دسته‌بندی نشده

هک تلگرام با شماره تلفن چگونه انجام می شود؟هک Telegram با شماره

در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با هک تلگرام با شماره و انواع روش های هک تلگرام با شماره مطالبی را برای شما عزیزان بازگو کنیم، امیدواریم که از این مطالب به اندازه کافی بهره ببرید، پس نظر شما را به این مطالب جلب می نماییم.

فهرست مطالب

هک تلگرام با شماره تلفن؛ چطور با شماره موبایل هک می کنند؟

 همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف، امروزه به یکی از مهمترین بخش های زندگی روزمره ما تبدیل شده اند به گونه ای که حتی بدون آن ها زندگی برای بسیاری از ما انسان ها سخت و غیر قابل تحمل خواهد بود، در این بین پیام رسان هایی همچون تلگرام بسیار پر کاربرد بوده و کار بسیاری از افراد را در رساندن پیام آسان کرده است.

در میان پیام رسان های مختلف، پیام رسان تلگرام با این وجود که در کشور ما ایران مدتی است که فیلتر شده است، اما باز هم مخاطبان خود را از دست نداده و به طور قاطع می توان گفت که هنوز یکی از محبوب ترین و پر کاربرد ترین پیام رسان در بین پیام رسان های مختلف می باشد. پیام رسان تلگرام قابلیت های بسیار زیادی داشته و بسیار کاربردی می باشد، این پیام رسان یعنی تلگرام توسط شخصی به نام پاول دورف در روسیه برنامه نویسی شده و ساخته شد و بعد از آن در کشور های سراسر دنیا بخاطر قابلیت های بسیار خوب و کاربردی اش مورد استفاده قرار گرفت و در ایران نیز به یکی از محبوب ترین پیام رسان ها تبدیل شد.

در سراسر دنیا همیشه بعد از به شهرت رسیدن و محبوب شدن شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف افراد سودجو و هکر ها به دنبال راه هایی برای هک کردن افراد در این شبکه ها می باشند و افرادی که از این شبکه ها استفاده می کنند نگران هک شدن اکانت خود می باشند. راه های مختلفی برای هک تلگرام با شماره وجود دارد که ما در این مقاله قصد داریم شما را با این راه ها آشنا کرده و همچنین روش های جلوگیری از هک را نیز به شما عزیزان آموزش دهیم.

هک کردن تلگرام؛ آیا می شود از طریق این روش ها، تلگرام شخصی را هک کرد؟

راه های بسیار زیادی برای هک کردن تلگرام افراد وجود دارد، تعدادی از هکر های بسیار حرفه ای با استفاده از روش های مخصوص به خود این کار را انجام می دهند اما سایر افراد یا هکر های غیر حرفه ای معمولا با فریب دادن و یا به اصطلاح گول زدن افراد، اطلاعات مورد نیاز برای هک کردن را به دسته آورده و به هک کردن اکانت فرد می پردازند.

از مهم ترین نکاتی که می بایست در ارتباط با هک تلگرام با شماره به آن توجه داشته باشید این است که هک تلگرام با شماره کار راحتی نیست، چرا که این برنامه ها مثل شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر و اینستاگرام نیستند که دارای پسورد برای اکانت هر فرد باشند و فرد هکر با به دست آوردن پسورد اکانت مورد نظر بتواند به راحتی اکانت وی را هک کند، بلاکه این پیام رسان ها برای راه اندازی نیاز به کد تاییدی دارند که به شماره موبایل فرد ارسال می شود که تنها چند دقیقه معتبر بوده و فرد هکر می بایست برای هک کردن فرد از طریقی به این کد دسترسی پیدا کند، به همین دلیل هک کردن اکانت پیام رسان هایی همچون تلگرام اصلا کار راحتی به شمار نمی رود.

نکته ی دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر به هر دلیل مانند: زیر نظر گرفتن افراد و یا با خبر شدن از مسائل مختلف زندگی یک نفر قصد دارید او را هک کنید، بهتر است این کار را انجام ندهید چرا که این کار بسیار نا پسند و غیر اخلاقی بوده و ما نیز در این مقاله قصد داریم با آشنا کردن شما عزیزان با روش های مختلف هک به شما آگاهی داده تا شما از هک شدن خود توسط افراد سودجو بتوانید جلوگیری نمایید.

هک تلگرام با شماره تلفن

هک تلگرام با شماره تلفن به دو روش گوناگون انجام می پذیرد، این دو روش به فیشینگ معروف هستند که برای انجام دادن این روش ها شما نیاز به استفاده از روش مهندسی اجتماعی هستید، در ارتباط با روش مهندسی اجتماعی باید بگوییم که این روش در واقع به علم برقراری ارتباط با فرد مورد نظر یا همان قربانی و فریب دادن او می گویند، در ادامه ی مقاله قصد داریم شما عزیزان را با این دو روش کاربردی آشنا نماییم.

هک تلگرام با شماره تلفن

1.هک از طریق سایت های تقلبی

یکی از قابلیت های برنامه ی تلگرام که بسیار کاربردی می باشد و می توانید به سادگی از آن استفاده کنید قابلیت web.telegram می باشد که شما می توانید با این قابلیت تلگرام با استفاده از مرورگر روی لپ‌ تاپ، کامپوتر و یا گوشی دیگر به تلگرام گوشی خود متصل شوید، در ارتباط با این قابلیت تلگرام می بایست توجه داشته باشید که بسیاری از سایت های فیک تلگرام به منظور ورود به تلگرام به وجود آمده اند که  افراد سودجو با استفاده از این سایت های فیک اقدام به هک کردن تلگرام افراد می نمایند.

در صورت تمایل به کسب داده ها بیشتر درباره برنامه SPY24 و آموزش شیوه نصب آن می‌توانید بر روی لینک و پیوند قرمز رنگ زیر کلیک فرمایید.

در ارتباط با این موضوع به طور مثال شما بر روی سایت فیکی که به منظور ورود به تلگرام ساخته شده است کلیک می نمایید، سپس صفحه ای برای شما باز می شود که شبیه به صفحه ی  ورود به تلگرام می باشد و از شما میخواهد تا شماره تلفن خود را آن جا وارد نمایید، در اینجا شماره شما به جای این که برای  خود تلگرام ارسال شود، به فرد هکر ارسال می شود و او شماره ی شما را در تلگرامی که بر روی PC فرد هکر وجود دارد، وارد می کند سپس کد تایید برای شماره شما ارسال می شود و شما کد تایید را وارد سایت فیک می نمایید و آن کد از این طریق به دست فرد هکر می رسد، سپس او این کد را وارد تلگرام خود کرده و به راحتی به اکانت تلگرام شما دسترسی پیدا می کند.

2. هک تلگرام با برنامه های فیک

این روش نیز شباهت بسیار زیادی به روش قبلی دارد و تنها، مسیر آن متفاوت می باشد چرا که روش قبلی از طریق یک سایت فیک انجام می شد اما این روش از طریق یک برنامه فیک صورت می پذیرد. این کار نیازمند دانش برنامه نویسی برای فرد هکر می باشد، چرا که فرد هکر می بایست برنامه نویسی iOS، اندروید و یا ویندوز را بلد باشد تا بتواند برنامه ای را شبیه به تلگرام بسازد و از این طریق به هک تلگرام افراد مورد نظر خود بپردازد. نکته ای که در این روش می بایست به آن توجه داشته باشید این است که باید برنامه ی مورد نظر خود را یا بسیار شبیه به برنامه ی تلگرام بسازید و یا به گونه ای این برنامه را بسازید که انگار نسخه ی دیگری از تلگرام می باشد که به تازگی ساخته شده است، در این روش نیز می بایست شما با استفاده از روش مهندسی اجتماعی افراد مورد نظر خود را فریب دهید.

هک گوشی و تلگرام و واتساپ با شماره تلفن در چند دقیق

بررسی بر تلگرام فرزندان با شماره تلفن و بدون کد اهراز هویت طبق آمار رسمی تقریبا نیمی از یوزرها تلگرام در تمام جهان را ایرانیان تشکیل داده اند. تلگرام یکی‌از دوست داستنی ترین پیام رسان ها میان ایرانیان است که خیر فقط در ارتباط های شخصی بلکه برای رد و بدل داده ها در میان افراد شرکت ها دولتی و خصوصی نیز از این پیام رسان استفاده می نمایند. درست است که‌این پیام رسان بخش اعظمی از کارها را برای ما ساده کرده است البته از سویی دیگر مشکلاتی را نیز به وجود آورده که مهمترین آن‌ها مسئله امنیت و فاش شدن اطلاعات کاربرها به وسیله هکرها است. یکی مباحث مهم درباره همه پیام رسان ها بحث امنیت آن‌ها می‌باشد که تلگرام هم از این قاعده مستثنی نیست به طوریکه هک تلگرام با شماره از پر جستجوترین عبارات در گوگل می‌باشد.

هک گوشی و تلگرام و واتساپ با شماره تلفن در چند دقیق

هک گوشی و تلگرام با شماره تلفن در چند دقیق

به صورت مثال شما دارای فرزند یا این که فرزندانی میباشید که همیشه از تلگرام استفاده می‌کنند و بیشتر وقت خود را در آن میگذرانند. بی تردید شما هم مانند بسیاری از پدر و مادر نمیخواهید که جنبه های منفی شبکه‌های‌اجتماعی روی فرزندانتان تاثیر گذارد و به دنبال راهی برای نظارت بیشتر بر آن‌ها در فضای مجازی می‌باشید. شاید هم برای این کار به فکر هک تلگرام با شماره تلفن فرزندانتان افتاده باشید و به‌دنبال راهی برای انجام این کار می‌باشید. در حالتی‌که اینطور میباشد با ما همراه باشید تا بررسی کنیم که آیا اصلا این کار قابلیت و امکان پذیر است ؟ و در‌حالتی که میباشد شیوه های انجام آن را نیز توضیح خوا هیم داد.

آیا هک تلگرام با شماره تلفن قابلیت پذیر میباشد ؟

تلگرام به خاطر سرعت فوق العاده در پیام رسانی و همچنین امنیت بالا در محافظت حریم خصوصی یوزرها به شدت دربین یوزرها محبوب شده میباشد. سوالی که ممکن میباشد برای بسیاری مطرح گردد این میباشد که در صورتی‌که امنیت تلگرام بالاست پس چطور میشود.

اقدام به هک تلگرام با شماره تلفن نمود؟

در ابتدا باید بگوییم که هک تلگرام از روش دسترسی به سرور اصلی تقریبا غیر ممکن میباشد و سازنده تلگرام پاول دورف برای هر کس بتواند این کار را انجام دهد جایزه ای معادل ۲۰۰ هزار دلار تعیین نموده است. ولی تلگرام به شیوه های دیگری نیز هک می گردد، به نوعی می قدرت گفت که هکرها تلگرام را دور میزنند. این دور زدن شیوه های مختلفی دارد که یک کدام از آن ها یعنی هک تلگرام با شماره و بدون استفاده از برنامه، نیاز به دسترسی مستقیم به تلفن همراه فرد موردنظر دارد.

در‌این شیوه که ساده ترین طریق هک تلگرام میباشد، در آغاز هکر با تلفن همراه خود یک حساب تلگرام با ورژن های متفاوت تلگرام مانند تلگرام سیاه ، تلگرام طلایی و یا این که هاتگرام می سازد و در قسمت وارد کردن شماره تلفن، شماره شخصی که قصد هک تلگرام او‌را داراست، وارد می‌کند. بعداز وارد کردن شماره یک پیام دربردارنده کد احراز نام‌و‌نشان بوسیله تلگرام به گوشی فرد قربانی ارسال می‌شود. هکر نیز با استفاده از دسترسی فیزیکی که به تلفن همراه گوشی قربانی دارد، کد را در تلفن همراه خود وارد میکند. بعداز این اقدام، عملا هکر موفق به هک تلگرام شخص مورد نظر خود خواهد شد و قادر است به تمام پیام های وی دسترسی داشته باشد.

ولی این شیوه اشکالاتی را نیز دارد که یکی آن‌ها این میباشد که در حالتی که فرد متبوع، احراز هویت دو مرحله ای را فعال کرده‌با‌شد، دیگر قابلیت و امکان هک تلگرام آن شخص وجود ندارد مگر اینکه کد دوم را نیز داشته باشید که فقط صاحب حساب آن را می داند.

مشکل دیگری که‌این شیوه دارد این میباشد که پس از هک با این شیوه، در قسمت Active Session در پیکربندی تلگرام اسم دستگاه شما تحت عنوان هکر قابل مشاهده میباشد و شخص مورد نظر متوجه اتصال شما به حساب خود می گردد.

هک با استفاده از برنامه های هک تلگرام و واتساپ

این روز ها در فضای مجازی تبلیغاتی در رابطه انواع برنامه های هک تلگرام می‌بینیم که ولی برخی از آن برنامه ها تبلیغاتی تجاری بیشتر نیستند و به هیچ عنوان نمی توانند این کار را انجام دهند، البته برخی از آن‌ها هم که واقعی می باشند نیاز به روت بودن موبایل فرد هکر و شخص قربانی دارند که روت کردن تلفن همراه خود نیز یک پروسه وقت گیر میباشد و نیازمند داشتن دانش و مهارت های خاص هست. همین عامل موجب می‌گردد که بسیاری از افراد نتوانند به سادگی این عمل را انجام دهند و از این برنامه ها استفاده کنند.

آیا هک تلگرام با شماره تلفن قابلیت پذیر میباشد ؟

نظارت بر تلگرام فرزندان با استفاده از برنامه SPY24

دربین تمام شیوه هایی که برای هک تلگرام با شماره و بدون شماره تلفن گفتیم، روشی عملی و قانونی نیز موجود هست و آن هم استفاده از برنامه نظارتی SPY24 میباشد. این برنامه که باهدف فراهم کردن شرایطی بهتر برای نظارت پدر و مادر بر فرزندان در فضای مجازی پباده سازی و عرضه شده‌است، به پدر و مادر این قابلیت را می‌دهد تا سوای متوجه شدن فرزندان و از راه دور بتوانند کنترل تمام تلفن همراه آن‌ها‌را به دست بگیرند.

این برنامه تلگرام را هک نمی نماید و در واقع تلفن همراه گوشی فرزند شما‌را هک کرده و از این شیوه شما میتوانید فعالیت های فرزند خود در تلگرام که بر روی تلفن همراه او نصب می‌باشد را هم مشاهده کنید. spy24 امکانات فراوان دیگری را نیز در اختیار شما قرار میدهد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره خوا‌هیم کرد.

  • نمایش وضعیت مکانی فرزند به صورت لحضه ای
  • قابلیت مشاهده تصاویر موجود در گالری
  • نمایش تمام پیامک ها حتی آنهایی که توسط فرزند پاک گردیده باشند
  • مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه‌های‌اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام
  • قابلیت و امکان دریافت سکرت چت ها در تلگرام
  • و…

این برنامه در دو ورژن ساخته شده است :

۱-ورژن اول را میتوان بروی تلفن همراه فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

۲- ورژن دوم اپلیکیشن هک موبایل SPY24 این میباشد که والیدن با به کارگیری از شماره تلفن همراه و سریال موبایل اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود نمایند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

همینطور در پایانی ورژن این برنامه که با اسم SPY24 منتشر شده‌است، شما میتوانید اپلیکیشن را با آیکون دلخواه خود به عنوان مثال تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال نمائید و از او بخواهید تا برروی لینک و پیوند ارسالی شما کلیک کند. به محض کلیک فرزند، اپلیکیشن به طور اتومات نصب گردیده و سپس از لیست برنامه های گوشی او مخفی می‌شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت و امکان های منحصر به فردی که در‌این ورژن به برنامه اضافه شده‌است، قابلیت و امکان شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین موبایل فرزند می‌باشد.

در چهره تمایل به کسب داده ها بیشتر در رابطه برنامه SPY24 و آموزش شیوه نصب آن می‌توانید بر روی پیوند قرمز رنگ زیر کلیک نمائید.

هک تلگرام با شماره تلفن چگونه ممکن میباشد ؟

اکانت تلگرام هر فرد حامل اطلاعات زیادی از آن فرد میباشد که اکثر این اطلاعات نیز خصوصی میباشند. از همین رو هم دسترسی به اطلاعات دردسترس در اکانت اعضای خانواده برای بسیاری از افراد حائز اهمیت میباشد. به طور نمونه دسترسی به داده ها اکانت تلگرام فرزندان میتواند از آن جهت برای پدر و مادر مهم باشد که به آن ها قابلیت و امکان جلوگیری از آسیب های اجتماعی را میدهد. به همین دلیل هم بسیاری از پدر و مادر به فکر هک تلگرام فرزندان خود می‌باشند. البته سوالی که دراین جا پیش می‌آید این میباشد که چگونه می توان این کار را انجام داد؟ آیا قابلیت و امکان هک تلگرام با شماره تلفن موجود است؟ در ادامه این مقاله قصد داریم در رابطه هک تلگرام و شیوه های آن صحبت کنیم و همینطور توضیح دهیم که هک تلگرام با شماره تلفن چگونه انجام میگردد؟

آیا هک تلگرام با شماره تلفن قابلیت و امکان پذیر میباشد ؟

هک تلگرام با شماره تلفن چگونه ممکن میباشد ؟

چگونگی ردیابی مخفیانه و هک گوشی های آیفون از راه دور

تلگرام به خاطر سرعت فوق العاده در پیام رسانی و همچنین امنیت بالا در حفظ حریم خصوصی یوزرها به شدت دربین یوزرها محبوب شده میباشد. سوالی که ممکن میباشد برای بسیاری مطرح گردد این میباشد که اگر امنیت تلگرام بالاست پس چطور می‌گردد اقدام به هک تلگرام با شماره تلفن نمود؟

در ابتدا باید بگوییم که هک تلگرام از طریق دسترسی به سرور اصلی تقریبا غیر ممکن میباشد و سازنده تلگرام پاول دورف برای هر کس بتواند این کار را انجام دهد جایزه ای معادل ۲۰۰ هزار دلار تعیین نموده است. البته تلگرام به شیوه های دیگری نیز هک می‌گردد، به نوعی می توان گفت که هکرها تلگرام را دور می‌زنند. این دور زدن شیوه های مختلفی دارد که یک کدام از آن‌ها یعنی هک تلگرام با شماره تلفن و بدون استفاده از برنامه، نیاز به دسترسی مستقیم به تلفن همراه فرد موردنظر دارد.

در‌این شیوه که ساده ترین روش هک تلگرام با شماره تلفن هست، ابتدا هکر با موبایل خود یک اکانت تلگرام با ورژن های متفاوت تلگرام مانند تلگرام سیاه ، تلگرام طلایی و یا این که هاتگرام می سازد و در قسمت وارد کردن شماره تلفن، شماره شخصی که قصد هک تلگرام اورا دارد، وارد می‌نماید. پس از وارد کردن شماره یک پیام حاوی کد احراز هویت توسط تلگرام به گوشی شخص قربانی ارسال میگردد. هکر نیز با استفاده از دسترسی فیزیکی که به تلفن همراه گوشی قربانی دارد، کد را در موبایل خود وارد می نماید. پس از این اقدام، عملا هکر موفق به هک تلگرام با شماره تلفن فرد مورد نظر خود خواهد شد و قادر است به تمام پیام های او دسترسی داشته باشد.

اما این شیوه اشکالاتی را نیز دارد که یک کدام از آن ها این میباشد که در صورتیکه شخص مورد نظر، احراز هویت دو مرحله ای را فعال کرده‌با‌شد، دیگر قابلیت هک تلگرام آن شخص وجود ندارد مگر اینکه کد دوم را نیز داشته باشید که تنها صاحب اکانت آن را می داند.

ایراد دیگری که‌این شیوه دارد این میباشد که بعداز هک با این شیوه، در قسمت Active Session در تنظیمات تلگرام اسم دستگاه شما تحت عنوان هکر قابل مشاهده میباشد و فرد مورد نظر متوجه اتصال شما به حساب خود می‌گردد.

شیوه‌های مختلف هک کردن تلگرام

  • شیوه اول – هک کردن سرور تلگرام

سخت‌ترین روش ممکن برای هک تلگرام با شماره تلفن این میباشد که شما سرورتلگرام را هک نمایید که به گفته تلگرام خیلی محال میباشد این اقدام ،یعنی شما ابتدا می بایست باگ امنیتی در سرور سرویس‌دهنده هست را پیدا کنید که تمام خصوصیات حساب‌ها و همچنین تمام پیام‌ها (به جز Secret Chatها) ذخیره میباشد. طبق گفته تلگرام Secret Chat ها از موبایل فرستنده کدگذاری گردیده و در نهایت در موبایل گیرنده کد گذاری آن‌ها باز میگردد و هیچ جای دیگری به جز موبایل فرستنده و گیرنده ذخیره نمیشود که یکی‌از ویژگی‌های خوب تلگرام هست. دسترسی به اطلاعات سرور تلگرام بسیار سخت میباشد و تلگرام حتی بارها مسابقه‌هایی گذاشته که اگر کسی بتواند سرور تلگرام را به هر روشی هک نماید جایزه‌های خیلی بزرگی به آن شخص یا این که تیم تعلق می گیرد و این مورد نشان می دهد اگر هم نقطه ضعفی در سرور تلگرام باشد تا به هم اکنون احتمال اینکه توسط فرد دیگری گزارش شده باشد زیاد میباشد.

  • شیوه دوم – فیشینگ (Phishing)

فیشینگ یا این که ماهیگیری به این معنی میباشد که هکر اقدام به ساخت یک وب سایت یا این که یک اپ جعلی که خیلی مشابه صفحه لاگین میباشد می‌نماید و با بهانه‌ای از شما میخواهد برای مثال شماره تلفن و کد وریفیکشن خود را وارد نمائید.

برای مثال لاگین شدن درین صفحه خواهید توانست تمام افرادی که در اطراف شما آنلاین میباشند را ببینید و یا این که میتوانید افرادی که پروفایل شمارا باز کرده‌اند را ببینید. با این ترفند تا شماره تلفن و کد دسترسیتان را وارد نمائید کدی که ارسال نموده اید را هکر شماره را به سرویس اصلی تلگرام می‌فرستد و شما پیامک یا این که پیامی با کد دسترسی دریافت میکنید و هکر یا این که برنامه‌ای که نوشته قبلی از شما از آن کد استفاده می‌نماید تا لاگین نماید و به اکانت شما دسترسی پیدا کند.

جهت جلوگیری از هک شدن با این روش حتما همیشه قبل از وارد کردن شماره تلفنتون مطمئن باشید که آدرس بالای صفحه مرورگرتون telegram.org و یا این که web.telegram.org است و علامت قفل مرتبط با https هم به رنگ سبز میباشد.

  • شیوه سوم – اپ جعلی (Fake App)

یک اپلیکیشن جعلی که کاملا مشابه برنامه تلگرام میباشد و صحیح عمل می نماید ، معرفی می‌نماید ( پس حواستان باشد که هر ورژن از تلگرام که می‌آید را نصب نکنید و همینطور اپلیکیشن هایی که می گویند امنیت ندارند ) .با توجه به Open Source تلگرام از جمله ورژن اندروید، iOS و دستکتاپ بسیار راحت می توانند از آن کپی بزنند . دلیل اینکه تلگرام را اینگونه برنامه نویسی کرده اند این بوده میباشد که تمام مشکلات و باگ های تلگرام را حل نمایند ولی هکرها از این موضوع استفاده کرده اند و برای دیگران دامی پهن می نمایند .

حتی بعضی اوقات هکرها ورژن‌ای از اپ تولید می نمایند که امکانات بیشتری از ورژن اصلی دارد تا یوزرها را به نصب ورژن غیر اصلی تشویق نمایند، به عنوان مثال عکس پشت‌زمینه را می‌توان عوض کرد و یا این که استیکرهای پیش‌فرض بیشتری دارد.

برای جلوگیری از این شیوه حتما ورژن اصلی اپ را از منابع مطمئن مانند گوگل پلی (Google Play)، اپ استور (App Store) و کافه بازار دریافت فرمائید و هرگز فایل APK و یا این که IPA را از منابعی که نمی‌شناسید و یا این که کانال‌های تلگرامی دریافت نکنید.

هک با استفاده از برنامه های هک تلگرام

این روز ها در فضای مجازی تبلیغاتی در رابطه انواع برنامه های هک تلگرام می‌بینیم که اما برخی از آن برنامه ها تبلیغاتی تجاری بیشتر نیستند و به هیچ عنوان نمی توانند این کار را انجام دهند، البته برخی از آن‌ها هم که واقعی هستند نیاز به روت بودن موبایل فرد هکر و فرد قربانی دارند که روت کردن موبایل خود نیز یک پروسه زمان بر میباشد و نیازمند داشتن دانش و مهارت های خاص هست. همین عامل موجب میگردد که بسیاری از افراد نتوانند به سادگی این عمل را انجام دهند و از این برنامه ها استفاده کنند. البته روش دیگری برای هک تلگرام با شماره تلفن یا این که بدون شماره نیز موجود است که در ادامه به آن خوا هیم پرداخت.

قابلیت و امکان هک تلگرام و واتساپ با باگ موجود در SS7

شبکه‌ی SS7 که زیرساخت مورد نظر برای ارتباطات در سرتاسر جهان را فراهم می‌نماید دارای باگی میباشد که تنها با دانستن شماره تلفن فرد موردنظر می‌توان از روش این باگ اطلاعات او را به خطر انداخت. برطرف کردن این باگ بسیار سخت میباشد به این دلیل که این زیرساخت ریشه در سیستم‌های ارتباطی دوانده میباشد و برای تغییر آن نیاز به تغییرات اساسی موجود است.

قابلیت و امکان هک تلگرام و واتساپ با باگ موجود در SS7

هک گوشی دیگران با شماره تلفن

با توجه به اینکه این باگ شناخته شده‌است باید هر فردی اعم از توسعه‌دهندگان نرم افزار‌‌ها تا یوزرها در راستای امنیت بیش تر قدم بردارند. قطعا هیچ پیام‌رسانی ۱۰۰ درصد ایمن وجود ندارد و این موضوع در مورد واتس‌اپ و تلگرام نیز صادق میباشد به دلیل آنکه به تازگی توماس فاکس-بروستر در یوتیوب اعلام نموده است که با استفاده از باگ موجود در SS7 توانسته تلگرام و واتس‌اپ را هک نماید.

با استفاده از این باگ می‌توان سیستم را دور زده و طوری وانمود کرد که‌این سیستم تصور نماید هکر در واقع همان شخصی میباشد که وی شماره تلفن اورا هک کرده است. در واقع هکر فقط با استفاده از گزینه‌ی از ذهن بردن راز عبور، از روش شماره تلفن وارد اکانت کاربری می گردد و هم اکنون که واتس‌اپ یا این که تلگرام مبادرت به ارسال کد تایید می‌نماید، تصور سیستم این میباشد که شماره تلفن هکر، شماره تلفن فرد هک‌ شده‌است. با دریافت کد تایید، هکر وارد اکانت کاربری شخص موردنظر گردیده و حتی قادر است رمز عبور و سایر داده ها وی را نیز تغییر دهد.

هر چندین این هکر باگ مورد نظر را روی واتس‌اپ و تلگرام آیتم استفاده قرار داده ولی در واقع می‌توان از این باگ برای هک کردن هر سیستمی که از شماره تلفن برای تایید هویت استفاده مینماید، بهره برد. باید تا زمان پیدا شدن روشی برای مقابله با این باگ همه دستورات امنیتی رعایت نمایید تا در دام هکرها نیفتید.

سوالات متداول

نام کلی روش هایی که به منظور هک تلگرام مورد استفاده قرار می گیرد چیست؟

نام کلی روش های هک تلگرام فیشینگ می باشد.

نخستین بار تلگرام توسط چه کسی ساخته شده است؟

نخستین بار تلگرام توسط فردی به نام پاول دورف ساخته شده است.

هک تلگرام با شماره به چند طریق صورت می گیرد؟

هک تلگرام با شماره به دو روش با استفاده از سایت های فیک و برنامه های فیک صورت می پذیرد.

در این مقاله در SPY24 ، تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با روش های هک تلگرام با شماره آشنا کنیم.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا