فناوری و خبرجاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدین

همیار جی پی اس Hamyargps سامانه مراقبت از خانواده

در این مقاله از سایت spy24 می خواهیم سامانه همیار جی پی اس hamyargps.ir را به صورت کامل بررسی کنیم و درباره ویژگی ها و قابلیت های این سامانه بیشتر بدانیم و نحوه استفاده و طریقه نصب و راه اندازی آن را نیز در ادامه به شما آموزش دهیم.  همیار جی پی اس یک برنامه ردیابی نامحسوس گوشی و تبلت از راه دور رایگان می باشد که شما می توانید آن را به راحتی دانلود و نصب کنید. در ادامه به آموزش حذف همیار جی پی اس، چگونگی کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه و اینکه چگونه جی پی اس کنترل از راه دور می شود توضیح دهیم؛ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اگر شما  می خواهید برنامه spy24 را دانلود کنید، می توانید روی لینک مورد نظر کلیک کنید!

احتمالا شما هم ممکن است که یکی از آن افرادی باشید که برایتان سوال پیش آمده باشد که چطور می توانم مواظب فرزندانم و یا پدر و مادر سالمندم در بیرون از خانه و یا زمانی که من از آنها دور هستم باشم؟ و یا چطور مراقب کارمندم در حین ماموریتی که قرار است انجام دهد باشم؟ و بنا به صد ها دلایلی که هر یک از شما ممکن است بنا به شرایط خاصی که دارد نیاز داشته باشد که از این سامانه استفاده کند پس در ادامه با هم سامانه همیار جی پی اس را مرور می کنیم و به شما می گوییم که این سامانه چقدر راحت می تواند از این بایت برای همیشه خیالتان را راحت کند!

سایت همیار جی پی اس ( Hamyargps.com ) کلاهبرداری

هشدار: سایت “همیار جی پی اس (Hamyargps.com)” ممکن است یک کلاهبرداری باشد. از استفاده از این سایت خودداری کنید و به جای آن از منابع معتبر و قانونی برای خدمات ردیابی و کنترل گوشی همراه استفاده کنید. امنیت و حفاظت از اطلاعات شخصی و دستگاه‌های شما از اهمیت بالایی برخوردار است. از سایت‌ها و منابع رسمی و معتبر برای هرگونه خدمات مربوط به ردیابی و کنترل استفاده کنید تا از خسارات ناشی از کلاهبرداری‌ها جلوگیری کنید.

همیار جی پی اس Hamyargps

همیار جی پی اس چیست؟

همیار جی پی اس hamyargps.ir یک سامانه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی و تبلت از راه دور می باشد، که به منظور مراقبت از خانواده طراحی شده است. این برنامه قابل نصب بر روی انواع گوشی هوشمند موبایل (اندروید) و تبلت می باشد و از راه دور به صورت نامحسوس قابل کنترل می باشد.

همانطور که در پیش تر اشاره شد از این سامانه برای مراقبت از خانواده، حال چه فرزندان و چه افراد مسن مانند پدر و مادر نیز قابل استفاده می باشد. برای مثال زمانی که من سر کار و محل کارم هستم، می توانم از طریق سامانه همیار جی پی اس hamyargps.ir محلی که پدرم در آنجا قرار دارد را رصد کنم. ممکن است والدین و در کل افراد مسنی که با ما زندگی می کنند دچار بیماری آلزایمر باشند و خطر اینکه بعد از بیرون رفتن از منزل نتوانند راه برگشت را پیدا کنند باشند. به همین منظور با استفاده از همیار جی پی اس شما در هر لحظه می توانید از موقعیت مکانی آنها نیز با خبر شوید.

کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه:

این تنها یکی از قابلیت های بی انتهای همیار جی پی اس می باشد. یکی دیگر از قابلیت های این برنامه کنترل گوشی همسر و فرزندان می باشد. در رابط با موضوع مراقبت از فرزندان، شما می توانید تمامی مواردی که در ادامه به هریک از انها می پردازیم نیز دسترسی داشته باشید و با خیال راحت تمام فعالیت های روزانه فرزند خود را به صورت گزارش لحظه ای دریافت نمایید.

همچنین از سامانه همیارجی پی اس hamyargps.ir می توان برای کنترل و مراقبت از کارمندان در شرایط خاص نیز استفاده نمود. یکی دیگر از مواردی که از این سامانه می توان استفاده کرد، در شرایطی می باشد که زن و شوهر ممکن است به هر دلیلی از خود رفتار مشکوکی نشان دهند.

مثل دیر به خانه برگشتن و یا تماس های مشکوک که باز توسط این برنامه می توان این موارد را نیز به صورت سامانه مراقبت از خانواده مورد بررسی قرار داد. در تمامی موارد، قرار نیست هیچ برنامه ایی با ظاهر یک آیکن بر روی گوشی طرف مقابل باشد و این برنامه به سادگی و بدون هیچ علائمی بر روی گوشی فردی که می خواهیم آن را زیر نظر داشته باشیم نصب می گردد.

ویژگی های کاربردی همیار جی پی اس hamyargps.ir چیست؟

یکی از دغدغه های والدین در رابط با فرزندانشان ممکن است شبکه های اجتماعی آنها بر روی گوشی موبایلشان باشد. همیار جی پی اس hamyargps.ir این امکان را به شما می دهد که شما به صورت کامل به شبکه های اجتماعی فرزندان خود از جمله، انیستاگرام، واتساپ، تلگرام، ایمو و .. داشته باشید. شما می توانید از طریق این سامانه افرادی که شبکه های اجتماعی فرزند شما را دنبال می کند و همچنین پیام های دایرکتی که رد و بدل شده اند، پست هایی که آنها در شبکه اجتماعی اینستاگرام خود منتشر کرده اند ولی به دلیل خصوصی بودن حساب اجازه دسترسی و مشاهده را به شما نمی دهد را نیز مشاهده نمایید.

همچنین تماس های ورودی و خروجی و لیست پیامک ( اس ام اس ) نیز از جمله مواردی هست که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین توسط این سامانه شما می توانید بعضی از شماره های تماس مشکوک که فرزندتان اخیرا دریافت نموده است را نیز مسدود نمایید.

ممکن است در بعضی موارد فرزند شما بعضی از تماس های ورودی و یا خروجی خود به همراه بعضی از پیامک ها را نیز پاک کند و شما متوجه آن نشوید اما از طریق سامانه همیار جی پی اس hamyargps.ir می توانید قبل از پاک کردن به انها دسترسی داشته باشید. به طور مثال شما امکان کشیدن عکس از صفحه ( سکرین شات ) را دارید و عکس بدون انکه بر روی حافظه گوشی فرزند شما ذخیره گردد برای شما ارسال می گردد.

برنامه ردیابی نامحسوس گوشی و تبلت از راه دور رایگان:

شاید از خودتان بپرسید که چطور این امکان وجود دارد در حالی که ممکن است اینترنت و یا صفحه گوشی فرزندم خاموش باشد. شما از طریق این سامانه می توانید با ارسال کد های دستوری مخفی که بی سر و صدا به گوشی فرزندتان ارسال می شود، اینترنت گوشی او را از راه دور روشن یا خاموش نمایید. یعنی یک کد دستوری بدون آنکه فرزند شما متوجه آن شود برایش ارسال می گردد و این کد دستوری اینترنت او را روشن و یا خاموش می کند و بعد از روشن شدن اینترنت شما می توانید از طریق نت گوشی فرزند خود برای خود گزارشاتی را ارسال کنید.

همچنین یکی دیگر از نگرانی والدین برای سلامت روحی و فکری فرزندان خود کنترل وب سایت ها و محدودیت گذاری بر آنها می باشد. با فیلتر شدن بعضی از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و تلگرام و شدت تمایل افراد برای استفاده از آنها، استفاده از وی پی ان ها را به شدت افزایش داده است که با استفاده از آنها می توان به سایت های نا مناسب نیز سرک کشید و این خود یکی از نگرانی های اولیا در رابط سلامت فکری فرزندانشان می باشد.

جی پی اس کنترل از راه دور چگونه می باشد؟

به همین منظور یکی دیگر از کاربردهای سامانه همیار جی پی اس hamyargps.ir محدودیت گذاری بر روی این سایت ها می باشد و شما می توانید بعضی از سایت ها را از دسترس کودک خود حتی با استفاده از وی پی ان را محدود کنید. و اما یکی دیگر از ویژگی های این سامانه،  مشاهده تاریخچه مرورگر اینترنت می باشد و می توانید این گزارش را دریافت کنید که فرزند شما بیشتر به چه صفحاتی از اینترنت مراجعه کرده است و از همین روش نیز می توان به بسیاری از موارد درون گرایی فرزند خود پی ببرید که ممکن است هرگز خودشان بر زبان نیاورند.

به فرض مثال ممکن است فرزند شما در اکثر اوقات به سایت هایی که در رابط با فروش لباس ورزشی بوده اند، مراجعه کرده باشد و شما از این طریق پی به خواسته های فرزندتان که خود بر زبان نمی آورد نیز می توانید پی ببرید و این یکی از مهمترین ویژگی های همیار جی پی اس می باشد و در بسیاری از موارد خصوصا مادران همیشه دوست دارند که از درون فرزند خود باخبر باشند که این سامانه به راحتی این کار را می تواند برای شما انجام دهد.

یکی دیگر از قابلیت های این سامانه که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد، قابلیت مشاهده افراد بر روی جی پی اس نقشه می باشد. این خود یکی از کاربردی ترین ویژگی های این سامانه می باشد و در مواقعی که نگران مسیر های تردد فرزند خود هستیم، می توانیم به راحتی از طریق این سامانه ان را نیز کنترل کنیم.

ردیابی نامحسوس فرزندان از طریق سامانه همیار جی چی اس:

در مواردی ممکن است به رفتار و مکان هایی که فرزندتان می خواهد به آنجا برود مشکوک باشید و یا اینکه در مسیر خود نیز ممکن است به جایی که شما دوست ندارید فرزندتان به آنجا برود، نیز مراجعه می کند که برای اطمینان حاصل کردن از این اتفاق می توانید از طریق نقشه جی پی اس این سامانه از موقعیت مکانی فرزند خود نیز با خبر شوید.

hamyargps

تمام قابلیت های این سامانه بنا به نیاز و نوع استفاده می تواند گسترده و خیلی فراتر از مواردی باشد که در این مقاله به آنها اشاره شد و از آنجا که بی نهایت موارد را پوشش می دهد و متناسب با هر شخص و موضوع می تواند متفاوت باشد و همه آنها در این مقاله نمی گنجد، از آوردن مثال های بیشتر خود داری می کنیم. شما می توانید به راحتی ثبت نام کنید و از این برنامه با انتخاب یکی از طرح های یک ماهه، دو ماهه، چهار ماهه، شش ماهه، هشت ماهه، ده ماهه، دوازده ماهه و بیست و چهار ماهه استفاده کنید.

دانلود برنامه همیار جی پی اس رایگان:

جهت راه اندازی و نصب این برنامه، می توانید از ویدیوی آموزشی نصب و راه اندازی سامانه کنترل و مراقبت از خانواده نیز استفاده کنید.

همیار جی پی اس hamyargps.ir یکی از کاملترین سامانه کنترل و مراقبت از خانواده می باشد که می توانید بعد از پرداخت به صورت آنی برنامه را دانلود و بر روی گوشی خود نصب نمایید. همیار جی پی اس دارای پشتیبانی تمام وقت برای پاسخ و حل تمامی مشکلات شما می باشد و در هر لحظه آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما عزیزان می باشد.

این سامانه با توجه به رضایت کاربران خود و تعهد در ارائه کیفیت و خدماتی نوین ضمانت بازگشت وجه طی ۱۲ ساعت را برای کاربران خود در نظر گرفته است. شما با این سامانه می توانید با خیال راحت به کارهای روزانه خود بپردازید و حواستان به کانون گرم خانواده تان نیز باشد.

همیار جی پی اس دات آی آر hamyargps.ir:

سامانه همیار جی پی اس دات کام hamyargps.ir دارای خدمات حرفه ای چون (فروش و نصب حضوری در محل، خدمات پشتیبانی در محل، خدمات مشاوره فروش و پشتیبانی تلفنی، خدمات پاسخگویی توسط پیام رسان ها، خدمات پشتیبانی تیکت و بسیاری از خدماتی که هیچ سایتی قادر به انجام آن ها نمی باشد را برای کاربران خود فراهم کرده است.

معرفی سایت های کلاهبردار (کلاهبرداری همیار جی پی اس):

در ایران بعضی ها روشی را پیدا کرده اند که نرم افزار رایگان اندرویدی میسازند و خدمات رایگان خارجی را با هزینه ای گزاف و تبلیغات می فروشند، پس با ما همراه باشید تا چند سایت کلاهبردار نمونه را به شما معرفی کنیم.

همیار جی پی اس hamyargps.com:

این سایت کلاهبردار که نام سامانه همیار جی پی اس hamyargps.ir را کپی کرده است و آن را با نام همیار جی پی اس دات آی آر ایجاد کرده است، با فریب کاربران این سامانه اقدام به کلاهبرداری و فریب کاربران می کند که اگر روزی به این سایت وارد شدید خودتان متوجه می شوید که این سایت شیاد برنامه ای دیگر را به کاربران فریب خورده خود می دهد.

نتیجه گیری:

ما در این مقاله از سایت spy24 برای شما به توضیح کاربرد سامانه همیار جی پی اس hamyargps پرداختیم و گفتیم این برنامه را در چه زمانی می توانید استفاده کنید تا بهترین عملکرد را برای شما داشته باشد. ما در این مقاله برای شما مطالبی درباره حذف همیار جی پی اس، روش های کنتزل گوشی همسر بدون نصب برنامه، جی پی اس کنترل از راه دور را چگونه انجام می دهد؟ و اینکه آیا کلاهبرداری همیار جی پی اس صحت دارد یا خیر؟ قرار داده ایم که شما می توانید برای دریافت این پاسخ ها، این مقاله را تا انتها مطالعه نماید.

برسی سایت های کلاهبردار با فیلم

نمایش فیلم برسی سایت های کلاهبردار با فیلم

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا