مسلماً آن چه برای هکر های این سایت اهمیت دارد، انجام سفارشاتی با دستمزد بالا تر می باشد. به همین دلیل یک بازار رقابتی در بین آنها به وجود آمده است و هر هکر حرفه ای برای گرفتن سفارشات خفن تر و بزرگ تر، تلاش می کند.

از بزرگ ترین مزیت های این سایت، این است که همه افراد در آن ناشناس هستند و هویت صاحبان سفارش یا هکر ها را فاش نخواهد کرد. همچنین این سایت برای جلوگیری از کلاهبرداری، تمام تراکنش های مالی خود را به صورت آنلاین انجام می دهد و افراد در واریز دستمزد ها دخالتی ندارند. مطابق با ادعا های طراحان این سایت، فعالیت آنها کاملا قانونی و مجوز دار است و تمام افراد باید شرایط و ضوابط مخصوص را قبل از ثبت سفارش، قبول نمایند.

  • چگونه هکر شویم
  • آموزش هکر حرفه ای شدن
  • هکر حرفه ای میخوام
  • هک واتساپ با کد
  • هک گوشی
  • هک اینستا

بهترین سایت درباره  SPY24 در ایران.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا