دسته‌بندی نشده

انواع روش های مختلف هک موبایل دیگران رایگان 2022

امروزه یکی از اقلام ضروری و مهمی که هر فرد برای انجام بخشی از کارهای روزمره خود به آن نیاز پیدا می کند؛ تلفن های هوشمند همراه است. بنابراین این دستگاه کوچک محلی برای ذخیره اطلاعات مهم و شخصی فرد به حساب آمد و هک موبایل دیگران به منظور دستیابی  و نفوذ به این اطلاعات با اهداف و مقاصد خاص غیر قابل انکار است. در این مقاله با انواع روش های مختلف هک موبایل و نشانه ها و علائم پیشگیری از این اتفاق آشنا خواهید شد, همراه ما باشید.

منظور از هک کردن موبایل چیست ؟

هک کردن به اقدامی جاسوسی و غیر قانونی گفته می شود که افراد از طریق برنامه های مختلف یا نوشتن کدهای جاسوسی به اطلاعات ذخیره شده درون گوشی شخص دیگر؛ برنامه های نصب شده و یا تماسها، پیام ها، عکس و فیلم های او و … دسترسی و نفوذ پیدا کرده و از این اطلاعات در جهت مقاصد و اهداف خاص خود بهره می برد. در واقع اهداف و دلایل افراد از هک موبایل دیگران بسیار مختلف بوده و برخی از آن ها به قصد سرقت، اخاذی و سوء استفاده از اطلاعات آن ها نظیر رمز بانکی و … ، جاسوسی و یا نظارت بر پیام ها و عملکرد شخص در استفاده از گوشی همراهش؛ کنترل موقعیت او در رفت و آمد هایش و …  می باشد.

روش های پیدا کردن شماره هکر خوب استخدام هکر حرفه ای!
روش های پیدا کردن شماره هکر خوب استخدام هکر حرفه ای!

انواع روش های مختلف هک موبایل دیگران

همانطور که اشاره شد؛ روش های متعددی به منظور هک گوشی دیگران و دسترسی به اطلاعات آن وجود دارد که با پیشرفت دانش و تکنولوژی، دیگر افراد به دانش و مهارتی خاص در زمینه امور کامپیوتری و برنامه نویسی نیاز نداشته و از طریق یکسری برنامه ها و ربات ها هک می توانند به گوشی شخص مورد نظر خود نفوذ کرده و بر عملکرد و فعالیت های او نظارت و کنترل داشته باشند. همچنین افراد حرفه ای تر در این زمینه می توانند با برنامه نویسی یکسری از کدها جاسوسی به اطلاعات شخص مورد نظر خود دسترسی پیدا کرده و قصد سوء استفاده از این اطلاعات را دارند. به طور کلی ابزارها و روش هایی مختلفی که به منظور هک گوشی دیگران بکار گرفته می شود, به شرح موارد مطرح شده در قسمت ذیل است :

برنامه هک و جاسوسی SPY 24

SPY 24 یک برنامه کاربردی و بسیار محبوب در زمینه جاسوسی و هک موبایل دیگران است که شخص هکر از طریق ساخت یک اکانت در وب سایت این برنامه و بارگیری نرم افزار SPY24  بر روی گوشی هوشمند شخص مورد نظر خود می تواند به راحتی کلیه پیامها، تماس های او را در برنامه هایی نظیر واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و … با جزئیات دقیق نظیر تاریخ و ساعت ارسال یا دریافت پیام زیر نظر بگیرد. همچنین از طریق این برنامه می توانید از راه دور و بدون اطلاع خود شخص موقیعت و لوکیشن شخص را کنترل کرده و مراقب او باشید. قابلیت های اپلیکیشن SPY24 بسیار کاربردی و زیاد بوده و معمولا والدین با نصب این برنامه بر روی گوشی هوشمند فرزند خود به کلیه رفتار ها و عملکردهای فرزند خود در ارسال یا دریافت پیام، عضویت در گروه های مختلف، مخاطبین و تماس های او، وبگردی ها و …. نظارت و کنترل داشته تا از او در برابر آسیب ها و خطرات احتمالی که تحت تاثیر فضای مجازی و یا دوستان نامناسب ممکن است به وجود آید؛ حفاظت کنند.

اپلیکیشن Hackode برای هک موبایل دیگران

یکی دیگر از برنامه های جاسوسی که در سال 2018 به منظور هک و دستیابی به اطلاعات ذخیره شده در گوشی هایی با سیستم اندروید طراحی شده است؛ اپلیکیشن Hackode نام دارد. این برنامه با توجه به کیفیت عالی و عملکرد مطلوب خود به عنوان یکی از بهترین گزینه های در این زمینه شناخته شده و به فرد هکر امکان انجام کارهای مختلف را بر روی گوشی شخص قربانی خواهد داد. قابلیت های در نظر گرفته شده برای اپلیکیشن Hackode بر مبنای MySQL Server، Whois, SQL Injection، IP و … بوده و بسیار جالب و کاربردی است.

اپلیکیشن FaceNiff در جهت هک گوشی دیگران

برنامه جاسوسی FaceNiff نیز به قصد هک کردن گوشی های اندرویدی طراحی شده و بعد بارگیری و راه اندازی این برنامه بر روی گوشی خود می توانید باعث ایجاد اختلال در شبکه های وای فای افراد مختلف شده و به کوکی ها و وضعیت دقیق آن ها دسترسی پیدا کنید. از قابلیت های بسیار کاربردی برنامه جاسوسی FaceNiff می توان به هک موبایل دیگران و نفوذ به اکانت شخصی آنها در برنامه های وابسته به شبکه اجتماعی نظیر توییتر، تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و … اشاره کرد. بنابراین هک گوشی دیگران و دسترسی به اطلاعات درون تلفن همراه آن ها با کمک این برنامه امری امکان پذیر می باشد.

برنامه APKInspector هک موبایل دیگران

هک موبایل دیگران توسط برنامه APKInspector به شما امکان استفاده از تکنیک های مهندسی معکوس را خواهد داد. در واقع آگاهی و دسترسی به وضعیت کاربر با کمک قابلیت های مختلف این برنامه نظیر آنالیزهای کاربردی و ویژگی های گرافیکی امری شدنی و امکان پذیر بوده و در خصوص عملکرد و شرایط شخص در استفاده از برنامه های مختلف تلفن همراهش دیدگاهی جامع به شما خواهد داد. از دیگر قابلیت های برنامه هک موبایل دیگران APKInspector می توان به پیدا کردن سورس کدهای اپلیکیشن های اندرویدی و جاسوسی در آن ها  اشاره کرد.

اپلیکیشن جاسوسی Fing Network Scanner

یکی دیگر از انواع مختلف برنامه هک موبایل دیگران، Fing Network Scanner نام دارد. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که بتوان از طریق امکانات درنظر گرفته شده برای آن در شبکه های بیسیم و وای فای دیگران جاسوسی کرده و نوع و جزئیات دستگاه های متصل به شبکه مورد نظر را تشخیص دهیم. به این ترتیب هک موبایل او و دسترسی به اطلاعات رد و بدل شده بین دستگاه و شبکه وای فای کاری راحت بوده و از این اطلاعات می توان در جهت منافع خاص خود بهره برد. این برنامه کاربردی از بهترین نوع برنامه های جاسوسی برای هک گوشی های اندرویدی به شمار آمده و از رابط کاربری بسیار مناسب برخوردار است.

برنامه جاسوسی و هک گوشی cSploit

برنامه cSploit از دیگر برنامه های شناخته شده و محبوبی است که با هدف کردن گوشی هایی با سیستم عامل اندروید طراحی شده و می توان با کمک قابلیتها و امکانات تعبیه شده در این اپلیکشین به انجام کارهای مختلف نظیر  پیدا کردن پسورد وای فای افراد و تغییر آن،پیدا کردن متغیرها، ارائه اطلاعاتی از هاست های محلی، سرشماری و … پرداخت. بنابراین برنامه جاسوسی cSploit بسیار غنی و کاربردی بوده و فرد هکر می تواند به راحتی بعد از نصب و بارگیری این برنامه بر روی گوشی هوشمند خود به گوشی شخص قربانی نفوذ پیدا کرده و از اطلاعات او در جهت مقاصد خاص خود بهره کافی را ببرد.

علائم و نشانه های هک شدن گوشی هوشمند

افراد از طریق توجه به علائم و نشانه های مختلفی بر روی گوشی و برنامه های خود می توانند متوجه هک شدن و نفوذ دیگران به اطلاعات درون تلفن همراه خود شوند. به این ترتیب بعد از مشاهده این علائم و نشانه ها لازم است که هر چه زودتر برای محدود کردن راه های نفوذ و دسترسی فرد هکر و جلوگیری از هک شدن گوشی خود اقدام کند. از جمله علائم و نشانه های که بعد از هک موبایل دیگران ممکن است فرد متوجه این قضیه شود؛ شامل موارد مطرح شده در قسمت ذیل است :

– تخلیه یهویی شارژ باتری سالم و داغ شدن ناگهانی گوشی

– مصرف بیش از اندازه داده ها و اینترنت شخص

– مشاهده برنامه های ناشناخته بر روی گوشی خود

– حذف و غیرفعال بودن آنتی ویروس گوشی خود

– بازشدن پیامها خوانده نشده درون برنامه های اجتماعی نظیر تلگرام، واتساپ و ….

– و ..

«اطلاعیه ی مهم »

با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصیصین  …… صرفاً در جهت  آموزش و اطلاع رسانی در خصوص  اقدامات  پیشگیرانه به منظور افزایش سطح  آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر  مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن  سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل  اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب  جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.

آسوده گی خاطر  شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان  ماست.

با تجدید احترام

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا