هک اینستاگرام

آشنایی با نحوه هک اینستاگرام با ربات تلگرام

برنامه اینستاگرام از جمله برنامه های اجتماعی پرمخاطبی است که از سال های گذشته تا کنون توانسته کاربران بسیاری را به سوی استفاده از قابلیت های خود جذب نماید. از همین رو هک اینستاگرام یکی از موضوعات مورد توجه  کاربران در فضای مجازی است که همواره افراد حرفه ای و مبتدی تلاش دارند تا از طریق ابزارها و برنامه های جاسوسی به اطلاعات ارزشمند و پیام های داخل گوشی هوشمند شخصی خاص دست پیدا کرده و از این اطلاعات در جهت مقاصد خود بهره ببرند. در این مقاله با توجه به استقبال عموم کاربران نسبت به این موضوع قصد داریم که به برخی از روشها و ابزارهایی که به منظور هک پیج اینستاگرام تهیه شده اند ؛ بپردازیم.

ابزار و روش های متعدد هک اینستاگرام 

هک (Hack) به فرایندی گفته می شود که یک فرد برای دسترسی به اطلاعات ارزشمند شخص مورد نظر خود نظیر پسوردها، پیام ها و …  از طریق ابزارها و روشهای مختلف و بدون کسب اجازه و رضایت آن شخص، به بخش های مختلف گوشی او نفوذ کرده و با سرقت این اطلاعات از آنها در جهت مقاصد خود بهره می برد. به طور کلی هدف افراد هکر از اقدام برای هک اینستاگرام بسیار متعدد بوده و از جمله این اهداف میتوان به رخ نمایی با هک پیج اینستاگرام افراد مشهور، سوء استفاده از اعتبار فرد در بین مخاطبانش، سرقت اطلاعات بانکی؛ نظارت و جاسوسی بر پیام ها و عملکرد او در این برنامه و … اشاره کرد. همچنین روشها و ابزارهایی هم که میتوان با کمک آن ها، این کار غیر قانونی و ناپسند را به انجام رساند؛ به شرح موارد مطرح شده در قسمت ذیل است : 

هک اینستاگرام با ربات تلگرام

یکی از ابزارهایی که امروزه شاهد تبلیغات گسترده آن در گروه های مختلف فضای مجازی نظیر تلگرام هستیم؛ ربات تلگرام نام دارد. بنا بر ادعا سازندگان این ربات، افراد می توانند از طریق قابلیت های در نظر گرفته شده برای آن جهت هک اینستاگرام افراد مختلف اقدام کنند و با در اختیار داشتن پسورد و نام کاربری، بدون آگاهی خود شخص وارد حساب اینستاگرامی او شوند. البته باید  گفت این ادغا دروغی بیش نبوده و در واقع هدف اصلی از طراحی چنین ربات هایی، نفوذ و دسترسی به اطلاعات ارزشمند شخص استفاده کننده از آن است. در واقع این ربات ها با عناوینی فریبنده نظیر هک اینستاگرام و … بر روی ذهن افراد تاثیر گذاشته و با ترغیب آن به استفاده از قابلیت های این ربات، کدهای جاسوسی به محض استفاده شخص به بخشهای مختلف گوشی او نفوذ کرده و اطلاعات ارزشمند آن شخص را نظیر پسورد برنامه اینستاگرام و … را در اختیار فرد هکر قرار می دهد. فلذا بهتر است که کاربران فریب مکر و حیله این افراد سودجو و هکر را نخورده و  تا حد امکان از باز کردن لینک ها و این گونه از ربات های جعلی در برنامه های پیام رسان همچون تلگرام و واتساپ خودداری نمایند. 

ربات پسورد یاب اینستاگرام

ربات هک پسورد اینستاگرام یا ربات رمزیاب اینستاگرام به ربات جاسوسی گفته می شود که با در اختیار داشتن نام کاربری پیج شخص قربانی به پردازش اطلاعات حساب اینستاگرامی او پرداخته و ممکن است بتواند رمز پیج او را بازیابی نماید. البته شرط استفاده از این ربات اطمینان از ساده بودن پسورد شخص است که میتوان تا حدودی آن را حدس زد. این ربات ها نیز به صورت مستقیم و غیر مستقیم عمل کرده و بر حسب قابلیت های آن میتوان به لیستی از پسوردهای احتمالی پیج مورد نظر خود دست یافت. با داشتن نام کاربری و پسورد شخص قربانی میتوان به راحتی از طریق نسخه اصلی برنامه اینستاگرام وارد حساب او شد و بر کلیه عملکردها و فعالیت های شخص در این برنامه نظارت و کنترل داشت. 

هک پیج با ایدی عددی اینستاگرام

ایدی عددی اینستاگرام از دیگر روشهایی است که برای پیدا کردن نام جدید کاربری شخصی که قصد هک اینستاگرام او را دارید؛ بکار گرفته می شود. در واقع این آی دی یک عدد ثابت و غیر قابل تغییر می باشد که به هنگام ساخت یک اکانت کاربری در برنامه اینستاگرام برای هر فرد در نظر گرفته می شود و این عدد بدون هیچگونه تغییری تا زمان حذف کامل اکانت همراه آن پیج خواهد بود. بنابراین در مواقعی که  بنا بر دلایل مختلف هیچ اثری از نام پیج شخص قربانی در لیست فالورهای هکر نبوده و این پیج را نیز بخاطر ایجاد نام کاربری جدید توسط شخص برای حساب اینستاگرامی اش گم کرده باشد؛ فرد هکر می تواند از طریق ابزارهای جستجو گر برای استخراج آی دی عددی اینستاگرام او اقدام کرده و آن آی دی را مجدد به حساب اصلی اش تبدیل نماید. به این ترتیب با در اختیار داشتن این نام کاربری جدید میتوان برای هک اینستاگرام با ربات تلگرام یا برنامه ها و ربات هک پسورد اینستاگرام اقدام نمود . 

سایت هک اینستاگرام رایگان

هک اینستاگرام با ربات تلگرام تنها راه حل پیشنهادی ممکن نبوده و امروزه برخی از سایت های جعلی و دروغین نیز با ادعای هک پیج اینستاگرام سعی در فریب مردم و بالا بردن آمار بازدیدکنندگان سایت خود داشته تا با امکان ارائه تبلیغات گسترده درون سایت خود بتوانند درآمدهای میلیونی کسب کنند. در واقع این سایت ها نیز همانند ربات تلگرام، قابلیتی را برای سایت خود در نظر گرفته اند که افراد  می توانند به صورت رایگان و از طریق مشخصات کاربری اکانت مورد نظر خود، به لیستی از پسوردهای احتمالی آن پیج دست یافته که به احتمال خیلی زیاد این پسوردها کذب و دروغین هستند. بنابراین بهتر است که فریب حیله این افراد سوء استفاده گر و سودجو را نخورده و به قصد هک اینستاگرام شخص مورد نظر خود از ابزارها و روشهای مطمئن کمک گیرید.  

هک پیج اینستاگرام با برنامه کیلاگر

دانلود کیلاگر برای هک اینستاگرام از دیگر ابزارها و راهکارهای ممکن برای نفوذ و دسترسی به اطلاعات اشخاص مختلف بوده و با نصب بر روی گوشی او می تواند شخص هکر را از پسورد پیج اینستاگرامی او آگاه نماید. در واقع شیوه کار با این نرم افزار بدین گونه است که بعد از دانلود و بارگیری برنامه کیلاگر بر روی گوشی هوشمند شخص قربانی و پنهان کردن آن، این برنامه به صورت خودکار و اتوماتیک کلیه کاراکترها ( واژه ها و ارقام) که توسط شخص بر روی کیبورد گوشی وارد شده را در حافظه نهان خود ذخیره کرده و این اطلاعات را برای شخص هکر ارسال می نماید. ممکن است که در بین این کاراکترهای تایپ شده، اثری از پسورد پیج اینستاگرامی شخص نیز یافت شود و بدین ترتیب هک اینستاگرام او امری امکان پذیر می باشد. 

هک اینستاگرام با حملات فیشینگ 

حملات فیشینگ یا مهندسی شده به حملاتی گفته می شود که هکرهای حرفه ای با طراحی و ساخت فیشینگ اینستاگرام قصد سرقت و سوء استفاده از اطلاعات ارزشمند شخصی خاص را داشته و با ارسال پیغامی مبنی بر اعمال یکسری تغییرات بر روی اطلاعات پیج اینستاگرام خود همچون تغییر رمز عبور، نام کاربری و ….. به ایمیل، آن ها را فریب می دهند. به این ترتیب فرد کاربر با انجام درخواست های خواسته از طریق این صفحات جعلی ولی مشابه به برنامه اصلی اینستاگرام، اطلاعات پیج خود نظیر نام کاربری، پسورد و … را در اختیار فرد هکر قرار داده و او با داشتن این اطلاعات می تواند مدیریت و کنترل پیج مورد نظر را به دست بگیرد. 

آموزش هک اینستاگرام با instasheep

instasheep یکی از چندین برنامه های جاسوسی فوق حرفه ای است که به منظور شکستن پسورد و هک اینستاگرام افراد مختلف بکار می رود. این برنامه پسورد یاب قادر است که از طریق نام کاربری پیج مقصد به چندین پسورد که احتمالا برای آن پیج در نظر گرفته شده را برای کاربر به نمایش بگذارد و مراحل نصب آن کمی پیچیده بوده و نیاز است که با کمک دستورات و نکات گفته شده در سایت های مختلف این مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشت و از قابلیت های این نرم افزار برای دسترسی و نفوذ به اطلاعات پیج شخص مورد نظر خود بهره کافی را ببرید. 

 بر اساس بررسیهای انجام گرفته و بنا بر گفته طراحان نرم افزار instasheep، این برنامه جاسوسی قادر است که به عنوان ربات هک اینستاگرام برای گوشی هایی با سیستم عامل اندروید و آیفون عمل کرده و در این اقدام هیچگونه نیازی به روت کردن آن ها نیست.

دانلود برنامه هک پسورد اینستاگرام  ArroApp 

برنامه ArroApp  یکی از راحت ترین  رمزعبوریاب های برنامه اینستاگرام است که برای استفاده از قابلیت های آن تنها کافی است که این برنامه را بر روی گوشی هوشمند خود بارگیری نموده و بعد از ساخت یک اکانت در قسمت خواسته شده نام کاربری کسی که قصد هک کردن آن را دارید وارد نمایید. به این ترتیب با تایید انجام عمیات هک توسط این نرم افزار، تنها در مدت چند ثانیه با لیستی از رمزهای عبور بازیابی شده برای آن پیج مواجه خواهید شد که ممکن است یکی از آن صحیح باشد. همانطور که اشاره شد برنامه های متنوعی را برای هک کردن پیج اینستاگرام و بازیابی رمز عبور طراحی کرده اند که با توجه به قابلیت ها و ویژگی های در نظر گرفته شده برای هریک از این برنامه ها، میتوان به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به اطلاعات و داده های شخص در تلفن همراهش نفوذ کرد و بر کلیه پیام ها و فعالیت های او در برنامه اینستاگرام از راه دور و بدون آگاهی خود شخص، نظارت و کنترل داشت. 

برنامه هک و جاسوسی SPY24

SPY24 یکی دیگر از برنامه های هک اینستاگرام است که نسخه رایگان آن تنها برای مدت 2 روز فعال بوده و کاربر در همین مدت زمان کوتاه آنچنان جذب قابلیت های ویژه این نرم افزار کاربردی خواهد شد که حاضر است هزینه ای لازم برای استفاده دائمی آن را پرداخت نماید. این برنامه نه تنها پیج اینستاگرام بلکه به سایر بخشهای مختلف گوشی فرد دسترسی داشته و با نصب آن بر روی گوشی شخص مورد نظر میتوان از طریق اکانت ایجاد شده در وبسایت رسمی آن کلیه پیامها، تماسها، عکس و فیلم ها و سایر پرونده های مهم اطلاعاتی او را به صورت غیر مستقیم کنترل کرد. معمولا والدین و همسران مشکوک به استفاده از چنین برنامه هایی روی می آورند تا در هر شرایط فرزند و همسر خود را زیر نظر داشته باشند.  همچنین بهتر است که بعد از استفاده از این برنامه حتما از اکانت خود خارج شده و نرم افزار مربوطه را نیز از روی گوشی شخص پاک نمایید تا او در هر صورت متوجه این اقدام غیرقانونی شما نشود. 

نمونه های دیگر از این نوع برنامه های جاسوسی به صورت نسخه های رایگان و پولی در اینترنت موجود است که هر یک از مزایا و ویژگی های خاص خود برخوردار بوده و می توان با کمک این ابزارهای جاسوسی برای هک گوشی یا پیج اینستاگرام اشخاص مورد نظر خود اقدام نمود. به طور مثال برنامه هایی نظیر spy24, برنامه Flexispy KeyLoggerT , کرک رمز عبور iKeyMonitor KeyLogger  و …. از این دسته نرم افزارهای جاسوسی و کاربردی هستند. 

آیا راهکاری برای پیشگیری از هک شدن اینستاگرام وجود دارد؟

در پاسخ به سوال بالا باید گفت که همانطور که راه ها و ابزارهای مختلفی برای هک پیج اینستاگرام وجود دارد از طریق رعایت برخی نکات نیز می توانید تا حدودی جلوی نفوذ افراد سودجو و بیگانه را به پیج اینستاگرام خود بگیرید. از جمله این نکات که حتما افراد باید به هنگام استفاده از برنامه اینستاگرام به منظور حفاظت از داده ها و اطلاعات خود به آن ها توجه کنند؛ شامل موارد زیر است : 

– فعال کردن گزینه بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام به منظور محدود کردن راه نفوذ و دسترسی افراد سودجو به اطلاعات درون پیج

– پرایوت کردن حساب کاربری خود در برنامه اینستاگرام و عدم پذیرش درخواست افراد ناشناس

– استفاده از پسورد قوی و طولانی غیر قابل پیش بینی  (شامل حروف کوچک و بزرگ، کاراکترها، اعداد و …) 

– استفاده از آنتی ویروس های معتبر، قوی و به روز 

– خودداری از باز کردن لینکهای نامعتبر به علت هک اینستاگرام با ربات تلگرام

– و …

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا