هک واتساپ

نحوه فعال کردن حالت روح واتساپ (حالت روح واتساپ کجاست؟)

اگر بخواهیم یکی از محبوب ترین پیام رسان ها را برای شما معرفی کنیم باید بگویم واتساپ بهترین برنامه موجود در دنیای امروزه می باشد که مردم کل دنیا از آن استفاده می کنند. حال شاید برخی از کاربران به دلایل مختلفی می خواهند حالت روح واتساپ را فعال کنند و این کار را بلد نیستند؛ ما در این مقاله از سایت spy24 برای شما به آموزش نحوه فعال کردن حالت روح واتساپ می پردازیم و مطالبی درباره اینکه حالت مخفی واتساپ کجاست؟ و دور زدن حالت روح واتساپ برای شما قرار می دهیم. حال شما می توانید این مقاله را تا انتها دنبال کنید تا پاسخ سوالات خود را بگیرید؛ همچنین شما می توانید با کلیک بر روی لینک پیشنهادی، برنامه کنترل واتساپ را دانلود نماید.

حالت روح واتساپ کجاست؟ (حالت روح واتساپ چیست)

وقتی شما تصمیم به ارسال پیام برای شخصی در واتساپ می کنید، سه حالت برای پیام شما وجود دارد؛ حالت اول این است که تیک پیام ارسالی شما خاکستری رنگ و یک تیک است و این نشان دهنده آن است که مخاطب شما به هر دلیلی اینترنتش متصل نیست و هنوز پیام را دریافت نکرده است.
حالت دوم، دو تیک خاکستری می باشد که نشان دهنده این است که پیام توسط مخاطب شما دریافت شده و یا اینترنت آن روشن است و اما هنوز پیام شما را باز نکرده و خوانده نشده است. در این حالت ممکن است شخص پیام شما را از طریق اعلان های Whatsapp خوانده است و شما متوجه آن نمی شوید.
حالت سوم، دو تیک آبی می باشد که این حالت نشان دهنده این است که شخص پیام شما را دریافت و آن را خوانده است. ما تمام این موارد را برای شما توضیح دادیم تا در نهایت برای شما بگویم نحوه فعال کردن حالت روح واتساپ چگونه است و حالت روح چگونه کار می کند.

نحوه فعال کردن حالت روح واتساپ:

حالت روح واتساپ حالتی است که دریافت کننده پیام با اینکه پیام دریافت شده را می خواند اما ارسال کننده متوجه این موضوع نمی شود و در واقع تیک ها برای شخص ارسال کننده پیام به جای رنگ آبی، خاکستری می باشد و ارسال کننده تصور دارد دریافت کننده هنوز پیام او را نخوانده است. بهترین کاربرد دانستن نحوه فعال کردن حالت روح واتساپ این است که شما مجبور به چت کردن اجباری نیستید و می توانید بی اهمیت نسبت به پیام دیگران بگذرید بدون آنکه آن ها متوجه و یا ناراحت بشوند!

نحوه فعال کردن حالت روح واتساپ
نحوه فعال کردن حالت روح واتساپ

نحوه فعال سازی حالت روح واتساپ:

1:وارد تنظیمات واتساپ شوید.

2:روی گزینه Account  کلیک کنید.

3:گزینه Privacy  را لمس کنید.

در این قسمت گزینه Read receipts وجود دارد که شما باید تیک این گزینه را بر دارید.

با انجام این مراحل، حالت روح برای واتساپ شما فعال می شود و دیگر شما هر پیامی را در واتساپ دریافت کنید و آن را بخوانید، شخص ارسال کننده متوجه اینکه شما پیام او را خوانده اید نمی شود.

نتیجه گیری:

واتس اپ یکی از محبوب ترین پیام رسان های اینترنتی می باشد که این قابلیت را دارد شما به راحتی بدون اینکه شخص متوجه شود بتوانید پیام او را بخوانید و در صورت تمایل به او پاسخ دهید و یا بی اهمیت نسبت به آن بگذرید. ما در این مقاله از سایت spy24 برای شما به آموزش نحوه فعال کردن حالت روح واتساپ پرداختیم و پاسخ سوال شما که پرسیده بودید حالت روح واتساپ کجاست و حالت روح واتساپ چیست را داده ایم. شما می توانید برای آنکه حالت روح واتساپ خود را فعال کنید این مقاله را با دقت مطالعه نماید. همچنین شما می توانید با کلیک بر روی لینک پیشنهادی، برنامه کنترل واتساپ را دانلود نماید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا