دسته‌بندی نشده

همه چیز دربارۀ هک گوشی موبایل اندروید

هک گوشی موبایل اندروید یکی از دغدغه های همیشگی دو دسته از کاربران است. معمولا هم افرادی که از موبایل های اندرویدی استفاده می کنند، در باره امنیت اطلاعاتشان نگران هستند و از آن طرف متخصصان هم همیشه به دنبال یادگیری بیشتر هستند و می‌ خواهند با اپلیکیشن های هک کردن گوشی بیشتر آشنا شوند.

برای همین ما امروز می خواهیم لیستی از برنامه های منتخب هک کردن گوشی های اندرویدی را به شما معرفی کنم اما اصلا کاربران به استفاده از این برنامه ها تشویق نمی کنیم و این مقاله صرفا جنبه آموزشی و آگاهی دادن به کاربران را دارد.

اپلیکیشن های هک گوشی موبایل اندروید

در حال حاضر برنامه ها و اپلیکیشن های بسیاری هستند که مسیر هک گوشی موبایل اندروید را برای کاربران آسان کردند و استفاده از آن ها خیلی هم سخت نیست.

بیشتر این برنامه ها برای دسترسی به حساب کاربری در شبکه های اجتماعی، دسترسی به لیست مخاطبین، تماس های دریافتی و ارسالی و البته صندوق پیام هاست. اما تعدادی از هکرها علاوه بر این اطلاعات شخصی به دنبال اطلاعات مهم دیگری هم هستند. آن ها می خواهند از این برنامه ها برای هک وای فای استفاده کنند، به داده ها و اطلاعات مهم دسترسی داشته باشند. عکس ها و فیلم های ذخیره شده در حافظه موبایل را سرقت کنند و یا حتی به موقعیت مکانی یا همان لوکیشن فرد مورد نظر هم دسترسی داشته باشند.

همین باعث شد تا توسعه دهندگان این اپ به دنبال نوآوری های بیشتری باشند و سراغ امکان تحلیل اطلاعات گوشی بروند. تعدادی از برنامه هایی که در این مقاله معرفی خواهیم کردند این قابلیت را دارند تا اطلاعات و برنامه های داخل گوشی را به خوبی آنالیز و بررسی کنند.بیایید سخن رو همینجا کوتاه کنیم و برای آشنایی با این همه قابلیت با لیستی از برنامه ها و اپلیکیشن های منتخب آشنا شویم.

اپلیکیشن های هک گوشی موبایل اندروید

هک موبایل با برنامه AndroidRAT

اولین برنامه منتخب هک گوشی موبایل اندروید ، برنامه AndroidRAT است که طرفداران زیادی هم دارد. در قسمت دوم اسم این برنامه، واژه RAT دیده می‌شود و خلاصه‌ ای از Remote Administrative Tool در معنای ابزار کنترل کننده از راه دور است. همین معنا نشان می‌ دهد که باید چه انتظاری از این برنامه هک گوشی داشته باشیم.

با این برنامه می توانید گوشی کسی را که می‌خواهید از راه دور کنترل کنید، یعنی به صورت خودکار و بعد از روشن شدن موبایل، برنامه AndroidRAT فعال شده و شروع به کار می کند. با کمک این برنامه به اطلاعاتی مانند لیست شماره های ذخیره شده در موبایل و تمامی تماس ها، پیام های ارسالی و دریافتی، لوکیشن و موقعیت مکانی و در نهایت عکس های گرفته شده دسترسی خواهید داشت.

هک گوشی موبایل اندروید با Hackode

برنامه Hackode دومین اپلیکیشن منتخب برای هک گوشی موبایل اندروید است که در نظر بسیاری از کاربران عملکرد بسیار خوبی هم دارد. در صورتی که با Hackode گوشی مخاطب را هک کنید به اطلاعات مهمی از جمله IP و SETRVER دسترسی خواهید داشت.

برنامه cSploit برای یافتن اطلاعات مهم

برنامه بعدی در هک گوشی موبایل اندروید اپلیکیشن cSploit است که سازندگانش حسابی بابت ساخت چنین محصولی خرسند هستند. آن ها ادعا کردند که با استفاده از cSploit به راحتی میتوان به رمز عبور اینترنت وای فای دست پیدا کرد و به آن را به راحتی تغییر داد.

همچنین با کمک این اپلیکیشن می توانید متغیرها را هم پیدا کنید. با توجه به رضایت کاربران شاید بتوان نظر سازندگان برنامه cSploitمبنی بر کامل بودن این اپلیکیشن را قبول کرد.

هک موبایل با برنامه AndroidRAT

اپلیکیشن FaceNiff با اهداف متنوع و کاربردی

FaceNiff هم یکی دیگر از برنامه هک گوشی موبایل اندروید است که برای دستیابی به اهداف مختلف طراحی و ساخته شده است. با نصب این برنامه هم می توانید در امواج وای فای اختلال ایجاد کنید و هم به نوعی اکانت شبکه های اجتماعی دیگران را جاسوسی کند.

فرقی نمی کند که طرف مقابل در کدام شبکه اجتماعی، فیسبوک یا توییتر و … عضو باشد، در هر صورت برنامه FaceNiff به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در این حساب های کاربری سرک بکشید و البته همانطور که گفتم رمز وای فای را هم بدزدید.

هک گوشی موبایل اندروید با shark for root

برنامه منتخب بعدی برای هک گوشی موبایل اندروید اپلیکیشنی به نام shark for root است که میتوان از آن به عنوان یکی از پیشرفته ترین برنامه ها یاد کرد.

در زبان تخصصی به عملکرد اپلیکیشن shark for root جاسوسی داده های وای فای یا ترافیک اسپینر می گویند. البته یادتان باشد که این اپ فقط روی شبکه وای فای و G3 و FroYo Tethered قابلیت فعالسازی دارد. پس اگر می خواهید به جای سرک کشیدن در شبکه های اجتماعی، لیست تماس ها یا حتی پیام های دریافتی در ترافیک شبکه وای فای جاسوسی کنید باید سراغ یکی از بهترین برنامه های هک اندروید یعنی shark for root بروید.

آشنایی با برنامه Droidsheep

برنامه Droidsheep هم یکی دیگر از اپلیکیشن های هک گوشی موبایل اندروید است که می تواند سیستم اینترنت وای فای را هک کند، در روند آن اختلال ایجاد کند و بعد از همین طریق سراغ جمع آوری اطلاعات برود.

برنامه Droidsheepمی تواند پروفایل را سرقت کند و با وبسایت های مختلف سازگاری خوبی دارد. نصب این برنامه روی سیستم عامل اندروید رایگان و بدون دردسر است و از همه مهم تر به شبکه های اجتماعی هم دسترسی دارید. پس اگر هدف شما از هک گوشی موبایل اندروید جاسوسی در حساب های کاربری است، می توانید از برنامه Droidsheep هم استفاده کنید تا به اکانت های توییتر، فیس بوک و …. دسترسی داشته باشید.

برنامه DroidBox را فراموش نکنید!

اپلیکیشن DroidBox با همه برنامه هایی که تا اینجا معرفی کردیم، یک تفاوت اساسی دارد، یعنی می توانید از برنامه ها و اپ هایی که روی گوشی موردنظرتان نصب شده، آنالیز کاملی را ارائه دهد و نحوه استفاده کاربر از آن ها را تجزیه و تحلیل کند.

DroidBox هم مثل دیگر برنامه هایی که تا اینجا معرفی کردیم، می تواند رمز وای فای را بدزدد و حضور کاربر در شبکه های اجتماعی را ردیابی کند. قابلیت هک اکانت های شبکه های اجتماعی را دارد و اگر ز این اپ استفاده کنید، به شما این امکان را می دهد تا سراغ لیست مخاطبین، تماس های دریافتی، تمامی پیام های ارسالی و دریافتی بروید و خلاصه بتوانید حسابی به تمام سوراخ و سمبه های گوشی مورد نظرتان سرک بکشید.

برنامه منتخب هک گوشی موبایل اندروید، APKInspector

تا اینجا برنامه های مختلفی را معرفی کردیم ولی APKInspector با همه آن ها فرق دارد و به زبان ساده یک اپلیکیشن خاص و تمام عیار است.

اپلیکیشن APKInspector به کاربر این امکان را می دهد تا برای سرک کشیدن در گوشی دیگران از مهندسی معکوس استفاده کنید. به ویژگی های گرافیکی دست پیدا کند و بتواند موبایل شخص مورد نظر را آنالیز و تحلیل کنید. پس اگر می خواهد با شیوه متفاوت و البته حرفه ای در کوشی دیگران سرک بکشید، حتما بیشتر درباره برنامه APKInspector بخوانید و نحوه استفاده دقیق از آن را یاد بگیرید.

هک گوشی موبایل اندروید با برنامه Nmap

اپلیکیشن Nmap هم یکی از برنامه های مشهور و کاربردی برای هک کردن سیستم عامل اندروید است. در واقع بسیاری از کاربران این برنامه را در حال حاضر یکی از بهترین برنامه های موجود برای بررسی شبکه ها و سرک کشیدن در گوشی اندرویدی می دانند. البته نکته جالب تر اینکه برنامه Nmap با سیستم pc هم سازگار است. در نتیجه اگر از این اپلیکیشن استفاده کنید، دیگر هیچ محدودیتی در سرک کشیدن نخواهید داشت.

برنامه Nmapمی تواند در شبکه های مختلف نفوذ کند، اطلاعات و داده های کاربران را سرقت کند. با همه گوشی های اندرویدی اعم از روت شده و روت نشده سازگار است و محیط کاربری ساده و راحتی دارد. در نتیجه اگر خیلی هم حرفه ای نیستید، می توانید از اپلیکیشن Nmap استفاده کنید چون برای افراد مبتدی هم قابل فهم است.

 هک گوشی موبایل اندروید

جمع‌ بندی برنامه های هک گوشی اندرویدی

تا اینجا مفصل دربارۀ هک گوشی موبایل اندروید صحبت کردیم و برنامه هایی را به شما معرفی کردیم که اگر قصد سرک کشیدن در موبایل اطرافیانتان را داشته باشید، به شما کمک خواهد کرد.

در این آموزش هم به برنامه های خاص و حرفه ای اشاره کردیم و هم درباره اپلیکیشن هایی صحبت کردیم که برای افراد مبتدی هم قابل استفاده است. اما در استفاده از هر کدام این برنامه ها یادتان باشد که این فعالیت غیر قانونی است و می تواند پیگیر جدی داشته باشد. شاید بتوانید از این برنامه ها برای شوخی کردن با دوستان و اطرافیان استفاده کنید یا حتی به آن ها ضرب شصتی نشان دهید، اما یادتان باشد که سرک کشیدن در حساب کاربری دیگران، دزدیدن اطلاعات، مشاهده تماس ها و پیام های ارسالی و دریافتی کاری غیر قانونی، قابل پیگیری و از همه مهم تر قابل ردیابی است. البته از طرف دیگر این روزها تمام برنامه ها و شبکه های اجتماعی مختلف در تلاش اند تا از اطلاعات کاربرشان با دقت محافظت کنند. ورود ناشناس را به برنامه سخت تر کنند و از طریق ارسال کدهای تائید هویت به ایمیل یا شماره شخصی از ورود هر شخص ناشناسی جلوگیری کنند.

پس بهتر است قبل از هر اقدامی خوب فکر کنید و بعد اگر خواستید همچنان از برنامه های این مقاله و هزاران اپلیکیشن موجود در فضای وب استفاده کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا