هک واتساپ

روش هک واتساپ دیگران بدون نیاز به گوشی و از راه دور

هک واتساپ دیگران یکی از موضوعات بسیار جذابی است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب می کند. در این مقاله قصد داریم با مفهوم هک برنامه واتساپ و روش های کاربردی و موثری که منجر به ایجاد هک واتساپ و دسترسی کامل به اطلاعات افراد می شود را برای شما گردآوری و در اختیارتان قرار دهیم. همچنین در انتهای مقاله به توضیح روش هایی برای افزایش میزان امنیت برنامه واتساپ می پردازیم. از مهمترین روش ها که در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم عبارتند از: روش مهندسی اجتماعی، روش اسپوفینگ، و استفاده از برنامه ها و ترفندهایی که در ادامه منجر به دسترسی و هک اطلاعات افراد می شود.  امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را ببرید.

روش هک واتساپ دیگران از راه دور و بدون نیاز به گوشی

هک واتساپ افراد بدون دسترسی به گوشی فرد چگونه است؟

در دو دهه اخیر پیام‌ رسان‌ ها برای تبادل اطلاعات و ارتباط با دیگران خدمات بسیار مهمی را در زندگی ما اضافه کرده‌ اند. توسط پیام‌ رسان‌ هایی مانند واتساپ و تلگرام یا سیگنال می‌ توانید با عزیزانتان در هر جای دنیا ارتباط برقرار کرده و از آنها خبر بگیرید. در بعضی از پیام‌ رسان‌ ها امکان آشنایی با افراد جدید نیز مهیا است.
واتساپ یکی از بهترین و کاربردی‌ ترین پیام‌ رسان‌ های جهان است که در حال حاضر بیش‌ از ۲ میلیارد نفر از آن استفاده می‌ کنند. بیش‌ از ۵۰ درصد از افرادی که از شبکه جهانی اینترنت استفاده می‌ کنند به واتساپ دسترسی دارند و از آن استفاده می‌ کنند. اما موضوع مهمی که در تمامی پیام‌ رسان‌ ها مطرح می‌ شود این است که میزان امنیت پیام‌ رسان چقدر است؟ زیرا امنیت ارتباطات برایمان خیلی اهمیت دارد و نباید منجر به هک شدن و ایجاد مشکلاتی دیگر شود.
در طی سال‌ های اخیر هک واتساپ یکی از موضوعاتی است که بیشتر افراد را نگران می‌ کند، افراد به دلایل مختلفی مانند کنترل رفتار فرزندان در فضای مجازی به‌ دنبال روش‌ هایی برای هک اکانت واتساپ هستند و ممکن است که به هک واتساپ دیگران روی بیاورند. در این مطلب قصد داریم درباره روش‌ های شناخته‌ شده‌ ای که ممکن است هر کسی بتواند برای هک واتساپ دیگران از آنها استفاده کند بپردازیم زیرا یکی از راه‌ های مقابله با هک واتساپ شناخته این روش‌ ها می باشد.

هک واتساپ دیگران بدون نیاز به گوشی فرد

قبل‌ از اینکه به موضوع هک واتساپ افراد بپردازیم بهتر است که راجع‌ به مفهوم هک شدن و امکان هک اکانت های واتساپ وجود دارد یا خیر صحبت کنیم. واتساپ یکی از معتبرترین پیام‌ رسان‌ هایی است که روزانه افراد بی‌ شماری از آن استفاده می‌ کنند. این اپلیکیشن پیام‌ رسان توسط شرکت فیسبوک خریداری‌ شده و توانسته میلیون‌ ها کاربر را به خود جهت ارائه خدمات جذب کند. هک واتساپ به این معنی است که فرد نفوذگر بتواند سرورهای اصلی اپلیکیشن واتساپ نفوذ کرده و اطلاعات اکانت دیگران را مشاهده کند. اما موضوعی که مطرح می‌ شود این است که در اپلیکیشن‌ های پیام‌ رسان معمولاً امنیت از سمت سرور بسیار بالاست و از این نظر امکان هک واتساپ افراد به حداقل می‌ رسد.
همان‌ طور که اشاره کردیم امکان هک واتساپ افراد از سمت سرور به حداقل خواهد رسید و اگر کسی چنین دسترسی‌ را پیدا کند می‌ تواند به اطلاعات کلیه افرادی که از واتساپ استفاده می‌ کنند دسترسی داشته باشد. در نتیجه این راه غیرممکن برای انجام فرآیند هک بر روی اکانت واتساپ است. بنابراین چنین ادعایی پوچ و تصورات واهی بیش نیست.در ادامه این مقاله در وب سایت SPY24، تلاش داریم تا شما را به مهم ترین و شناخته شده ترین روش های هک واتساپ که همه ممکن است بتوانند آن را انجام دهند آنشا کنیم تا این روش ها را بشناسید و برای مقابله با آنها آماده باشید.

روش هایی آسان برای هک واتساپ دیگران

امنیت در برنامه های پیام رسان به گونه است که اگر فرد همزمان با فرد ارسال کننده پیام آنلاین باید پیام ارسالی از روی سرور برداشته می شود و برای فرد ارسال می شود. این به آن معناست که پیامی بر روی سرور برای فرد باقی نخواهد ماند در صورتی که فرد آنلاین نباشد پیام بر روی سرور قرار خواهد گرفت و این موجب می شود تا زمانی که فرد آنلاین شده و پیام را ببیند، پیام بر روی سرور باقی خواهد ماند در نتیجه هیچ گونه پیام، فیلم یا عکسی بر روی سرور نمی ماند. در نتیجه هک سرور های واتساپ بی نتیجه خواهد ماند و البته غیرممکن است. اما این تنها راه هک واتساپ دیگران نیست و روش دوم هک واتساپ دیگران، هک از سمت کاربر است. در این صورت سرور پیام رسانی مسئولیتی ندارد و ممکن است واتساپ از سمت کاربر هک شود. البته شرکت پشتیبانی پیام رسان در این موضوع به کمک فرد خواهند آمد و در بازیابی اکانت های هک شده تلاش می کنند تا اکانت به صاحب اصلی خود بازگردد.

هک واتساپ دیگران بدون دسترسی چگونه است؟

تا به اینجای مطلب با مفهوم هک واتساپ دیگران آشنا شدید و دانستیم که روش هایی برای هک واتساپ دیگران وجود دارد. اما ابزارهایی وجود دارد که باعث هک واتساپ افراد می شود و هر کدام ممکن است تاثیرگذار و قدرت هک باشد. اما موضوع اصلی این است که هک واتساپ از راه دور چگونه انجام می شود؟ شاید این موضوع سخت و پیچیده به نظر بیاید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که هیچ ابزار یا برنامه ای بدون نصب بر روی گوشی قربانی نمی تواند منجر به هک واتساپ و ارسال اطلاعات گوشی برای شما شود. اما برنامه هایی وجود دارند که از راه دور اقدام به کنترل بخش های مختلفی از گوشی از جمله شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها می کنند.

روش های هک واتساپ چیست؟

در ادامه مقاله به توضیح و شرح روش هایی موثر برای هک واتساپ دیگران و برنامه های پیام رسان دیگر می پردازیم. امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را ببرید و روش های زیر سبب ساز ایجاد امنیتی بیشتر برای شما و دیگر کاربران شود.

1. هک واتساپ دیگران با نسخه وب واتساپ

ساده ترین روش برای هک اکانت واتساپ دیگران استفاده از نسخه وب واتساپ است. برای این کار لازم است که شما وارد نسخه وب واتساپ به آدرس web.whatsapp.com شوید و یا در گوگل عبارت واتساپ وب را جستجو کنید. برای این کار لازم است که حتما چند دقیقه ای به گوشی فرد قربانی دسترسی داشته باشید بعد از ورود به نسخه وب بارکدی به شما نمایش داده می شود که لازم است در گوشی فرد در قسمت تنظیمات گزینه واتساپ وب را فعال کرده و سپس آن را اسکن نمایید. بعد از این کار تمام است و تمامی اطلاعات فرد مورد نظر برای شما نمایش داده می شود. البته شما می توانید برنامه دسکتاپ واتساپ را نصب کرده و به عنوان یک ابزار هک واتساپ افراد از آن استفاده نمایید. در این برنامه نیز باید بارکد نمایشی را توسط گوشی فرد اسکن نمایید و سپس اطلاعات واتساپ فرد برای شما قابل رویت خواهد بود. در این روش کلیه پیام ها، فیلم ها، عکس ها برای شما نمایش داده می شود و کلیه اطلاعات فرد قربانی در نسخه وب یا برنامه دسکتاپ برای شما قابل رویت خواهد بود.

2. هک واتساپ دیگران و استفاده از SPY24

ممکن است شما قادر به استفاده از بارکد و روش بالا نباشید. برای انجام هک واتساپ دیگران است از روش‌ های دیگری هم می‌ توانید استفاده کنید. استفاده از SPY24 یکی از روش‌ هایی است که می‌ تواند در هک واتساپ افراد به شما کمک کند. این برنامه به نظارت کامل و کنترل پیام‌ های دریافتی و ارسالی فرد می‌ پردازد و علاوه‌ بر پیام رسان واتساپ می‌ تواند شبکه‌ های اجتماعی مانند اسکایپ، وی چت و فیسبوک را کنترل کند. در واقع برنامه SPY24 یک نرم‌ افزار هک بدون دسترسی به گوشی فرد قربانی است. افراد زیادی در سراسر جهان از این برنامه استفاده می‌ کنند و به‌ راحتی می‌ توانید اعمال فرد موردنظر را در واتساپ کنترل کنید.

برای هک گوشی فرد قربانی و ردیابی اطلاعات فرد باید مراحل زیر را انجام دهید:

گام اول: ابتدا باید در سایت SPY24 ثبت‌ نام کرده و با حساب خود وارد شوید.
گام دوم: برای دانلود برنامه وارد پنل خود شده و آن را بر روی گوشی فرد مورد نظرتان نصب کنید.
گام سوم: بعد از این مراحل شما می‌ توانید از راه دور نظارت کاملی بر روی پیام‌ رسان‌ ها و شبکه‌ های اجتماعی گوشی فرد داشته باشید.
البته شما می‌ توانید از نسخه رایگان این برنامه استفاده کنید. برای نصب این برنامه از راه دور می‌ توانید آن را به عنوان نرم‌ افزار بر روی گوشی فرد نصب کرده و آن را بر روی گوشی فرد مقابل اجرا کنید، تا برنامه به‌ صورت خودکار باز شود و فعالیت خود را از چشم فرد قربانی پنهان کند. پنهان شدن برنامه به این دلیل است که وی دیگر نتواند آن را شناسایی و حذف یا لغو نصب کند. برای دریافت نسخه رایگان می‌ توانید آن را از تیم پشتیبانی دریافت کرده و نصب نمایید.


3. هک واتساپ دیگران از راه دور توسط برنامه XSPY

یکی دیگر از برنامه‌ هایی که برای هک واتساپ دیگران می‌ توانید از آن استفاده کنید برنامه XSPY است که برای کنترل برنامه‌ های پیام‌ رسان در دو نسخه اندروید و آی‌ او اس ساخته و بکار می‌ رود. نکته بسیار مهمی که باید درباره استفاده از این برنامه به آن اشاره کنیم این است که توسط آن می‌ توانید بدون دسترسی به گوشی فرد مقابل واتساپ را هک کنید. توسعه‌ دهندگان این برنامه با هدف کنترل رفتار فرزندان در فضای مجازی آن را ساخته و در دو نسخه آن را ارائه داده‌ اند. در نسخه اول شما می‌ توانید آن را بر روی گوشی فرد نصب کرده و در همان لحظه آیکون آن را مخفی کنید و در نسخه دوم این فرآیند بدون دسترسی به گوشی فرد قربانی انجام می‌ شود و کاملاً از راه دور عملیات کنترل و هک واتساپ دیگران را انجام خواهد داد.

4. هک برنامه واتساپ با spoofing

یکی دیگر از روش های هک واتساپ دیگران بدون دسترسی به گوشی استفاده از spoofing است. در این روش ابتدا شما باید واتساپ را از روی گوشی خود حذف نمایید و سپس به دنبال مک آدرس گوشی فرد قربانی باشید. با توجه به اینکه فرد از چه سیستم عاملی استفاده می کند می توانید به دنبال مک آدرس گوشی وی باشید.
اندروید: کافیست به تنظیمات گوشی رفته و سپس به درباره گوشی و آدرس مک وای فای را به دست آورید.
آی او اس: در این سیستم عامل کافیست به تنظیمات عمومی، درباره و آدرس مک وای فای را به دست آورید.
بعد از انجام فرآیند بالا باید دو برنامه busy box  و terminal emulator را با توجه به سیستم عامل خود از گوگل پلی یا اپ استور دانلود و نصب نمایید. بعد از تکمیل این مرحله آدرس وای فای فرد مورد نظر را به آدرس وای فای خودتان تغییر دهید. سپس واتساپ را بر روی گوشی خود نصب نمایید و شماره فرد قربانی را وارد کنید، در این زمان کد ارسالی فرد به گوشی شما ارسال می شود و به راحتی می توانید وارد اکانت واتساپ فرد مورد نظرتان شوید.

5. طعمه گذاری برای فرد با روش فیشینگ

یکی دیگر از روش های هک واتساپ دیگران این است که از روش مهندسی اجتماعی یا فیشینگ استفاده نمایید. در این روش شما با تله گذاری مناسب فرد قربانی را با ایجاد صفحات تقلبی و فیک گول خواهید زد به این صورت که فرد فکر می کند صفحه رو به رو صفحه اصلی ورود به واتساپ است و می توانید کد دریافتی را از کاربر دریافت کنید. البته واتساپ کد ارسال نخواهد کرد و برای ورود نیاز به کد یک بار مصرف خواهید داشت. البته با تکیه بر این موضوع و استفاده از کمی خلاقیت می توانید کد دریافتی کاربر را دریافت کنید. روش فیشینگ یکی از خطرناک ترین روش های هک واتساپ است. یکی از روش هایی که می توانید برای ورود و هک واتساپ افراد استفاده کنید این است که در مرحله اول شماره فرد را وارد کرده و در مرحله دوم لازم است که کد دریافتی کاربر را از وی بگیرید. البته مهندسی اجتماعی نیازمند دانش و هوشمندی استفاده است زیرا شما باید به گونه ای عمل نمایید که فرد متقاعد شود بر روی لینک مورد نظر شما کلیک نماید. درصد بالایی از هک های انجام شده موفق در سراسر جهان از روش فیشینگ استفاده می کنند.

6. دریافت اطلاعات واتساپ دیگران

یکی دیگر از روش های هک واتساپ دیگران استخراج اطلاعات است. در بیشتر مواقع برای هک واتساپ افراد لازم است که به گوشی فرد دسترسی داشته باشید البته در روش هایی می توانید بدون دسترسی به گوشی دیگران این کار را انجام دهید. روشی وجود دارد که می توانید کلیه رسانه های ارسالی و دریافتی کاربر را مشاهده و دانلود کنید. البته برای این کار شما نمی توانید این رسانه ها را در واتساپ گوشی خود دانلود کنید. در فیلم زیر به توضیح روش هایی برای دسترسی به اطلاعات و رسانه های ارسالی و دریافتی شخص مورد نظرتان می پردازیم و با به کارگیری این روش ها می توانید به اطلاعات فرد مورد نظرتان دسترسی داشته باشید و هر یک از رسانه ها را دانلود و ذخیره کنید.

روش های دفاع در برابر هک اکانت واتساپ

در قسمت های قبلی سعی داشتیم شما را با متداول ترین روش های هک واتساپ دیگران آشنا کنیم. اما در مقابل می توانید برای جلوگیری از هک واتساپ از روش هایی استفاده نمایید. در ادامه به توضیح برخی از این روش ها برای جلوگیری از هک واتساپ گوشی فرد می پردازیم.
واتساپ وب: برای جلوگیری از ورود به واتساپ وب لازم است که بخش واتساپ وب را در منوی اصلی برنامه واتساپ بررسی کرده و جلوی آن را بگیرید.
جلوگیری از IKeyMonitor و PlcSpy: برای جلوگیری از نفوذ این دو برنامه لازم است که یک برنامه آنتی ویروس نصب کرده و در تنظیمات اصلی گوشی خود setting < Apps برنامه های مشکوک را بر روی گوشی خود حذف نمایید.
جلوگیری از اسپوفینگ: برای جلوگیری از این روش باید آدرس آی پی و مک آدرس خود را محافظت کرده و سعی نمایید آن را در اختیار دیگران قرار ندهید. بهتر است مک آدرس را بر روی حالت اتومات قرار داده تا به صورت دوره ای عوض شوند.
جلوگیری از روش فیشینگ یا مهندسی اجتماعی: برای محافظت از این روش هک کافی است تا شما به هر کسی اعتماد نکرده و برنامه های مشکوک را به هیچ عنوان بر روی گوشی خود نصب نمایید و بر روی لینک های مشکوک به هیچ عنوان کلیک نکنید. با استفاده از روش های بالا احتمال هک واتساپ گوشی خود را به حداقل خواهید رساند.

نکته ای بسیار مهم و حائز اهمیت

افراد بسیاری روزانه اقدام به هک واتساپ دیگران می کنند، ممکن است این اقدام از روی دلسوزی و احساس نگرانی رفتار عزیزانشان در فضای مجازی باشد. نکته مهمی که باید در این قسمت از مقاله به آن اشاره کنیم این است که هک اطلاعات واتساپ افراد به هر دلیلی فرآیندی غیراخلاقی است و کاملا اشتباه است اما اگر شما فکر می کنید دلیلی برای انجام هک گوشی فرد و دسترسی به اطلاعات واتساپ دیگران دارید می توانید از روش های بالا برای هک اطلاعات و دسترسی به پیام ها و رسانه های دریافتی و ارسالی کاربران خود استفاده کنید. در این مطلب به توضیح سه روش برای هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی پرداختیم، فرآیند هک کاملا غیرقانونی و غیر شرعی است اما اگر شما دلایل محکمی برای هک اطلاعات فرد دارید، می توانید از روش های بیان شده برای کنترل فرد مورد نظرتان استفاده کنید. توصیه می شود قبل از هر گونه اقدام به دنبال دلایل محکمی برای انجام هک واتساپ باشید.

بررسی سوالات متداول کاربران

سوالات متداول

آیا هک واتساپ ممکن است؟

پاسخ به این سوال مثبت است. درست است که واتساپ یکی از امن ترین برنامه های پیام رسان شناخته شده در سراسر جهان است اما هیچ شبکه اجتماعی یا پیام رسانی غیر قابل هک نیست و هک واتساپ کاملا ممکن است.

نظارت بر رفتار دیگران با هک واتساپ ممکن است؟

بله، در واقع هدف اصلی بسیاری از افراد که به دنبال هک فرزندان یا عزیزان خود هستند، نظارت و دسترسی به اطلاعات و رفتار عزیزانشان در شبکه های اجتماعی و برنامه های پیام رسان است.

آیا برنامه ای برای هک واتساپ وجود دارد؟

بله، برنامه های بسیاری با ادعای هک واتساپ از راه دور وجود دارند. در این مطلب سعی داشتیم بهترین روش ها و برنامه های شناخته شده و معتبر را به شما عزیزان معرفی کنیم.

روشی برای ایجاد بستری کاملا آزاد به واتساپ دیگران وجود دارد؟

بله، با استفاده از روش مهندسی اجتماعی یا فیشینگ می توانید محیطی کامل و نظارتی همیشگی به اطلاعات واتساپ افراد داشته باشید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا