هک اینستاگرام

هک کردن اینستاگرام با صفحه جعلی (آموزش فیشینگ)

احتمالا شما نیز اصطلاحاتی همچون هک کردن اینستاگرام با حملات فیشینگ و یا هک اینستاگرام با صفحه جعلی را شنیده اید و می خواهید بدانید که چگونه می‌ توان از طریق روش هایی مانند مهندسی اجتماعی، به هک کردن اینستاگرام بپردازید. بسیاری از افراد مایلند که به تمامی روش های هک کردن اینستاگرام آگاه شوند تا بتوانند امنیت خود را بالا ببرند. به همین خاطر است که به دنبال اطلاعاتی در این زمینه هستند که آگاهی خود را نسبت به هک کردن اینستاگرام بالا ببرند و میزان امنیت سیستم عامل خود را افزایش دهند. پس در ادامه همراه ما باشید تا در این زمینه به شما کمک نماییم.

اینستاگرام یک شبکه مجازی است که به عنوان یک اپلیکیشن عکاسی در سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد. برنامه عکس که با استفاده از آن می توانید عکس های جالب خود را بگیرید و در اینستاگرام قرار دهید. سه سال بعد این رویه کم کم در حال پیشرفت بود و در این مدت فیس بوک توانست اینستاگرام را بخرد و با پیشنهادی میلیاردی این شبکه اجتماعی پررونق را در اختیار بگیرد.

اما یکی از مسائلی که تقریبا همه شبکه های اجتماعی با آن مشکل دارند این است که پس از محبوب شدن این شبکه ها، هکرها به آن ها حمله می کنند و سعی می کنند اکانت های مختلف حتی خود اینستاگرام را هک کنند. اگر یک شبکه مجازی در این مرحله از رشد خود هک شود، به معنای واقعی کلمه تمام شده است و دیگر کسی به شبکه اجتماعی اعتماد نخواهد کرد.

هک اینستاگرام با فیشینگ

هک اینستاگرام با صفحه جعلی: اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی دنیا و با میلیاردها صفحه و کاربر مختلف، طی ده سال اخیر به محبوب ترین اپلیکیشن دنیای مجازی تبدیل شده است. تقریباً همه ما یک یا دو اکانت اینستاگرام داریم و از آن برای ذخیره عکس ها و ویدیوهایی که دوست داریم، دیدن پست های مختلف در صفحات مورد علاقه خود و حتی فروش محصولات در فروشگاه خود استفاده می کنیم.

هک اینستاگرام با فیشینگ

هک کردن اینستاگرام با حملات فیشینگ

همانطور که می‌ دانید حملات هکرها با انواع و اقسام روش‌ های موجود مانند حملات فیشینگ می‌ تواند امنیت شما را در سیستم عامل های مختلف تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان مثال امروزه میلیاردها کاربر مختلف در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام مشغول فعالیت می باشند و اکثریت آنها بیش از یک پیج اینستاگرامی در این شبکه مجازی ایجاد نموده اند.

این شبکه مجازی به عنوان یکی از پلتفرم های موجود شناخته شده که نه تنها برای پیام رسانی میان افراد بسیار معتبر و باکیفیت است، بلکه کاربران آن به دنبال کسب درآمد بیشتر در این شبکه مجازی نیز می باشند. به همین خاطر است که بسیاری از افراد برای آنکه صفحه خود را از حملات هکرها و افراد مهاجم در امان نگه دارند، امنیت پیج خود را بالا می‌ برند و برخی دیگر نیز به بالا بردن امنیت خود در این شبکه مجازی چندان اهمیت نمی دهند و این چنین می شود که هکرها و افراد سودجو و مهاجم از این نوع موقعیت ها سوء استفاده می کنند.

هک کردن اینستاگرام

با توجه به اینکه بسیاری از افراد مایلند که فعالیت‌ های فرزندانشان را در این شبکه مجازی مورد بررسی خود قرار دهند و بر روی آن نظارت و کنترل داشته باشند، به دنبال راه هایی برای هک کردن اینستاگرام می باشند تا با کمک برنامه ها و نرم افزارهای نظارتی موجود به کنترل فعالیت‌ های فرزندانشان در این شبکه مجازی بپردازند.

هک اینستاگرام با صفحه جعلی

فیشینگ از جمله روش‌ های موجود برای دسترسی به اطلاعات افراد در اینستاگرام می باشد که در دنیای امنیت دیجیتال در زمینه‌ های مختلف تدریس می‌ شود و مطلب بسیار گسترده ای می باشد که علاوه بر اینکه نیاز است دانش کافی و لازم را در این زمینه بدست آورید، باید به دنبال مهارت کافی برای کسب اطلاعات در این زمینه نیز باشید زیرا تنها دانش و اطلاعات این روش نمی تواند در هک کردن اینستاگرام کمک کند و نیاز است که شما مهارت لازم را نیز به دست آورید‌.

مطلب مهم این است که در این روش باید یک تله ماهرانه برای هدف خود در نظر بگیرید تا بتوانید از طریق این تله به اطلاعات افراد مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. از جمله صفحاتی که ما روزانه برای دسترسی به اینستاگرام به آن مراجعه می کنیم، صفحه Login ورود به اکانت خود می باشد. فرد هکر باید از طریق حملات فیشینگ یک صفحه جدید و جعلی ایجاد کند تا با کمک آن بتواند دامی برای هدف خود در نظر بگیرد تا او نیز تمامی اطلاعات خود را از طریق ورود به صفحه Login، در اختیار فرد هکر قرار دهد.

مهندسی اجتماعی، اساس و پایه حملات فیشینگ

 شما باید از طریق شواهد موجود اعتماد فرد مورد نظرتان را به دست آورید که اگر هرگونه لینکی که برای ورود به شبکه اجتماعی اینستاگرام در اختیار او قرار دادید، قابل اعتماد به نظر بیاید و فرد مورد نظرتان با کلیک بر روی آن لینک به صفحه شما وارد شود و گمان کند که به صفحه ورود به اینستاگرام دسترسی پیدا کرده است.

 مهندسی اجتماعی از جمله روش‌ های موجود می باشد که شما برای مجاب کردن فرد مورد نظرتان برای اینکه به اطلاعات او دسترسی پیدا کنید، به آن نیاز پیدا خواهید کرد. مهندسی اجتماعی همان هنر فریب افراد است که امروزه در رشته های علوم سیاسی و علوم اجتماعی به افراد آموزش داده می شود.

اهمیت یادگیری روش مهندسی اجتماعی برای هک کردن اینستاگرام

مهندسی اجتماعی راه حلی است که شما با کمک آن قادر خواهید بود دیگران را مجاب نمایید تا کارهای مورد نظرتان را برای شما انجام دهند. این علم بسیار پیچیده است و یادگیری آن به مهارت و دانش بسیار زیادی نیاز دارد. مهندسی اجتماعی یک موضوع بسیار خطرناک می باشد که در دنیای امنیت امروز برای تمامی حملات هک مورد نیاز قرار می گیرد و شما نیاز است که در ابتدا با فرد مورد نظر خود مدتی به ارتباط بپردازید و اعتماد او را کاملاً به دست آورید تا او نیز بعد از مدت ها که اعتمادش به شما جلب شد، اطلاعات خود را در دسترس شما قرار دهد.

از روش های اصلی و اساسی که برای هک کردن اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد و حتماً همه هکرها به آن نیازمند خواهند شد، روش مهندسی اجتماعی و حملات فیشینگ می باشد و شما قادر نخواهید بود که بدون جلب اعتماد فرد مورد نظر خود به هک کردن اینستاگرام او پردازید.

مقابله با هک اینستاگرام با صفحه جعلی

مقابله با هک اینستاگرام با صفحه جعلی

مقابله با هک اینستاگرام موضوعی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و از اهمیت زیادی برخوردار است. بسیاری از افراد می دانند که چه روش هایی برای دسترسی به اکانت کاربران این شبکه مجازی وجود دارد اما نمی دانند که چگونه می توانند در برابر روش های هک کردن اینستاگرام مقابله کنند.

 به عنوان مثال روش فیشینگ روشی می باشد که هکر باید تمام تلاش خود را انجام دهد تا اعتماد شما را به دست آورد و در آخر به شما ضربه خود را وارد کند و شما را فریب دهد. پس نیاز است که شما کاربران مشکوک را در شبکه های مجازی بشناسید تا بتوانید در برابر آن ها در این شبکه مجازی امنیت کافی را به دست آورید و به هر کسی اجازه دسترسی به اطلاعاتتان را ندهید.

راه دیگر برای مقابله با هک کردن اینستاگرام از طریق حملات فیشینگ این است که ممکن است شما هیچ گونه ارتباط مستقیمی با فرد هکر و مهاجمی که قصد دارد اطلاعات شما را با جلب اعتمادتان به دست آورد نداشته باشید و مشاهده کنید که برای شما لینک هایی ارسال می شود و مشاهده می کنید که این لینک ها، به غیر از لینک های مرتبط با www.instagram.com باشد. آنگاه شما می‌ توانید مشکوک شوید که آن لینک از سوی فردی غیر قابل اعتماد برایتان ارسال شده باشد.

مسئله دیگری که باید به آن توجه کنید این است که به تبلیغ های بی معنی اصلاً توجه نکنید. زیرا بسیاری از این تبلیغات هرگز معنی خاصی ندارند و تنها برای آن است که درگیر اینگونه تبلیغات شوید و گول افراد مهاجم و سودجو را بخورید و اینگونه همه اطلاعات خود را با اعتماد بی‌ جا به آنها، در اختیارشان قرار دهید.

اجتناب از اعتماد به اکانت های مختلف در اینستاگرام

نکته مهم این است که در این شبکه مجازی همه تلاش خود را انجام دهید تا به هر کسی اعتماد نکنید و تنها به حفظ امنیت خود بپردازید. به عنوان مثال اگر کسی برای شما لینک ناشناسی ارسال کرد یا به شما گفت لینک مورد نظر را باز کنید و به کمک آن به صفحه دیگری بروید، حتماً باید شخص مورد نظر را حذف نمایید و هر طور شده او را بلاک کنید زیرا آن فرد می تواند برای شما مشکلات زیادی را به وجود آورد.

ترفند اینستاگرام

همانطور که گفتیم اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی متعددی است که طرفداران زیادی دارد و حتی افراد زیادی از آن کسب درآمد می کنند. هکرها نیز با هک صفحات مختلف درآمد کسب می کنند و از افراد مختلف پول می گیرند. بسیاری از افراد نیز به دلایل مختلف مانند کنترل رفتار فرزندان خود در فضای مجازی، فرزندان خود را هک می کنند.

فیشینگ یک نام شناخته شده در دنیای امنیت دیجیتال است و کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند کاملا با آن آشنا هستند. فیشینگ یک کلمه انگلیسی است که به دو صورت ماهیگیری و فیشینگ نوشته می شود. ماهیگیری در زبان انگلیسی به معنای ماهیگیری است، یک فعل ساده است. با این حال، کلمه فیشینگ کلمه ای است که در سال های اخیر ظهور کرده است و نام خود را از همتای خود در دنیای دیجیتال و امنیت شبکه گرفته است.

هک اینستاگرام با پیج جعلی

فیشینگ یا حمله به صفحه جعلی؛ هکر با طراحی ماهرانه و راه اندازی یک تله، اهداف مورد نظر خود را از طریق این تله شکار می کند. صفحات ورود یکی از صفحاتی هستند که روزانه از آن برای ورود به حساب های خود در شبکه های اجتماعی یا وب سایت های مختلف استفاده می کنیم. صفحاتی که نام کاربری و رمز عبور خود را وارد می کنیم و سپس به راحتی وارد دنیای بزرگ این شبکه های اجماع می شویم.

هک اینستاگرام با پیج جعلی

در حمله فیشینگ یک صفحه لاگین جعلی طراحی می شود که می تواند شما را به عنوان کاربر گمراه کند و شما اطلاعات خود را به قصد ورود به سایت یا حساب کاربری وارد می کنید و به جای ورود اطلاعات لاگین شما برای هکر ارسال می شود. . این هک‌ها اغلب خلاقانه طراحی شده‌اند و صفحات فرود را مانند صفحات اصلی فوق‌العاده جلوه می‌دهند. اما به نظر شما مهمترین چیز در حمله فیشینگ چیست؟

مهندسی اجتماعی در ریشه حملات فیشینگ

تصور کنید یک صفحه ورود جعلی منحصر به فرد ایجاد کنید که حتی مارک زاکربرگ آن را از صفحه ورود به اینستاگرام تشخیص ندهد. لینک صفحه شما قطعا www.instagram.com نیست! شما باید این لینک نادرست را به روشی خاص ارائه دهید تا کسی متوجه نشود. شما باید افراد را به روش خاصی فریب دهید و آنها را متقاعد کنید که به ارتباط شما بپیوندند.

مهندسی اجتماعی راه حل شما برای متقاعد کردن دیگران است. مهندسی اجتماعی یا هنر فریب یکی از دروسی است که سال ها در علوم اجتماعی و سیاسی تدریس می شود. شما باید راهی برای به دست آوردن اطلاعات مورد نظر خود از طریق افراد مورد نظر در مورد موضوعاتی مانند جامعه شناسی بدانید، یا در علوم سیاسی باید قدرت کلمات را برای ترغیب افراد به انجام کارهای مختلف داشته باشید. مهندسی اجتماعی فرآیندی است که در آن با برقراری ارتباط با افراد مختلف، موارد فوق را انجام می دهید.

در دنیای امنیت مجازی، مهندسی اجتماعی یک چیز بسیار خطرناک است. مهندسی اجتماعی در واقع اساس همه هک ها است و هر هکری برای هک کردن یک فرد به عنوان بخشی از کار خود باید با آن فرد ارتباط برقرار کند تا اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورد. به عنوان مثال، اگر می خواهید رمز عبور شخصی را بشکنید. برای شکستن رمز عبور شخصی، باید به نام کامل، تاریخ تولد، نام حیوان خانگی، ورزش و بازیکن مورد علاقه و غیره دسترسی داشته باشید.

مهندسی اجتماعی یکی از پایه های اصلی بسیاری از روش های هک است و فیشینگ یکی از این حملات است. در واقع، بسیاری از روش های هک مانند فیشینگ یا جعل نیاز به مهندسی اجتماعی دارند و بدون مهندسی اجتماعی نمی توانند پیشرفت کنند.

فیلم آموزش ساخت صفحه جعلی (فیشینگ) اینستاگرام

سوالات متداول

حملات فیشینگ چیست؟

حملات فیشینگ زمانی اتفاق می‌افتد که اعتماد فرد مورد نظرتان را جلب نموده اید و قصد دارید به اطلاعات او دسترسی پیدا کنید.

هک کردن اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

هک این شبکه مجازی با کمک حملات فیشینگ امروزه بسیار راحت و در دسترس می باشد.

آیا امروزه هک کردن اینستاگرام امکان پذیر می باشد؟

امروزه با کمک روش ها و ابزارهای موجود برای هک کردن اینستاگرام می توان به اطلاعات افراد در این شبکه مجازی دسترسی پیدا کرد.

مهندسی اجتماعی در زمینه هک کردن اینستاگرام چگونه کمک کننده می باشد؟

مهندسی اجتماعی از طریق به دست آوردن اعتماد افراد در هک کردن اینستاگرام آنها کمک کننده می باشد.

شما می توانید با برنامه اسپای۲۴ تمام پیغام های اینستاگرام را کنترل و نظارت کامل داشته باشد

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا