هک واتساپ

چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم بدون برنامه؟

بازیابی پیام های حذف شده در واتساپ شاید در نگاه اول غیرممکن و دشوار باشد اما سامانه مراقبت از خانواده spy24 همراه همیشگی شماست تا با روش ها و راه حل هایی نحوه بازگردانی پیام ها را آموزش دهد. شرط لازم برای بازگردانی پیام ها، تهیه بک اپ (backUp) از پیام هایتان می باشد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا به پاسخ پرسش های چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم بدون برنامه؟ چگونه پیام های حذف شده را برگردانیم؟ چگونه پیام های حذف شده واتساپ را بخوانیم؟ دست یابید.
همچنین شما می توانید برای نظارت بر عملکرد فرزندان و یا شریک زندگی خود، برنامه کنترل واتساپ را دانلود و از طریق آن دیگران را زیر نظر داشته باشید.

چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم بدون برنامه؟

شاید تا به حال شما هم با برنامه هایی در اینترنت مواجه شده اید که ادعا می کنند تا می توانند پیام ها حذف شده شما را در واتساپ بازیابی کنند، اما باید بدانید این کار به راحتی امکان پذیر نمی باشد زیرا پیام های واتساپ رمزگذاری شده اند و این بدان معناست که برنامه باید به تمام کلیدهای رمزگذاری شده دسترسی داشته باشد تا بتواند پیام ها را رمزنگاری و به شما نمایش بدهد که چنین اتفاقی امکان پذیر نمی باشد.
در پاسخ سوال چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم بدون برنامه؟ باید بگویم این کار یک ریسک بزرگ به حساب می آید و تا حد زیادی باعث از بین رفتن و به خطر افتادن اطلاعات شخصی شما می شود. شما برای بازیابی پیام های حذف شده در واتساپتان بهتر است از بک اپ استفاده کنید تا بدون هیچ خطری و به بهترین نحو پیام های شما بازگردانی شود.

آموزش برگرداندن پیام ها در واتساپ:

برای بازگردانی پیام ها در واتساپ، اول باید بدانید چگونه پیام های شما حذف شده اند؟ به طور کلی حذف پیام ها در واتساپ به دو دلیل امکان پذیر می باشد؛ یک اینکه پیام ها به صورت اتفاقی آرشیو شده اند و دو اینکه چت ها و پیام ها به طور کلی از واتساپ حذف شده اند. بسته به هر یک از این دو حالت، راه حل های متفاوتی برای بازگردانی پیام های حذف شده در واتساپ وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

بازگردانی پیام های آرشیو شده در واتساپ:

اگر پیام های واتساپتان در سیستم عامل IOS و یا اندروید ارشیو شده است نیازی به برنامه و یا سایت برای ریکاوری پیام های واتساپ ندارید و فقط کافی است در صفحه اصلی واتساپ به بالای صفحه مراجعه کنید و صفحه را از بالا به پایین بکشید و گزینه Archived Chats را انتخاب کنید.

برای خارج کردن پیامی از آرشیو هم در سیستم عامل اندروید و IOS، فقط کافیست انگشتتان را روی آن چت چند ثانیه نگهدارید و گزینه Unarchive را ضربه بزنید تا پیام شما از آرشیو خارج شود.

چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم بدون برنامه؟
چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم بدون برنامه؟

بازگردانی پیام های حذف شده در واتساپ بدون برنامه:

در ابتدا لازم به ذکر است که این روش فقط برای اندروید است و در IOS کار نمی کند چرا که IOS اجازه دسترسی به فایل های برنامه را به کاربر نمی هد. اما اگر کاربر اندروید هستید می توانید از طریق بکاپ های قدیمی، پیام های حذف شده واتساپتان را بازگردانی کنید.
برای بازگردانی چت های حذف شده یا بازیابی پیام های واتساپ که توسط مخاطب شما حذف شده اند، فقط کافیست بکاپ های قدیمی تر را به جای اخرین نسخه بازگردانی کنید، برای این کار فقط کافیست از طریق برنامه مدیریت فایل به مسیر /WhatsApp/Databases بروید و فایل WhatsApp را در قسمت sdcard یا storage یا internal storage و یا main storage باز کنید. در پوشه Databases چندین نسخه بکاپ مشاهده می شود که شما با توجه به تاریخ، هر کدام از آن ها را می توانید بازگردانی کنید.

نتیجه گیری:

ما در این نوشتار به بازیابی پیام های واتساپ در IOS و اندروید پرداختیم و گفتیم پیام های حذف شده در واتساپ 2 حالت دارند؛ یکی پیام های ارشیو شده و دیگری پیام های حذف شده. ما برای هر دو روش، مراحلی را قراردادیم تا شما از طریق آن بتوانید به راحتی پیام هایی که حذف شده اند و شما به آن نیاز دارید را بازیابی نماید. حال اگر شما می خواهید پاسخ پرسش های چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم بدون برنامه؟ چگونه پیام های حذف شده را برگردانیم؟ چگونه پیام های حذف شده واتساپ را بخوانیم؟ را دقیق تر بدانید، این مقاله را از ابتدا مطالعه نماید.
شما می توانید در سامانه مراقبت از خانواده SPY24 اقدام به دانلود برنامه کنترل واتساپ دیگران نماید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا