برنامه هک

هک پسورد فایل RAR

رمزگشایی فایل فشرده یک راه تضمینی برای رمزگشایی فایل است.

شکستن رمز فایل Zip: نرم افزار WinRAR یکی از محبوب ترین نرم افزارهایی است که می توانید در سیستم همه پیدا کنید. در واقع، WinRAR معمولا اولین نرم افزاری است که روی کامپیوتر نصب می کنیم. از آنجایی که امروزه اکثر آثار در حال دانلود هستند و مردم معمولا فایل را در سایت آپلود نمی کنند و این فایل ها را با zip یا rar زیپ می کنند. برای دسترسی به فایل های مورد نیاز به این نرم افزار نیاز داریم.

گاهی اوقات افراد مختلف برای امنیت بیشتر روی فایل های فشرده رمز عبور قرار می دهند و گاهی اوقات ما این رمز عبور را نمی دانیم یا حتی ممکن است آن را فراموش کرده باشیم. در این صورت باید رمز فایل زیپ را بشکنیم یا به عبارتی رمز فایل زیپ را بشکنیم. در این مقاله در وب سایت کنترل والدین در مورد شکستن رمز فایل فشرده یا rar توضیح می دهیم و روش هایی برای شکستن پسورد فایل های فشرده مورد نظرتان را در اختیار شما قرار می دهیم.

فایل های فشرده؛ پرکاربردترین و مورد علاقه ترین نوع فایل

اشاره کردیم که فایل های فشرده یکی از پرکاربردترین فایل های سیستم هستند. در واقع فایل های zip و rar نوعی فایل هستند که حجم برخی از فایل های مورد نیاز ما را کاهش می دهند و این کار برای بسیاری از افراد مفید است و کار آنها را آسان می کند. تقریباً همه ما حداقل یک بار این فایل‌ها را دیده، باز کرده‌ایم، استفاده کرده‌ایم، حتی حجم فایل را با آن‌ها کاهش داده و برای شخصی ارسال کرده‌ایم.

فایل های فشرده کاربردها و قابلیت های زیادی دارند و برای بسیاری مفید هستند. یکی از کاربردی ترین قابلیت های این فایل ها و نرم افزار WinRAR این است که می توانید فایل های فشرده را رمزگذاری کنید و امنیت فایل های خود را افزایش دهید. اما یک مشکل وجود دارد! ممکن است مدتی بگذرد و رمز عبور را فراموش کنید یا ممکن است فایلی را از شخصی دریافت کنید که رمز عبور دارد و خود شخص رمز عبور را نمی داند. در این شرایط چه باید کرد؟

شماره امروز مقاله ما، نحوه شکستن رمز یک فایل zip یا rar و نحوه استفاده از فایل های داخل آن است. بنابراین، اگر به فکر شکستن رمز یک فایل فشرده خاص هستید، ادامه این مقاله را با دقت بخوانید.

تلاش برای حدس زدن رمز عبور

همیشه اولین روش در هک این است که سعی کنید رمز عبور را حدس بزنید. در واقع رمزگشایی که با نرم افزارهای پیچیده انجام می دهیم دقیقاً همین کار را انجام می دهد، با این تفاوت که سعی می کند تمام رشته ها، اعداد یا سایر ترکیبات کاراکترها را پیدا کند. داده ها. می توانید از منطق های زیر برای حدس زدن رمز عبور و چیزهایی برای حدس زدن رمز عبور استفاده کنید.

رمزهای عبور عمدتاً مورد استفاده را آزمایش کنید. 1234، 123456789، رمز عبور، 111111 یا رمزهای عبور مشابه

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، نام ها را جستجو کنید، نام، عزیزان، ماشین، حیوان خانگی یا هر چیز دیگری را که به آن علاقه دارید وارد کنید.

اگر رمز فایل فشرده خود را فراموش کرده اید، مانند مورد بالا، پسوردهایی را که معمولاً روی چیزهای با ارزش و گاه بی ارزش قرار می دهید، امتحان کنید.

فیلم، بازی، آهنگ، کتاب یا غذای مورد علاقه خود یا دیگران را امتحان کنید

اگر فایل فشرده را از یک سایت دانلود کرده اید، معمولا سایت ها رمز عبور را در توضیحات فایل قرار می دهند و اغلب از آدرس سایت برای رمز عبور فایل استفاده می کنند. برای مثال رمز تمامی فایل های فشرده در سایت سافت 98 “ir” است.

اما اگر این کار را انجام دادیم و ظاهر نشد چه باید بکنیم؟

هک پسورد فایل rar

کرک کردن فایل های فشرده یا rar در اینترنت

چندین وب سایت وجود دارند که می توانند فایل های فشرده پسورد را به صورت رایگان و کاملا رایگان برای شما بسازند. می توانید فایل زیپ خود را به این سایت ها ارسال کنید و رمز عبور آن را به صورت آنلاین بشکنید. در زیر نمونه ای از یکی از این سایت ها را به شما معرفی می کنیم.

برای مثال به آدرس online-convert.com بروید و به قسمت Convert to Zip بروید. فایل فشرده رمزگذاری شده خود را آپلود کنید و سپس گزینه تبدیل را انتخاب کنید. پس از اتمام سایت، فایل فشرده را بدون پسورد دانلود کرده و از آن استفاده کنید. نکته جالب اینجاست که سایت Online Convert برای تبدیل انواع پسوند فایل ها به یکدیگر استفاده می شود و فایل را رمزگشایی می کند تا به ZIP تبدیل شود و با فرمت بدون رمز در اختیار شما قرار می دهد. در غیر این صورت سایت های حرفه ای تری وجود دارد اما این سایت راه حل بسیار آسانی دارد.

اما مهم ترین نکته این است که شما نباید از این سایت برای فایل های مهم اداری، تجاری یا شخصی استفاده کنید زیرا این سایت برای انجام کار خود مجبور است یک کپی از فایل های شما را در سرور خود آپلود کند. کند است و می تواند امنیت شما را به خطر بیندازد.

شکستن رمز فایل زیپ توسط کامپیوتر

تصور کنید هر رمز عبوری را که فکر می کنید امتحان کنید و فایل فشرده رمزگشایی نشده باشد و شما نمی خواهید فایل های شما در سرور هیچ وب سایتی ذخیره شود. در این شرایط چه باید کرد؟

در اینجا می توانیم از نرم افزار Zip Password Recovery یا NSIS استفاده کنیم. به کمک این دو نرم افزار و سرویس های مختلف می توانید به راحتی این نرم افزارها را بر روی سیستم خود نصب کرده و رمز فایل های فشرده خود را بشکنید. اما سوالی که مطرح می شود این است که این کار فقط با کامپیوتر و سیستم قابل انجام است؟

کرک کردن فایل زیپ با گوشی

بیشتر اوقات ممکن است که ما یک فایل فشرده روی گوشی خود داشته باشیم و در حال حاضر توانایی انتقال آن به لپ تاپ را نداشته باشیم یا حتی نمی خواهیم. در این شرایط چه باید بکنیم؟ نگران نباشید. برنامه نویسان شما را به عنوان یک دوست در نظر می گیرند و برنامه هایی برای شکستن پسورد فایل فشرده در اندروید نوشته اند. در اینجا برخی از بهترین نرم افزارهای اندروید برای رمزگشایی فایل های فشرده آورده شده است:

  1. B1 Archiver
  2. WinZip
  3. ZArchiver
  4. Zip
  5. 7Zipper
  6. iZip

در این مقاله در ژورنال امنیتی دنیای دیجیتال کنترل والدین، بر آن شدیم تا چند روش کاربردی برای کرک کردن فایل های فشرده یا فشرده و استفاده از این روش ها برای بازیابی و استفاده از فایل های داخل آن ارائه کنیم.

“تذکر مهم”

با احترام، به اطلاع می رساند: فعالیت های تیم کارشناسان و … صرفاً جنبه آموزشی و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه جهت افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه اجتماعی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به آنها می باشد. اطلاعات شما در سیستم های کامپیوتری تحت (هک) می باشد و این گروه با توجه به درخواست های هک، مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن خدماتی را تحت هیچ عنوان و شرایطی نمی پذیرد. امیدواریم که اگرچه مرور و پیگیری مستمر موضوعات آموزشی ما مفید باشد، اما راهی مطمئن و مطمئن برای افزایش امنیت و افزایش درصد نفوذ و پیشگیری به فضاهای شخصی و خصوصی شما باشد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا